סיכום מסע משחקי החוץ של דנבר

ראשי פורומים פורום NBA סיכום מסע משחקי החוץ של דנבר

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Krit123
      משתתף

ניקס: הלאה

בוסטון: כבר שכחתי מה קרה האמת.. מה שזכור לי זה שהתקפית די נתקענו, אף שחקן מלבד יוקיץ' לא הצליח ליצור יתרון על השומר שלו ונראנו די מוגבלים התקפית מבחינת כישרון.
      אמנם שמרנו בסדר אבל בצד השני טייטום/בראון/וולקר השתלטו כל אחד בתורו על מלאכת הסקורינג והמשחק ברח איפשהו במחצית השנייה.

נטס: לא הועלנו לצופף למרות ערב קליעה חלש של ברוקלין, אכלנו יותר מידי נקודות בצבע (בעיקר מהצמד דינווידי/אלן, ביחד ולחוד). אנחנו לעומת זאת קלענו 18 שלשות באחוזים מצוינים (כולל 5-7 של ג'רמי גראנט) והחזרנו את היתרון פעמיים דקה לסיום, אבל סלים רכים בצבע של דינווידי הכריעו. היינו צריכים לקחת את זה…

76ers: משחק המעבר עשה את ההבדל. אנחנו מבזבזים יתרון מספרי על שלשות קשות, הם הלכו ישר לטבעת. בהתקפה עומדת שתי הקבוצות התקשו, דווקא כשאמביד או סימונס לא על המגרש היה יותר ריווח לפילי.
      בארטון קלע את 13 הנקודות הראשונות שלנו (זה היה מרשים בדיוק כמו שזה נשמע), מורי ירד לחדר ההלבשה ברבע הראשון לאחר חבלה ולא חזר. ג'ייסון ריצ'רדסון שב לאחר היעדרות בצד השני ושותף תחת מגבלת דקות, ת'ייבול קלע 13 (3 שלשות) ותרם הגנתית. לקח לג'וקר רבע ומשהו לאיים על הסל, נתן רבע שלישי מעולה אבל שלוש דקות לסיום כשהמשחק צמוד ויכול ללכת לכאן או לכאן הוא החליט להתגלגל החוצה לאחר חסימות, לא פגע מבחוץ והשאיר את הגארד לאחד על אחד מול אמביד ברוב הפוזשנים.

מה נאמר? 3 הפסדים ברצף, כל המומנטום המדומה מפתיחת העונה ירד לטמיון. צללנו למקום 5 במרחק 3 מהקליפרס כשמקום בצמרת הוא קריטי מבחינתנו. קלענו פחות מ-100 בחמש מתשע האחרונים…

Rapgamer
      מנחה

לא ראיתי הרבה דנבר השנה. פחות נהנה לצפות בהם. אני חושב שההבדל העיקרי הוא מחסור בסופרסטאר, מה שיוקיץ' היה בעונה שעברה ולקח צעד אחורה השנה. הרייטינג ההתקפי ירד ממקום 7 בעונה שעברה למקום 18 העונה. קצב המשחק שלכם מהאיטיים ביותר בליגה. קשה לצבור ככה 54-55 ניצחונות בעונה ואני מסכים איתך שיתרון ביתיות עשוי להיות חשוב מאוד עבורכם בפוסטסיזן. כבר מהסיבוב הראשון זה יכול להכריע.

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.