סיכום הטריידים שקרו אמש

ראשי פורומים פורום NBA סיכום הטריידים שקרו אמש

מציג 5 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

העתקתי מהפייס של הכדור הכתום… אנחנו משפחה לא?

מיאמי וממפיס: ווייטרס, ג'יימס ג'ונסון וג'סטיס ווינסלו בגריזליס, איגי, סולומון היל וקראודר בהיט

גולדן סטייט שלחה את דיאנג'לו ראסל, עומארי ספלמן וג'ייקוב אוואנס למינסוטה, בתמורה לוויגינס ובחירת סיבוב ראשון מוגנת טופ 3 ב-2021 (לא מוגנת 2022) ובחירת סיבוב שני ב-2022.

גולדן סטייט שלחו את אלק ברקס וגלן רובינסון השלישי לפילדלפיה בתמורה ל-3 בחירות סיבוב שני. (2020, 2021, 2022)

יוסטון שלחה את ג'ורדן בל לממפיס בתמורה לברונו קבוקלו.

פורטלנד שלחה את סקאל לביסייר לאטלנטה בתמורה ל-2 מיליון במזומן.

קליבלנד קיבלה את אנדרה דראמונד בתמורה לג'ון הנסון, ברנדון נייט ובחירת סיבוב שני.

מינסוטה שלחה את גורג'י ג'נג לממפיס בתמורה לג'יימס ג'ונסון

וושינגטון שלחה את ג'ורדן מקריי לדנבר בתמורה לשאבאז נאפייר.

ג'יימס אניס נשלח מפילדלפיה לאורלנדו בתמורה לבחירת סיבוב שני.

הניקס שלחו את מרכוס מוריס לקליפרס בתמורה למו הארקלס. וושינגטון שלחו את אייזיאה תומאס לקליפרס וקיבלו את ג'רום רובינסון.

דטרויט שיחררה את טים פרייז'ר.

פילדלפיה משחררת את טריי בורק.

Rapgamer
      מנחה

סיכום הטרייד דדליין

אעבור פה אחד-אחד על הטריידים המשמעותיים.

מיאמי- ממפיס:
      הדיווחים המוקדמים היו ש-OKC תהיה מעורבת בטרייד הזה וגלינארי יעשה את הדרך למיאמי. בסוף זה לא קרה, וקיבלנו טרייד שלדעתי לא משנה את המצב של ההיט בצורה דרמטית. איגודאלה וקראודר הם שני שחקנים טובים אבל יש להיט חבר'ה די דומים בעמות די דומות. אחד מהם הוא ווינסלו עצמו שעושה את הדרך לממפיס יחד עם חוזים שמיאמי שמחה להיפטר מהם.
      אני חושב שדוקא גלינארי היה יכול לתת להם את האקסטרה סטאר קוואליטי כדי להצליח לשים מספיק נקודות על הלוח עמוק בפלייאוף. מיאמי קבוצה נהדרת אבל יש לה תקרה התקפית, והיא לא ממש עולה כתוצאה מהטרייד הזה.
      ממפיס כנראה מאוד אוהבת את ווינסלו כי היא ויתרה על כמה חתיכות, יחד עם החוזים הלא סימפטיים שספגו.

גולדן סטייט- מינסוטה:
      הטרייד שמערב את השם הכי גדול בדדליין הזה ומביא סופסוף את דאנג'לו למינסוטה. אחרי שהיינו קרובים להשיג אותו בפרי אייג'נסי, ואז בטרייד פוטנציאלי על קובינגטון, הוא מגיע בתמורה לוויגינס שבאמת מיצה את עצמו במינסוטה, בנוסף לבחירת דראפט מוגנת טופ 3. כנראה שגורל הטרייד הזה יוכרע לפי גובה הבחירה. ומי יודע, אולי משהו יצא מוויגינס בסביבה אחרת.

ברקס וגלן רובינסון לפילדלפיה:
      בהתאם לציפיות הסיקסרס מעבים את הפרימטר מהספסל. אף אחד מהצמד הזה הוא לא באנקר לדקות בפלייאוף אבל זה טוב שיש אופציות, במיוחד בקבוצה כמו פילדלפיה שנתקלת במגבלות התקפיות.

דראמונד לקליבלנד:
      כנראה שדטרויט החליטה סופית שלא להאריך לו חוזה, והעדיפה לקבל משהו על פני כלום. התמורה הזאת היא באמת מינימלית לגמרי. זה מלמד על השוק הדל לסנטרים שיש כרגע. בכל מקרה עסקה טובה של קליבלנד שתקבל זכויות בירד על דראמונד, הוא ציוות לא רע בכלל לצד לאב.

מרכוס מוריס לקליפרס:
      בסופו של דבר זה הטרייד שעשוי להיות הכי משמעותי. הניקס החליפו מנג'ר, כזה שהעדיף להשתמש במוריס בתור נכס וקיבל בתמורה בחירת סוף סיבוב ראשון של הקליפרס ותחילת סיבוב שני של דטרויט.
      הקליפרס משתדרגים עם מוריס במקום הארקלס. השדרוג העיקרי הוא בקליעה מחוץ לקשת, כאשר מוריס קולע מעל 2 למשחק והארקלס פחות מאחת (ובד"כ בפלייאוף נוטה להחטיא או להסס לזרוק). הגנתית שניהם טובים אבל מוריס הוא עוד שחקן עם ניסיון מוכח בשמירה על לברון. לקליפרס מראש היה את הסגל הכי שלם בליגה והם משפרים אותו עוד קצת עם שחקן שמסוגל לתת 30 דקות טובות עמוק בפלייאוף.
      שתי היריבות העיקריות של הקליפרס על התואר, הלייקרס ומילווקי, לא התחזקו ולכן אפשר לסמן את הדדליין הזה בתור הצלחה ברורה של ג'רי ווסט.
      אם נסתכל על רבע הכוס הריקה מוריס הוא עוד ball stopper בקבוצה שכבר יש לה חבר'ה שלא ממהרים להיפטר מהכדור, ומעט מדי מוסרים טובים, אבל אני חושב שהוא כן ימלא תפקיד יחסית משלים מבלי להתבלבל בהיררכיה שלו בקבוצה. השביעייה של בוורלי-לו וויל-שאמט-ג'ורג'-קוואי-מוריס-הארל היא בעיני הכי איכותית בליגה באופן מובהק.

88nothing
      משתתף

סיכומון לפי קבוצות עיקריות

ממפיס: מאוד אהבתי את התוספת של וינסלו. הוא חוזה נוח ומספיק ארוך. מאוד לא אהבתי את התוספת של וויטרס שיכול לעשות רק רע לקבוצה הזאת.
      סה"כ הם ניצלו את החוזה של איגי והחוזה הנגמר של קראודר כדי להביא שחקן שרצו, להביא סנטר מחליף(חוזה נגמר שנה הבאה).

מיאמי: פתחו לעצמם אופציה לשחק בהרכב נמוך אבל מצויין הגנתית ועם קליעה טובה מבחוץ.
      הכוונה לנאן, באטלר, איגי, קראודר ואדיביו.
      יש להם מספיק שחקנים כדי להתיש את יאניס, וכדי לצאת מהמזרח זה כנראה האתגר הגדול ביותר.

גולדן סטייט: מבטיחים לעצמם לסיים אחרונים בליגה.
      משיגים בחירה של מינסוטה(נניח 6).
      משיגים את וויגינס שהוא יושב טוב בהרבה ליד סטף(PG) וקליי(SG).
      יורדים מתחת למס, בשורה התחתונה בהחלט עשו את העבודה.

ניקס: עשו את מה שנדרש מהם ומכרו את מרכוס מוריס תמורת בחירת סיבוב 1(כמו שתכננו כשהחתימו אותו).

מינסוטה: עשו מהלך נכון מבחינתם על דיאנג'לו ראסל(סתימת פה לטאונס) , ג'יימס ג'ונסון מתאים מאוד ליד טאונס, פינו מקום תחת תקרת השכר בעונה הבאה.
      עכשיו הם מצטרפים לקבוצות שצריכות 3&D כדי לעשות את הצעד הבא קדימה.

יוסטון: אישית לא אהבתי את המהלך בשלב הזה של העונה. יש הבדל בין להריץ הרכבים נמוכים בפלייאוף מאשר בהמון משחקים בעונה הסדירה, דבר שמגדיל את הסיכון לפציעה.

קליפרס: עשו בשכל, שיפרו את הרוטציה והביאו עוד לברון סטופר שגם יכול לשים נקודות על הלוח.

Rapgamer
        מנחה

לגבי מיאמי אני פחות מתלהב מההרכב שתיארת, בפרט בתחום של קליעה מבחוץ אותה הגדרת "טובה". האמת שזה הרכב קליעה חלש עם אדבאיו שלא זורק מהטווח, איגודאלה ובאטלר שקולעים פחות משלשה למשחק ובאחוזים לא יציבים, ונאן וקראודר שכן זורקים אבל מדייקים באחוזים שהם סביב ה-league average.
        השלשיונרים הכן טובים של מיאמי (דאנקן רובינסון, הירו, אוליניק+לאונרד מעמדה 5) דוקא עשויים לרדת קצת בדקות המשחק.

זה מעניין שאיגודאלה מצא את עצמו במיאמי, אחת הקבוצות שדוקא פחות צריכות אותו לפי דעתי. הוא היה הכי חיוני ללייקרס אבל גם דאלאס, דנבר, יוטה או אפילו אינדיאנה יכולות לקבל ממנו משהו שחסר להן כרגע.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

בואו נדבר רגע על הטרייד שלא קרה, גאלינארי למיאמי.

למי שלא מעודכן, גאלו היה אמור לעבור למיאמי וקראודר ל אוקלהומה. גאלו רצה ממיאמי הארכת חוזה לשלוש עונות, ההיא היו מוכנים לתת לו הארכה עד קיץ 21 (יאניס יהיה שחקן חופשי), גאלו כמובן סירב והטרייד נפל.

עכשיו עזבו את ההשלכות שהיו יכולות לזה על מיאמי, אבל מה עם אוקלהומה?

איזו הצהרה זו לשחקנים כשהשחקן השני בטיבו היה איור לעבור ובסוף זה לא קרה? בסה"כ החבר'ה של אוקלהומה מפתיעים ונמצאים בתמונת הפלייאוף מה שראוי בהחלט להערכה אבל אז באה ההנהלה ואומרת, יאללה מפרקים.

נראה לי קצת קשה להמשיך לשחק ברצינות אחרי זה

Rapgamer
        מנחה

הם מראש לא תכננו להיות כאלה טובים השנה. קבוצת ה-win now של ווסטברוק וג'ורג' התפרקה לטובת הרבה חתיכות שנועדו לבנות מחדש. זו הפתעה נעימה שגם הקבוצה הנוכחית מנצחת באותו קצב של קבוצה ה-win now, אבל אין לה עתיד של ממש. כריס פול כבר היה עובר בטרייד לולא החוזה הבעייתי שלו וגלינארי אולי יחתום מחדש כדי שירוויחו אותו כטרייד צ'יפ להמשך. לדעתי סם פרסטי מחפש לצבור עוד נכסים כדי לבנות את הקבוצה הטובה ביותר האפשרית לעוד כמה וכמה שנים מהיום.

Krit123
      משתתף

ניסיתי לפתוח דיון בזמן אמת אתמול, אין לי מושג מה עלה בגורלו…

אטלנטה: אני מחזיק בדעה שלא כדי לשלם לשחקנים בסגנון של קאפלה אלא עדיף לטפח אותם, אבל החוזה שלו לא נוראי, ועד שיסתיים הם צריכים בסיס נורמלי בשביל לאמוד את מי כדי להשאיר ובכמה. זה כנראה מראה לקולינס את הדרך החוצה, שבדומה לקלינט נדמה היה שדווקא בונים עליו.

יוסטון: אין לי הרבה מה להוסיף חוץ מזה שאני מקווה שלא יצליח להם, אין משהו אישי נגד הרוקטס מצידי שיהיו קבוצה מנצחת, אבל לא בשם הניסוי האנטי כדורסל הזה. קבוצה שמסרבת לשחק פוסט-אפ, מיד ריינג', עכשיו מסירה גם את הפיק&רול הקלאסי בין גארד לגבוה מהפלייבוק. נשאר רק 60 זריקות למשחק מחוץ לקשת – איך אפשר להיות בעד החרא הזה?

מינסוטה/ג"ס: אולי היינו צריכים לראות את זה מגיע? לא ברור למה מינסוטה מביאה את ביזלי כשיש את.. וויגינס על העמדה? הווריורס נפטרים משני שחקני החוץ הכי סבירים בסגל…
      אני לא מצליח לדמיין את וויגינס משתנה מקצה לקצה בגולדן, אבל כבר קרו דברים מעולם.
      מבחינת הוולבס ביזלי יושב יותר טוב על הטיימליין מקבינגטון, אבל לצד ראסל צריך שומר ברמה הכי גבוהה. זו בכל זאת נקודת פתיחה מוצלחת ממה שחוו עד עכשיו, גם הצירוף של עומרי ספלמן יעזור.

ממפיס/מיאמי: לא הבנתי למה ההיט הלכו על איגי, אבל הצירוף של קראודר מעניין (הרבה יותר צעיר וזול ממה שזכרתי). אני חושב שנכון עשו שלא שילמו לגלינארי הלאה, השאירו להם גמישות כלכלית. אני לא מצליח לקחת אותם ברצינות כמועמדים לתואר, הסגל שלהם נופל מהגדולות, והחוזקה שלהם – שלם שגדול מסך חלקיו וזהות מובהקת בחסות רמת אימון גבוהה, היה אולי נותן להם אדג' מול קבוצות צמרת במערב, אבל מול קואץ' באד, בראד סטיבנס וניק נורס? לא רואה את זה קורה…
      אני חושב שהם צריכים ללכת על ג'רו הולידיי/בראד ביל בקיץ ולקוות שבאם ימשיך בקו העלייה.

על הקליפרס נגיב מאוחר יותר.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 months, 3 weeks ע"י Krit123.
      Eliko Ben Lulu
      מנחה

הכל נאמר ונכתב, אז להבדיל, אדבר על קבוצתי, אינדיאנה.

נתחיל מטי ג'יי ליף. גם שמו עלה כמועמד לעזוב, אלא שאינדיאנה לא מצאה אף קבוצה שמוכנה לקחת אותו, מה שידענו עוד לפני העונה – אם לא יתפתח העונה להיות שחקן רוטציה, זו תהיה עונתו האחרונה בליגה. יש סיכוי קלוש שיקבל חוזה דו-צדדי אחרי שישוחרר בקיץ מאינדיאנה, אבל קשה לראות איך חוזה כזה מחזיר אותו לליגה. זה לא שחקן שאני יכול להגיד עליו שהסיטואציה באינדיאנה לא טובה לו, דוקא היא באופן יחסי כן. הדקות היו שם כל העונה, דיברנו על זה. הוא פשוט לא תיפקד. בהזדמנויות המעטות שקיבל היה ממש מתחת לכל ביקורת, ומי שעוקב אחרי הסיכומים שלי יודע מבלי שאפרט איך ולמה זה לא עבד. אני בעדו, כן? אני אוהד את הקבוצה בגללו. אבל האמת צריכה להיאמר. העתיד שלו באירופה, אם לא בעונה הבאה אז בעוד שתי עונות.

ברמה הקבוצתית, אם ננתח את הדדליין שלנו, אז ארון הולידיי הוזכר כשחקן שקבוצות מעוניינות בו, אבל שום סיכוי שפריצ'רד היה מוכר אותו. הולידיי הצעיר בעונת פריצה. הוא לא יהיה ברוגדון, הוא לא יהיה אולדיפו, אבל הוא רכז שאני רוצה בקבוצה שלי, במיוחד כשהוא תחת חוזה 'רוקי', במיוחד כשאני מאוד הייתי רוצה להחזיר את ג'אסטין הולידיי בעונה הבאה. עוד שני שחקנים שדיברו עליהם, אולי יותר באינטרנט מאשר בחדרי הג'נרל מנג'רים, הם מיילס טרנר, שחקן שבאופן קבוע אוהדים חושבים איך אפשר לקבל עליו את התמורה הטובה ביותר, וג'רמי למב, שהוא בסך-הכל עושה עבודה טובה עבורנו, אבל אם המטרה היא לשחק עם ברוגדון ואולדיפו ביחד וגם לנסות למצוא דקות לווינגים הטובים שלנו מהספסל ג'אסטין הולידיי ודאג מקדרמוט, וזו אכן המטרה, אני לא רואה סיטואציה שבה למב, עם כל השנים שלו בליגה כשחקן חמישייה, יסכים לרדת לספסל או להיות שחקן של 20 דקות. מאחר שאנו בשלב כל כך מתקדם של העונה, אני לא חושב שיהיה מספיק זמן לזה לחלחל ולהשפיע על הכימיה הקבוצתית עד לפלייאוף, זאת אומרת, גם אם באמת אולדיפו ינגוס בדקות של למב, כפי שצפוי לקרות מהר מאוד, אני לא חושב שלמב לא ימצא דרך להשתלב. הוא ישחק את העונה בכל סיטואציה שלא תהיה, ולכן אולי אינדיאנה לא חשבה איך "להיפטר" ממנו, אלא ידעה שלא תהיה פה בעיה. בקיץ זה סיפור אחר. אני מעריך שלמב ימצא את דרכו החוצה, אינדיאנה תשתמש בחוזה היחסית גדול שלו, כדי להשתדרג בשחקן טוב בעמדה אחרת, אולי שחקן פנים טוב, אולי מישהו כמו דדמון, אולי גאלינארי, אולי משהו מעניין כזה.

מעבר לכך, אינדיאנה חייבת להתחזק בסנטר כבר העונה, והיא כמובן תהיה פעילה מאוד בשוק הבייאאוטים. אני לא חושב שיש אופציות טובות לבייאאוט העונה כמו בשנים קודמות, אבל נראה איך זה משוחק.

מציג 5 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.