סאן אנטוניו מפסידה 7 רצוף

ראשי פורומים פורום NBA סאן אנטוניו מפסידה 7 רצוף

מציג 4 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #32161
   Rapgamer
   מנחה

   הפעם לוושינגטון 138-132.
   הספרס ירדו למאזן 5-10, ואלה חדשות לא טובות במיוחד בהתחשב בכך שרוב היריבות שפגשו מחזיקות במאזן שלילי.

   האם רצף הפלייאוף של 22 שנים עשוי להישבר השנה? ומהו הזמן המתאים להעביר בטרייד את השחקנים היותר מבוגרים בסגל לצורך בנייה מחדש?

  • #32163
   Rapgamer
   מנחה

   יוטה מנצחת במינסוטה

   נקמו בנו על ההפסד ממשחק שעבר. האמת שלא ציפיתי לנצח את זה, אפילו שוויגינס חזר אחרי היעדרות של 3 משחקים.
   הג'אז עשו עבודה טובה יותר בסגירה של KAT משלוש. הוא זרק רק 10 פעמים לסל במשחק הזה והגיע ל-14 נקודות כולל כמה שלשות ברמת קושי הזויה ברבע האחרון.

   בוגדנוביץ' שחקן כל כך קטלני, יוטה פירקה אותנו +38 בדקות שלו על המגרש. יש לו איזה 100% דיוק בשלשות פנויות מהפינה. דקות הספסל הן שהחזירו אותנו למשחק (פעמיים) אבל יוטה הייתה פשוט טובה יותר באוברו'ל. גובר מצוין עם 12-15 ו-5 חסימות. בוגדנוביץ' קלע 30, מיצ'ל 26 ואני בתור אוהד הוולבס העדפתי את הזריקות שלו על פני בוגדה any day. קונלי גם הופיע למשחק.
   בצד שלנו וויגינס עם team high של 22 נקודות אבל 1-10 משלוש. אף אחד לא הבריק, התקשינו להגיע למבטים נוחים והשארנו 10 נקודות על קו העונשין שמנעו כל אפשרות לגנוב את זה.

  • #32164
   צל ענן
   משתתף

   הספרס מתחילים לאבד את הקסם, לצערי.

   חייבים להגיד – בינתיים פופ מסרב לשחק כאילו הכדורסל השתנה. זה מעניין כי הוא אחד הראשונים שהתבססו באמת על אנליטיקות, אבל הוא מסרב להכיר בשינוי. הספרס זורקים הכי פחות לשלוש מכל קבוצות הליגה.

   דרוזן ממשיך להוות בעיה בתחום הזה, בפרט שהוא גם לא שומר טוב. ואולדרידג' בטח מצטער שעזב את פורטלנד. הצעירים של סן אנטוניו ממשיכים להפתיע ביחס למקום בו נבחרו, אבל גם זה כבר לא מספיק. גם נדמה לי שהם מתקשים להשאיר אצלם שחקנים שהם בוחרים – בטח לא מועיל להם.

   אם לפופ נגמר הכח (ומי יכול להאשים אותו), אולי באמת הגיע הזמן להתחיל שם מחדש.

  • #32175
   Krit123
   משתתף

   ראיתי חלקים, שני הצדדים לא שמרו, אבל לספרס יש פחות Fire power עם הסגל הנוכחי. לא פעם ראשונה שראיתי אותם עומדים בקצב עד לדקות האחרונות, אז נהיה צפוף מידי ומי שמרווח את הרצפה הופך למטרה בהגנה.
   זה מתחבר לשינוי החלקי בסגנון, עדיף להם לחזור לכדורסל האיטי וההגנתי של עונה שעברה. לכער את המשחק זה הסיכוי הכי טוב שלהם. להגביר את הקצב בלי לזרוק שלשות זה לשחק לידיים של הצד השני, שמשחק בקצב מהיר ובזכות ריבוי השלשות יכריע אותך לאורך זמן.

   הדילמה די קשה, אני חושב שצריך להעביר את אולדריג' בטרייד, הוא גם יותר מבוקש. אבל העובדה שדרוזן לא זורק שלשות דורכת על הקו האחורי הצעיר שלהם, מקשה עליהם לשחק עם ווייט ומורי ביחד. אגב, יכל להיות שהם גם יצטרכו לברר אם הם בכלל יכולים לשחק ביחד בעתיד להוציא את דמאר ואיך זה יעבוד.
   בכל מקרה הם צריכים לחכות לפני שיפרקו את החבילה, מה שכן יש התאמה אחת שהם כבר צריכים לעשות והיא לתת לרוקי לוקה סאמניץ' לאייש את עמדה 4. הוא לא מוכן פיזית, אבל גרוע מטריי ליילס הוא לא יכול להיות, ולפחות אתה מרוויח משהו לעתיד.

   • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 weeks, 3 days ע"י Krit123.
  • #32191
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   הם חייבים לפטר את פופוביץ'.

מציג 4 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.