משחק DAILY PICK

ראשי פורומים פורום NBA משחק DAILY PICK

תגיות: 

הדיון הזה מכיל 35 תגובות, ויש לו 20 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  שגיא רפאל לפני 2 שנים, 9 חודשים.

• מאת
    תגובות

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

אני שמח להכריז על משחק הDAILY PICK שלנו, עם פרס משמעותי : עותק של NBA2K17 לפלטפורמה לפי בחירתכם (או משחק שווה ערך).

משחק הDAILY PICK יתחיל ממשחקי יום רביעי ה4.1 וימשך עד משחקי יום שישי ה3.2 (כולל). החל מיום רביעי אנחנו נפתח כל בוקר שרשור בפורום בו יצטרכו השחקנים לבחור שחקן אחד שייצג אותם באותו לילה. על סמך השורה הסטטיסטית של השחקן יקבע הניקוד לקבוצה שלהם. בתום המשחק ינצח מי שיצבור הכי הרבה נקודות.

אז מה הבעיה? אסור לבחור את אותו שחקן פעמיים. בחרתם בלילה הראשון את ראסל ווסטברוק, עד סוף המשחק אסור לבחור אותו שוב.

הניקוד של כל שחקן יקבע לפי הפרמטרים והמשקלים הבאים:
    נקודות + ריבאונדים*2 + אסיסטים*2 + חטיפות*3 + חסימות*3 -איבודים*2.

על מנת להשתתף במשחק צריך יוזר פעיל בפורום, וכמובן לבחור שחקנים באופן יומי.

אנחנו ננהל את המשחק בגוגל דוקס ונפרסם את הלינק על מנת שתוכלו לעקוב אחרי הטבלה, המשתתפים האחרים, הבחירות, וכו'.

המשחק מבוסס על משחק דומה שרץ עד לפני כמה שנים בNBA.COM.

מוכנים? אז יאללה, תפתחו יוזר וברביעי מתחילים לשחק.

לבינתיים הנה קובץ שיאפשר לכם לבדוק את הנקודות שצברו השחקנים השונים ששיחקו ב3 הלילות האחרונים (הקובץ יעודכן גם בהמשך).

• הדיון הזה עודכן לפני 2 שנים, 9 חודשים ע״י שגיא רפאל.

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

כמובן שמוזמנים לשאול שאלות אם יש.

susi
    חבר

מתי מפרסמים את הלינק כל יום?

Dvir Celtics
    חבר

צריך להירשם במיוחד למשחק או שהרשמה לפורום מספיקה ?

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

זה לא לינק, אנחנו נפתח שרשור. הוא יפתח כל בוקר ב10, ברגע שיהיה לנו את סיכום הלילה הקודם (החל מיום רביעי)

אין צורך להרשם למשחק. ברגע שתבחר, אנחנו נצרף אותך לפי היוזר לקובץ המלא של כל השחקנים.

ortamir111
    חבר

נשמע כיף !

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

מחר מתחילים, לבינתיים כמה מילים על אסטרטגיה:

בעיני המטרה שלנו היא לקחת את השחקן שבעצם משיג את הניקוד הכי גבוה מעל הממוצע שלו. מכיוון שהתחרות תמשך רק 30 יום, אין ממה בעיה של שחקנים זמינים (על עונה שלמה באיזה שלב מתחילים להמר על כל מיני אילאיסובה וכאלה). הוספתי לקובץ עמודה של ממוצע והפרש מהממוצע לצורך המחשה.

ortamir111
    חבר

עד איזה שעה יהיה אפשר לבחור ? אם פתאום בערב יפרסמו למשל שוויד לא משחק זה בוודאי ישפיע אם אני אבחר בבאטלר למשל

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

עד תחילת המשחק הראשון של הערב (אלא אם כן יש משחק מוקדם, ואז נאריך את זה, בלי אופציה לבחור ממשחקים שנגמרו).

eitanbl
    חבר

מה זאת אומרת שרשור בחירה?

פוסט שבו אנחנו כותבים בתגובה את השחקן שאנחנו בוחרים?

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

אכן כן איתן.

kal
    משתתף

טעות, תכננתי להגיב בפוסט של היום

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שנים, 9 חודשים ע"י  kal.

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

לילה אחד עבר, וראסל ווסטברוק שלח את כל הבוחרים בו לפסגה, כולל הקוף. ראסל החזיר 80 נקודות שזה +13 מהממוצע. הבחירה המשתלמת לליל אמש נראית כמו כרמלו אנתוני. 12 נקודות פחות מראסל, אבל 28 נקודות מעל הממוצע. הבחירה הפופלרית, יאניס, החזיר 67 נקודות, אבל רק 8 מעל הממוצע. גם סי ג'י מקלום היה בחירה מצויינת.

מה דעתכם? מרוצים?

Tsiki
    משתתף

אני מרוצה מן הסתם מראסל ובעיקר מזה שבוגי הסריח על כל הבוחרים בו. מקלום היה השיחוק היומי (אם מתעלמים מהפוקס של כרמלו) אני חשבתי שיהיה בלואאוט וישחק מעט

nacho
    חבר

paul george

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

בשרשור הלא נכון, אבל רשמתי.

ייפתח מתישהו פוסט שבו קובץ מתעדכן עם תוצאות המשחק? כרגע קל לעקוב ולהבין איפה כל אחד מהמשתתפים במשחק עומד, בעוד כמה ימים קצת פחות..

תיקון: שכחו מזה, עכשיו ראיתי שבקובץ המרכזי יש לשונית של זה.

urik
    חבר

איך הקוף בוחר? השחקן הכי טוב שנשאר על הלוח?

שגיא רפאל
      מנהל בפורום

השחקן הכי טוב שמשחק באותו לילה.

Durantula
    חבר

רשמת שבחרתי אתמול בכספי אבל בחרתי בבוגי,

עם כל הכבוד לפטריוטיות, יש גבול 😉

שגיא רפאל
      מנהל בפורום

סופו של כל בדחן…

אני עובר על זה ברפרוף, ופספסתי. תוקן

זאב סוביק
    משתתף

מספר 71 – ראסל ווסטברוק

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

התנצלותי, אבל אתר הNBA מסרב לפרסם את המספרים של הלילה. בגלל זה עדיין לא עשיתי את הסיכום.

Galk
    חבר

היי פיספסתם את הבחירה שלי ב-04/01 באנטטוקומפו

תגובה מספר #10615
    <div id="post-10615" class="bbp-reply-header">
    <div class="bbp-meta"><span class="bbp-reply-post-date">4 בינואר 2017 בשעה 22:52</span>#10615<span class="bbp-admin-links">תגובה</span></div>
    </div>
    <div class="even bbp-parent-forum-9934 bbp-parent-topic-10516 bbp-reply-position-78 user-id-182 post-10615 reply type-reply status-publish hentry">
    <div class="bbp-reply-author">
    Galk
    <div class="bbp-author-role">Participant</div>
    </div>
    <div class="bbp-reply-content">

אנטטוקומפו

</div>
    תוכלו לעדכן לי את הנקודות באקסל רשום שלא בחרתי

תודה

</div>

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

תוקן

nachilieder
    חבר

שלום , ב6 לינואר בחרתי ב KARL ANTHONY TOWNS  ורשום לי 0 ( כי ברשימה שלך הוא רשום KARL ANTHONY-TOWNS) אז הוא לא מצא אותו ברשימה….יש מצב לתיקון?

תודה

idoka
    חבר

היי,

אתמול (6.1) בחרתי באייזיאה תומאס אך לא עודכנה לי התוצאה (הוא די הסריח עם האיבודים אבל בכל זאת לא הוציא 0..)

King LBJ
    חבר

ב-6.1 בחרתי ביאניס, אבל מעודכן לי בטבלה הכוללת 0 נק' 🙁

אם אשר לתקן (מספר 6), תודה! 🙂

kd
    חבר

אני בטעות בחרתי מספר סידורי לא נכון ולא העלתם לי נקודות המספר הסידורי של זה 78 ובחרתי את ג׳ון וול

Nivs
    חבר

לחלק מהמובילים יש יותר נקודות משמגיע להם

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שנים, 9 חודשים ע"י  Nivs.

binyamin
    חבר

הטבלה של הסיכום של הנקודות של כולם ממש לא תואמת לבחירות האמיתיות של אנשים, לדוגמא המקום הראשון והמקום השני שזה אתה שגיא.

eitanbl
    חבר

t

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

היו הרבה בעיות כי עדכנתי מהר והייתי חייב לצאת. הייתי מחוץ לבית כל היום. עכשיו תיקנתי. נא בדקו שהכל תקין.

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

המשחק בין פורטלנד ודטרויט נדחה להיום. הוא יחשב כחלק ממשחקי אתמול. מי שבחר אמש בשחקן מהמשחק הזה, יקבל את הניקוד כרגיל. לא ניתן לבחור שחקנים מהמשחק היום.

OTR
    חבר

עד איזו שעה צריך לבחור היום?

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

כתבתי בפוסט. בעקרון עד חצות וחצי. מאידך, אי אפשר לבחור שחקן ממשחק שכבר החל, ואי אפשר לשנות בחירה ממשחק שכבר החל.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.