משחק מאוד מעניין בין טורונטו ליוסטון

ראשי פורומים פורום NBA משחק מאוד מעניין בין טורונטו ליוסטון

מציג 2 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

זה המשחק שבו הדאבל טימים על הארדן היו הכי מחויבים שראיתי בחיי. ברגע שהוא חצה את קו החצי ואן פליט (ששמר על ווסטברוק) הגיע לדאבל טים אוטומטי. ב-100% מהמקרים. יוסטון שיחקה 4 מול 3 בהתקפה, כאשר בפוזשנים הראשונים במשחק ווסטברוק נכנס לסל ונתן כדורים לקאפלה ממש מתחת לטבעת. שם התבטאה הגאונות של גאסול כ-positional defender שהצליח למנוע מראס את הלייאפ וגם כיסה את קאפלה וממש עצר אותו מטווח אפס. זה היה מרשים.

ווסטברוק לדעתי לראשונה בקריירה שלו קיבל יחס "מזלזל" מההגנה. השאירו אותו לבד על קו השלוש לזרוק מתי שהוא רוצה (0-6). יש בכך sobering moment. גארד שלא מסוגל לקלוע שלשות ב-2019, הוא חור בהתקפה לפחות במובנים מסוימים. חשוב לציין שווסטברוק שיחק גרוע. לא משחק חלש אלא פשוט גרוע. 7-27 מהשדה (בבק טו בק למשחק שקלע 7-30). 8 איבודים, בהתקפות שלהזכירכם רובן היו 4 מול 3. בפירוש עשה יותר נזק מתועלת.

מי שהפתיעו אותי לטובה הם הרול פליירס המוגבלים של הרוקטס. מקלמור קלע 8 שלשות שזה בטח שיא קריירה אבל אני מתווכן למשחק ה-drive and kick שניהלו חבר'ה כמו דנואל האוס, טאקר, מקלמור וריברס (פחות מפתיע). מי ידע שהם מסוגלים לתקוף קלוזאאוטים ולמסור לשחקן הנכון מעבר לקשת. בסופו של דבר הרוקטס ניצחו את המשחק בזכות הנעת כדור אינטלגנטית של שחקנים שלא רגילים להניע כדור בצורה אינטלגנטית, או בכלל.כמובן שערב קליעה מוצלח משלוש (22 שלשות ב-40%) היה הכרחי.

שחקן נוסף שמגיע לו קרדיט הוא הארדן. לא ניסה לעשות שטויות. ביצע את המסירות הפשוטות ונתן לשאר לנצח את המשחק. הוא זרק פעם אחת לסל ב-12 דקות ברבע הראשון וסך הכל באמת היה מאוד רגוע עם 11 זריקות לסל ו-3 אסיסטים בלבד ב-40 דקות משחק. העובדה שהוא הגיע ל-23 נקודות בערב כזה רק ממחישה כמה שהוא מבריק.
      מגיעה לו מילה טובה גם על היכולת בהגנה. התאמץ ושמר ממש אחלה, כולל פוזשנים טובים על סיאקם בפוסט.

ניק נרס בחר לשלוח על הארדן דאבל טים של גארדים (בעיקר פאוול וואן פליט במחצית השנייה). הרציונל הוא לאפשר לשחקנים הארוכים והאתלטיים לכסות יותר שטחים ולתת contest לשלשות. החיסרון הוא שהצמד הנמוך הזה כמעט ולא כפה על הארדן איבודים. אני תוהה מה היה קורה עם דאבל טים שהיה מערב את סיאקם למשל.

סך הכל טורונטו שיחקו טוב והצליחו לחזור מפיגור דו ספרתי ליתרון. בערב קליעה קצת פחות מוצלח של יוסטון הם לחלוטין היו יכולים לנצח. אבל בעיה נוספת בסכמה הזאת שהם שילמו עליה ביוקר היא קושי בבוקס אאוט. ברגע שהסכמה הראשונית שלך מכניסה אותך לפיגור בהגנה שאתה תמיד חצי מהלך מאחור, ועושה רוטציות מקלעי אחד לאחר, אין לך בדיוק אחריות בוקס אאוט ספציפית ומתוך 53 החטאות שניתזו מהסל של טורונטו, 20 מהן הגיעו בריב' התקפה ליוסטון. זה מה שהרג אותם בסופו של דבר.

יוסטון עוד תיתקל בהמשך בדאבל טימים אוטומטיים על הארדן, וכדי להגיע ליעילות מקסימלית ווסטברוק יצטרך להבין מהי הדרך הכי נכונה לתקוף את הסכמה הזאת. אני מאמין שבסוף זה יגיע וההגנות לא יוכלו להרשות לעצמן להביא עזרה אבסולוטית ברמה הזאת.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

לא ראיתי את המשחק אבל אני תוהה איך אפדר להגיד שהאבל טים על הארדן היה אפקטיבי אם הוא קלע באחוזים הכי טובים שלו כבר כמה עונות, אמנם לא תפר 40 אבל עושה רושם שהוא היה מאוד אפקטיבי וזה שהוא לא זרק 50 זריקות אפשר לאחרים התבלט.

שוב, לא ראיתי.

סתם תהייה שלי

Rapgamer
      מנחה

כתבתי שהדאבל טים היה אפקטיבי? לדעתי הגזימו.

מציג 2 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.