משחקי שלישי

ראשי פורומים פורום NBA משחקי שלישי

מציג 10 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

קליבלנד- דטרויט.
      וושינגטון- אורלנדו.
      טורונטו- מיאמי: שתיים מהמועמדות ליתרון ביתיות במזרח. פאן פאקט: המאזן המשותף של השתיים מול קבוצות עם מאזן שלילי הוא 23-0.
      ניו אורלינס- דאלאס.
      סאן אנטוניו- יוסטון: משחק די מעניין. הספרס נאבקים כדי להיכנס לתמונת הפלייאוף בעוד שביוסטון הארדן מגיע אחרי משחק 60 הנקודות ב-3 רבעים.
      דנבר- לייקרס: המשחק המרכזי. סוג של מבחן לשתי הקבוצות הללו שלא פגשו הרבה יריבות מצמרת הליגה עד כה. יתרון הביתיות של דנבר עשוי לספק לנו משחק צמוד ומעניין.
      קליפרס- פורטלנד: כרמלו קיבל את הכבוד של שחקן השבוע במערב. נראה האם המומנטום החיובי שלו ושל הבלייזרס יוכל להשאיר אותם במשחק עד הסיום מול אחת הטובות בליגה.

Krit123
      משתתף

WTF לוני וולקר.. החזיר את הספרס מפיגור דו-ספרתי מול יוסטון בכוחות עצמו. 19 נקודות ברבע האחרון!!. אני רואה את המשחק בחצי עין (כרגע דנבר בפיגור מול הלייקרס), כל פעם שאני מציץ הוא עושה מהלך חיובי בהגנה וטס לצד השני. כרגע נכנסים להארכה.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

משחק אדיר בין יוסטון לסן אנטוניו

זה כבר היה גמור לכיוון של יוסטון ואז לוני ווקר תפר 8 נקודות בדקה והמשחק הולך להארכה.

רמת האימון של הספרס זה משהו לא נתפס

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

חייבים להגיד… ווסטברוק נהדר בהארכה.

משחק אחראי, לא פזיז כמו שהתרגלנו לראות אותו ומהלך הגנתי מעולה שיכול להכריע את המשחק.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

הארכה שניה 😳

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

דאנטוני מאמן בדיחה

אפשר לדבר כמה שרוצים על הסגנון של הארדן אבל זה שעשר התקפות רצופות הוא היחיד שזורק לסל זאת אשמת המאמן בלבד.

לא רואה אותם מגיעים לגמר עם המאמן הזה

Rapgamer
      מנחה

איזה משחק מופרע בין סאן אנטוניו ליוסטון. המשחק מראש הגיע להארכה בגלל המהלך ההזוי הבא:
      https://www.youtube.com/watch?v=zlAkIarPbzI

הארדן הטביע והשופטים לא נתנו לו את הנקודות כי חשבו שזו החטאה…

בנוסף לוני ווקר שמר מעולה על הארדן ולהט ברבע האחרון. 28 נקודות במשחק זה כמעט כמו סך הנקודות שקלע עד כה בכל העונה במצטבר.
      מגיע גם קרדיט ליעקב פולטל שהגיע לעזרה מצוינת על הארדן. היו לו 2 חסימות ו-charge בכניסות לסל של הזקן בסיום.

לא יודע על איזה ווסטברוק נהדר ניר מדבר… עשה להם המון נזק במשחק ובפרט בדקות הסיום. החטיא בלי הפסקה, בין אם שלשות פנויות או מיד ריינג' תחת שמירה. סך הכל במשחק 7-30 מהשדה אם לדאנטוני היה אומץ לספסל אותו בסיום, יוסטון הייתה מנצחת.

Krit123
      משתתף

ניצחון מתוק של הספרס… פורבס עם 25, דרוזן עזר לסגור עניין. פולטל עם 6-15-5 ו-6 חסימות, הגנה גדולה.

הארדן הגיע ל-50 (24-24 מהקו ) אבל גם עשה עבירות תוקף ולא הפסיק להחטיא. ווסטברוק עם 19 נקודות ב-30 זריקות.

אני מקווה שהגיעה שעתו של ג'וני וולקר. וואו… האפסייד שלו גבוה כמו הניתור שלו. אני לא יודע להעריך אם הוא אתלט ברמה של ווסטברוק, אבל לא מספיק רחוק מזה בשביל לצאת מהלוטרי בדראפט (#18). איך דילגו עליו? עשה גם הגנה גדולה על הארדן עד כמה שאפשר. מקווה שימנף את ההופעה הזאת לעקביות ויותר הזדמנויות.

בזמן שנשאבתי להארכה הכפולה אנחנו הפסדנו בבית מול הלייקרס. פירקו אותנו בריבאונד (56-35), הסייז שלהם הכריע ולא הכרחנו אותם לזרוק מספיק מבחוץ. מורי/מילסאפ היו טובים, זהו בערך. ג'וקר ובארטון היו חלשים.

צל ענן
      משתתף

אני לא מבין, למה דאנטוני לא ביקש לבדוק את המהלך? לא בדיוק בשביל זה קיים החוק?

אולי כי הם היו ביתרון משמעותי באותו זמן ודאנטוני העדיף לשמור את זה לרגעי ההכרעה.

Rapgamer
      מנחה

אני לא מבין, למה דאנטוני לא ביקש לבדוק את המהלך? לא בדיוק בשביל זה קיים החוק?

שאלה טובה. אלה 2 נקודות בטוחות, מן הסתם ששווה לך להשקיע את ה-challenge על דבר כזה. אולי הוא חשב שהשופטים ישנו בעצמם את הסקור מבלי לבזבז את הצ'אלנג'. זה קצת מופרך שהליגה בודקת אוטומטית האם סל מסוים הוא ל-2 או 3 נקודות, אבל לא בודקת האם הכדור נכנס פנימה או לא

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

אני חושב שגם התגובה של הארדן יצרה בלבול
      אם הוא היה מתנהג כאילו ברור שהיה פה סל ולא רץ לכדור בניסיון לתפוס אותו, כנראה שגם השופטים היו מתייחסים לזה ככה.

בגל מקרה, לא ברור לי מה אפשר לעשות, אם בכלל.
      יוסטון יערערו על המהלך אבל קשה  לי להאמין שיוסיפו להם 2 נקודות ויתנו להם ניצחון.

מציג 10 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.