משחקי יום ראשון הטוב

ראשי פורומים פורום NBA משחקי יום ראשון הטוב

מציג 10 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      FrecCo
      משתתף

בוסטון מנצחת בסוויפ ועולה לסיבוב הבא שהוא אולי הגמר האמיתי של המזרח. הייוורד מעלה רמה בפלייאוף.

בינתיים במערב: הרוקי של הקליפרס קולע 14 מ-17 הנקודות הראשונות של הקבוצה שלו, שי-גילג'ס אלכסנדר או איך שלא כותבים- תתרגלו כבר מעכשיו את התעתיק הנכון של השם שלו.

עוד הלילה:
      אורלנדו-טורונטו

OKC-פורטלנד

FrecCo
      משתתף

לצערנו גם בצד השני יש שחקן אחד לוהט- זה בינתיים נראה כמו אחד המשחקים האלה של קליי שהוא מנצח במו ידיו- כבר עם 17 ברבע הראשון.

Krit123
      משתתף

SGA מעולה בצד השני עם 14, גאלינרי עם 0-6 בנתיים. לא ידעתי שזובאץ יצא מהרוטציה, בפתיחה לפחות שחקן אחד בגולדן Leaking out אחרי החטאה של הקליפרס כי אין שום איום ממשי לריבאונד התקפה. יש יותר מידי אוהדים של GS בקהל לטעמי…

FrecCo
      משתתף

איזה שריקה גרועה !! פאול על לו-וויל שחוטף נקי וגם חוטף יד לפנים מבוגוט. כרגיל שיפוט מחריד פוגע במשחק.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 10 months, 1 week ע"י FrecCo.
      Krit123
      משתתף

בנתיים ג'רום רובינסון (מי?) עם דקות חלומיות משחק עם קור רוח מפליא… ג'ארט טמפל מתאבד בהגנה על קרי שבנתיים לא פוגע.

Krit123
      משתתף

שתי התקפות מעבר שערורייתיות של הקליפרס, יתרון מספרי ברור עם כמה נתיבי מסירה וזה הסתיים בשתי שלשות של בברלי

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

נראה לי שאפשר להתחיל לסכם את העונה של אוקלהומה

Rapgamer
      מנחה

אוקלהומה מפסידה בבית ובדרך להפסיד את הסדרה

החמישייה של פורטלנד הביסה את היריבה ב-20 הפרש לאורך המשחק. בניגוד למה שחשבתי, נראה שלפורטלנד יש אחלה מצ'אפ מול הת'אנדרס. היתרון הפיזי של אוקלהומה בפרימטר לא בא לידי ביטוי, כאשר ווסטברוק וג'ורג' לא מצליחים לנצל פוזשנים שלוקחים את לילארד ומקולום לפוסט. קנטר הרבה יותר שימושי כשהיריבה לא מכריחה אותו להתרחק מהצבע.

כמה נקודות מהסדרה הזאת:
      1. שני שחקני ההתקפה הטובים ביותר על המגרש הם לילארד ומקולום. אפשר לטעון לגבי CJ שהוא ביכולת קליעה יוצאת דופן (4 שלשות למשחק ב-51%) אבל מה שאי אפשר להכחיש שהצמד של פורטלנד משיג בבירור מבטים יותר טובים מול מיסמאצ'ים מאשר הצמד של אוקלהומה. ולא רק מול מיסמאצ'ים, כי לילארד מושך יותר עזרה מכל שחקן אחר בסדרה הזאת.
      2. בהמשך לנקודה הנ"ל, פורטלנד מתחילה להזכיר לי את יוסטון. יש להם שני שחקני ISO מבריקים (ע"ע הארדן ופול) ואוסף שומרי פרימטר קשוחים ויעילים שמסוגלים לקלוע שלשות כשהם פנויים. בידודים זו לא רק נחלת העבר, ברגע שיש לך שחקנים שמשנים את הסכמה ההגנתית של היריבה דרך היכולת האישית שלהם זו יכולה להיות התקפה ברמה גבוהה מאוד.
      3. יש לי כמה דברים להגיד על פול ג'ורג'. טוענים שהוא קצת פצוע בכתף (אני לא בטוח אם זה יותר מאשר תירוץ). מה שאי אפשר להתכחש אליו, ההגנה שלו לא game changer בסדרה הזאת. גם לא בסדרה בשנה שעברה מול יוטה.
      אחרי שהיה סופרנובה במשך כמה חודשי עונה רגילה, הוא חזר ליכולת הרגילה שלו: קלעי מצוין, סקורר טוב מאוד, פליימייקר בינוני מאוד. שחקן מהשורה  השנייה בליגה. אוי ואבוי למי שידרג אותו שוב מעל לילארד.
      4. סטיבן אדאמס יקיר הפורום בעוד סדרת פלייאוף מאכזבת. היה טוב בשני המשחקים בפורטלנד, לא הורגש מספיק באוקלהומה ואפילו לא נתן את האימפקט שלו בלוחות (ירד מ-5 ריב' התקפה בעונה הרגילה ל-3 בפלייאוף). הגענו לנקודה בה אפילו אם אתה סנטר, ברגע שאתה לא מסוגל לקלוע מטווח שעולה על 10-12 פיט זה חיסרון. במיוחד בקבוצה כמו אוקלהומה שיש לה רק קלעי טוב אחד.
      5. כואב לי על הפציעה של נרקיץ', הבלייזרס היו מגיעים לגמר מערב אם היה כשיר. יכול להיות שיגיעו לגמר מערב בכל מקרה.
      6. אי אפשר בלי קצת told you so- הקורא נועם מוזמן להתנצל בפני יוסטון שקרא לה "אנטי כדורסל שלא מנצח משחקי פלייאוף". לקחתי לעצמי את החופש לומר שצדקתי בויכוח שלנו מי תנצח בסדרת פלייאוף- יוסטון או OKC.

Anfield
      משתתף

הכתובת הייתה על הקיר, מי שקורא מה שאני רושם פה מפגרת האול סטאר היה מבין שזה הכיוון אליו זה הולך.

הקבוצה מאוד לא מאומנת, בילי דונובן צריך להיות מפוטר אחרי הסדרה הזאת.

בתחילת העונה מהלכי הסולו של ג'ורג' נכנסו ועכשיו הם פחות נכנסים, זה כל ההבדל.

מעבר לזה, ווסטברוק נותן עונה רעה מאוד, קחו את הרבע ה3 היום ווסטברוק וג'ורג' לא ירדו לספסל בכלל וקיבלנו בראש איתם. ווסטברוק מזעזע, העונה הוא מתחת לממוצע הרגיל שלו, אני מפחד לבדוק סטטיסטיקה מה הוא עשה בזריקות מהשדה היום, זה בטוח מביך, היה לו שם סטרץ' של 10 החטאות ברצף לדעתי.

ג'ורג' בגדול נתן עונה טובה, הוא התחיל כמו פנומן והמשיך סביר ולעיתים טוב, אני פחות בא אליו בטענות.

סטיבן אדאמס הוא אחלה שחקן, אני מאוד אוהב אותו, אבל לא תשכנעו אותי שהוא שחקן של 20 מ' לעונה. אולי אתם מסתנוורים משורה סטטיסטית או אני לא יודע מה שכנע אתכם. הוא גרוע בפלייאוף מאז שדוראנט הלך. הוא לא יכול למשוך את הקבוצה מעבר לממוצע שלה, אי אפשר לבנות עליו. אני מבין שיש הנחות שהקבוצה נכה מחשבתית וחסרת רעיונות התקפיים וזה פוגע בסנטר שצריך שייצרו לו מצבים אבל מגיעה גם ביקורת.

עד האול סטאר זה נראה לי שהקבוצה הזאת יכולה להיות מעניינת אבל רוברסון לא חזר בסוף והקבוצה הזאת היא קבוצת הגנה. ההתקפה שלה שבלונית ובנוייה על מהלכים אינדיבידואלים. בהגנה היא יכולה להיות נהדרת. ברגע שהקבוצה הפסיקה לתת הגנה נהדרת אין לה באמת מה למכור מעבר להעפלה לפלייאוף.

עכשיו זה נראה לי כמו סגל תקוע, אני לא חושב שאפשר לעשות מהלכים טובים יותר מאלה שעשינו בקיץ, הבאנו את שרודר נואל ומוריס, 3 שחקנים טובים ונפרדנו מאנטוני שהיה בעייתי, וזה לא נתן ניצחון בסדרת פלייאוף.

מנקודת מבטי החובבנית, לא צריך לשלם לסנטר כל כך הרבה, אני מעדיף קבוצה שתשחק רוב הדקות בסמול בול או שיש לה סנטר שהוא מאוד גמיש ויכול גם לשחק 4 ולזרוק ל3.

אנשים בטח יגידו שווסטברוק הוא הבעיה, אולי, בטח בעונה כזאת שהוא היה די חלש בסטנדרטים שלו.

Rapgamer
      מנחה

אורלנדו והקליפרס יודחו במשחק הבא

עונות טובות של שני הפרנצ'ייזים האלה. יכולים להיות מרוצים מעצם ההגעה לפלייאוף, במיוחד על הניצחון המכובד שהשיגו בחוץ.
      ארון גורדון בסדרה טובה מאוד ומשחק שיא בגיים 4. לאוגוסטין נזכור את סל הניצחון בגיים 1. מי שדי אכזב בסדרה הוא ניקולה ווצ'ביץ'. אחרי עונה רגילה פנטסטית בה סחב את הקבוצה לעבר מאזן חיובי, הוא נתקל בשומרי פוסט טובים ועזרה שטורונטו שלחה והוגבל מאוד מבחינת סקורינג בשלושה מתוך ארבעת המשחקים בסדרה. ווץ' מסיים חוזה העונה והוא אחד השחקנים היותר מעניינים בשוק החופשי מבחינת הצעות החוזה שיקבל.
      טורונטו תמשיך לסיבוב הבא עם קוואי בכושר נהדר וסיאקם שעבר בהצלחה את טבילת האש הראשונה. בכל זאת ילוו אותם סימני שאלה כמו חוסר היציבות של לאורי והרוטציה בעמדת הסנטר. כנראה שמול אמביד התשובה תהיה גאסול יותר מאשר איבאקה.

הקליפרס הרוויחו את הניצחון ההיסטורי בגיים 2 בסדרה שיחסי הכוחות בה בדרך כלל נגמרים בסוויפ. הרוקיז גילגס-אלכסנדר ולנדרי שאמט נהיו שמות מוכרים גם בקרב אוהדים לא הארדקור, לכל אחד מהם היו משחקים מעולים. מונטרזל הארל כמובן, שהוא אולי השחקן השישי הכי טוב בליגה פרט לשותף שלו לו-וויל, הספיק עוד במהלך העונה לפרוץ לתודעה. ביל סימונס העלה טענה מעניינת שהשלישייה SGA-שאמט-הארל יחד עם החוזה של גלינארי מהווים את החבילה הכי טובה בנמצא עבור אנת'וני דיוויס. עצם המחשבה שהקליפרס יכולים להחתים בשוק החופשי את קוואי או KD, ולהוסיף בטרייד את אנת'ני דיוויס, כל זה מבלי לוותר על השחקן הכי טוב שלהם, זו עדות לעבודת הניהול והאימון המצוינים בקליפרס בשנה וחצי האחרונות.
      גולדן תמשיך לסיבוב הבא בלי קאזינס. כבר אמרתי שזו לא אבידה מקצועית גדולה אבל דוקא נגד הרוקטס שיעשו מולם הרבה חילופים בהגנה אני חושב שהוא יותר שימושי. בוגט חזר והשתלב בצורה חלקה כאילו שמעולם לא עזב. מצד שני המבחן מול יוסטון יהיה יותר מורכב עבורו, בשני צדי המגרש.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 10 months ע"י Rapgamer.
      Krit123
      משתתף

ווטסברוק קיבל שיעור בקור רוח… חגג אחרי פתיחה טובה כאילו כבר ניצח את הסדרה, לעומת זאת לילארד לא מזיז שריר בפנים למרות שלא פגע עד אותה נקודה. אחרי אותו פסק זמן לקראת סוף המחצית ראס ממשיך לשחק בפזיזות ודיים מחזיר את פורטלנד ליתרון בקלילות אחרי כל הרעש והצלצולים. הזוי שאחרי כל זה אתה במינוס 4 כאילו כלום.

זה Beef שהולך אחורה די הרבה זמן, היה משחק בעונת הרוקי או הסופמור של דיים בו ראס לקח אותו לפוסט וקלע עליו באגרסיביות, זה הוביל לחילוף הגנתי – ווס מאת'יוס עבר לשמור עליו וראס אמר בתגובה משהו כמו 'אל תחביאו אותו'. היום ראס רק הולך אחורה, לא שיפר מאומה במשחק הפוסט והפך לקלעי אפילו פחות טוב מכל הטווחים בזמן שהאתלטיות לא מה שהייתה. בזמן הזה דיים שפשף חלקים במשחק שלו כולל ההגנה, כשראס מנסה לקחת אותו עם הגב לסל זה שלושת רבעי איבוד.

מקולום אדיר בסדרה, ממש יפה ומרענן לראות שחקן שלא רק מנסה להגיע לסוג של Sweet spots על הרצפה אלא יכל לאלתר תוך כדי תנועה וליצור כמעט מכל נקודה על המגרש, הוא זז כמו מכחול בהתקפה. קנטר הוא עוד אלמנט ששם מראה בפנים של ראס, היה בקבוצה שהודחה על ידי יוסטון כביכול כי לא היה עם מי לשחק, היום המנייה שלו של סאבוניס ואולדיפו נמצאת במקום אחר לגמרי. סטיבן אדאמס סופר מאכזב אגב, אפשר לומר שקנטר גבר עליו במצ'אפ הישיר.
      אני לא חושב שיש סיבה לתת לפרגוסון כזה נתח של דקות אם יש לת'אנדר עוד תקווה להגיע למשחק שישי, אין לו מה לתרום בשלב הזה, הם צריכים לקום או ליפול עם שרודר. אף אחד לא מתרגש מההגנה של פרגוסון והשחרור זריקה שלו כל כך נחפז שזה מרתיח, גם כשהוא חופשי לגמרי הוא מיד עולה לזריקה. לא אמרתי תשנה את המהירות אבל קח חצי שנייה לנשום ולהתייצב/לסדר את הרגליים.

מציג 10 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.