משחקים מוקדמים היום

ראשי פורומים פורום NBA משחקים מוקדמים היום

מציג 5 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

ברוקלין- מיאמי: התחיל עכשיו.
      מינסוטה- ממפיס: כבר הפסדנו להם פעם אחת השנה, אני מקווה שלא נהיה אלה שנקטע להם רצף של 6 הפסדים.
      ניקס- בוסטון.
      לייקרס- דאלאס: המשחק המרכזי. במפגש הקודם קיבלנו מצ'אפ אדיר בין לברון לדונצ'יץ' עם מספרים דמיוניים משני הצדדים. נראה מה יהיה הפעם.
      דטרויט- ספרס.
      ניו אורלינס- אוקלהומה.
      אורלנדו- גולדן.
      טורונטו- יוטה: עוד משחק בין שתי קבוצות איכותיות, אם כי מעט פחות אטרקטיביות.
      קליפרס- וושינגטון.

Eliko Ben Lulu
      מנחה

יהיה נחמד אם מנהלי הפורום יגדירו את הסיווג הבטחוני שלי כ"לא בוט רוסי", כך שתגובות שלי לא יהיו פנדינג אפרובל כל פעם מחדש. תודה מראש, בשם ממשלת אוקראינה.

לא, סירייזלי, זה לא מאפשר לי לערוך את ההודעה ולהוריד ממנה את כל התגיות המוזרות שמתפרסמות איתה [ואין לי מושג איך, לא תוספת שלי].

Krit123
      משתתף

מחצית בל"א:

-החולצות של המאבס, על הפנים.
      -דירק נוביצקי in the building.
      -אף צד לא מבריק בהתקפה עומדת, עיקר הנזק נעשה בהתקפות מעבר (לברון)/ריבאונד התקפה.
      -הלייקרס ממעטים לזרוק (ולקלוע) מחוץ לקשת והולכים פנימה ל-AD, דאלאס לא השכילה לצופף.
      -הספסל של דאלאס החזיר אותה ליתרון וקרלייל פירגן להם בדקות, דלון רייט משחק מצוין עד עכשיו.
      -הגנה טובה על דונצ'יץ'. 6 נקודות ב-9 זריקות לצד 4 איבודים. מוצא אחרים כשהעזרה מגיעה אבל לא למבטים אידיאליים.

Rapgamer
      מנחה

איזה משחק דוחה של מינסוטה

סוף רבע שלישי בפיגור 7 נקודות. השחקנים לא מזיזים את עצמם, ממפיס מפרקת אותנו במדדי האסל, לוקחת ריבאונד התקפה, זה גם מביא להם ביטחון והם התחילו לקלוע מבחוץ בזמן שאנחנו 28% מעבר לקשת (טאונס 0-7).

ג'ף טיג פשוט אפס. שחקן נוראי. חוץ מפלופים אין שום דבר שנשאר לו בארגז הכלים.

Rapgamer
      מנחה

אז מינסוטה מפסידה

0-2 נגד ממפיס השנה. כשנסתכל אחורה למה פספסנו את הפלייאוף, זה מסוג המשחקים שהקבוצה פשוט ביזתה את עצמה. מאמץ גרוע ביותר בירידה להגנה שאפשר לשחקני ספסל כמו גרייסון אלן ומרקו גודוריץ' לקלוע שלשות קלות מהפינות. ממפיס ניצחה בריבאונד, ניצחה בפאסט ברייק, לחצה על הכדור בזמן שמינסוטה עשתה טובה שהזיזה את הרגליים. ופשוט הגיע לממפיס לנצח.

טאונס עם 1-10 משלוש. יש משחקים כאלה, זה בסדר, האחוזים שלו מתיישרים למטה. הבעיה שזה העלים אותו גם בהגנה, זה היה המשחק ההגנתי הכי גרוע שלו העונה ומבחינה קבוצתית הכי הזכיר את המשחקים הגרועים של עונה שעברה.

Krit123
      משתתף

דונצ'יץ' ביצע התאמות במחצית השנייה, תקף מהר כל פעם שקיבל את הכדור וצפה מראש מי האיש הפנוי. עשה את ההבדל החל מהרבע השלישי וקינח בשלשה על הראש של לברון. ג'יימס מצדו היה פאסיבי מידי בהתקפה עומדת, ובשילוב עם אזורית של דאלאס פה ושם הצטברו להם פוזשנים ריקים של הלייקרס.

ל"א בקושי קיבלו תרומה מהספסל (קוזמה חלש) ובקושי פגעו לשלוש, בהפוך לחלוטין מדאלאס. דלון רייט במשחק גדול, Lowkey כשהוא שומר את השחקן שמוסר כדור לפוסט זה חטיפה (סיים עם 17-5-9-4). גם ג'סטין ג'קסון היה מצוין עם 15 באחוזים טובים. פורזינגס ופאוול חלקו בניהם 30 נקודות.

עוד קצת מהלילה:
      -אז אחרי הניצחון על הקליפרס הספרס התרסקו ברבע השלישי בדטרויט. לפחות לוני וולקר מתחיל לקבל קצת דקות ומחזיר בדאבל-פיגרס.
      -תכננתי לראות ראפטורס-ג'אז, 400 הפרש במחצית הוציאו את החשק.
      -אנחנו פוגשים את הלייקרס מחרתיים, מי יתן וניתן להם בראש.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 week, 6 days ע"י Krit123.
מציג 5 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.