מי החמישיות שלכם לאולסטר?

ראשי פורומים פורום NBA מי החמישיות שלכם לאולסטר?

תגיות: 

הדיון הזה מכיל 6 תגובות, ויש לו 5 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Idan23 לפני 2 שנים, 9 חודשים.

• מאת
    תגובות

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

החמישיות שלי:

מזרח – קיירי אירווינג, דמאר דרוזן, לברון ג'יימס, יאניס, דוויט הווארד

מערב – ראסל ווסטברוק, ג'יימס הארדן, קוואי לנארד, קווין דוראנט, מארק גאסול

הסברים:

קיירי לדעתי הוא הרכז הכי אולסטאר שיש במזרח. הוא לא הכי יעיל, לא הכי יציב, אבל עם סל נצחון ענק בסדרת גמר, סל נצחון ענק במשחק ענק (חג המולד) ושואו שלא נגמר, לדעתי מגיע לו מקום בחמישיה לפני קייל לאורי ואחרים.

דרוזן בעונה פאנטסטית. לברון זה מובן מאליו. יאניס נותן עונה יוצאת דופן וגם הוא שם בשביל השואו. אטלנטה לא הכי מצליחה, אבל יותר מצליחה מדטרויט ומיאמי והווארד בעונה אישית טובה מאוד.

אני לא חושב שצריך להסביר לגבי ווסטברוק והארדן בעונות יוצאות דופן. צר לי בפני הספלאש בראדרס. רציתם דוראנט, זו התוצאה. קוואי ודוראנט זה דיי מובן מאליו. גאסול גם בעונה מצויינת עם כמה גיים ווינרים והמון קלאץ'.

ומי החמישיות שלכם?

גיל האמר
    מנהל בפורום

החמישיות שלי:
    מזרח – קיירי אירווינג, דויין ווייד, לברון ג'יימס, יאניס אנטטוקומפו, אנדרה דראמונד
    מערב – ראסל ווסטברוק, ג'יימס הארדן, קוואי לנארד, קווין דוראנט, קארל אנתוני טאונס
    בלי הסברים…

Nivs
    חבר

מזרח-לברון,לאב,דרוזן,גיאניס ותומאס.
    הבחירה בלאב בגלל שהוא מראה שיפור גדול ביכולת משנה שעברה ,ותומאס מכיוון שהוא מחזיק את בוסטון בחיים(ומי לא ייבחר בשחקן שנמוך ממך לאולסטאר?)

מערב-גוראנט,ווסטברוק,הארדן,קאווי ומרק גאסול.

Idan23
    חבר

החמישיות שלי די מפתיעות.
    מזרח: קמבה-דרוזן-לברון-לאב-הורפורד.
    הייתי רוצה לראות את יאניס כרכז, אבל הוא נחשב בהצבעה כפורוורד, לכן הלכתי על קמבה שמוביל את שארלוט לעונה נהדרת. אני חושב שגם לבוסטון מגיע נציג, הורפורד נותן מספרים מעולים ושיפר את בוסטון משמעותית.
    לאב בשיאו שווה חמישיית אולסטאר במזרח. טוב שהוא מתקרב לשיא בחזרה.
    מערב: ווסטברוק-הארדן-קאווי-גריפין-גובר.
    הווריור היחיד שראוי לבחירה הוא דוראנט אבל אני לא אבחר בו כאוהד אוקלהומה, דיוויס נהדר אבל הוא לא מצליח לקדם את הקבוצה שלו (שלא כמו ראסל) ולכן הלכתי על גריפין, רואים כמה שהוא חשוב לקליפרס, במיוחד בתקופת ההפסדים האחרונה.
    גובר לטעמי שחקן ההגנה של העונה עד עכשיו ומשאיר את יוטה הפצועה כקבוצת פלייאוף עם ההגנה הטובה בליגה, עם הסנטרים שיש היום בליגה, הוא מספיק טוב בשביל אולסטאר

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

חייב להודות שמפתיע אותי שלאב בפנים אצל חלק מהאנשים, וקיירי לא.

urik
    חבר

מזרח: אייזיאה, לאורי, באטלר, יאניס, לברון
    מערב: פול, הארדן,דוראנט, קאווי, גובר
    למה פול ולא ראסל? מהללים את ראסל לפי 3 מדדים סטטיסטיים בלבד. אבל אם נסתכל על מדדים אחרים לא פחות חשובים, למשל איבודים ואחוזים מהשדה, התמונה די עגומה

Idan23
    חבר

שגיא, זה בגלל שלקיירי יש הרבה יותר תחרות על העמדה. אייזאה, קמבה, לאורי, וול וכו'. ולאב עם נתונים סטטיסטיים עדיפים, לפחות במדדי פאנטזי

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

סטטיסטיקות פורום

משתמשים רשומים
346
פורומים
1
דיונים
245
תגובות
4,072
תגיות
21