מונדובאסקט- רשמים ראשונים

ראשי פורומים פורום NBA מונדובאסקט- רשמים ראשונים

מציג 4 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

היום יהיה משחק מעניין בין סרביה שנחשבת לאחת הפייבוריטיות ללכת עד הסוף, ואיטליה שמעמידה סגל איכותי אף היא עם בלינלי, דאטומה וגלינארי.

מה ההתרשמות שלכם בינתיים מהטורניר? מנבחרת ארה"ב בפרט?

Rambere
      משתתף

דור סכם 20 אלף מהוואטסאפ

FrecCo
        משתתף

איטליה בבלואו-אאוט

Rambere
          משתתף

תמחק כפרה

Rapgamer
      מנחה

אחלה משחק בין הקבוצות.

סרביה מרשימה בשני צדי המגרש, בפרט בדקות עם יוקיץ' קשה לעצור אותה. סימן השאלה הוא כיצד יתמודדו עם קבוצה אתלטית יותר. איטליה ניסתה להגביר את קצב המשחק אבל לא טובה מספיק בהתקפות חצי מעבר של 3 מול 3.

לאיטלקים יש tough shot makers. גלינארי פשוט שחקן מצוין, וגם בלינלי נהדר בטורנירים בינלאומיים.

Rambere
        משתתף

אני חושב שהטורניר הזה מוכיח שהאתלטיות לא ממש חשובה.

כשמשחקים איזורית והסנטרים חונים בצבע גם החודרים הכי טובים בעולם מתקשים לשים סל.

נדמה שההגנות בטורניר חזקות מאוד גם אצל קבוצות שללא אתלטים מזהירים. הן גם פשוט יותר צפופות בגלל שכל הקשת של הפרימטר יותר קרובה.

בכל מקרה, נדמה המשחק הרבה יותר קבוצתי ממה שמשוחק בNBA למשל.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 months ע"י Rambere.
        • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 months ע"י Rambere.
          Rapgamer
          מנחה

מסכים עם רוב הדברים.
          לא הייתי אומר שאתלטיות "לא חשובה". היא תמיד חשובה ויש סיכוי שהיא תכריע גם התמודדויות בהמשך, כי אם האמריקאים יצליחו להשיג נקודות במגרש הפתוח זה משמעותי עבורם.

Rambere
            משתתף

אני חושב שהמשחקים הבאים של האמריקאים יהיו במשחק עומד ולא פתוח, שם זו נקודת התורפה שלהם.

אלא אם כן תהיה שוב פעם נבחרת שתפתח רגליים כמו היפנית(מה שאני בספק שיקרה).

ובמשחק עומד האתלטיות של האמריקאים לא משחקת תפקיד.

האמריקאים תמיד הראו את הדומיננטיות האמיתית שלהם בפאסט ברייקס, חסר להם שחקני coast to coast עכשיו שיכולים להריץ מתפרצות. כמובן שגם חסר להם פליימקר נורמלי ועוד כמה דברים על הדרך..

צל ענן
          משתתף

אני חושב שמה שאתה רואה זה לא חוסר רלוונטיות – זה הבדל בחוקים.

ב NBA היתה תקופה ארוכה שאזורית היתה בכלל לא חוקית.

אחר כך הפכו אותה לחוקית, וגילו שאם שאק עומד באמצע אין שום דרך לחדור, אז הוסיפו חוק 3 שניות הגנתי, התוצאה היא כדורסל אחר.

אני לא רואה מה מונע מהאמריאים להחנות ענק בצבע ולתת לקבוצות אחרות לחשוב איך עוקפים את זה. למעשה אני מצפה שפופ וקר יעשו את זה בקרוב.

Rapgamer
      מנחה

אז הטורניר מגיע לשלב השני ולהפתעתי במקום שמינית גמר, הקבוצות חולקו ל-4 בתים של 4 קבוצות ואיכשהו סחבו את המאזנים שלהן מהשלב הראשון..?
      מישהו יודע להסביר את הפורמט המשונה הזה?

Rapgamer
      מנחה

ספרד מנצחת את איטליה ומבטיחה עלייה לרבע הגמר

משחק ברמה לא גבוהה. האיטלקים פתחו טוב, בעוד שצמד הכוכבים של ספרד, רוביו ומארק גאסול, היו חלשים. סרחיו יול עלה מהספסל והחזיר את ספרד למשחק ברבע ראשון מעולה.
      במחצית השנייה רמת כדורסל נמוכה משני הצדדים. האיטלקים משחקים סוליסטי לגמרי, אין להם פליימייקר בקבוצה ובלינלי מגדיר מחדש את המונח "ראש בקיר" עם אוסף זריקות שלקרוא להן הזויות יהיה מחמאה.
      ספרד מניעים קצת יותר כדור והיו אפקטיביים כששיחקו על הרננגומז, אבל פרט לדקות בודדות הם גם נתקעו בהתקפה בשל מחסור בפינישרים טובים. רוביו במשחק חלש, גאסול היה טוב בהגנה אבל חלש מאוד בהתקפה, סיים את המשחק עם 2 נקודות ב-27 דקות בזמן שהתקשה לקבל כדורים בפנים וגם החטיא לא מעט.

במחזור המשחקים הבא סרביה תפגוש את ספרד למשחק high profile אבל ממה שראינו בטורניר עד כה, הסרבים טובים בהרבה. לא בטוח שהמשחק הזה מאוד משמעותי כי גם היריבות שלהם בסיבוב הבא, ארגנטינה ופולין, הבטיחו כבר את העלייה ויש סיכוי שיתנו מנוחה לשחקני מפתח.

מציג 4 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.