מה קורה ביוסטון?

ראשי פורומים פורום NBA מה קורה ביוסטון?

הדיון הזה מכיל 28 תגובות, ויש לו 10 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  88nothing לפני 3 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

לפני מספר ימים הבעלים הודיע שכל השחקנים לעט הארדן, מועמדים לעבור בטרייד (בהצלחה במציאת טרייד על כריס פול), במקביל לזה החלו בקבוצה בשיחות עם דאנטוני על הארכת חוזה שיסתיים בסוף העונה הבאה.

היום דאנטוני הודיע שהוא הפסיק את השיחות(מה אתה ליברמן?)  וישקול את עתידו בסוף העונה.

לדעתי הוא רק עושה להם טובה האמת אבל עדיין המועדון מגיב בלחץ להדחה מהפלייאוף בסיבוב השני… שוב.

האם הם צודקים ובאמת הקבוצה צריכה זעזוע רציני יותר ו שההרכב הזה עדיין יכול להשיג משהו?

Roeii1
    משתתף

החוזה של כריס פול הרג אותם

הם ראו שלהרכיב קבוצת קלעים חיננית מסביב הארדן לא יוכל לשבור את גולדן, הם רצו להביא סופרסטאר

וכריס פול היה סופרסטאר "בשל" מדי

דאנטוני לא הבעיה כי לדעתי הוא מוציא מעל ומעבר מיוסטון ומהארדן

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

כריס פול מעבר לשיא ולא מתאים לקבוצה כמו יוסטון, לא רק כי הוא מעבר לשיא אלה בגלל הסגנון הזה שמבוסס על התקפה שחקן אחד.

בהחלט יכול להיות שבקבוצה עם סגנון משחק אחר ועם כוכב שלא מחזיק בכדור 20 שניות, הוא עדיין יהיה גורם מאוד משמעותי בדרך לאליפות.

Rambere
    משתתף

מאיפה הבאת שכל הקבוצה על הטרייד בלוק חוץ מהרדן? לא שמעתי על זה

88nothing
    משתתף

הצעה לטרייד =)

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y5b9wwqm

יוסטון: מחליפים את כריס פול וג'רו הולידי ולאנס טומאס ומוסרים 2 בחירות סיבוב 2 לפליקנס

פליקנס: נותני את דייויס והולידי ומקבלים את: כריס פול, הזוניה, סמית' ג'וניור קווין נוקס ובחירה 3 שלי הניקס.

הניקס: מקבלים אנטוני דייויס ופינו את כל הקפ ספייס שבערך היה להם.

השאלה הגדולה האם שנה אחת של אנטוני דייויס שווה את נוקס+ בחירה 3 + מה שנשאר מסמית' ג'וניור ולדעתי התשובה היא כן כי הניקס פינו עוד חוזים רעים וכי יש כלכך הרבה שחקנים ששווה לשל להם השנה בשוק החופשי.

יוסטון, ששילמה יותר מידי לכריס פול, מקבלת שחקן שיתאים מאוד ליד הארדן ואולי אפילו מתומאס יצליחו לחלץ דקות. בכל אופן הם לא ישלמו 40M  לפול בגיל 35. כמובן שאפילו מורידים משכורות.

ניו ארלינס לדעתי המרוויחה הגדולה. לזאיון יצטרף כנראה אר ג' ברט, קווין נוקס על חוזה רוקי ואפילו סמית' ג'וניור יהיה על חוזה רוקי. בנוסף כריס פול יוחזר כדי לסיים את הקריירה היכן שהתחיל אותה וללמד את החברה הצעירים.

Rapgamer
      מנחה

ניו אורלינס לדעתי דוקא מפסידה כאן.

האם הם יעבירו את דיוויס תמורת בחירה 3+ נוקס+ דניס סמית'? אני לא מת על החבילה הזאת אבל היא הוגנת בסך הכל.
      התוספת של הולידיי תמורת כריס פול משחקת לרעתם. שני השחקנים ברמה דומה בשלב הזה, רק שהולידיי בשיא הקריירה ויותר זול. יש לו ערך טרייד חיובי, ל-CP3 ערך טרייד שלילי ולכן לא כדאי להם לבצע את המהלך הזה לדעתי.

88nothing
        משתתף

בגדול הייתי מסכים איתך לגבי כריס פול על ג'רו הולידי בכל קבוצה חוץ מאשר בפליקנס.

כריס פול גם היום טוב יותר מהולידי ובטח שבעל יותר סטאר קווליטי, ולמעשה אם לא היה משחק ליד הארדן כנראה שהיה מעמיד מספרים טובים בהרבה. אני גם חושב שמבחינת להוביל קבוצה צעירה כלכך ולחנוך את סמית' ג'וניור כריס פול מושלם לפליקנס.

תחשוב כמה כיף יהיה לראות את זאיון ובארט משחקים מופעלים התקפית על ידי כריס פול.

Rapgamer
          מנחה

אני דוקא לא חושב שכריס פול יותר טוב מהולידיי. אם אני צריך לבחור אחד מהם לעונה הבאה זה יהיה ג'רו, על אחת כמה וכמה עד שנת 2022 בה מסתיים החוזה של פול.

דבר נוסף הוא שלא נראה לי שכריס פול כל כך בעניין של לחנוך שחקנים בקבוצת לוטרי. בשנים הקרובות כל עוד הוא שחקן משמעותי הוא יחפש קבוצה שמתחרה על התואר, אולי בגיל 37-38 התפקיד הזה של מנטור בקבוצה ללא שאיפות יתאים לו יותר.

88nothing
            משתתף

מעוניין לחנוך או שלא, הוא שחקן תחת חוזה כבד שהתעקש עליו(לא אומר שלא בצדק) ולכן יותר מלגיטימי להעביר אותו למקום אחר מבחינת יוסטון.

הוא גם ישב טוב בטיים ליין של נו אורלינס ומבחינת סיום החוזה שלו ומספיק חלון כדי להתחזק לפני שנותנים הארכות חוזים לחברה הצעירי.

Rapgamer
            מנחה

בודאי שזה לגיטימי מצד יוסטון להעביר אותו. פשוט לא כדאי לניו אורלינס לקבל אותו.

אני לא מבין איך הטיימליין מסתדר בין קבוצה בבנייה מחדש לכוכב מזדקן ואוברפייד שרוצה לשחק רק בקונטנדרית.

myway23
      משתתף

אהבתי את הטרייד, לדעתי די שווה בין כל הקבוצות וזה מאוד חכם אם פול יגיע לניו אורלינס

fatnoam
      משתתף

הטרייד מתאים אך ורק אם וויליאמסון הוא יותר פינישר מאשר שחקן שצריך את הכדור. לברון נגיד צריך את הכדור ביד – גם בתחילת הקריירה. ג׳בארי פארקר לדוגמא (בחירה 2 בדראפט להזכירכם), הרבה פחות. אם וויליאמסון הוא פוטנציאל לבניית משחק ויצירת מצבים, לא הייתי מביא רכז דומיננטי כמו פול ליידו. אם ההיפך הוא הנכון, אז פול יהיה מצויין (תנסו להיזכר מה סטיב נאש עשה עם הרוקי אמארה סטודמאייר).

ניו אורלינס בעצמה חותמת על החבילה כולה, אם כאילו תמורת דייויס והולידיי הם יקבלו בחירה 3, פילרים נחמדים, כריס פול – מעולה. לא בטוח שרק חצי עסקה (לא משנה החצי) שווה להם. החוזה של פול דווקא לא מעיק, הם במילא בונים מהדראפט, ועד שיצטרכו להחתים כוכב גדול בשביל לחזק את הסגל הצעיר, חוזה נגמר גדול כמו של פול יכול להיות נכס דווקא.

Rapgamer
        מנחה

מה כריס פול יתן לקבוצה שבונה מהדראפט? יעלה אותה מ25 ניצחונות ל33?

הולידיי שחקן טוב מאוד על חוזה סבבה. אפשר לקבל תמורתו מישהו שאשכרה יהיה חלק מהשלד העתידי של הקבוצה, במקום שחקן זקן ויקר שמכדרר את הפוזשנים ולא רוצה להיות שם.

בעיני לתת את דיוויס+הולידיי ולקבל 3 פילרים נחמדים וכריס פול זה עסקה זוועה. תמורת דיוויס אתה רוצה שחקנים שאתה משוכנע שיהיו טובים. תמורת הולידיי אתה רוצה לכל הפחות חבילה שיש לה trade value חיובי.

88nothing
          משתתף

הוא יתן מנהיגות, יכולת הובלה, ווינריות ואפשרות לשחק ליד אחד המוסרים הטובים בליגה שלשחקן כמו זאיון זה אמור להיות נהדר.

הולידי שחקן מצויין אבל הוא הרבה יותר סקורר והרבה פחות עושה משחק מכריס פול.

ומשחקנים צעירים כמו זאיון, ברט ונורקס דווקא מישהו כמו פול יכול להוציא הרבה מאוד ולגרום להם להראות טוב מאוד, משהו שהולידי לא יוכל לעשות.

לא בטוח בכלל שהם ינצחו יותר מאשר בעונה שעברה, אבל יבנו יסודות וגם אם בדרך לא ברורה כלשהי יצליחו להכנס לפלייאוף, אז החברה הצעירים יצברו ניסיון.

ועוד שנתיים יהיה לNO חוזה נגמר של כ40M, שלדבר כזה תמיד יש ערך טרייד- ראה דיאנדרה ג'ורדן.

Rapgamer
            מנחה

אני חושב שהוא יתן בעיקר דרישה לטרייד כי אין לו מה לחפש בניו אורלינס. אין לו רצון או סבלנות לפתח את זאיון, הוא רוצה לנצח. לקחת וטרן שמחפש אליפות ולכפות עליו לשחק בקבוצת לוטרי זה לא מתכון לפתח את הצעירים כמו שזה מתכון לחדר הלבשה לא מתפקד.

הולידיי שחקן טוב מאוד שכאמור, הם יכולים לקבל תמורתו חתיכה שתעזור להם להיות קבוצה טובה בטיימליין המתאים.

לניו אורלינס בלי דיוויס ובלי הולידיי אין סיכוי להיכנס לפלייאוף וזה גם לא אמורה להיות שאיפה שלהם. הם צריכים לבנות דרך הדראפט ולתת לצעירים את המפתחות.

מה שאתה משווק בתור "עוד שנתיים חוזה נגמר" זה בעצם 3 שנים של חוזה מנופח. וזה גם לא נכס כמו שאתה חושב. קאפ ספייס לאורך 3 שנים שווה הרבה יותר מאשר חוזה שישתק אותך שנתיים ויהיה נגמר בשנה השלישית. אם הפלייקנס כל כך רוצים להחזיק בחוזה נגמר כבד שיחתימו את סולומון היל על 30 מיליון דולר ויחסכו את הטרחה.

Rapgamer
    מנחה

אני לא יודע איזה מהלכים יש לדריל מורי בשרוול…

הוא בנה קבוצה טובה מאוד, לכל הפחות טופ 5 בליגה. אבל בדרך לשם הוא נפטר מהנכסים שהיו לו, עכשיו אלה בעיקר שחקנים בשיא הקריירה (או אחרי השיא) על חוזים יקרים. קשה יהיה להמיר חבר'ה כמו כריס פול או קאפלה בשחקנים טובים מהם.

לדעתי יוסטון צריכה להמשיך עם הגרעין הקיים ולנסות לעקוץ אליפות כפי שכמעט עשו ב-2018. גם כי זה מה שקבוצות טופ 5 אמורות לעשות, וגם כי אין להם הרבה ברירות.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

צריך לזכור שכריס פול הוא לא בדיוק החבר המושלם לקבוצה ובכל מקום שהוא היה, גם היו סכסוכים.

גם בסוף העונה הזאת ואחרי שהם הודחו הוא התלונן על כך שהכדור לא עובד דרכו מספיק (והוא כנראה צודק אגב)

עוד עונה כזאת כשהכוכבים לא לגמרי מסתדרים ביינהם, תיגמר בפיצוץ גדול לדעתי.

צל ענן
        משתתף

אני נוטה להסכים עם יובל. בשנים האחרונות יוסטון היתה היחידה שאתגרה את גולדן סטייט. זה לא דבר של מה בכך. אם אתה שם את כל הקבוצה על הטרייד בלוק לא תקבל קבוצה טובה יותר – אתה יכול להמיר כשרון מוכח (מה שיש לך) בפוטנציאל עתידי, אבל אז מה הטעם, הרי הארדן בשיא שלו עכשיו.

להמיר שחקנים שיש לך בשחקנים שקולים אבל בעמדות אחרות? נניח שתצליח (הלחץ עליך, לא על הקבוצה בצד השני של הטרייד), מה התועלת אם אתה שם ממילא את כל השחקנים על הבלוק?

להמיר שחקנים בשחקנים שקולים עם חוזים יותר טובים, זה אומר שאתה מחפש פראיירים. בהצלחה עם זה.

יש לו קבוצה ששווה אליפות בכל שנה שבה גולדן סטייט לא משחקת. הוא צריך לחפש מציאות בשוק, ולהמשיך לרוץ לאליפות. זה לא הזמן לבנייה מחדש.

לגבי כריס פול – זה מה יש. זה גם החוזה שיש. הוא עדיין שחקן ראוי לקונטנדרית ואני חושב שהם צריכים להסתדר איתו. עוד שנתיים אפשר להעביר אותו כחוזה נגמר, בינתיים אין טעם.

מסכים.

גם בואו לא נשכח שגם קליי וגם דוראנט מסיימים חוזה בקיץ. לא הייתי מתחיל להפוך את הקבוצה כשיש סיכוי סביר שבעוד חודש פתאום מתברר שיש לי את הסגל הכי מוכן לאליפות ב2020.

רק טריידים שבבירור מוסיפים לי איכות היו עוברים. אין סיכוי שטרייד שמערב את CP3 יהיה טרייד כזה כי אף אחד לא ייקח את החוזה שלו ועוד יעביר שחקנים טובים בתמורה.

fatnoam
    משתתף

אני בדיעה שמורי עושה מהלך נכון.

הכדורסל שהרוקטס משחקים לא מביא אליפות, למרות שהארדן כבר שנתיים שלוש משחק ברמת MVP, ואפילו זכה בתואר. כמו כן, הכימיה בין הכוכבים ובחדר ההלבשה, לא משהו. יש מצב שגם שיטת המשחק קשורה לזה. לכן אני חושב שגם לרענן את דאנטוני יכול לעזור.

מבחינת הפרסונל. פול לא יהיה יותר טוב, והוא והארדן לא באדיז. קאפלה נתן פלייאוף חלש. פי ג׳יי טאקר היה אדיר, אני לא מאמין שהוא יוחלף, אלא אם קבוצה מסויימת תיתן עליו אובר-פרייס. נניח אם בוסטון מציעה לך את ג׳יילן בראון תמורתו. אריק גורדון אחלה סקורר, אבל השיטה של הרוקטס מאפשרת להרבה שחקנים להגיע לסקור הזה. אני לא חושב שגאנרים אחרים יעשו עבודה פחות טובה ממנו, אז למה לא לנסות לקבל עליו הצעות?

"הכדורסל שהרוקטס משחקים לא מביא אליפות"

מאיפה לך? ואולי זה בגלל שהם נתקלים כל הזמן הזה במשוכה הכי גבוהה אי פעם, כזו שגם לברון ג'יימס עם קליבלנד ההיא הצליח לעבור רק פעם אחת בפוקס של החיים?

שמע אני לא מעריץ גדול (בלשון המעטה) של הכדורסל של יוסטון ושל הארדן בפרט, אבל אי אפשר להתווכח עם תוצאות. אף קבוצה בליגה לא הצליחה לאתגר ככה את גולדן סטייט ב2 סדרות פלייאוף שונות. עכשיו לך תדע מה קורה אם דוראנט עוזב. אתה לא חושב שיהיה להם לפחות shot לאליפות בתצורה הנוכחית?

Rapgamer
        מנחה

מסכים ומוסיף שגם לברון לא ניצח את גולדן עם דוראנט. למעשה הוא במאזן 1-8 מול הקבוצה הזאת.

Krit123
    משתתף

הם בסוג של מלכוד, כבר 'לא תלויים בעצמם' מה שנקרא. אני חושב שהם צריכים להגיב למהלכים של קבוצות אחרות. לאן קיידי הולך (ומי מחליף אותו), אם קוואי נשאר, באטלר, מידלטון וכו'…
    שנה שעברה ג"ס הייתה המשוכה היחידה, בעתיד הנראה לעין גם אם יעברו אותם מחכה להם סדרה בדרגת קושי כמעט זהה בגמר. אם קיידי עוזב, בוסטון נחלשת ופילי מאבדת את באטלר/האריס, הייתי נותן לזה עוד סיכוי, במידה ולא אני חושב שנכון לנסות לבצע טרייד שאמנם יצמצם את החלון בעונה הקרובה אבל יהיה גמיש יותר לטווח הארוך. זה כמובן תלוי במה הם יכולים לקבל חזרה.. אני מאמין שיהיה נכון לחבר את קאפלה לפול כעסקת חבילה, במידה והם לא משנים את סגנון המשחק שלהם אין להם צורך בקלינט בכסף הזה. מול הקבוצות שהם שואפים לנצח הוא לא תורם, בטח לא ביחס למה שהוא עולה. החוזה של פול כל כך מוגזם, גם אם ישאר באותה יכולת מה מבטיח שיהיה כשיר? אני מעדיף מספר 2 פחות טוב אבל לפחות זמין ובמגמת עלייה, ומספר 3 שיכל להישאר על המגרש ברמות הכי גבוהות. זו לא קבוצה לאליפות אבל לפחות כזו שיש לה יכולת תמרון ואולי להפוך לאחת לפרק זמן ממושך

myway23
    משתתף

בפורום של בוסטון הציעו את הטרייד הזה:

הפירוט:
    Houston: This gets them off the Chris Paul contract and onto a Gordon Hayward rehabilitation project. They might not like the risk, but it could beat paying Chris Paul $44 million in 2022. It also gets them Jrue Holiday, a fantastic two-way guard with crucial experience playing on and off the ball, who could likely gel with Houston’s notably guard-dominant system. I’m not sure why Houston would want drastic change after coming so close to the Finals two years in a row with the same core of players still under contract, but with an apparent power struggle between Morey and ownership, a shakeup seems inevitable. The Rockets definitely need a shakeup – I’m just not sure if that calls for a complete overhaul.
    Pelicans: New Orleans would likely ask for some first-round picks in the trade, and Boston would be happy to give them up (reminder: Houston has no draft picks this year). New Orleans has almost zero chance of walking away as losers in this trade. If Paul can make them competitive in the short term, great! If not, they can develop their young players and build around Zion. Capela’s contract is extremely tradeable, meaning his acquisition wouldn’t be a strict commitment to build with him as a core player. Should another star demand to be moved, Capela could be added to sweeten any trade package. Finally, Tatum has room to grow, but without the pressure of playing in Boston. Even if he stagnates, you’ve got a reliable starting-caliber player who can get you 15-20 points and play some solid defense. Oh, and draft picks. They’re a crap shoot, but you can never have too many.
    Boston: Oh boy. I don’t like the idea of giving up on Hayward and trading a good, young player for two guys with one year left on their contracts. However, the nucleus of Marcus Smart and Al Horford would still be intact, Kyrie could be convinced to re-sign, and, most importantly, my favorite son Jaylen is still on the team.
    Typically I wouldn’t panic over the looming possibility of players leaving as unrestricted agents because Boston has a good track record with retaining them, but taking that gamble twice in one off-season seems risky, especially with so many players having a “preferred destination” lists with dubious levels of honesty attached to them (teams with cap space can be listed purely for leverage, making lists misleading).
    I won’t reiterate the value of AD for the 1,000th time, but I’ll say that Eric Gordon is exactly the type of shooting guard the Celtics have needed for the past couple years. Despite the narrative that Boston could realistically run lineups with five good-to-great three-point shooters, one of their top priorities is finding a deadeye from deep who can play off the ball. Brad Stevens has proven his schemes can hide the defensive shortcomings of any guard, so I’m not worried about the fit there.

דעות?

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 חודשים, 2 שבועות ע"י  myway23.

Rapgamer
      מנחה

אני חושב שבוסטון מרוויחים בגדול, יוסטון מפסידים, הפליקנס גם כנראה מפסידים.

יוסטון הופכת לקבוצה פחות טובה, היא מחליפה 3 שחקנים טובים בשני שחקנים טובים (בהנחה שהיוורד יהיה שחקן טוב, גם זה בסימן שאלה).

מבחינת הפליקנס לא ברור לי מטרת הטרייד הזאת שלהם. אם הם רוצים להיות תחרותיים שישאירו פשוט את הולידיי ודיוויס. אם הם רוצים לבנות גרעין עתידי אין להם סיבה להביא את כריס פול. גם קאפלה אני לא מת על החוזה שלו אבל הוא מספיק צעיר כדי להיות רלוונטי גם בגלגול הבא של הקבוצה.
      אני במקום הפליקנס עושים טרייד של דיוויס תמורת טייטום+השוואת משכורות, ומחכה לטרייד יותר טוב על הולידיי.

88nothing
      משתתף

עכשיו הסתכלתי על משהו דומה ואז אמרתי לעצמי שזה לא טוב.

יוסטון לא יכולה לא לקבל גבוה במקום קאפלה, גם ככה אין להם אף אחד ששווה דקות מלבדו.

הייווד והולידי יחד ביוסטון ליד הארדן זה יותר מידי ball handling.

88nothing
    משתתף

היה לי עוד רעיון למשהו שיוסטון יכולים לעשות, הטרייד מאשין קוטל אותי אבל אני לא תמיד מסכים איתה.

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y4fexrev

יוסטון: ממירים את כריס פול וקאפלה ב4 שחקנים. וויגינס ואוליניק חוזים לא משהו. ריצארדסן וקולינס יופי של חוזים. הארדן עובר לשחק רכז במשרה מלאה. לידו ג'וש ריצארדסון וויגינס זאק קולינס ב5 וסופסוף יהיה ליוסטון ספסל.

מינסוטה: במקום החוזים הרעים של ויגינס דיאנג והחוזה הטוב של קובינגטון, יגיע החוזה הרע ל פול והחוזה הנגמר של טרנר. אולי טאונס יתגבל וילמד משהו מפול.

פורטלנד: לפורטלנד אין יכולת למשוך שם גדול ולכן עוד שנה סביר להניח שלא יהיה להם משהו מיוחד לעשות עם הכסף הפנוי, בדיוק כמו לפני מספר שנים כשר ביצעו את ההחתמו הלא טובות.  כאן הם אומנם לוקחים את דיאנג עם החוזה הרע שלו אבל מצד שני חוזי כמו קובינגטון וקפלה הם סופר נוחים ושכירים.

מאמי: נורקיץ אחלש שחקן שמתאים לפורטלנד מבחינת הטיים ליין. עד שיהיה בחוץ מיאמי יריצו את וויטסייד ולאחר מכן יעבירו אותו בטרייד. החוזה של הארקלס קצר בשנה מזה של אוליניק.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.