לקראת הדראפט אירגננו לכם ערב שאלות ותשובות

ראשי פורומים פורום NBA לקראת הדראפט אירגננו לכם ערב שאלות ותשובות

מציג 13 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

בלילה שבין חמישי לשישי יערך הדראפט שאמור לספק כמה וכמה כוכבים (ולא רק זאיון)

לכבוד זה, יגיעו אלינו מחר החל מהשעה 21:00 דרור האס (אס תרתי משמע) וטל המוכר יותר כמנהל עמוד הפייסבוק הנהדר "אוהד סאנס ממורמר" ויענו על שאלות הקשורות לדראפט: תחזיות, מי יהיה פלופ ולמי כדאי לשים לב.

ואולי יהיו גם אורחים נוספים שאפשר יהיה להציק להם 😎

מחר גם יעלה באתר המוק דראפט של הכדור הכתום והיום אוהד סאנס ממורמר העלה לעמוד הפייסבוק את המוק (המושקע יש לציין) שלו ואתם מוזמנים לקרוא ולהגיב

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2339446122779519&id=1254222274635248

קדימה…

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

שואל

כפי שכתבתי גם בפתיח, אשמח לדעת מי לדעתכם יכולים להפתיע ומי יגרום לקבוצה סבירה אותו להתבאס ממש ולפטר את ה gm?

עד כמה הדראפט הזה אמור להיות טוב ולהוציא מתוכו כוכבים שלא קוראים להם זאיון?

טל נחום
        משתתף

אהלן ניר וערב טוב, אז ככה, אני לא חושב שיהיה משה ושיפתיע אותי כי אני מצפה ללא מעט עסקאות שיקרו. רק דוגמה, בשנה שעברה היו לנו שלוש עסקאות אם אני זוכר נכון (הטרייד על דונציץ, ברידג'ס ו-SGA) בלוטרי ובינתיים יום לפני וכבר יש לנו שלוש עסקאות כשהאחרונה של קונלי ליוטה ממש קרתה עכשיו.

אני אופתע אם אר ג'יי יבחר שני לדוגמה אבל לא עד כדי כך שאפשר לקרוא לזה ממש הפתעה.

GM בסכנה – צריך לבדוק מי במצב רעוע ואולי בחירה שלא תשתלם לאורלנדו תהיה בעייתית לוולדה אבל בגדול אני חושב שהציפיות מהדראפט לא גבוהות ולכן אני לא רואה GM שיהיה בסכנה בגלל בחירה זו או אחרת. אולי אם ניקח את זה שנה שנתיים קדימה ואז לא יצא שום דבר מאותו שחקן בהנחה והיה בטופ 10 אז יש מה לדבר.

אני חושב שאתה יכול להסתכל על הליגה שלנו היום ולראות שהרבה כוכבים לא נבחרו גבוה. דריימונד, ג'ורג', קאזינס, קליי, קוואיי, יאניס. כוכב יכול לצאת מכל בחירה השאלה היא מהי התקרה וכמה הוא מוכן להשקיע. מישהו חשב שבוקר יהיה אחד הגארדים הטובים בליגה וירוויח חוזה מקס?

שגיא רפאל
          מנהל בפורום

מישהו חשב שבוקר יהיה אחד הגארדים הטובים בליגה

מישהו חושב את זה היום? למה אי אפשר לתייג את מרסלו?

דרור האס
        מנהל בפורום

שחקן שעשוי לגרום לפיטורי ג'י אם: בול בול. כל כך הרבה נורות אזהרה שאם מישהו יבחר בו גבוה זה עשוי לעלות לו במשרה. אז רק מנג'ר שבטוח במעמדו (לצערי איינג') או מישהו בבחירה ממש נמוכה (קליבלנד 27) עשויים לבחור בו.

אמורים להיות עוד שניים שלושה. לדעתי תוסיף לזה את דומבויה והאנטר

שגיא רפאל
          מנהל בפורום

הגזמת. בול בול יכול להחשב הימור סולידי בבחירות 15+. לא רואה פיטורים על זה.

Rapgamer
      מנחה

שאלות:

1. מה דעתכם על ההייפ המטורף סביב ציון? במה הוא פרוספקט יותר טוב מאשר בלייק גריפין למשל, שבשיאו אמנם היה סופרסטאר אבל לא איזה generational player כמו שמצפים מציון?

2. בתור אוהד מינסוטה אני רואה במוק דראפטים את השמות רוי הצ'ימורה, נסיר ליטל, וסקו דומבויה כבחירות פוטנציאליות. מה ההתרשמות שלכם מהשחקנים האלה ואת מי הייתם לוקחים במקום הוולבס?

3. אומרים שזה דראפט עם 3 שמות בטוחים וממקום 4 שורה ארוכה של שחקנים דומים. מי ממקום 4 ואילך נראה לכם שיהפוך לכוכב בסבירות גבוהה?

טל נחום
        משתתף

1. אני רואה את ההשוואה לבלייק הרבה אבל אני חושב שזאיון הרבה יותר טוב ממנו וכבר ברמת הקולג' אני מעדיף אותו על בלייק של היום על אף הקליעה המשופרת של גריפין. שניהם מצויינים אבל האופי והמוטור שונה.

2. אני אתחיל בכך שדומבאיה לא אמור להיות זמין בבחירה שלכם. אם כן הייתי הולך עליו אבל הוא לא פיתרון מיידי אלא לטווח ארוך. רוי האצ'ימורה שחקן נהדר שיכול לשחק מצויין לצד קאט אבל צריך לקחת בחשבון שהגנה לא כל כך תהיה שם. נאסיר ליטל נהדר ויכול להיות יופי של בחירה. חזק ואתלטי עם פוטנציאל הגנתי בשמיים – הדריימונד הבא מבחינת אופי? אולי.

3. השאלה איך אתה מגדיר כוכב. כי מבחינתי יש פה כמה סיאקמים וכמה דריימונדים ואולי איזה באטלר רגוע. קל לומר שהאנטר/קולבר יכולים להיות שחקנים מאוד משמעותיים בליגה בעוד כמה שנים. אם נלך רחוק יותר אפשר לזרוק לרשימה שמות כמו דומבאיה, קווין פורטר (אם נהמר שהוא בסדר בראש), קייזי אוקפלה, קלאקסטון ועוד. תיאום ציפיות מאוד חשוב בדראפט הזה. אתה לא תקבל כוכב לקבוצה כנראה אלא את השחקן הרביעי בטיבו והוא יהיה אולי ממש טוב.

צל ענן
      משתתף

1. מי לדעתכם בדראפט הזה יכול להתפתח ל D&3 סולידי?

2. שאלה שאותי מאד מעניינת: אתם חושבים שיהיה הגניבה של השנה? (האמת שזו כנראה שאלה ליום שאחרי הדראפט)

3. מי השחקנים הגבוהים הבולטים? אתם מזהים מגמה של שחקנים גבוהים עם קליעה וכישורים (שחקנים שדומים יותר לאמביד)?

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 months, 3 weeks ע"י צל ענן.
        טל נחום
        משתתף

1. האנטר נראה כמו ה-3&D המושלם. גבוה חזק, שחקן הגנה מדהים וקולע 44% משלוש. מדורג אצלי מאוד גבוה כמעט כל השנה. שחקן שבילה שנתיים בווירג'יניה ולקח את אליפות המכללות מהידיים של ג'ארט קולבר (גם 3&D טוב מאוד) כשהוא גומר אותו בהגנה ותופר עליו 4/5 משלוש.

2. גניבות קשה לי לנבא לפני ליל הדראפט כי אני מאמין שהסיטואציה הנכונה יכולה להרים שחקן ואילו הלא נכונה יכולה לעשות ההיפך. אתה מוזמן לקרוא את הכתבה שלי "גניבות של דראפט 2019" כשתצא כמה ימים לאחר הדראפט אני מעריך. אני בוחן שחקנים במשך כמה שנים וכל שנה גם בודק מה קרה איתם ומה היתה ההתפתחות באותה שנה. אני יכול לזרוק לך כמה שמות שמעניינים אותי אבל אני לא אדע אם יכנסו עד שאראה לאיזו סיטואציה הם נכנסים. (קייזי אוקפלה, טיי ג'רום, אריק פסקל, ג'יילן מקדניאלס, מיי אוני, ניק קלאקסטון, דילן ווינדלר ועוד הרבה).

3. תסתכל על גוגה ביטדזה, קולע, מוסר, מגן.  פיונדו קבאנגלה הוא גם שם מעניין. רים פרוטקטור טוב וקולע משלוש ב-37%.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 months, 3 weeks ע"י טל נחום.
      שגיא רפאל
      מנהל בפורום

1. מה הסיכויים של יובל זוסמן להבחר בדראפט? האם הוא רוצה לעבור ל-NBA? במידה ויבחר בסיבוב שני האם הוא ינסה את מזלו, או האם ישאר באירופה להמשיך להתחזק? האם יתייחסו אליו כסטאש?

2. בגלל קבוצות הסופרסטארים, יש צורך ממשי של קבוצות לחפש שחקנים תורמים בסיבוב השני. האם ריבוי ההזדמנויות הולך לשנות את הבחירה בסיבוב שני, או שלא תהיה השפעה בעתיד?

3. מי יבוא לארח חברה לג'ייקוב אוונס על הספסל של הווריורס?

4. שחקן אחד מסיבוב שני שיש לו סיכוי להפוך למלקולם ברוגדון\צ'אנדלר פארסונס (כשהוא עוד היה שחקן כדורסל)\דריימונד גרין.

דרור האס
        מנהל בפורום

שמועות אומרות שדי טוב. יש סיכוי לא רע שזוסמן יבחר אבל הטענה גם שהוא מכוון ל"דראפט אנד סטאש" כלומר שיבחר ואז יושאר לשנה אחת לפחות באירופה או בג'י ליג.

זה תלוי בדראפט. בדראפט הספציפי הזה יש פוטנציאל לכמה רול פליירז מועילים בסיבוב השני אז סיכוי לא רע שתראה אותם כבר בעונה הבאה.

טל רוצה את קרסן אדוארדס. אני מקווה שיהיו יותר חכמים.

צ'ומה אוקיקי

טל נחום
          משתתף

צ'ומה אוקיקי זה לחשוב לטווח ארוך. הוא לא ישחק השנה הרבה והם צריכים עזרה עכשיו. קרסן הוא התשובה ואולי מישהו כמו ווינדלר. עם ניהול המשחק של גרין וקרי הם יוכלו להיות משמעותיים עבור הקבוצה.

ניר אור-אל
          מנהל בפורום

עכשיו סיקרנת אותי

צ'ומה אוקיקי? זה שם אמיתי? למה אתה חושב שדווקא הוא יכול להיות זה שיפתיע מהסיבוב השני?

טל נחום
            משתתף

צ'ומה אוקיקי הוא שחקן מרשים מאוד, טוב בשני צידי המגרש, מוטור גבוה ויכול להיות שחקן טוב בליגה. הוא פוטנציאל לוטרי אבל קרע את ה-ACL שלו ויעדר מרבית השנה כך שהוא צונח ברוב המוקים ל30+. הוא גניבה בכל מקרה רק שלא ישחק ברוב העונה הבאה. קבוצה שיכולה לחכות וזריכה סמול פורוורד צריכה לקחת אותו.

טל נחום
        משתתף

1. סיכויים טובים, אני חושב שיש לו סט יכולות שמדבר להרבה קבוצות ואני מאמין שהוא יכול לעבוד על קליעה. מעריך שיבחר בסוף סיבוב שני או שיוחתם כאנדראפטד שזה לפעמים טוב יותר אפילו. אני מניח שהוא יהיה מאלה שיהנו מעליית ערך עקב "אפקט וואן ווליט". אני חושב שאם יבחר הוא ינסה להישאר כי לא מעט שחקנים מצליחים לייצר לעצמם קריירה מהסיבוב השני והשנה אפשר לומר שהסיבוב השני מצוין. אני חושב שיש אפשרות שיהיה סטאש אם יבחר על ידי קבוצה שיש לה כמה רוקיז כמו פילי למשל או ההוקס אם לא יצליחו להיפטר מהבחירות.

2. אני חושב שהסיבוב השני משמעותי מאוד בין אם בשל השחקנים שאפשר להוציא משם (במיוחד השנה) ובין אם בגלל הגמישות בחוזה.

3. אני בחרתי לווריורס את קרסן אדוארדס עוד לפני הפציעות ועכשיו נראה לי לא פחות שהם צריכים מישהו כמוהו או כמו דילן ווינדלר. שחקנים קשוחים ומנוסים ששיחקו כמה שנים במכללות טובות, מגנים מצוינים, יכולים לעזור בהובלת התקפה ומפגיזים משלוש.

4. אחד? הממממ טיי ג'רום נראה לי כמו משהו שיכול להיות שווה מעקב. הרכז של ווירג'יניה הוא שחקן שאפשר לסמוך עליו עם הכדור. לא מדהים בשום קטגוריה אבל טוב מספיק בהרבה מהן. אריק פסקל, פאוור פורוורד מווילנובה, מיי אוני, גארד מצויין מייל ודילן ווינדלר, שחקן כנף מבלמונט הם עוד כמה שמות מעניינים. יש הרבה כאלה בדראפט הקרוב.

pokerfacedup
      משתתף
      1. הרבה מדברים על זה שהדראפט הזה מאד TOP HEAVY ב3 הבחירות הראשונות, ולאחר מכן יורד משמעותית באיכות.

רציתי להבין, מה זה בעצם אומר? הרי אני שומע הרבה פודים וקורא הרבה כתבות, בהם מדברים בהתלהבות רבה על שחקנים מסוימים (וויט, גארלנד, האנטר וכו'). הדיבורים האלו יוצרים אצלי תחושה שגם השחקנים האלו הם שחקנים שכל פרנצ'ייז ישמח לקבל. גם אם לא ייצא מהם כוכב על, לפחות אולסטאר.

אז רציתי להבין מכם איך אתם רואים את המשך הדראפט מחוץ לשלישייה הראשונה?

למשל, מה הסיכוי שייצא אולסטאר מאחת הבחירות האלו? בקבוצת אליפות, איפה הם יכולים להיות (שחקן ראשון/שני/שלישי או רול פליירס טובים לכל היותר)?

2. עד כמה קבוצות בוחרות בטוב ביותר הזמין, לעומת פיט?

דרור האס
        מנהל בפורום

זה אומר שהצפי הוא שה-3 הראשונים הולכים להיות כוכבים\אולסטארים\פרנצ'ייז פליירס. ושאר השחקנים יהיו כנראה רול פליירס\שחקני חמישייה טובים.

שזה בדיוק מה שכתבת. הם יהיו שחקנים טובים שכל קבוצה תשמח לקבל, הם לא יהיו אולסטארים. (למרות שיש כמה שאני בספק לגביהם בנושא הזה)

טל נחום
        משתתף

1. יכול בהחלט לצאת אולסטאר בבחירות האלה. גארלנד יכול להיות שחקן מאוד מרשים אם ישאר בריא ויעבוד על המשחק שלו. בעיקר הגנה וניהול משחק. רדיש גם יכול להיות שחקן רציני ויש עוד כמה כאלה.

2. זה משתנה מסיטואציה אחת לשניה אני מניח שזה משנה מה ההפרש ביכולת של השחקן כדי שיעדיפו אותו על פיט.

barakm
      משתתף

ערב טוב.

איך הולכות העסקאות בדראפט?

הם נעשות בתוך ה4 דקות שיש לכל קבוצה?

הם נחתמות בצורה כלשהי?

האם קבוצה יכולה לחזור בה מסיכום?

תודה

דרור האס
        מנהל בפורום

ראית את הסרט 'Draft Day'?
        זה אמנם על פוטבול אבל העקרון מאוד דומה.

אם לא ראית לך תראה מחר כהכנה.

טל נחום
        משתתף

כמו שדרור אמר – לך תראה דראפט דיי. אני הולך לראות אותו עכשיו גם… נהדר.
        בגדול אפשר לעשות עסקה תמיד . לפני הבחירה, בשמן ה-4 דקות וגם אחרי ברמת הטרייד על שחקן עבור נכסים (כמו שהסאנסב העבירו את הבחירה ה-16 בשנה שעברה ועוד בירה עתידית עבור מיקאייל ברידג'ס שנבחר 5 בחירות לפני).

דרור האס
      מנהל בפורום

שאלה שטל רצה שאשאל אותו מתישהו אז הנה:

מה לדעתך ההשפעה של "אפקט ואנוליט" על הדראפט?

טל נחום
        משתתף

אני מודה לך על השאלה החשובה. לאחר שראינו ששחקן שלא נבחר בדראפט מככב בגמר ה-NBA זה לדעתי הולך להשפיע על המניה של לא מעט שחקנים שנחשבים לאפורים אבל אולי הם בדיוק מה שאתה צריך בפלייאוף. ליטל לדוגמה הוא שחקן שעונת המכללות לא היתה נדיבה עבורו אבל בפליאוף ראינו ששחקן שיכול להגן על עמדות רבות הוא בעל ערך רב. גם ראינו שקשיחות מתאימה לפליאוף לא פחות ולעיתים אף יותר מכישרון.
        עוד שחקנים כאלה הם טיי ג'רום, מיי אוני ועוד אבל אלה כבר שחקני סיבוב שני ככל הנראה. מה שבטוח הוא שנראה איך הקבוצות מעריכות שחקני וואן&דאן לעומת שחקנים יותר מוכחים.

שגיא רפאל
          מנהל בפורום

אמנם ון וליט עשה את זה בגמר, אבל אני חושב שעוד לפניו היה את ווסלי מת'יוז שהיה סיפור לא קטן בפני עצמו.

לא נבחר בדראפט, חפר את עצמו ליוטה, מצא את עצמו כאנדראפטד רוקי בחמישיה, שזה בכלל משהו בלתי אפשרי. יוטה בפני עצמה עשתה טעות שהחתימה אותו רק לעונה אחת, והוא הפך בסופה לחופשי מוגבל, חתם בפורטלנד על חוזה שיוטה לא יכלה להשוות. ב-2010 הוא היה השחקן שהרוויח הכי הרבה כסף מדראפט 2009, יותר מהבחירה הראשונה, בלייק גריפין. זה הישג עצום לשחקן שלא נבחר בדראפט.

בעיני מתיוז היה סיפור גדול יותר. בסופו של דבר תמיד היו כאלה שיפלו בין הסדקים. ונווליט לא ישנה יותר מדי. שום דבר בנתונים של וונווליט לא קופץ מהדף, הוא לא עשה במכללות שום דבר שיגרום לו לבלוט. מצד שני יש לו מוסר עבודה גבוה, רצון להשתפר, ואמונה עצמית גדולה.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

אני קורא דיווחים( של דרור בעיקר) על כך שהפליקנס שוקלים טרייד דאון מהבחירה הרביעית.

מה ההיגיון? האם באמת הפער בין השלושה הראשונים שצפויים להיבחר לבאים אח"כ כל כך גדול שזה לא משנה אם מבחר רביעי או שמיני נניח?

טל נחום
        משתתף

לא בהכרח אבל כנראה שהם יודעים את מי הם רוצים ומעריכים שיהיה זמין מאוחר יותר. אני מניח שהם מבינים שגארלנד ילך ב-4 ומכיוון ויש להם את הולידיי ועכשיו את בול הם לא חייבים עזרה בניהול משחק. הם גם יודעים שקליבלנד ב-5 חמים על קולבר כנראה ושפיניקס ושיקגו רוצות רכז אז נניח שהם עושים עסקה עם שיקגו אז במצב כזה הם במקום השביעי כששני הרכזים וכנראה גם קולבר לא על הלוח. אבל תראה איזה קטע… האנטר פנוי. בדיוק מה שהם צריכים ליד בול, הולידיי וזאיון. אמאלה איזו הגנה.

ניר אור-אל
          מנהל בפורום

השאלה אם הולידי זה בכלל מהו שאפשר לבנות עליו?בכלל לא בטוח שהוא לא יבקש טרייד כדי ללכת לקבוצה בשלה עם סיכוי אמיתי להשיג משהו כבר בזמן הקרוב. שזה כמובן יכול להיות מעולה עבורם ומן הסתם הולידי הוא אחד הקליפ שהם משתמשים בו כדי להשיג את הבחירה השניה שהם כל כך רוצים.

שגיא רפאל
            מנהל בפורום

בסופו של דבר, הפליקנס באמת היו טובים להולידיי ועשו בשבילו המון. היה פצוע המון בשנים הראשונות, אבל כשאשתו הייתה חולה בסרטן ובהריון נתנו לו חופשה בלתי מוגבלת ותמכו בו ובמשפחתו. נתנו לו חוזה ענק לפני שנתיים. מאמין שעדיין יש קצת נאמנות. ברור שאם גריפין ימצא עסקה טובה הוא יעביר אותו, אבל לא בטוח שהולידיי יעשה דייויס בעונה הקרובה.

בתקווה שלא מאוחר מידי:

דיברו בזמנו על דראפט 2013 כדראפט חלש מאוד, ובסוף קיבלנו משם את יאניס, אולדיפו, מקולום, גוברט, סטיבן אדאמס ועוד כמה שחקנים סבבה כמו טים הארדוויי, אוטו פורטר ודניס שרודר. שנה אחר כך דיברו על מה שאמור להיות הדראפט הכי גדול (ובעיקר עמוק) מאז 2004 (לפחות) ובסוף קיבלנו מהלוטרי רק את ג'ואל אמביד כסופרסטאר. ניקולה יוקיץ' נבחר סיבוב שני, קאפלה סוף סיבוב ראשון ובנוסף אליהם יש עוד כמה משלימים סבבה (גארי+ג'ו האריס, גורדון, רנדל, סמארט, נורקיץ', לאבין לחובבי הג'אנר…)

אני חושב שממש לא יהיה מופרך לטעון ש2013 התברר כדראפט יותר איכותי מהדראפט של 2014. השאלה שלי היא האם ועד כמה זה אפשרי לחזות איכות ועומק של דראפט בהינתן הדוגמאות האלה והאם יש לנו באמת סיבה לחשוב שהתחזית ל3 אולסטארים/סופרסטארים זו באמת תחזית אמינה.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 months, 3 weeks ע"י ליאור אדלר.
        טל נחום
        משתתף

בשביל זה יש אנשים שמשלמים להם הרבה כסף… סקאוטים ואנשי אנליטיקס. מבחינתי היתה לי הצלחה לרוב לבחור שחקנים שיצאו די טוב. מוזמן לחפש את "גניבות של הדראפט" משנת 2017 ו'2018.

Rapgamer
        מנחה

אם אתערב בנקודה הזאת- אתה צודק והתוצאות מדברות בעד עצמן.

כמובן שיש קורלציה מסוימת בין גובה הבחירה בדראפט לבין איכות השחקן. אבל חוץ מאשר בחירה #1 שאחוזי ההצלחה שלה גבוהים בהרבה מ-#2 ואילך, תמיד יש שחקנים שנחשבים ל"בטוחים", נבחרים גבוה ומאכזבים בגדול, לעומת שחקנים שנבחרים מאוחר ועוברים בהרבה את התקרה שצפו להם.

לא יודע כמה יודעים לחזות עומק של דראפט, בכל מקרה תמיד יש הפתעות ואני מוכן להמר הרבה מאוד כסף נגד המחשבה שיצאו 3 אולסטארים מבחירות 1-3 ואפס אולסטארים מבחירות 4 ואילך. בדראפט הזה או בכל דראפט אחר לאורך ההיסטוריה.

שגיא רפאל
          מנהל בפורום

זה הימור של 100%. לא חושב שהיה דראפט שלא היו באסטים בטופ, ואולסטארים בבחירות 15+.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

שאלה כללית אם אפשר

האם ההתעניינות הזאת בדראפט והידע בשחקנים נובע מהתעניינות קודם מצפיה במכללות או שפשוט חקרתם את השחקנים שנכנסים לדראפט?

אישית ממש קשה לי להתחבר למכללות ולעקוב ואני מקנא באנשים שמקיאים ככה מידע על החברה הצעירים שנכנסים לליגה.

טל נחום
        משתתף

תמיד ראיתי כדורסל מכללות אבל ההתעניינות והמעקב בשנים האחרונות התחיל מבחינת אופציות לקבוצה שלי.

דרור האס
        מנהל בפורום

צפייה במכללות אבל אי אפשר לצפות בכולם כי יש איזה 500. (באמת. ) אצלי זה הגיע כן מתוך רצון להיות מוכן ולהכיר פרוספקטים לקראת הליגה

שגיא רפאל
      מנהל בפורום

תודה דרור וטל!

אנחנו מתכננים עוד שו"ת בשבועות הקרובים:

נעשה אחד נוסף עם טל ודרור אחרי הדראפט (TBD) ואחד נוסף בשבוע הבא בקשר לשוק החופשי וחוקי השכר. מקווה שנהנתם

Rapgamer
      מנחה

תודה רבה, היה מעניין ומעשיר

צל ענן
      משתתף

מצטרף לתודות של כולם, היה נהדר, מחכים לטורים שלכם בהמשך!

מציג 13 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.