כרמלו אנתוני-זה מציק לי ולכן אני חוזר לנושא הזה

ראשי פורומים פורום NBA כרמלו אנתוני-זה מציק לי ולכן אני חוזר לנושא הזה

הדיון הזה מכיל 11 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 6 ימים, 18 שעות.

• מאת
    תגובות

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

באמת אין לו מקום בליגה יותר?

לווינס קארטר בן 307 יש מקום ועל כרמלו אף קבוצה לא מוכנה לקחת סיכון?

ממש לא ברור לי העניין הזה

צל ענן
    משתתף

וינס מוכן לשחק עשירי ברוטציה, לא מתבכיין, ומשחק בקבוצה ללא שאיפות שרוצה כוכב עבר שיחנוך את הילדים.

כרמלו הראה שבכל מקום הוא בטוח שהוא צריך להיות כוכב, כך שאפילו לקבוצה של טנקינג הוא לא מתאים (לא כי הוא שווה נצחונות כמו שהוא השפעה רעה בחדר ההלבשה).

הבעיה של מלו אינה בכדורסל, היא בראש. אני בטוח שאם הוא יעשה את הסוויץ׳ הוא שווה דקות בליגה הזו.

הוא גם לא חור בהגנה כמו שחושבים, לדעתי אם הוא רוצה הוא יכול לשמור לא רע ואפילו היטב, אבל הוא צריך להחליט שהוא רוצה לשחק יותר משהוא רוצה להיות כוכב.

Rapgamer
    מנחה

זה לא שוינס הרבה יותר טוב מכרמלו. הם ברמה דומה כנראה, בשלב הזה.

ההבדל שוינס עולה ל-15 דקות מהספסל מבלי שחופרים לו ולמאמן שלו בכל post game interview על התפקיד שלו בקבוצה, דקות המשחק וכו'.
    גם על וינס אפשר היה לוותר אם היה מתלווה אליו הבלגאן התקשורתי שיש סביב מלו.

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

לא יודע…

הוא לא שיחק די הרבה זמן כך שלהגיד שמבחינת רמה הוא וקארטר באותו מצב נראה לי מוזר. לדעתי כרמלו בכיף יכול להיות שחקן של 15 נק' למשחק.

ברור שיש פה בעיה של אופי בעייתי ושזאת הסיבה האמתית שהוא לא מוצא קבוצה. אבל הוא בא ואמר שכל מה שהוא רוצה זה לשחק עוד עונה ולפרוש בכבוד אז למה לא לתת לו את ההזדמנות הזאת בעצם? מה כבר יש לקבוצות להפסיד? מקסימום אחרי חודש יבעטו לו בתחת וזהו.

Rapgamer
      מנחה

כרמלו קלע 15 למשחק לפני שנתיים באוקלהומה, עשה את זה באחוזים נמוכים והיה חור בהגנה. במה זה עוזר?

אתה שואל למה לא לתת לכרמלו את ההזדמנות אבל השאלה האמיתית היא למה כן. אף קבוצה לא צריכה להרגיש מחויבות כלפיו. לקבוצות חזקות אין מה לתת לו לקלוע 15 למשחק פשוט כי יש להן שחקנים טובים יותר ששווים יותר דקות משחק. לקבוצות צעירות אין סיבה לעשות פסטיבל כרמלו שישחק את הכדורסל המיושן שלו ויקח דקות וזריקות על חשבון שחקנים צעירים.

אפשר לבעוט אותו אחרי חודש כמו שעשתה להזכירך יוסטון לפני שנה, ואפשר ללמוד מהניסיון של הקבוצות שבעטו את כרמלו ופשוט לוותר מראש על התענוג. שים לב שאתה אפילו לא מסביר במה כרמלו יעזור לקבוצה, אלא רק במה כרמלו יעזור לעצמו. אוקיי, אז הוא רוצה עונת פרישה ולקלוע בה 15 נקודות- אבל אם בתור קבוצה תחרותית אין לי עניין ביכולות הכדורסל שלו, מה אכפת לי מה הוא רוצה?

ניר אור-אל
        מנהל בפורום

מבין את הטיעון ובכל זאת, אני באמת חושב שעם חוזה של נניח 3 מליון, אין לקבוצות באמת יותר מידי מה להפסיד.

לא שאני חושב שצריך לעשות. פה איזו "גמילות חסדים" אבל אני מניח שיש קבוצות שיכולות להעזר ביכולות שלו.

אולי פוחדים בעיקר מהקטע החברתי ולא מהמקצועי. בכל מקרה זה מוזר לי שהוורד למשל מצא את המקום שלו וכרמלו לא.

Rapgamer
          מנחה

גם דוויט קיבל את החוזה שלו אחרי שקאזינס נפצע.

איזו קבוצה לדעתך תוכל להיעזר בכרמלו?

ניר אור-אל
            מנהל בפורום

קליפרס למשל… עוד עומק לספסל, קלעי שיכול לתת 20 דקות ולעשות לא מעט נזק ליריבה.

דטרויט?

Rapgamer
            מנחה

הקליפרס- אני פחות רואה את זה. יש להם בעמדה 4 את הארקלס, ג'מייקל גרין, פטריק פטרסון ואני מאמין שהם יסגרו משחקים עם קוואי ב-4.
            זו לא עמדה חזקה אצלם אבל אני מעדיף לקבל ממנה קצת יותר הגנה, מה שנותנים לי החבר'ה הנוכחיים, מאשר קצת יותר התקפה בסגל שהוא מראש מאוד מוכשר.

הרעיון של דטרויט סבבה, אם הם יזרקו לו חוזה מינימום אין לי התנגדות

ניר אור-אל
            מנהל בפורום

טוב אל תגזים

בכל מקרה לא התכוונתי ליותר מחוזה מינימום

Rapgamer
            מנחה

הצעת לדטרויט להחתים את כרמלו- אז הם חשבו באותו הכיוון אבל בחרו להחתים את ג'ו ג'ונסון. הוא כזכור פרש לפני שנה אבל יכולת טובה בליגת הביג 3 שכנעה שעוד יש לו מקום ב-NBA.

Rambere
    משתתף

אמלק: שחקן שלא שווה את הרעש התקשורתי סביבו

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.