כמה מילים על משחקי מוצ"ש

ראשי פורומים פורום NBA כמה מילים על משחקי מוצ"ש

מציג 3 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

אינדיאנה- מילווקי:
      1. מיילס טרנר חזר אך ברוגדון עדיין חסר.
      2. הפייסרס קלעו ב-32% מהשדה, מהמספרים הכי נמוכים שראיתי לאורך משחק שלם.
      3. מילווקי גם במשחק התקפי די שקט אבל הגנה מצוינת ויאניס שלא נמצא לו פיתרון מהצד השני, הספיקו לבריחה ברבע האחרון.
      4. אליקו יסכם בהרחבה.

ניקס- שארלוט:
      1. גיים ווינר שני ברציפות לשארלוט.
      2. דבונטה גרהאם, שחקן שנה השנייה משארלוט שנבחר 34 בדראפט הקודם, הוא אחד השלשיונרים הטובים בליגה. כן כן, אחד הטובים בליגה. זה כבר יותר מ-hot streak חולף, הוא קלע העונה כבר 46 שלשות (מקום שלישי בליגה) ב-41% מהטווח.

מינסוטה- יוסטון:
      1. סיוט לשמור על הארדן, שתפר הפעם 49 נקודות והעולם שותק. הוא כבר נושק לממוצע 40 למשחק. ממוצע 40 למשחק. אני לא מרגיש שעשינו הרבה טעויות בשמירה עליו, הוא מחפש יותר את הפלואטר הקצר וכמעט אי אפשר לקחת לו אותו.
      2. יותר מדי straight line drives נתנו לאוסטין ריברס. עדיף לתת לו את המטר ושיזרוק בפנים של השומר.
      3. ליימן היה טוב במקום וויגינס החסר, אבל נכנסו לקרב טיווחים משלוש מול קבוצה שמומחית בזה. לפעמים עדיף לזרוק קצת פחות מבחוץ לטובת כניסות לסל, אלו עדיין המהלכים הכי יעילים בכדורסל.

דאלאס- טורונטו:
      1. ואן פליט משחק העונה ברמת אולסטאר.
      2. לסיאקם היה קשה מול האורך של קריסטפס וקליבר. זו עדיין נקודת התורפה היחסית שלו.
      3. הללוקה.

Krit123
      משתתף

שיקאגו – ברוקלין

עוד הפסד בעייתי בבית לבולס.. ניצחו בריבאונד וזרקו 41 פעמים מהקו ובכל זאת לא השכילו לנצח.
      הנטס ללא קיירי קיבלו משחק גדול מג'ו האריס. זה המשחק הכי שלם שראיתי ממנו, לא רק הוריד כדור לרצפה אלא גם סיים בסל בדרכים מגוונות ומצא אחרים לנקודות קלות באופן טבעי.
      חוץ מלהריץ אותו סביב חסימות ברוקלין היא קבוצת דרייב&קיק כמעט אבסולוטית. הסגל העמוק משחק לטובתם כי בסגנון שלהם אין תלות בסקילסט ספציפי ככה שגם אם מישהו חסר הם מסוכנים. המוסא הזה אחלה שחקן, הוציא את קורוקס מהרוטציה.

לאבין קלע 30 ומשהו נקודות אבל אם אתה תלוי בו אז מה באמת הסיכויים שלך..

דאלאס – טורונטו

ניצחון איכותי בבית. קליבר עשה עבודה מדהימה על סיאקם, הוא ממש השתפר בלשמור נקי בלי עבירות. השיתוף פעולה עם פיני-סמית' היה אדיר, יכלו להרשות לעצמם לעשות חילוף אוטומטי על הצמד ואן-פליט/סיאקם, למרות שהראשון קלע יותר ממה ששמתי לב בזמן אמת הם די ניטרלו אותם. קרי סוף סוף הוריד כדור לרצפה ויצר גם לאחרים..

ניקס – שארלוט

דבונננננננננננננטטטטטטטטטהה!!!! איזה מלך, סל כל כך קשה.. נכון שהניקס חרא של קבוצה אבל יש לו MSG moement. שארלוט ממשיכה לגרד ניצחונות.
      על הפיגור בניקס צריך לדבר בהרחבה בהזדמנות אחרת, קשה לדעת מאיפה להתחיל. עמדו כמו דחלילים מול ההגנה האזורית של ההורנטס, החדשות הטובות הן שמיצ'ל רובינסון חזר ממש חד מהיעדרות ונראה מצוין, אבל גם לא משחק זהיר מספיק ונוחת כל הזמן על רגל של מישהו.

אגב אני לא חושב שהעולם שותק על הארדן, אבל זה לא שהבנאדם נעשה יותר יעיל או משהו, פשוט זורק עוד מהשדה ומגיע יותר לקו.. הרושם נשחק כמו בטריפל-דאבלים של ווסטברוק.

צל ענן
      משתתף

לגבי אינדיאנה חייבים לשאול:

טרנר חוזר והם ישר מפסידים אחרי רצף מצויין בלעדיו – הוא באמת מועיל להם?

לגבי מילווקי, יאניס קלע 3-6 לשלוש – זה שינוי במגמה או שילוב של הגנה שלא הסתדרה איתו וקצת מזל?

לגבי יוסטון – זה רק נדמה לי או שבלי ווסטברוק הם מתקתקים טוב יותר? אני לא חושב שווסטברוק הוא מינוס, אבל לפני תחילת העונה תהינו לגבי ההתאמה ביניהם – יכול להיות שאנחנו מקבלים ממצאים ראשונים שמעידים על בעייתיות.

לגבי טורונטו – אתה חושב שסיאקם וואן פליט יכולים להיות העתיד של הקבוצה כמו שהם משחקים כרגע? או שהם יהיו בצרות תוך שתי עונות כשלאורי והדור שלו ידעכו?

Rapgamer
      מנחה

תשובות לצל ענן

1. טרנר חזר, אינדיאנה הפסידה- לאו דוקא הייתי מקשר בין הדברים. הפייסרס הפסידו משחק חוץ ביוסטון, הם מגיעים אנדרדוג למשחק כזה איתו או בלעדיו. כן יהיה רצוי לעקוב אחר התפוקה של סאבוניס עם/בלי טרנר ולהסיק האם הציוות הזה באמת מועיל.

2. יאניס משלוש- בעיקרון כל היריבות מאפשרות לו לזרוק מהטווח ומסמנות את זה בתור ניצחון קטן בפוזשן. העונה הוא קולע בינתיים ב-32%, אבל ב-5 המשחקים האחרונים הוא קולע מעל 2 שלשות למשחק ב-44%. צריך להמשיך לעקוב ולראות האם הוא קלעי חלש ב-hot streak או שהאחוזים שלו באמת מתיישרים כלפי מעלה, והוא הופך לשחקן שעוד יותר קשה להתמודד איתו.

3. ווסטברוק ביוסטון- שאלה טובה. אני לא בטוח כמה הוא מוסיף להם בעונה הרגילה בחפיפה לדקות של הארדן. ב-11 דקות שהארדן נח זה כן טוב שווסטברוק על המגרש, אבל לא בשביל זה הביאו אותו.
      אני חושב שבפלייאוף הוא כן יהיה חשוב להם, כי כבר ראינו שההתפוצצויות של הארדן מגיעות לעיתים יותר רחוקות ובאחוזים יותר נמוכים בפוסטסיזן.

4. העתיד של טורונטו- סיאקם בן 25 והוא נהיה באנקר אולסטאר בשנים הבאות. לגבי ואן פליט אנחנו נצטרך לראות האם במספרים המעולים שלו יש "אלמנט הפתעה" מסוים וכשקבוצות יתכוננו מולו הוא יוגבל יותר.
      אבל חשוב לציין שלא בכך מסתכם הסגל הצעיר שלהם. אננובי בן 22, מתקדם באיטיות ובבטחה. בושר פרץ השנה ומראה סימנים חיוביים. הוליס ג'פרסון שחקן טוב ורק בן 24, היה גניבה שלהם בקיץ האחרון והם ינסו להשאיר אותו. מאט תומאס קלעי טהור, אמנם בן 25 אבל רושם דקות NBA ראשונות בקריירה.
      לסיכום יש להם מספר שחקנים טובים שמתוך הצמיחה הטבעית שלהם לדעתי ישמרו על מקום בפלייאוף בעתיד. האם זו תהיה קבוצה של צמרת מזרח? כאן זה כבר תלוי בתקרה של ואן פליט ואננובי, והחתיכות שטורונטו תשיג אם תבצע טרייד על לאורי/גאסול/איבאקה.

מציג 3 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.