כמה מחשבות על fa שנסגר תוך פחות מיממה

ראשי פורומים פורום NBA כמה מחשבות על fa שנסגר תוך פחות מיממה

הדיון הזה מכיל 8 תגובות, ויש לו 6 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 2 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

צל ענן
    משתתף

די מדהים מה שקרה היום. תוך כמה שעות גילינו שכל ההחתמות העיקריות כבר סגורות.

אני תוהה מה קורה כאן בעצם. לפני כמה שנים שחקנים אחרי פתיחת ה fa היו נפגשים עם כמה קבוצות, נושאים ונותנים, מתלבטים, מתייעצים עם משפחה.

היום ראינו שתוך שעות בודדות כל השמות הגדולים (מינוס קוואי, שאולי מצטער על זה) כבר חתומים.

מה זה אומר?

ראשית, זה אומר שהרבה שחקנים ידעו מראש איפה הם עומדים לחתום. קשה להאמין שקיירי וקיידי לא ידעו את זה קודם, לפחות שבועיים קודם.

אז קודם כל, ברור שאין יותר שום איסור בפועל לקבוצות וסוכנים לדבר עוד לפני פתיחת ה fa. זה קצת מבאס.

כמו כן, אני לא יכול שלא לתהות, כמה השפעה היתה לברוקלין על המהלך. לא הרבה קבוצות יכלו לבצע את המהלך הזה מלכתחילה, כך שלא אתפלא אם קיירי וקיידי עשו את החשבון בעצמם, איפה הם רוצים לשחק, למי יש כבר בסיס טוב, מה גודל השוק, ופשוט החליטו. לדעתי לברוקלין היתה השפעה מינימלית על התהליך. אני לא אוהב את זה, זו שוב התחושה של שחקנים בשכונה, שמחליטים מי ישחק עם מי לפי מה שבא להם, ומפרים איזון שאמור להיווצר דרך חוקי השכר.

גולדן מייד הגיבו לזה והשיגו מברוקלין את ראסל ב s&t, גם זה קרה ממש מהר.

אני לא יודע אם המבול של ההחתמות שבא אחר כך הוא תוצאה של ההחתמה הזו או שהוא לא קשור.

בכל מקרה, קשה להאמין שרדיק חתם על החוזה הזה בלי לדעת על כך מראש, הוא הרי שווה יותר.

יוטה התאבדו על בוגדנוביץ׳, זה דווקא יכול היה לקרות גם בשנה רגילה, הם החליטו שהוא הצ׳יפ שחסר להם ושריאלי להביא וקפצו עליו, והוא הסכים מייד כי חבל לראות את השוק מתקרר.

היו עוד הרבה החתמות בזק, ובתוך כל זה גם אינדי הספיקה לפעול והשיגה נכסים יפים.

עוד דבר שראינו זה שקבוצות מצליחות להשיג נכסים דרך s&t, מה שמרמז שגם הן העריכו את הדברים מראש.

בקיצור, יש תחושה לא נעימה שהדברים נסגרו הרבה קודם, כנראה שחקנים שואלים את עצמם איפה הם רוצים לשחק ופחות נותנים לקבוצות הזדמנות לשכנע אותם.

לא יודע מה בדיוק זה אומר מבחינת הליגה.

טוב חפרתי, אם מישהו חושב שיש סיבה להתייחס, אשמח לשמוע

Rapgamer
    מנחה

מזדהה עם דבריך. יותר מהכל זו עדות ל-tampering בליגה. מאז שאני עוקב אחר הליגה לא זכור לי כזה מבול בשעות הראשונות של הפרי אייג'נסי.

אני מסכים איתך שצברי כוכבים זה לא דבר רצוי לשוויוניות בליגה. אבל יאמר לזכותה של ברוקלין שהיא הצליחה להגיע לפלייאוף ולדאוג לכך שיהיה לה מקום לשני חוזי מקסימום. כמובן שהיא נעזרה גם במזל.

הצעד של קוואי ישפיע על מאזן הכוחות בכל הליגה. יהיה מאוד מבאס אם יחתום בלייקרס ויצור סופר טים שטרם ראינו כמוה. 3 סופרסטארים מהטופ 5/7/10 בליגה (איך שלא תדרגו אותם), זה חסר תקדים.
    אם יחתום בקליפרס או בטורונטו לעומת זאת, העונה הבאה תהיה wide open עם 5 או 6 קבוצות שיכולות להיות מועמדות לגיטימיות לאליפות, ואפילו מספר גבוה יותר של קבוצות שיכולות לראות את עצמן בפיינלס.

צל ענן
      משתתף

אני חייב לציין שלדעתי התקדים של גולדן – שניצחה כמעט 140 משחקים בשתי עונות, לקחה אליפות וכמעט שתים ברצף, ואז הוסיפה לשלישיית שחקני טופ 15 עוד שחקן טופ 5 הוא לא פחות חמור בעיניי, אפילו יותר.

לדעתי קוואי בלייקרס לא ייקח אליפות. לא רואה איך 3 כוכבי על בלי כמעט שום עזרה שווים אליפות בליגה הזו, אפילו אם גולדן מפורקת.

בכל מקרה אני בעד שיישאר בטורונטו.

לגבי ברוקלין – זה נכון שהם התנהלו נכון ויפה בשלוש השנים האחרונות, קבוצה בלי בחירות דראפט עמוסה במשכורות הצליחה להגיע למצב שיש לה קבוצת פלייאוף עם המון מקום מתחת לתקרה, כבוד לGM.

Rapgamer
        מנחה

כן, ללייקרס יהיה סגל קצר לאללה עם קוואי. אבל מי נמצאת בעמדה יותר טובה ממנה? לא רואה אף קבוצה במערב שתוכל להתמודד איתם.

Rambere
    משתתף

מסכים מאוד, השחקנים מנהלים את הליגה ביד רמה. הtampering  חוצה את כל גבולות הטעם הטוב.

בנוסף אני חושב שהדור הנוכחי של השחקנים מאוד מפונק ,חסר סבלנות ואפילו דיי קל דעת.

אבל את התיאור האחרון אפשר להגיד גם על כל מיני הנהלות בליגה שעושות טעויות הזויות פעם אחר פעם.

צל ענן
      משתתף

כן, השחקנים היום פחות חושבים במונחים של תחרות (כן ג'ימי באטלר, גם אתה) ויותר במונחים של תוצאות רצויות.

Krit123
    משתתף

מה אני יגיד לך, עשיתי טעות שלא עכבתי עד הצהריים ואז גיליתי את מידת הנזק. כמעט החתימו אותי ל-32 על 4 בשארלוט בתוך כל הבלאגן הזה.

אני מאמין שקיידי וקיירי החליטו מראש וכפו אפקט דומינו לשאר הליגה (בידיעה שקוואי לא בהישג יד). היה ברור בערך שעה לפני שדוראנט בנטס אז כולם נכנסו לעמדת זינוק. זה מרגיש מלאכותי וכמעט אקראי, אבל לא היה הרבה ברירות אף אחד לא רצה לצאת בידיים ריקות.

על הדרך קצת על מה שהספקתי לעכל

ברוקלין: טעות עשו עם דאנדרה, חוזה נוראי. לא מקבל את זה שחיפשו עוד גבוה הגנתי כשקוון לוני עוד על הלוח, ואד דיוויס (שהיה אצלהם ביד ונתן אחלה עונה הגנתית) חתם על חוזה הרבה יותר סביר. הייתי לוקח עוד כל מיני שמות לחוזה קצר בשביל למלא את הפונקציה לפני שהייתי בוחר ב-DJ.
    מה שכן שימו לב לספסל המסתמן: דינווידי – גארת' טמפל – טוריאן פרינס/קורוקס – דאדלי/ג'פרסון – ג'ורדן.

אינדי: שמח שזכו בברוגדון (ובפחות ממה שציפיתי שילך), מגיע להם. כבר הספקתי לשכוח שהחתימו גם את טי ג'יי וורן, Don't sleep on him. גם לאמב מוסיף גמישות, לגמרי לקחו צעד קדימה. הם בחרו בסנטר עם סקילסט כמה זהה לזה של מיילס טרנר, מעניין אם זה סימן לבאות. הם צריכים עוד רכז טבעי לסגל, מאמין שירימו את שלבין מק.

פילי: על פניו התאוששו מהר ויפה, אבל להתחייב לכל כך הרבה כסף בעמדת הסנטר כשאין לך שחקן קו אחורי שיכל לייצר ברמה הכי גבוהה… קשה לי לראות אותם רצים את הפרקט לשני הצדדים, וזה ישאיר אותם לשחק על חצי מגרש בלי מישהו שיכל לסגור עניין.

מיאמי: מצטרף ל-88, יש כאן חמישייה הגנתית מעולה. אולי נראה שיחזור של הגנת החילופים בשנות האליפות. באם אדביו נייד בצורה לא הגיונית ביחס לסייז שלו, מאמין שישכיח את ויטסייד בקלות עם הזמן. באטלר כולו דיבורים, היה במרחק יריקה מלהדיח את האלופה הנכנסת ונטש את הסיטואציה בלי למצמץ אפילו. מה שכן הוא פתח את הקריירה כשחקן הגנה ולאט לאט עשה התקדמות בצד השני, ג'סטיס ווינסלו נמצא בעמדה דומה. עכשיו כשהמודל לחיקו נמצא מול הפנים הוא הופך להיות מקרה מסקרן, אולי מועמד מוקדם לשחקן המשתפר.

על המערב אני ימשיך מחר.

billc
    משתתף

סתם מעניין אם הלייקרס לא מצליחים להביא את קוואי, ובעצם לא מצליחים להביא סטאר במקס

האם אנתוני דיוויס עדיין יוותר על ה4 מיליון בונוס?

אני חושב שהם עדיין יכולים להיות מעולים בלי קוואי, אבל יכול להיות שהם כן צריכים את ה4 מיליון האלה

לבנות סגל חזק

אבל אם לברון לא וייתר על אף סנט,למה שאנתוני יוותר

myway23
      משתתף

לברון לא ויתר כי לא היה צורך לפנות כסף

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.