כאריס לאברט מאריך חוזה בברוקלין

ראשי פורומים פורום NBA כאריס לאברט מאריך חוזה בברוקלין

הדיון הזה מכיל 4 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 3 שבועות, 2 ימים.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

52 מיליון ל-3 שנים. החוזה יכנס לתוקף בעוד שנה מהיום.

בעיני זה מחיר מציאה של ברוקלין. הוא היה בעיצומה של עונת פריצה וחתם על סכום נמוך משל חבר'ה כמו בוגדנוביץ' או בארנס, שניהם אחלה אבל יותר מבוגרים וללא אפסייד ברמה שלו.
    אני מבין שהוא בחר בביטחון כלכלי שזה סופר לגיטימי כמובן. לאברט סבל מפציעה רצינית העונה ואפשר לומר שהחוזה הזה סידר אותו כלכלית לכל החיים.

noam lev
    משתתף

17 מליון לעונה זה לא מציאה לפי דעתי זה ללא ספק מחיר סביר ללאברט אבל לא מציאה

kobyz
    משתתף

מחיר הנחה בגלל היסטוריית הפציעות שלו, פוטנציאל גדול, השחקן שהכי מזכיר לי את מאנו ג'ינובילי…

צל ענן
    משתתף

החתמה סטייל סטף קרי ב 2010.

לא סגור לגבי התאריכים, אבל אחרי שקרי עבר פציעה קשה מאד בשנה השניה שלו בליגה, גולדן נתנו לו משהו כמו 50 ל 4 שנים והוא לקח.

מישהו יכול לספר עליו קצת יותר למי שלא ראה, מעבר לסטטיסטיקות?

Rapgamer
      מנחה

סווינגמן אתלטי וחזק, שחקן two-way שמחפש לתקוף את הסל. מזכיר לי את ג'ימי באטלר וגם תחילת העונה הנוכחית שלו הזכירה את עונת הפריצה של באטלר שזכה בה בmip. אלא שלאברט נפצע והמומנטום נעצר, בכל זאת בפלייאוף הוא היה טוב מאוד.

אם לאברט ימשיך את ההתקדמות שלו וישאר בריא זה יוכל להיות אחד החוזים הכי אטרקטיביים בליגה.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.