יוון מודחת מהמונדובאסקט

ראשי פורומים פורום NBA יוון מודחת מהמונדובאסקט

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Roeii1 לפני 1 חודש, 1 שבוע.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

הניצחון שלהם על צ'כיה לא הגיע בהפרש הרצוי ולכן הם הולכים הביתה.
    שיפוט מאוד בעייתי במשחק, יאניס הורחק ב-5 עבירות (רובן עבירות תוקף) כאשר הכי קריטיות מביניהן, עבירות מספר 3 (במחצית הראשונה) ו-5 (ברבע האחרון), היו מצבים בהם המגן זז. משהו בין עבירת מגן ל-no call.

זה לא שיוון היו טובים במיוחד בטורניר הזה, סביר להניח שהיו מודחים בסיבוב הבא, אבל אני חושב שהם כן עדיפים על פני צ'כיה וברזיל.
    בהנחה שברזיל לא תנצח את ארה"ב במשחק הקרוב, זה אומר שצ'כיה עולה לסיבוב הבא. הם נהנו מהפרש גבוה בניצחון על ברזיל. ללא ספק הסינדרלה של הטורניר שציפינו שתודח בסיבוב הראשון, אבל הניצחון על טורקיה הביא אותה עד רבע הגמר.

בקרוב יתחיל משחק גדול בין צרפת לאוסטרליה, בו המנצחת תזכה לפגוש את צ'כיה/ברזיל ברבע הגמר, והמפסידה תפגוש את ארה"ב. בהחלט משחק מעניין ומשמעותי.

צל ענן
    משתתף

אני עם אוסטרליה.

שחקנים שכיף לאהוב.

Rapgamer
    מנחה

אוסטרליה- צרפת המשחק הכי טוב בטורניר

מחצית ראשונה נפלאה עם הנעת כדור מצד שתי הקבוצות, משחק שהיה צמוד לכל אורכו.
    ברבע השלישי הגיע המופע של מילס ופורנייה, מצ'אפ אדיר בין השניים האלו שהיו בלתי עצירים בהתקפה (וקצת בעיתיים בהגנה).
    ברבע האחרון ארון ביינס היה גדול, השיג כמה עבירות תוקף ותפר שלשות.

אוסטרליה ניצחה בזכות ערב קליעה יוצא דופן משלוש, 13 שלשות בכמעט 50%. הכי קריטי היה ארון ביינס עם 5/6 מהטווח, הוא גם הכריח את גובר להתרחק מהצבע.
    אני חושב שנבחרת צרפת מעט טובה יותר, אבל ההפסד הזה סידר לה מפגש מול האמריקאים בסיבוב הבא.
    אני מניח שכל מי שעוקב אחר כדורסל אירופאי מכיר מצוין את דה קולו אבל אני לא ממש הכרתי. יש לו feel נדיר למשחק, הוא משחק בקצב שלו ומשתמש בתזמון והטעיות גוף נהדרות כך שהכל נראה קל עבורו. שחקן מעולה.

אוסטרליה סידרה לעצמה את הבראקט הקל יותר. בסיבוב הבא צ'כיה ובחצי הגמר המנצחת בין סרביה לארגנטינה.

Roeii1
      משתתף

שנים שדה קולו אחד מהשחקנים הטובים באירופה

עבר פציעה לפני שנה בערך ומאז ירד ביכולת שלו האמת

יוון איכזבו אותי מאוד, הכשרון של יאניס ביחד עם הניסיון של שחקנים כמו קלאת'ס ופרינטזיס פשוט לא עבד.

ממש תעלומה היכולות של השחקנים במסגרות האלו. סאטרונסקי מפציץ, יאניס מאכזב

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.