טורונטו 19' מול דאלאס 11'

ראשי פורומים פורום NBA טורונטו 19' מול דאלאס 11'

מציג 6 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rambere
      משתתף

הייתי אומר שקונצנזוס אלו 2 האלופות הכי חלשות או הכי פחות נוצצות בתולדות הליגה.

אז מי יותר טובה מביניהן?

88nothing
      משתתף

לא יודע מאיפה הגישה הזאת.

טורונטו השנה נתנו עונה סדירה טובה מאוד, ידעו להתחזק תוך כדי עונה עם ההבאה של גאסול, ידעו לקדם את סיאקם. עשו ריצת פלייאוף מרשימה כאשר העיפו את פילי כאן ועכשיו(4 כמעט אולסטארים) 76, פירקו לרסיסים את הבאקס בעונת שיא וגם בגמר היה להם מצאפ טוב מאוד מול קבוצה היסטורית, גם בהרכבה המלא.

אני מנסה להבין מה טורונטו לא הוכיחה לך בריצת הפלייאוף שלה? איזה קבוצה במערב לא היה להם סיכוי לעבור?  את יוסטון, כי אני בכלל לא בטוח.

Rambere
        משתתף

אחי הם עברו את פילי על הקשקש במשחק מס' 7. מול מילווקי, מספיק שהיווני היה קולע נורמלי מהעונשין ולא כמו שאקיל וכל התמונה הייתה משתנה גם כן. ברור שהם נבנו טוב עוד מהקיץ שעבר וסחטיין וכל הכבוד להם אבל עדיין אלופה חלשה יחסית לדעתי עם הגנה טובה מאוד.

אם גולדן היו בהרכב מלא (עם KD) אין לי ספק בכלל שהיה נגמר 4-0 או 4-1 לגולדן.

אבל זה הקטע בספורט תמיד יש 'מה אם'.

Rapgamer
          מנחה

גם בלי דוראנט אתה חשבתי שגולדן תביס אותם די בקלות. ודי מהר התברר שדוקא הראפטורס טובים יותר.
          אל תשכח שגולדן לא הבריקו השנה גם עם דוראנט. בסיבוב הראשון 4-2 מול הקליפרס, בסיבוב השני 2-2 מול יוסטון. הביג ת'רי של גולדן לצד KD לא טובים באותה הרמה.
          אני מסכים איתך שגולדן הייתה פייבוריטית בהרכב מלא, אבל בטח שזה לא היה נגמר בסוויפ. וממש לא בטוח שזה היה נגמר בת'ריפיט.

Rapgamer
      מנחה

אני מבין את ההשוואה. שתי קבוצות שהגיעו "משום מקום" ועשו אפסט בגמר מול יריבה שנחשבה פייבוריטית. אפשר להוסיף לרשימה את האליפות של מיאמי ב-2006, שהייתה מהפחות מרשימות שזכורות לי.

טורונטו לעומת זאת היא החזקה מבין השלוש. היא משחקת כדורסל ממש טוב בשבועות האחרונים. בניגוד למיאמי 2006 שנהנתה ממצעד זריקות עונשין בלתי פוסק לוויד, או דאלאס שפגשה את לברון בסדרה הכי חלשה שלו בקריירה, טורונטו עברה דרך קשה לגמר וניצחה יריבה חזקה.
      טורונטו נתקלה כבר בסיבוב השני ביריבה חזקה בדמות מילדלפיה (קבוצת פלייאוף טופ 5 בליגה). בגמר המזרח היא גברה על מילווקי, קבוצה מצוינת שהימרתי עליה שתיקח אליפות השנה. בסדרת הגמר הרוב ראו בגולדן פייבוריטית אפילו בלי דוראנט. גולדן הופיעה למעמד, שיחקה טוב במסגרת הכלים שהיו ברשותה, אלא שטורונטו שיחקה אפילו יותר טוב. וזה לא היה בזכות התעלויות מטורפות של קוואי, אלא כדורסל קבוצתי וחכם ברמת ביצוע נהדרת.

האם טורונטו היא בבירור הקבוצה הכי טובה השנה ב-NBA? כנראה שלא. היא אחת הקבוצות הטובות ביותר וזו שהגיעה בכושר הכי טוב בזמן הנכון. אבל כשהדברים התחברו לה, כמו בחצי השני של הסדרה מול מילווקי או במהלך סדרת הגמר, היא הגיעה לרמת כדורסל מאוד מרשימה.

אני מבין את ההשוואה כי יש הרגשה שטורונטו תהיה קונטנדרית חולפת. מיאמי ודאלאס שתיהן עפו בסיבוב הראשון בעונה שאחרי האליפות שלהן. יכול להיות שטורונטו גם לא תתקרב שוב לתואר, אבל זה בעיקר בגלל שקוואי עלול לעזוב. כל עוד הוא נשאר אני חושב שגם טורונטו כאן כדי להישאר בקונטדרשיפ בשנים הקרובות.

FrecCo
      משתתף

https://twitter.com/SNFaizalKhamisa/status/1139404372759068673?s=20

לאורי הפך אותי משונא לייט שלו למעריץ הכי גדול שלו בפלייאוף הזה, איזה חמוד הוא?

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 11 months, 3 weeks ע"י FrecCo.
        FrecCo
        משתתף

טעות בפוסט. מעבר לזה, מה שיובל ויבגני ענו לך.

billc
      משתתף

האליפות הראשונה של קארי גרין וקליי גם היו מול קבוצות פצועות

בגמר הם שיחקו נגד קלבלנד בלי קווין לאב, וקיירי נפצע אחרי משחק וחצי בגמר

אם אני לא טועה הם שיחקו נגד קבוצות פצועות גם במערב, פשוט לא זוכר, אולי זה היה הקליפרס של גריפין וכריס פול

שאחד מהם לפחות נפצע, אולי זה היה קבוצה אחרת, אני פשוט זוכר שכולם דיברו על זה שהיה להם מסלול קל

לא שאני חושב שזה היה מונע מהם אליפות

הריצה של טורנטו במזרח היתה מאוד מרשימה, נגד פילי מלאה בכוכבים

ונגד מילווקי עם ברוגודון שחזר

בקשר להשוואה עם דאלאס, אם אני צריך לומר מי יותר מרשים מי יותר נחשב אנדרדוג, אין ספק שדאלאס

האליפות אולי הכי מדהימה בנבא, במיוחד נגד מיאמי מלאת הכוכבים

fatnoam
      משתתף

חושב שהאליפות של דאלאס יותר מרשימה (גם שלחו את קובי, ביינום, גאסול ולמאר הביתה ב-4-0), אבל אין לי ספק שטורונטו יותר טובה.

אני אוהב את דירק אבל קוואי היה הרבה יותר מרשים בפלייאוף, והוא גם משחק הגנה בניגוד ל-.

דאלאס היתה קבוצה די מבוגרת ודי מוזרה, קיד ב-2, הרבה דקות לג׳יי ג׳יי בראה, נוביצקי היה משהו כמו 10 שנים אחרי עונת ה-MVP שלו, וג׳ייסון טרי, שהוא כנראה אפילו לא היה בטופ 10 של השוטינג גארדס בליגה באותה עונה. טייסון צ׳אנדלר נחשב אז לעוגן, אבל גם, אחרי האליפות דאלאס סירבו לשלם לו יותר מדי כי מה לעשות שהוא שחקן מוגבל, ובגיל 28 הוא נדד לניקס, והקריירה שלו נדדה למטה. קארון באטלר ושון מריון לא ממש משנים את התמונה הזו לצערי. שוב, שמות, אבל כולם מעבר לשיא.

בטורונטו משחקים שחקנים יותר טובים. דיברנו על קוואי, שאנשים שוכחים שלפני העונה האחרונה בספרס דיברו עליו עם לברון ודוראנט בנשימה הזו (בניגוד לפול ג׳ורג׳, אגב). מארק גאסול שחקן מעולה, וסיאקם ממש יהיה כח מוביל בליגה הזו. איבקה שחקן משלים מצויין כבר שנים. דני גרין כבר אלוף. גם הם מאוד לא נוצצים, ואולי פחות שמות ממה שהיה לדאלאס, אבל בטח שחקנים יותר טובים.

צל ענן
      משתתף

חייב לציין שברגע ששמעתי שטורונטו אלופה זו השאלה הראשונה שקפצה לי לראש.

אין ספק שטורונטו זכתה מן ההפקר השנה.

מצד שני להשוות אותה לגולדן בריאה זה לא הוגן – אני לא בטוח אם יש קבוצה בהיסטוריה שהיתה טובה יותר. בטח לא מיאמי של 2011 (שהיתה מצויינת, אבל לא באותו קליבר).

אז צריך להשוות בין טורונטו של היום לדאלאס 2011. לדעתי ברור שטורונטו עדיפה, ואפילו בהרבה.

1. יש לה כוכב בשיא (דירק היה שניה לפני הדעיכה, קוואי שחקן טופ 5)
      2. יש לה קבוצה צעירה (דאלאס היתה אחת המבוגרות בליגה)
      3. היא מצויינת מבחינה אתלטית
      4. יש לה ספסל עמוק (זוכרים את קסטודיאן שעלה משום מקום בדאלאס?)
      5. היא יצאה ממזרח חזק מאד בזכות ולא בחסד.

כך שהיא זכתה מן ההפקר, ואולי היא באמת אחת האלופות החלשות, אבל לדעתי היא בטח יותר טובה מדאלאס ההיא, שהשחקן הכי חשוב שלה היה הרבע הרביעי של לברון.

מציג 6 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.