טורונטו-מילווקי משחק 5

ראשי פורומים פורום NBA טורונטו-מילווקי משחק 5

הדיון הזה מכיל 4 תגובות, ויש לו 5 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ליאור אדלר לפני 3 חודשים, 4 שבועות.

• מאת
    תגובות

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

קוואי טוב מידי

זהו, אין מה להוסיף

Rambere
    משתתף

יאניס מנגר ללא הפסקה, שאלתי את עצמי אם זה שאקיל מהעונשין או הוא. מהשלוש בכלל הוא זוועה כבר שנים.

לא מבין מה מתלהבים ממנו חוץ מהאתלטיות המדהימה שלו. בכל מקרה גולדן תעשה קציצות מטורונטו /מילווקי בסוויפ קל לדעתי. היה משחק מגעיל וקשה לצפייה

צל ענן
    משתתף

זה ממש לא נראה ככה.

הרבע השני לדעתי מבהיר שאף קבוצה מהשתיים לא באמת שווה אליפות.

גולדן סטייט היתה מסיימת את הרבע הזה ב +25 על כל אחת מהן ולא מסתכלת לאחור. למילווקי יש רגעים ארוכים שהיא בכלל לא משחקת כדורסל. עזבו גולדן, יוסטון היתה מנצלת רגעים כאלה כדי לפתוח פער בלתי מחיק. ויוטה בטח היתה חונקת אותם חצי מהמשחק.

גם לטורונטו אין הרבה נקודות אור. נכון שקוואי נהדר, אבל גם הוא לא מייצר מספיק, ומה שהוא מייצר תמיד נראה מעט מדי. טורונטו משחקת לאט ובסופו של דבר, היא מחטיאה המון מצבים פנויים. לא נראה לי שיש לה מה למכור.

לדעתי, גולדן נטולת דוראנט טובה יותר מכל אחת מהפיינליסטיות במזרח.

Rapgamer
    מנחה

ניצחון ענק של טורונטו

שם אותם בעמדה לסגור את הסדרה אצלם בבית. עם כל הדיבורים על הלוזריות של טורונטו- הם ניצחו את פילדלפיה בסדרה מבלי שהיו טובים יותר, ועכשיו בדרך לעשות אותו דבר למילווקי.

הבאקס פתחו טוב עם ברוגדון בחמישייה במקום מירוטיץ'. הם היו הרבה יותר ליברליים בחילופים שלהם בהגנה והיו בורחים ליתרון משמעותי יותר לולא החטאות של יאניס מתחת לסל ומהעונשין.
    ניק נרס האמין בואן פליט לאורך כל הפלייאוף הזה ואחרי 15 משחקים שהיה חושך, הדיבידנדים מגיעים בשני המשחקים האחרונים. הוא ניצל את העזרה שקוואי משך והפציץ 7-9 משלוש, ניצח להם את המשחק ואולי את הסדרה. אומרים it's a make or miss league, טורונטו הפציצה 18 שלשות ב-42% כדי לנצח את משחק החוץ הזה. היו עוד דברים שהלכו לטובתה וזה הורגש בעיקר בקלאץ'- הם שיחקו חזק יותר, לקחו כמה ריב' התקפה בנקודות מפתח, הרגישו שאין להם מה להפסיד בניגוד למילווקי שהיו מהוססים.

קוואי שוב במשחק גדול, קלע באחוזים גבוהים מספיק כדי לכווץ עליו את ההגנה של מילווקי ולסדר מבטים פנויים לשאר. אצל יאניס זה היה קשה יותר, טורונטו זרקה עליו בצבע את כל מה שיכלה אבל המסירות שלו היו לא מדויקות והחבר'ה מסביב לא פגעו. שוב אני אגיד שה-34 דקות של אריק בלדסו פשוט לא לעניין וזה במשחק הכי טוב שלו בסדרה. טורונטו מביאה ממנו עזרה מבלי לחשוב פעמיים ולא משלמת על כך, גם לא הפעם.

אני ממשיך לאהוב את הדקות של איבאקה יותר מאשר גאסול. כנראה שזה שלב מאוחר מדי להתאמות בפרט כשטורונטו ביתרון אבל סרג' השומר הכי טוב כנראה שיש להם על יאניס והוא משווה את מאזן הכוחות בצבע מבחינת סקורינג וריבאונד.
    מול קוואי לעומת זאת יאניס הגיע למבטים טובים ופשוט לא הצליח לסיים, הוא החטיא דאנק ועוד איזה שני מהלכים ממש בטבעת. האפקטיביות שלו גבוהה כאשר הוא מקבל כדור בהיי פוסט, נותן כדרור אחד ותוקף את הסל. יותר מדי פעמים הוא כדרר מול קוואי מעבר לקשת, הוא שהשתמשו בו כחוסם בפיק אנד רול, קוואי מכסה אותו נהדר במצבים האלה.

נתון המשחק מבחינתי הוא 6 איבודים בלבד של טורונטו. הם מצליחים להגביל את הבאקס במשחק עומד בעיקר בזכות כיווץ הגנת הצבע שלהם. הקלעים של מילווקי הענישו מחוץ לקשת בהרבה מקרים אבל הרוטציות של טורונטו מספיק טובות כדי להקשות עליהם את המבטי ולהוריד את האחוזים מ-30 גבוה ל-30 נמוך וזה כל ההבדל.
    בדרך כלל כשהקבוצה עולה מפיגור 2-0 ליתרון 3-2 היא סוגרת את הסדרה אצלה בבית. הראפטורס בהחלט יכולים לעשות כן אבל אני לא מרגיש שהסדרה הזאת גמורה. השלשות של מילווקי לא נכנסו באחוזים גבוהים באף משחק בסדרה הזאת. זה לא מבטיח שהם יכנסו במשחק הבא אבל כמו שטורונטו ניצחה בחוץ עם 18 שלשות המשחק הבא יכול ללכת הפוך. יהיה טירוף בגיים 6, אני במקום הווריורס מעדיף לפגוש את טורונטו בגמר.

איזו הגנה אימתנית של הבאקס ברבע הראשון. זה משחק 7 בשבילם ומרגישים את זה מהרגע הראשון.

אני פשוט חולה על יאניס אנטטקומפו. איכשהו לא היה לי ספק שעם כל הביקורות ש"הוא לא מוכן עדיין" הוא יבוא וייתן את משחק חייו. עד עכשיו הוא משמיד בערך את כל הקו הקדמי של הראפטורס בהגנה, ובהתקפה לא בא להראות שהוא מסוגל לקלוע 50 נקודות אלא פשוט מכווץ אליו את כל ההגנה ומפנה את כולם לשלשות חופשיות. איזה כיף לכל ההילים והאיליאסובות לשחק ליד סופרסטאר כזה.

מלקולם ברוגדון אגב ממציא מחדש את המושג "סולידיות". אתה לעולם לא תקבל ממנו משחק של 30+, ולעולם לא תקבל ממנו משחק שהוא לא פאקטור בכלל. תמיד תורם.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 חודשים, 4 שבועות ע"י  ליאור אדלר.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.