ראשי פורומים פורום NBA זה כמובן היה צפוי – קיירי ארווינג יוצר מהחוזה והופך לשחק חופשי

הדיון הזה מכיל 10 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ליאור אדלר לפני 5 ימים, 14 שעות.

• מאת
    תגובות

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

ובמקביל לזה הוא גם מחליף סוכן. אוהדי הסלטיקס מוזמנים להיפרד אבל עושה רושם שדווקא בהנהלה לא ממש יבכו על זה.

ואגב שחקנים חופשיים, הסוכן של אנצוני דיוויס הבהיר אתמול לכל הקבוצות שמעוניינות בו שהשחקן לא מוכן להתחייב לאף קבוצה ובכל מקרה הוא יבחן את השוק בסוף העונה הבאה או כפי שהוא ניסח את זה, השכרה לעונה אחת.

יהיה שמח בשוק השחקנים הקיץ.

אתה בטוח שזה הניסוח המדויק של הסוכן של דייויס? ממה שהבנתי זה היה מסר לסלטיקס בלבד. לא מובן לי מה יוצא לו מזה שעכשיו אף קבוצה לא תרצה לתת שום דבר תמורתו והוא יהיה עלול להיתקע בניו אורלינס עוד שנה.

בנוגע לקיירי, הוא מעשית כבר בנטס.

88nothing
      משתתף

ועכשיו ברוקלין חייבים לפעול חכם.

בפליאוף האחרון הם נרמסו(פיזית) על ידי אמביד רבע בריא. ואם הם רוצים סיכוי אמיתי להתמודד עם שחקנים כמו יאניס ואמביד, שאותם יצטרכו לעבור, הם חייבים להוסיף גודל וכח מתחת לסליםם כי אלן ממש לא קרוב למה שהם צריכים.

Rapgamer
      מנחה

אם ברוקלין באמת תשיג את קיירי, זה יהפוך את דאנג'לו ראסל לזמין מאוד לשאר הליגה.
      #פייסרס

88nothing
        משתתף

באיזה מחיר לעל איזה חוזה?

בסיס של מיילס טרנר+מחירת סיבוב 1 על ראסל מקובל עליו?

Rapgamer
          מנחה

חשבתי דוקא להחתים בשוק החופשי. למרות שזה כנראה יצריך מאינדיאנה לוותר על בוגדנוביץ' או ת'ד יאנג.

לחילופין היא יכולה להשאיר את שניהם ולבצע את הטרייד שהצעת. אני אפילו לא בטוח שהפייסרס יצטרכו להוסיף בחירת דראפט, במידה וברוקלין כבר תחתים את קיירי. יחד עם דינווידי (אחלה חוזה) הם סוגרים הרמטית את עמדת ה-PG וזולגים ל-SG, באמת שראסל נהיה מיותר בקונסטלציה כזאת.

88nothing
            משתתף

העינין הוא שראסל אפילו על 25M ל4 עונות זה שחקן שכיר.

וגם אם יתחילו את העונה עם עומס בעמדת הרכז, ברוקלין לא תתקשה להעביר אותו במהלך העונה או אפילו בעוד שנה, סה"כ מדובר בבחור בן 23 נדמה לי.

לשחקנים כמו ראסל אסור לתת ללכת בחינם, גם באוברפיי עדין שווה לשמור שחקן כזה.

אף אחד לא אמר שאי אפשר לשלוח בטרייד את דנווידי או אפילו את קיירי אם פתאום דברים לא מתחברים.

Rapgamer
    מנחה

העינין הוא שראסל אפילו על 25M ל4 עונות זה שחקן שכיר.

יש עוד כמה שיקולים. למשל- לברוקלין יש מקום בתקרה ליותר מחוזה מקסימום אחד. אם היא משלמת בקיץ גם לקיירי וגם לראסל, זה מפריע לה להתחזק בשחקנים אחרים.
    בנוסף, המניות של דאנג'לו ירדו בקבוצה שיש בה 3 רכזים ששווים חמישייה, ולא הכי מתאימים לשחק SG. יש הרבה רכזים טובים בליגה ואני לא חושב שדאנג'לו ב-100 מיליון ל-4 שנים הוא כזה נכס, בודאי לא דאנג'לו שפותח את העונה עם ממוצע של 13-14 נקודות למשחק.

אני במקום ברוקלין מנסה להחתים את קיירי ביום הראשון ומנסה להשיג שחקנים נוספים שיכולים להתאים- כמובן שקוואי/דוראנט אם זה רלוונטי. אבל גם טוביאס האריס, מידלטון, מארק גאסול או הורפורד אם יצאו מהחוזה, וגם שחקנים פחות נוצצים אם המחיר אטרקטיבי- ברוק לופז, מרכוס מוריס, ת'ד יאנג. במקום ברוקלין הייתי מעדיף חיזוק מהסוג הזה מאשר להשוות הצעה על 100 מיליון שנניח הניקס תזרוק לראסל.
    כל זה בהנחה שקיירי חותם.

88nothing
      משתתף

כל המטרה הייתה לתת את המקס הכפול לדוראנט וקיירי. הפציעה של דוראנט די טרפה את כקלפים.

קוואי לא יבוא, מידלטון יקבל את המקס שלו במילווקי, האריס לא שווה מקס ולדעתי גם באטלר לא

מכל השחקנים שציינת לא רואה אחד ששווה לקבוצה יותר מאשר ראסל על 25M, אלה אם זה לופס ב4M ומוריס ב5M (כמו שהרוויחו השנה)מה שכמובן לא יקרה.

אני בגישה שבNBA של היום קיירי וראסל יכולים לשחק יחד.

אגב, חוזה נוח של ראסל יאפשר חיזוק נוסף.

Rapgamer
        מנחה

אם דוראנט יוצא לשוק החופשי אני במקום ברוקלין נותן לו מקס בכל מקרה.

אני לא יודע אם האריס יקבל מקס אבל בודאי מעדיף לשלם לו 30 מיליון מאשר לראסל 25. מעדיף גם את לופז ומוריס במחירים כפולים ממה שציינת.

באופן עקרוני אני מסכים איתך שאפשר להיות גמישים עם עמדות. ספציפית במקרה של קיירי וראסל אני לא אוהב את השילוב, במיוחד כשיש גם את דינווידי על אותה עמדה בחוזה נוח.

בשורה התחתונה קבוצה שיש לה את קיירי על 30+ מיליון ואת דינווידי על 11, לא הייתי מוסיף את ראסל ב-25 מיליון לעונה.

תגובה על כמה דברים שנאמרו כאן:

• לא מוותר על יאנג או בוגדנוביץ' בשביל להרים את ראסל מהשוק החופשי.
    • S&T של ראסל תמורת טרנר זו כבר אופציה שכן מעניינת אותי אבל קשה לי מאוד מאוד להאמין שמישהו באינדיאנה שוקל את זה. בכל מקרה בחירת סיבוב ראשון בנוסף – רק אם היא מוגנת רצח או בערב הדראפט כשלא ישאר על הלוח אף שחקן שמעניין אותנו.
    • באופן כללי אני עדיין חושב שהSHOT הכי טוב שלנו הוא פשוט להחזיר את כולם חוץ מקוליסון ולתת להולידיי הזדמנות לפרוץ בעונה הבאה כרכז פותח גם במחיר של פתיחת עונה מגומגמת. אני חושב שרק הוא יכול להרים את התקרה שלנו לגובה חדש.
    • אני לא פוסל על הסף אופציה שקיירי וראסל יכולים לשחק ביחד. קיירי אמנם צריך את הכדור ביד אבל הוא מעולם לא היה עילוי בתחום ניהול המשחק, יש מצב שאם ראסל ייתן בוסט ליכולת הפליימייקינג שלו על חשבון סקורינג זה יעשה טוב לשניהם. בכל מקרה, אם מישהו יזרוק 25M לעונה על ראסל זה כנראה יהיה רק מכיוון שיקגו/פיניקס והייתי חושב במקומו 10 פעמים אם הכסף שווה חתימה בארגונים לא מתפקדים שכאלה.
    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 ימים, 14 שעות ע"י  ליאור אדלר.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.