ווסטברוק ביוסטון!!!

ראשי פורומים פורום NBA ווסטברוק ביוסטון!!!

הדיון הזה מכיל 34 תגובות, ויש לו 8 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 2 חודשים, 1 שבוע.

• מאת
    תגובות

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

The Thunder have agreed to trade Russell Westbrook to the Rockets for Chris Paul, first-round picks in 2024 and 2026, and pick swaps in 2021 and 2025.

נעכל ונדבר ועל זה

Anfield
    משתתף

אוקלהומה תעבוד קשה עכשיו כדי לשחרר את פול.

8 בחירות דראפט בסיבוב 1 הצטברו מהטריידים האלה, מדהים.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

הבנתי שכבר יש דיבורים על טרייד המשך שישלח את כריס פול למיאמי

האמת שהוא פחות סימן שאלה בעיניי כי ברור שהוא לא ישאר שם, מה שכן מעניין אותי זה מה עם סטיבן אדמס.

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

אני מנסה לנתח את זה והאמת שלא ברור לי איך זה יעבוד העסק הזה. מה שאני כן בטוח בו זה שדאנטוני הוא המאמן הכי גרוע שיש לשילוב אבל מי יודע, אולי עוד נופתע. אחרי הכל, בטרייד כזה סביר להניח שהתקיימה התייעצות עם שני הכוכבים לפני שהוציאו אותו לפועל כך שהם כנראה בטוחים בציוות שלהם.

מההיבט של אוקלהומה כל מה שאפשר להגיד זה שאפו אחד גדול… לקבוצה הזאת יש בשש השנים הקרובות לא פחות מ 8 בחירות סיבוב ראשון חוץ מהבחירות שלה. מדהים!

Rambere
    משתתף

איזה מפגרים

Roeii1
    משתתף

יהיה כיף..ממש

לפחות כריס פול משחק בצורה יותר חכמה

עכשיו ציוותו 2 שחקנים שהורגים את השעון ולוקחים זריקות רעות, רק שלהארדן זה לפעמים נכנס ולווסטברוק כמעט ולא

עם איך שווסטברוק שיחק בעונה האחרונה, בזה הרגע הלכו הסיכויים של הארדן לקחת אליפות

Rapgamer
    מנחה

תחלופת הכוכבים השנה היא חסרת תקדים. דוראנט, קוואי, דיוויס, פול ג'ורג', קיירי, באטלר, ווסטברוק, כריס פול- מישהו זוכר דבר כזה בשנה? בשנתיים? פשוט מדהים מה שקרה בחודש האחרון.

בכך קרי הופך לשחקן הכי ותיק באותה קבוצה מאז שנכנס לליגה.

לגבי הטרייד עצמו- אני חושב שיוסטון שילמו אוברפיי. החוזים של ווסטברוק וכריס פול גרועים במידה דומה. תוספת של שתי בחירות דראפט סיבוב ראשון בעוד 5 ו-7 שנים (סביר שיוסטון תהיה קבוצת לוטרי), ועוד pick swaps, זה יותר מדי.
    הדרך היחידה של יוסטון להפוך את הטרייד הזה למשתלם היא להגיע לפיינלס.

צעד של נואשות מצד יוסטון. כנראה שהדרך היחידה להציל את חדר ההלבשה הלא מתפקד שלהם היא להביא שחקן בן 31 שמבוסס על אתלטיות יותר מכל אחד אחר בליגה, שיושב על 171M ל4 שנים (מה שהופך אותו לחוזה יותר גרוע משל פול בטווח הארוך), שהתכונות שלו הן ההיפך הגמור מהכדורסל שמורי רוצה לשחק (שלשות הוא בעצם יזרוק לפחות באותה הכמות של פול רק בלי הקטע הזה שהוא קולע אותן) ועוד להוסיף לOKC שתי בחירות סיבוב ראשון על הדרך.

Rapgamer
      מנחה

למה אתה חושב שהמניע לטרייד היה אוף דה קורט?

דריל מורי ידוע ברדיפה שלו אחרי סטאר קוואליטי, גם כשזה בא על חשבון fit. ווסטברוק יותר טוב כיום מפול, וצפוי להיות כזה גם בשנים הבאות.
      אני מסכים איתך שה-fit רע בקטע שזה לא ממש יקדם אותם. אבל בסך הכל זה אותו קו פעולה שמורי נוקט כבר הרבה שנים.

על פניו מדובר בשני חוזים טופ 3 הכי גרועים בליגה. אתה רואה סיבה אחרת להוסיף לאוקלהומה 2 בחירות סיבוב ראשון + אופציה להחליף שתיים נוספות? מורי ממיט שואה עתידית על הפרנצ׳ייז שלו עם המהלך הזה. כנראה שהארדן באמת ביקש טרייד אם פול לא מתחפף משם, מה שהיה כנראה גורר פיטורים מיידיים של מורי. אחרת לא רואה מי שישלם בכל כך הרבה בחירות דראפט כדי לקבל את ראס והחוזה האיום ונורא שלו.

Rapgamer
          מנחה

כן, הסיבה היא שווסטברוק שחקן יותר טוב מכריס פול.
          הרבה פעמים בטריידים בין קבוצות עושה רושם שאחד הצדדים שדד את השני. זה אחד המקרים האלה. רק לפני שבועיים היה דיבור שמורי בכלל מנסה לצרף את באטלר לצמד הזה של פול והארדן. עכשיו פתאום הוא חייב לפרק את הצמד הזה בכל מחיר? לא צריך לחפש סיבות נסתרות לכל דבר. יוסטון שילמה (אוברפיי) עבור השחקן הטוב יותר בטרייד.

GM אמור לקבל החלטות לפי שיקולים קצת יותר עמוקים מאשר ווסטברוק > פול בנקודת הזמן הנוכחית. הוא אמור להסתכל שנתיים-שלוש קדימה (מה שווה ווסטברוק בלי אתלטיות?), הוא אמור לקחת את גודל ואורך החוזה בחשבון, הוא אמור לחשוב מה קורה ביום שבו הוא צריך לבנות מחדש ובאיזה מצב הוא יהיה כשהיום הזה יגיע. כשאתה לוקח את כל אלה בחשבון זה לא סתם אוברפיי, זה טרייד מהגהנום עבור יוסטון. טרייד שהדרך היחידה להצדיק אותו זה אם הארדן הינדס אותו ופשוט לא השאיר למורי שום ברירה. להארדן לא אכפת מהעתיד של יוסטון ומבחירות הדראפט שלה. ברגע שהוא יגיע שם לידי מיצוי הוא פשוט יעזוב וישאיר אחריו אדמה חרוכה.

Rapgamer
            מנחה

אתה סתם מגזים, וגם קצת ממציא. לפני חודש יוטה שילמה אוברפיי עבור קונלי, גם הוא עוד רגע בן 32, עבר פציעות בקריירה, מרוויח יותר כסף ממה שהוא שווה. אמרנו "אוברפיי" והמשכנו הלאה.
            למה כשזה יוסטון זה אומר שהארדן הכריח להעביר את פול בטרייד? או שהכיסא של דריל מורי מתנדנד? למורי יש היסטוריה של מרדף אחר הכישרון הכי גדול שאפשר להשיג, בנסיבות הנוכחיות זה ווסטברוק.

מה אני ממציא? הדיווחים על מתיחות בין הארדן לפול לא הגיעו ממני.

אין שום נקודת דימיון בין הטרייד של קונלי לטרייד הזה. יוטה לא מישכנה את העתיד שלה כדי להוציא אותו לפועל. הנכס הכי טוב שהיא שלחה זה בחירה מוגנת טופ 6 בעוד שנה (סביר שתהיה הרבה יותר נמוכה מזה). קונלי חתום על חוזה קצר יותר מווסטברוק ואם זה לא יילך יהיה אפשר להעביר אותו תמורת כלום כשיהיה חוזה נגמר בעוד שנה. זה הימור לחלוטין מתקבל על הדעת למרות שלדעתי הם יכלו לקבל את קונלי תמורת פחות מזה.

מה שיוסטון עשתה זה לא הימור בכלל. הם יודעים טוב מאוד שווסטברוק לא מתאים להם והם יודעים לכמה זמן הוא הולך להיות חתום ועל כמה. רכז סקורר שלא קולע טוב מ3 ולא נותן הגנה זה הדבר האחרון שיוסטון צריכה, מורי יודע את זה יותר טוב מכולנו.

Rapgamer
            מנחה

העובדות:

1. היה דיווח אחד שכריס פול רוצה טרייד לעזוב את יוסטון.
            2. כריס פול הכחיש את הדיווח ואמר שאלה "חדשות גם בשבילו".
            3. לאחר מכן דריל מורי ניסה לצרף את באטלר במקום גורדון וקאפלה. כלומר להשאיר את פול יחד עם הארדן ולהוסיף את ג'ימי.

החלק שאתה ממציא בסיפור:

4. הארדן ביקש שיעבירו את כריס פול בטרייד.
            5. הארדן שם אולטימטום שאם לא מעבירים את פול, הוא בעצמו ידרוש טרייד.
            6. דריל מורי ביצע את הטרייד על ווסטברוק כנגד רצונו, כתוצאה מהאולטימטום של הארדן.

ולגבי קונלי, אתה צריך לקחת בחשבון שממפיס קיבלה חזרה את קראודר וערך הטרייד החיובי שלו, בזמן שאוקלהומה ספגה בחזרה את אחד החוזים הגרועים בליגה. לא מצדיק אף אחד מהטריידים, שניהם אוברפיי, רק שבאחד אתה בונה תאוריית קונספירציה.

אתה מכיר שחקן אחד בליגה שיודה בפומבי "כן, איימתי עליהם שזה או אני או הוא"? אתה מכיר GM אחד במהלך ההיסטוריה שהודה בפומבי שחדר ההלבשה שלו רעיל?

דריל מורי ניסה לצרף את באטלר במקום גורדון וקאפלה. וואלה. נרגעתי. לרגע חשבתי שפילדלפיה רצתה את פול והחוזה שלו בתמורה לבאטלר ומורי be like "לא לא חברים, פול זה מחוץ לתחום".

אני לא יודע אם הארדן איים בטרייד או לא. אני סייגתי ב"כנראה" ואתה כרגיל מלביש את זה כאילו הבעתי נחרצות בעניין. מה שאני כן בטוח לגביו זה שאחד מהתפקידים של GM בליגה זה לחשוב צעד קדימה ולמנוע שריפות שאחר כך יהיה קשה לכבות. מספיק שהכימיה בין הארדן לפול לא טובה בשביל להפריד ביניהם לפני שהכימיה הלא טובה תוביל לפיצוץ.

קראודר זה לא איזה חתיכה שבשבילה צריך לפוצץ עסקה. את החלק של הטרייד של קונלי שנינו מגדירים כאוברפיי. המחיר שיוסטון שילמה זה הרבה מעבר לאוברפיי. היא נותנת בחירות סיבוב ראשון מוגנות טופ 4 בלבד ב2024 ו2026 + זכות להחליף בחירות ב2025 (וגם בעוד שנתיים אבל נגיד שזה בקטנה). אנחנו מדברים פה על תקופה שבה החוזים של ווסטברוק והארדן ייגמרו כבר. אתה מבין את המשמעות של הטרייד הזה עבור העתיד של יוסטון? אתה מבין שעל טריידים מהסוג הזה בילי קינג ייזכר לדיראון עולם בספר דברי הימים של הליגה? וכל זה עוד לפני שזרקנו מילה אחת על ההתאמה של ווסטברוק למורי בול או על העובדה שהוא חוזה גרוע יותר מאשר זה של פול.

כל זה מוביל אותי ל1+1+1=3. יש בערך 0% סיכוי שדריל מורי יוזם דבר כזה כשהוא משאיר בצד שיקולי off court.

Rapgamer
            מנחה

אני מכיר שחקנים שהצהירו בפומבי שהם רוצים טרייד. כריס פול לא עשה את זה ביוסטון, ג'יימס הארדן לא עשה את זה, אז בוא נכיר בכך שאין ביסוס ממשי טענה שלך.

למורי לא הייתה שום בעיה להשאיר את פול והארדן ביחד נכון ללפני שבועיים. אז כן, זה מחליש את התיאוריה שלך שהארדן דרש להיפרד מפול.

דוקא מי שמלביש נחרצות על הצד השני זה אתה. אני אמרתי שאתה "קצת ממציא דברים". וכן, להמציא סיפור שהארדן בא למורי בדרישה של "זה או אני או פול", ושמורי עמד בפני סכנה לאבד את המשרה שלו ולכן ביצע את הטרייד, זה בהחלט עונה להגדרה של "קצת להמציא". אתה בחרת להיות דפנסיבי לגבי זה כאילו שאתה מציין רק עובדות.

יש הבדל גדול בין בחירות לא מוגנות כמו שבילי קינג נתן, לבין הגנה טופ 4. תחשוב שהגנה כזאת הייתה מונעת מברוקלין לאבד את שני הנכסים הכי גדולים שאיבדו – ג'יילן בראון וג'ייסון טייטום. אז אני חושב שההשוואה לבילי קינג מוגזמת, ושהטרייד הזה הוא אכן אוברפיי אבל לא ברמה ההיסטורית שאתה מציג אותו.

אני מכיר שחקנים שהצהירו בפומבי שהם רוצים טרייד. כריס פול לא עשה את זה ביוסטון, ג'יימס הארדן לא עשה את זה, אז בוא נכיר בכך שאין ביסוס ממשי טענה שלך.

באמת נחמד מצד שחקנים שלפני שנתיים יזמו את החבירה ביניהם, שחתומים על סופר מקס לעוד אלף שנה ושכל המערכת נבנית סביבם (במיוחד הארדן) לא לצאת לתקשורת ולהגיד שהם רוצים החוצה ובכך לפגוע אנושות בimage שלהם. השחקנים שאתה מכיר לא עונים כנראה על אף אחד מהקריטריונים האלה.

למורי לא הייתה שום בעיה להשאיר את פול והארדן ביחד נכון ללפני שבועיים. אז כן, זה מחליש את התיאוריה שלך שהארדן דרש להיפרד מפול.

מאיפה לך המידע הזה? ואולי הסיבה שזה לא קרה לפני שבועיים היא כי אף אחד לא ממש בקטע לשלם לרכז בן 34 שנמצא הרבה אחרי השיא 120 מיליון דולר ל3 העונות הקרובות? הדבר היחיד שהשתנה מלפני שבועיים זה שווסטברוק הפך להיות מיותר בOKC והחוזה שלו יכול לעבור בטרייד תמורת פול סטרייט-אפ. זה הכל. מכאן זה רק שאלה של מי נואש יותר להיפטר מהחתיכה שלו ולפי זה עוברות בחירות הדראפט בהתאם. ובהתחשב בכמות ובאיכות של הבחירות האלה נראה שלשאלה הזאת יש תשובה מאוד ברורה.

Rapgamer
            מנחה

הכל בסדר, אתה מסביר מהם הגורמים לכך שאין ביסוס לתיאוריה שהצעת. זה עדיין לא משנה את המצב שזו תיאוריה שאין לה ביסוס.

לגבי המידע לטרייד על באטלר, אלה היו הדיווחים בזמנו (מורי רוצה את באטלר במסגרת S&T תמורת גורדון וקאפלה).
            ברור שאף אחד לא מתלהב לספוג את החוזה של כריס פול, זו לא השאלה.
            העובדה שלפני שבועיים מורי רצה להביא כוכב ולהשאיר את פול, ועכשיו מורי הביא כוכב והעביר את פול, תומכת בטענה שלי- מורי רוצה להביא כוכב. היא לא תומכת בטענה שלך, לפיה מורי מחפש כל דרך להיפטר מפול. או הטענה המרוחקת יותר שלך- מורי מחפש כל דרך להיפטר מפול כי הארדן אמר לו "זה או אני או הוא", ומורי פעל בלית ברירה כי המשרה שלו בסכנה.

הכל בסדר, אתה מסביר מהם הגורמים לכך שאין ביסוס לתיאוריה שהצעת. זה עדיין לא משנה את המצב שזו תיאוריה שאין לה ביסוס.

איזה ביסוס אתה רוצה? שהארדן יתייצב מול המצלמות ויגיד שכריס פול הוא חתיכת חרא ושהוא לא מוכן לשחק איתו באותה הקבוצה בשום מצב? שדריל מורי יתראיין לESPN ויגיד שהמצב בחדר ההלבשה יצא מכלל שליטה ולכן הוא היה חייב לבצע את הטרייד לפני שלא תהיה דרך חזרה? לאף אחד מהצדדים אין אינטרס לעשות משהו כזה. העובדות שאנחנו יודעים הן:

1. היו דיווחים על מתיחות בין הארדן לפול, חלק מהם טענו שהארדן בא לפרונט אופיס והצהיר שזה "או אני או הוא".
            2. ההכחשה של הדיווחים האלה הגיעה זמן קצר לאחר מכן. כמובן שאי הכחשה בימינו משמעותה הודאה, וזה משהו שלא תורם לאף אחד מהצדדים. לא לפול והארדן שמצטיירים כשחקנים אגוצנטרים שלא מסוגלים להסתדר עם אף אחד (ולא בפעם הראשונה), לא לדריל מורי שמצטייר כמי שאיבד שליטה ולא ליוסטון כארגון שרוצה למקסם את הערך של השחקנים שלו וכעת יצטרך לבצע צעדים נואשים בשיחות טריידים.
            3. כל הסאגה הזו הסתיימה בטרייד שבו פול עובר לאוקלהומה יחד עם בחירות מוגנות טופ 4 ב2024+2026 ואופציה להחליף בחירות ב2021+2025 תמורת ראסל ווסטברוק אחד.

כעת האופציות שנשארו לנו על מנת להסביר את הטרייד הזה הן:

1. הדיווחים על איומי הטרייד של הארדן היו נכונים וזה בסך הכל עוד ביטוי לכוח האדיר שיש לסופרטארים בליגה הזו, כפי שאנחנו מגלים כל פעם מחדש.
            2. דריל מורי הבין את הלך הרוח בחדר ההלבשה, הקדים תרופה למכה וצירף שחקן שעל פי הדיווחים הארדן רצה לצרף (בדיוק כמו שנתיים אחורה עם כריס פול עצמו) על מנת לשמור את הפרנצ'ייז פלייר שלו שמח, כי ברגע שהפרנצ'ייז פלייר שלך לא שמח הדרך לפיטורים היא קצרה מאוד.
            3. דריל מורי, האיש שהביא את הrun & gun לנקודת קיצון עד כדי כך שמעל 51% מהזריקות של הקבוצה שלו מהשדה הן זריקות 3 (פער עצום מהמקום השני), חושב שמבחינה מקצועית ראסל ווסטברוק, קלעי של 29% מה3 בעונה החולפת ו30.8% בקריירה, שומר חלש שלא משלים טוב את הארדן בהגנה, יהיה שידרוג על פני כריס פול עד כדי כך שזה יהיה לגיטימי לגמרי להוסיף 4 בחירות דראפט שרובן בתקופה שבה רק אלוהים יכול לדעת איפה יוסטון תהיה.

אין ספק שהאופציה השלישית היא האופציה הכי "מבוססת" .

לגבי המידע לטרייד על באטלר, אלה היו הדיווחים בזמנו (מורי רוצה את באטלר במסגרת S&T תמורת גורדון וקאפלה).

אז מה? מה הקשר בין הדיווחים האלה לדיון הזה? רק בגלל שאף אחד לא רוצה לקבל אליו את פול זה אומר שאי אפשר לדבר על עסקאות אחרות? חוץ מהארדן כל יוסטון עומדת כרגע על הטרייד בלוק, ואיזה קטע – פול הוא לא בדיוק השחקן המבוקש ביותר שיש ליוסטון להציע.

Rapgamer
            מנחה

כן, אני רוצה ביסוס לטענה שפול ביקש טרייד. הדיווחים היו על "מתיחות". כמו שהיו דיווחים כאלה בין דריימונד לדוראנט, או בין לברון לספולסטרה, או בין וול לביל.
            יש הבדל גדול בין דיווח כזה לבין דרישה לטרייד. זו הקפיצה הראשונה שאתה עושה.

הקפיצה השנייה היא ההתעלמות מההכחשה של כריס פול. אתה יודע מי לא הכחישו את הדיווח? ג'ורג' שרצה לצאת מאינדיאנה, קוואי שרצה לצאת מסאן אנטוניו, דיוויס שרצה לצאת מניו אורלינס. אז כן, כששחקן מכחיש שהוא ביקש טרייד, יש לזה משמעות לא פחות מאותו דיווח מעורפל על "מתיחות".

האופציה הכי מבוססת היא זו שלא ציינת, אופציה מספר 4:
            דריל מורי רוצה כוכבים. הוא רצה את לברון, את בוש, כרמלו (כשהיה רלוונטי), פול ג'ורג', באטלר- מבלי שהצליח להשיג. עכשיו יש כוכב נוסף שנהיה זמין, ווסטברוק, ולשם שינוי יש לו דרך להשיג אותו. אז הוא השיג אותו. בלי דרישות טרייד שאין להן ביסוס ובלי איומים על פיטורים שלא על הפרק.

המסקנה ההגיונית מכך שכל יוסטון על הטרייד בלוק, היא שדריל מורי מעוניין להביא כוכב נוסף. כשגורדון, קאפלה או טאקר נכנסים לשיחות טרייד זה בגלל שהוא רוצה חיזוק. אבל כשכריס פול נכנס לשיחות טרייד זה בגלל תאוריית קונספירציה שלמה. אוקיי…

אתה יודע מי לא הכחישו את הדיווח?

ג'ורג' שרצה לצאת מאינדיאנה

שנה לתום החוזה, כשהוא בשיאו וכל הליגה במרדף אחריו

קוואי שרצה לצאת מסאן אנטוניו

שנה לתום החוזה, כשהוא בשיאו וכל הליגה במרדף אחריו

דיוויס שרצה לצאת מניו אורלינס

שנה וחצי לתום החוזה, כשהוא בשיאו וכל הליגה ואחותה במרדף אחריו

כריס פול נמצא 3 שנים לפני תום החוזה, הרבה מעבר לשיאו, כשיש ליטרלי 0 קבוצות שמעוניינות לקבל אותו אליהן. 0. איזה אינטרס יש לו או לדריל מורי להצהיר שהם רוצים למצוא לו סידור אחר? אחי כריס פול נמצא על הטרייד בלוק בין אם הוא רוצה או לא! להיפטר מחוזה הדמים שלו זה האתגר הכי משמעותי שהיה לדריל מורי עד לפני יומיים והאתגר הכי משמעותי שיהיה לסם פרסטי החל מלפני יומיים ועד לפתיחת העונה. להגיד שהוא רוצה החוצה זה לעשות מעצמו צחוק. זה בערך כמו שצ'נדלר פארסונס יגיד שהוא רוצה החוצה.

האופציה הכי מבוססת היא זו שלא ציינת, אופציה מספר 4:
            דריל מורי רוצה כוכבים. הוא רצה את לברון, את בוש, כרמלו (כשהיה רלוונטי), פול ג'ורג', באטלר- מבלי שהצליח להשיג. עכשיו יש כוכב נוסף שנהיה זמין, ווסטברוק, ולשם שינוי יש לו דרך להשיג אותו.

אלה מילים אחרות לאופציה 3. אתה שם דגש על זה שווסטברוק הוא סופרסטאר ואני שמתי דגש על ההתאמה הקבוצתית הלא קיימת שלו. בשני המקרים אני חושב שזה לגיטימי לצפות מGM שלא נחשב לדחליל בליגה הזו לא להתנהג כמו פאן בוי ולהביא את השחקן הכי מוכשר שזמין בשוק מבלי לחשוב סנטימטר אחד קדימה על ההשלכות של זה.

המסקנה ההגיונית מכך שכל יוסטון על הטרייד בלוק, היא שדריל מורי מעוניין להביא כוכב נוסף. כשגורדון, קאפלה או טאקר נכנסים לשיחות טרייד זה בגלל שהוא רוצה חיזוק. אבל כשכריס פול נכנס לשיחות טרייד זה בגלל תאוריית קונספירציה שלמה. אוקיי…

לא, הוא נכנס לשיחות טרייד כי מתים להעביר אותו בטרייד. כפי שרשמתי קודם כריס פול הוא hot potato כרגע ואין לאף אחד מבין 30 המנהלים בליגה אינטרס להחזיק אותו אצלו בקבוצה. זה לא משהו שאתה יכול לומר על טאקר או על גורדון או על קאפלה שהם שחקנים בעלי ערך טרייד חיובי שאפשר אשכרה להשיג תמורה ראויה עבורם.

Rapgamer
            מנחה

ג'ורג', קוואי, דיוויס- גם לא נכון וגם לא רלוונטי.
            לכל אחד מהם השמטת שנה מהחוזה שיש להם בתור player option. האמת היא שהם היו חתומים לעוד שנתיים, שנתיים וחצי, אפילו 3 שנים (קיירי)- ממש כמו כריס פול.
            אה, שלא לדבר על זה שווסטברוק ביקש טרייד אחרי שג'ורג' הועבר. עם 4 שנים בחוזה שלו.
            הלהטוטים האלה שאתה מנסה להסביר למה כל הכוכבים בעולם יכולים לבקש טרייד חוץ מאשר כריס פול, שהוא היחיד שחייב לשמור את זה בסוד, לא משכנעים.

לגבי ההחלטה של מורי לבצע את הטרייד- שוב, שנינו מסכימים שזה טרייד לא מוצלח. ההבדל הוא שמבחינתך זה תוצאה של תאוריית קונספירציה שכאמור, אין לה ביסוס.

הפסקה האחרונה שלך פשוט מחטיאה את הנקודה, באיירבול. הנקודה האם ערך הטרייד של פול חיובי/שלילי, משפיעה על התמורה שתקבל עבורו. היא לא משפיעה על השאלה האם מורי העביר אותו כדי לשפר את יוסטון (הטענה שלי), או שהעביר אותו כי אחרת הארדן היה מפטר אותו (הטענה שלך).

ג'ורג', קוואי, דיוויס- גם לא נכון וגם לא רלוונטי.
            לכל אחד מהם השמטת שנה מהחוזה שיש להם בתור player option. האמת היא שהם היו חתומים לעוד שנתיים, שנתיים וחצי, אפילו 3 שנים (קיירי)- ממש כמו כריס פול.

אופצית שחקן בחוזה = שנה פחות. ככה זה באופן מעשי. מה ההבדל בין שחקן שחתום לשנתיים לבין שחקן שחתום ל3 שנים עם אופצית שחקן ומודיע שהוא מתכוון לממש אותה כדי לצאת מהחוזה? אין שום הבדל. קיירי היה בפועל שנתיים לסוף החוזה וזה אכן המקרה הכי קיצוני של שחקן שדרש טרייד בהתחשב באורך החוזה שנשאר לו. גם התמורה שקליבלנד קיבלה עבורו הייתה בהתאם (או ככה חשבנו לפחות בזמנו, עד שהתברר שאייזאה תומאס הוא סוג של שחקן גמור).

אה, שלא לדבר על זה שווסטברוק ביקש טרייד אחרי שג'ורג' הועבר. עם 4 שנים בחוזה שלו.

לא ידוע לי על דבר כזה. כל מה שידוע לי זה על פגישה שנערכה בינו לבין פרסטי שבה עלתה האופציה להעביר אותו בטרייד (לטובת כל הצדדים). וגם במקרה של ווסטברוק בדומה לפול זה מובן מאליו שרצו להעביר אותו בטרייד. ככה זה כשאתה אוברפיי שלא באמת מסוגל להצדיק את האוברפיי עם הישגים קבוצתיים – מנסים להיפטר ממך כמו hot potato.

הלהטוטים האלה שאתה מנסה להסביר למה כל הכוכבים בעולם יכולים לבקש טרייד חוץ מאשר כריס פול, שהוא היחיד שחייב לשמור את זה בסוד, לא משכנעים.

ברור שכולם יכולים לבקש טרייד. רק שהיחס לבקשה הזאת הוא שונה כשהיא מגיעה מסופרסטאר/משחקן שנמצא שנה לסוף החוזה שלו ואפשר אשכרה לסחור בו לעומת שחקן שיושב על חוזה בלתי סחיר לחלוטין ולהרבה זמן. וואלה כריס פול רצה טרייד. וואלה! כאילו שמורי היה צריך את פיסת המידע הזו כדי לפעול בעניין. שוב – כמו שצ'נדלר פארסונס ירצה טרייד.

הסיבה שהטרייד אכן נמצא בסוף היא לא פול אלא הארדן. אם כל הסיפור הזה היה נשמר מאחורי הקלעים היה אפשר להעביר את פול תמורת ווסטברוק ולגשר על הפער המקצועי קצר הטווח בין השניים עם איזו בחירת סיבוב ראשון זניחה בקיץ הבא או ב2021. בפועל פרסטי אנס את מורי בסמטה חשוכה ואפילו לא השאיר לו את הבגדים, וזה יכול להיות רק תוצאה של נואשות מצד מורי להיפטר מפול בכל מחיר. כי מבחינה חוזית המצב ביוסטון גרוע יותר עם ווסטברוק מאשר עם פול ומבחינה מקצועית רוב הסיכויים שזה גם כן המצב. מורי הוא לא איזה טמבל שלא מבין את הדברים האלה. אנחנו לא מדברים פה על סקרמנטו או על הניקס.

לגבי ההחלטה של מורי לבצע את הטרייד- שוב, שנינו מסכימים שזה טרייד לא מוצלח. ההבדל הוא שמבחינתך זה תוצאה של תאוריית קונספירציה שכאמור, אין לה ביסוס.

יש לה ביסוס הרבה יותר חזק מהביסוס שלך לתאוריה שלך ("הם הכחישו את המתיחות ביניהם"/"הם ניסו לצרף אליהם את באטלר"). אתה באמת לא מבין שיש לכל הגורמים המעורבים בעניין אינטרס מובהק להכחיש את הסיפור הזה? למה לביבי אתה לא מאמין כשהוא מכחיש את החשדות נגדו?

הפסקה האחרונה שלך פשוט מחטיאה את הנקודה, באיירבול. הנקודה האם ערך הטרייד של פול חיובי/שלילי, משפיעה על התמורה שתקבל עבורו. היא לא משפיעה על השאלה האם מורי העביר אותו כדי לשפר את יוסטון (הטענה שלי), או שהעביר אותו כי אחרת הארדן היה מפטר אותו (הטענה שלך).

זו לא הטענה שלי (לפחות לא בפסקה הזו). הטענה שלי היא שכריס פול נמצא על הטרייד בלוק, ובכן, כי הוא חוזה גרוע שלא קרוב ללהצדיק את עצמו. והסיבה שנמצאה קבוצה שמוכנה לקבל אותו בתמורה לעוד מיליון בחירות סיבוב ראשון עתידיות היא בגלל שהארדן הפעיל לחץ נוסף בנושא, שזה בערך מה שהסברתי בפסקה הקודמת.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים, 1 שבוע ע"י  ליאור אדלר.

Rapgamer
            מנחה

אנחנו סתם הולכים במעגל וחוזרים על עצמנו.

מבחינתך הסיפור שחיברת הוא הכי סביר. אוקיי.
            מבחינתי לסיפור שחיברתי אין מספיק ביסוס כדי להאמין שהוא נכון. אני חושב שאתה משאיר הרבה מקום לדימיון או לדברים תיאורטיים, ועושה קפיצות גדולות בין מה שאנחנו יודעים לבין המסקנה שמורי ביצע טרייד שלא רצה בכדי לשמור על המשרה שלו.

השאר, כפי שכבר ציינתי, הם רעשי רקע. זה ממש לא משנה כמה החוזה של פול טוב או גרוע. אין בזה בכדי לחזק או להחליש את הסיפור שלך. פשוט לא רלוונטי.

ודבר אחרון- כשאתה מחבר תיאוריות קונספירציה על דברים שקורים מאחורי הקלעים, נטל ההוכחה הוא עליך. אני לא צריך "לבסס" את הטענה הסבירה וההגיונית, שכאשר GM מבצע טרייד, הוא חושב שזה טרייד שמשתלם לקבוצה שלו.

Krit123
    משתתף

טוב הפרי אייג'נסי הזה מרגיש כמו Fan fiction שיצא משליטה…

לא ברור לי מה OKC עושים עם פול ולמי הם מעבירים אותו, כמה ממה שקיבלו יצטרך לעבור הלאה וכו'..

שכרמלו ו-PG הגיעו לאוקלהומה באותו זמן ש-CP3 הגיע ליוסטון חשבתי שהפרויקט הראשון יהיה יותר מוצלח (הזוי בדיעבד). השלתי את עצמי שיש דבר כזה שנקרא Olympic Melo ובעיקר שבצד השני כריס פול לא יצליח לעשות בדיוק את ההקרבה שעשה: לעמוד בצד עם ידיים על המותניים לפרקי זמן ארוכים בזמן שהארדן מכדרר את עצמו לדעת. אז קודם כל מגיע לפול המון כבוד על זה, אני לא חושב שהוא מקבל מספיק.
    אבל אני אומר את כל זה רק בשביל להגיד שאני לא רואה את ווסטברוק עושה דבר דומה. אם כבר בגרסה הכי קטלנית שלהם ראס מנהל כדור, חודר לסל ומוציא להארדן, לא להפך, יהיה יותר מידי קל לצופף במקרה הזה.

88nothing
    משתתף

דווקא נראה הגיוני בעיניי.

יוסטון:
    ווסטברוק ליד הארדן יכול להיות סופר מעניין כי סוף סוף יהיה ליד הארדן שחקן נוסף שמסוגל ליצור לעצמו ולאחרים.
    המשחק של יוסטון מבוסס על הרכבים נמוכים, ותוספת כוח בריבאונד כמו ווסטברוק זה משהו שלא ניתן לבטל.
    הקליעה של ווסטברוק לא טובה, אבל הוא לא שיחק ליד שחקן כמו הארדן הנוכחי.
    ליוסטון לא הייתה יכולת להעביר את כריס פול והם לא יכלו לפתוח איתו את העונה, הם היו בבעיה רצינית שהתחילה מהחוזה המוגז שהביאו לו.
    ווסטברון ממלא אולמות, ככה שבקטע הזה הם הרוויחו עוד קצת.

OKC:
    תם עידן!
    ללא בחירות הדראפט אין מצב שOKC מוותרים על ראסל.
    לכריס פול יש עם מי לשחק, יש לידו גארד מעניין נוסף בדמות SGA, גךינארי שחקן של 18 לערב, אדאמס יכול להנו מאוד מהנוכחות של פול. כמובן שמטרה תיהיה להעביר אותו בטרייד המשך, וכבר ראיתי דיווח שמורי דיבר איתו על המקום אליו ירצה ללכת.

זה אולי הפוסט הכי תמוה שיצא לי לקרוא בכל היסטוריית הפורומים.

"סוף סוף יהיה להארדן שחקן נוסף שיכול ליצור לעצמו ולאחרים"? רגע ומה כריס פול אם לא אחד היוצרים הטובים ביותר לעצמו ולאחרים בכל הזמנים (לאחרים הוא יוצר יותר טוב מהארדן והרבה הרבה הרבה יותר טוב מווסטברוק, דרך אגב)?

ווסטברוק לא שיחק ליד שחקן כמו הארדן הנוכחי? וואלה. סך הכל שיחק ליד נפילות כמו קווין דוראנט ופול ג'ורג'. בקטנה. מי הם בכלל לעומת הזקן.

אם הכוונה היא למצוא לפול טרייד המשך אז מה זה רלוונטי אם יש או אין לו עם מי לשחק בOKC?

88nothing
        משתתף

כנראה אני צריך לחדד.

"סוף סוף יהיה להארדן שחקן נוסף שיכול ליצור לעצמו ולאחרים"?  עם כל הכבוד לפול, בטח בנים האחרונות, ווסטברוק הוא ליגה אחרת ביכולת ליצור ולשבור את ההגנה. פול שחקן הרבה יותר אחראי מווסטברוק, אבל אני ממש לא בטוח כמה הוא יותר טוב יותר לאחרים ולעצמו.

ווסטברוק לא שיחק ליד שחקן כמו הארדן הנוכחי? שתי הדוגמאות שהבאת הם של שחקנים שלא מוסרים כמו הארדן וכחבילה שחקני התקפה פחות טובים ממנו(לדעתי הארדן שחקן ההתקפה הטוב בליגה).
        ווסטברוק שיחק ליד סקוררים וניהול נמשחק היה די עליו, עכשיו הוא ישחקק ליד הארדן שינהל והוא יוכל להתפנות לסקורינג.

אם הכוונה היא למצוא לפול טרייד המשך אז מה זה רלוונטי אם יש או אין לו עם מי לשחק בOKC? כי מי אמר שהטרייד חייב להיות לפני פתיחת העונה ומי אמר שOKC לא תרצה להמשיך להיות תחרותית.

כנראה אתה צריך לחדד עוד הרבה.

ביצירה לעצמו ווסטברוק > פול. כרגע לפחות. דבר איתי עוד שנתיים המצב עלול להיות קצת אחרת. ביצירה לאחרים פול > ווסטברוק. אין אף אחד בעולם חוץ ממך שחושב אחרת, אני די בטוח בזה. עכשיו בוא נחשוב שניה איזה סוג של גארד אתה רוצה ליד הISO PLAYER הכי מובהק בליגה שצריך את הכדור ביד יותר מכל שחקן אחר בליגה. או יותר פשוט, בוא תתאר לי איך אתה רואה את ההתקפה של יוסטון בעונה הבאה. כי הרושם שאני מקבל ממך זה שווסטברוק, האיש ששם זין על קווין דוראנט בזמנו ורצה להיות האלפא, יהיה האיש שירווח לג'יימס הארדן שייצר לו מבטים איכותיים. מה כבר יכול להשתבש.

כי מי אמר שהטרייד חייב להיות לפני פתיחת העונה ומי אמר שOKC לא תרצה להמשיך להיות תחרותית

פרסטי שלח הרגע 3 שחקני חמישייה כולל MVP לשעבר ומועמד MVP בעונה החולפת תמורת 8 בחירות סיבוב ראשון, אופציה להחליף עוד שתיים מהן (אחת משתי האופציות בנקודה שבה ווסטברוק והארדן יהיו בני 35 ו36!) וSGA. לא צריך את ווז'נארובסקי כדי לדעת שOKC הולכת לבנייה מחדש ושלכריס פול (שהוא המפסיד הגדול של היומיים האחרונים) אין מה לחפש שם. כריס פול אולי יפתח את העונה בOKC כי הוא מסוג החוזים שאי אפשר להיפטר מהם כל כך בקלות ולא נראה לי שפרסטי בקטע של לוותר על חלק מהבחירות שלו (או על SGA) כדי להעיף אותו. או שפול מוותר על כסף ומקבל בייאאוט או שימירו אותו בחוזים גרועים אחרים או שכולם יבלעו את הגלולה והוא יקבל תפקיד שולי בת'אנדר. אבל כך או כך אין שום סיבה לחשוב כרגע איך ההתאמה שלו לאוקלהומה ולסטיבן אדאמס (שזה עוד שחקן שפרסטי מת להעביר בטרייד) תיראה. הוא לא רלוונטי לת'אנדר בשום צורה.

Rapgamer
            מנחה

אני מסכים איתך שיוסטון שילמו יותר מדי. אבל אני חושב שפער הגילאים בין ווסטברוק לפול (3.5 שנים) דוקא מרמז לכך שווסטברוק ימשיך להיות שחקן יותר טוב גם בעוד שנתיים. הוא לא כזה מבוגר, ראס בן 30 והגורם העיקרי לעונה החלשה שלו היה דוקא אחוזי מיד ריינג' ועונשין שירדו בהשוואה לשנים קודמות. כלומר זה לא שראינו דעיכה אתלטית ברורה שצפויה להחריף תוך שנה-שנתיים.

כריס פול לעומתו דועך מבחינה פיזית כבר כמה שנים, והעונה זה הגיע לשלב שהוא כבר לא מסוגל להשפיע על המשחק באותה רמה. זה הגיוני, הוא בן 34, וגם הגיוני לצפות שהדעיכה שלו תימשך בשנים הקרובות.

88nothing
            משתתף

פול של לפני שניים היה יותר טוב מווסטברוק בליצור לאחרים, פול של השנה בגיל 34 שאני בכלל לא בטוח.
            ווסטברוק מגיע ליוסטון בגיל אחר, בסטטוס אחר וברור לכולם שהקבוצה היא של הארדן.
            ווסברוק לא צריך להיות האיש שירווח את המשחק בשביל הארדן, הוא צריך להיות זה שמקבל את הכדור אם באים לעזור על הארדן ולתקוף את הטבעת, בישביל ריווח יש את אריק גורדון. אם כבר הארדן יכול לרווח בשביל ווסטברוק וככה לחסוך כוח על המגרש.

זה הריבילד לא היה מתחיל אם לא פרסטי לא היה מקבל הצעה שלא תחזור על פול ג'ורג'. ועכשיו הוא מצא קונה גם לווסטברוק עבור מחיר גבוהה במיוחד.
            ועדין גם בהרכב הנוכחי OKC יכולה לעשות פלייאוף במערב השנה.
            מאמין שבמהלך העונה ימצא קונה לאדאמס כי מסוף הדרך אל התואר במזרח עוברת דרך יאניס וברוק לופז ו\או הורפורד ואמביד. ובמערב דרך יוקיץ ו\או קאזינס וAD. אז לאדאמס יהיה יופי של ביקוש אם לא עכשיו אז בהמשך.

ועל הדרך הצעה לטרייד המשך על כריס פול: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y2s9dwpc
            OKC מוסיפה בחירת סיבוב 1(נניח של דנבר).

או אפילו טרייד עם וושינגטון פול על וול עם בחירת דראפט בסיבוב 1

פול של לפני שניים היה יותר טוב מווסטברוק בליצור לאחרים, פול של השנה בגיל 34 שאני בכלל לא בטוח.

נראה לי שאתה מתבלבל. דברים שנעלמים עם הגיל זה יכולת סקורינג, הגנה, אתלטיות כמובן. ראיית משחק ויכולת מסירה אלה דברים שפול יהיה יותר טוב בהם מווסטברוק גם כשיהיה בן 40.

ווסטברוק מגיע ליוסטון בגיל אחר, בסטטוס אחר וברור לכולם שהקבוצה היא של הארדן.

ברור לכולם… חוץ מווסטברוק . אנחנו מדברים על שחקן שלא ראה ממטר גם את קווין פאקינג דוראנט. מה גורם לך לחשוב שעכשיו אחרי שהוא קטף לעצמו תואר MVP ומשלים 3 עונות רצוף עם ממוצע טריפל דאבל הוא פתאום ייקח צעד אחורה?

ווסברוק לא צריך להיות האיש שירווח את המשחק בשביל הארדן, הוא צריך להיות זה שמקבל את הכדור אם באים לעזור על הארדן ולתקוף את הטבעת, בישביל ריווח יש את אריק גורדון. אם כבר הארדן יכול לרווח בשביל ווסטברוק וככה לחסוך כוח על המגרש.

שני השחקנים בעלי הUSAGE הכי גבוה אי פעם:

1. ווסטברוק בעונת הMVP לפני שנתיים עם 41.7
            2. הארדן בעונה החולפת עם 40.5

דירוג השחקנים עם הכי הרבה נגיעות בכדור פר משחק בעונה החולפת:

2. ווסטברוק עם 91.2

4. הארדן עם 87.2

אני לא מבין על סמך איזה נתון, שיהיה נתון סטטיסטי או תכונת אופי או אלוהים יודע מה של שני השחקנים האלה, אתה חושב שהשניים האלה הם better team fit מאשר הארדן ופול.

זה הריבילד לא היה מתחיל אם לא פרסטי לא היה מקבל הצעה שלא תחזור על פול ג'ורג'. ועכשיו הוא מצא קונה גם לווסטברוק עבור מחיר גבוהה במיוחד.
            ועדין גם בהרכב הנוכחי OKC יכולה לעשות פלייאוף במערב השנה.
            מאמין שבמהלך העונה ימצא קונה לאדאמס כי מסוף הדרך אל התואר במזרח עוברת דרך יאניס וברוק לופז ו\או הורפורד ואמביד. ובמערב דרך יוקיץ ו\או קאזינס וAD. אז לאדאמס יהיה יופי של ביקוש אם לא עכשיו אז בהמשך.

לא יודע מה יהיה בהמשך, זה גם לא שייך לכל הדיון הזה. הייתי אומר שאוקלהומה בכלל לא מכוונת לפלייאוף אבל לך תדע אחרי עונה שבה ברוקלין מסיימת 6 במזרח. דברים יכולים לקרות. בניתוח קר של המצב אתה פשוט לא יכול להגיד שלהיות תחרותיים זה מה שעומד כרגע לפרסטי מול העיניים כשהוא אוגר בחירות סיבוב ראשון בקצב שאף GM בהיסטוריה לפניו לא אגר.

ועל הדרך הצעה לטרייד המשך על כריס פול: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y2s9dwpc
            OKC מוסיפה בחירת סיבוב 1(נניח של דנבר).

אורלנדו אפילו לא שוקלת את זה לשניה אחת. הערך של כריס פול הוא שלילי מאוד! קבוצות תחרותיות לא רוצות אותו כי הוא תופס נפח מהפיירול שמסנדל אותן 3 שנים קדימה ולא מאפשר להן להתחזק וגם ככה אי אפשר יהיה להביא אותו מבלי לוותר על נכסים חיוביים, וקבוצות לא תחרותיות לא רוצות להביא אותו כי מה יש לרכז עם רגל וחצי בקבר לחפש אצלן. אפילו להיות מנטור לצעירים זה בערך הדבר האחרון שאפשר לדמיין דמות כל כך שנויה במחלוקת כמו כריס פול עושה.

או אפילו טרייד עם וושינגטון פול על וול עם בחירת דראפט בסיבוב 1

העברת שחקן שמרוויח 120 מיליון ל3 שנים תמורת שחקן שמרוויח 171 מיליון ל4 שנים אחרי קרע באכילס. איך זה שיפר את המצב שלך?

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

אז בזמן שישנתם, הרוקטס מחתימים את אנתוני בנט

Anthony Bennett has agreed to a non-guaranteed deal with the Houston Rockets.

Rapgamer
      מנחה

מוזר. לא חשבתי שיחזור לליגה. נראה אם אשכרה יעלה לשחק או שיחתך לפני תחילת העונה.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.