הקרב על המקום השמיני במערב

ראשי פורומים פורום NBA הקרב על המקום השמיני במערב

הדיון הזה מכיל 8 תגובות, ויש לו 8 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  DumbyTheWizard לפני 2 שנים, 7 חודשים.

• מאת
    תגובות

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

זה נראה כאילו 7 הראשונות במערב יגיעו לפלייאוף. ההפרש בין ממפיס השביעית לסקרמנטו השמינים הוא 5 משחקים.

יש 4 קבוצות במרדף אחרי המקום השמיני כולן עם מאזן מזעזע:

סקרמנטו עם 14 – 18

דנבר עם 14 – 18

פורטלנד עם 14 – 20

ניו אורלינס עם 13 – 21

נראה שהלייקרס (12 – 23) ומיניסוטה (10 – 22) רחוקות מדי.

מצד שני כל מומנטום שקבוצה מייצרת יכול לדחוף אותה מיידית למעלה. ניו אורלינס פתחו את העונה נורא ואיום וכרגע נמצאים 2 משחקים מהפלייאוף.

מה התחזית שלכם? האם סקמרנטו בכלל רוצה להגיע לפלייאוף? במצב הנוכחי הם לא יעשו טרייד על קאזינס וגיי. הCBA החדש משפיע על קאזינס ויכול לשכנע אותו להשאר.

דנבר ירצו לדעתי להגיע לפלייאוף. גם אם יסיימו מחוץ לפלייאוף זה עדיין לא יבטיח להם בחירה גבוהה. יש שם שילוב מעניין של וטרנים וצעירים שיכול להתפתח יפה בהמשך.

פורטלנד זו אכזבה, בעיקר לאור העונה שעברה. ניו אורלינס זו הפתעה לאור הפתיחה הנוראית שלהם. האם ג'רו הולידיי הוא המשיח?

האם תהיה קבוצה שתתפוס מומנטום ותפרוץ קדימה? האם זה יהיה הקרב על הקבוצה הפחות גרועה? האם יש ללייקרס ומיניסוטה סיכוי? והאם הכל זה בסך הכל בשביל לחטוף סוויפ מהווריורס?

גיל האמר
    מנהל בפורום

אני אשמח מאוד לראות דווקא את הלייקרס ומינסוטה בפלייאוף איכשהו מכל הרשימה הפחות אטרקטיבית למעלה..

אלמוני

לגבי מינסוטה אני מסכים, אני גם חושב שהם האכזבה הגדולה של העונה עד עכשיו והצפיות שלי מהם היו גבוהות בהרבה ממה שאנחנו רואים כרגע.
      אצל הלייקרס המצב די הפוך, רבים ניבאו להם את אחד משלושת המקומות האחרונים בליגה וגם אם הם לא יגיעו לפלייאוף, אין ספק שהם הפתעה די נעימה.
      יחד עם זאת, לא חושב שהייתי רוצה לראות אותם בפלייאוף.
      לא שמינסוטה תהווה איזשהו אתגר לגולדן אבל נראה לי שהם יהיו קצת פחות "קשים לעיכול" מהלייקרס שסתם תקבל 30 הפרש כל משחק.

susi
    חבר

לא רואה את סקרמנטו מצליחים. שני משחקים של מנוחה/פציעה של בוגי וזה נגמר. בקינגס יימצאו דרך להיכשל

Idan23
    חבר

פורטלנד יגיעו לפלייאוף, שלא יהיה לכם ספק. עדיין משחק שם שחקן הקלאץ' הטוב בליגה. אתם לא יכולים לצפות שהם ימשיכו בכושר כל כך גרוע לעוד המון זמן.

שגיא רפאל
      מנהל בפורום

כרגע התואר שייך לקיירי והוא בקליבלנד. הבעיה היא שהם לא שומרים, הם מובסים, לא מפסידים משחקים צמודים, אז קלאץ' לא יעזור להם.

RoNBA
    חבר

יש מצב שבסוף נפגוש במקום הזה את הקליפרס 🙂

קבוצה חסרת יכולת בלי פול/בלייק.

שנה שעברה יוסטון עשו מקום 8 עם 50%, הלוואי שניו אורלינס מגיע לגבה ולהולידיי אבל ריאלי זה פורטלנד.

דנבר וסקרמנטו ישמחו מאוד להגיע לפלייאוף אחרי שנים בחוץ. דנבר עוד הייתה שם ב-2013 אבל סקרמנטו בבית מאז 2006! מינסוטה אגב הגיעה לשם לאחרונה ב-2004 כשלטרל ספריוול עוד היה שחקן רלוונטי בליגה הזאת.

למרות הרצון, אני אופתע אם הם יגיעו ומהמר שפורטלנד תתאפס על עצמה, כשאולי מגיע עוד טרייד בדרך. הם ניסו לאסוף נכסים עם החוזים החדשים של טרנר, קראב, לנארד, הארקלס ואזילי. בפועל היחידי שבנתיים מצדיק את הכסף שקיבל הוא הארקלס.

הבעיה האמיתית שלהם היא בהגנה. אני לא חושב שקו אחורי של לילארד-מקולום יכול לעמוד הגנתית בליגה הזאת, מי מהם אמור לנסות בכלל לשמור את הארדן או את קליי לדוגמא? זה כמובן עוד יותר בעייתי כשגם אין להם אף רים פרוטקטור איכותי. אולי טרייד כלשהו שמערב את מקולום על אחד כזה הוא בלתי נמנע אם ההגנה לא תתאפס כי אי אפשר להגיע רחוק כקבוצת ההגנה הכי גרועה בליגה.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.