הקליפרס עם הצהרה מול דנבר

ראשי פורומים פורום NBA הקליפרס עם הצהרה מול דנבר

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Krit123
      משתתף

ניצחו ב-29 הפרש בבית (132-103).

פתאום אתה קולט כמה טובים הם יכולים להיות הגנתית. קוואי שומר על מורי, משם לא תבוא הישועה, אז מוסרים לבארטון, כשפול ג'ורג' שומר עליו so we got that outta way, אז עם מה נשארנו? גארי האריס שבעשרת המשחקים האחרונים קולע ב-31% מהשדה ו-27% מהדהדים מחוץ לקשת.

אף אחד לא היה שם לעזור לג'וקר שהיה יעיל התקפית אבל לא מספיק אגרסיבי וחלש הגנתית. אפשר לנסות ללכת על מילסאפ (0 נקודות ב-21 דקות) מול מרקוס מוריס, אבל כמה רחוק זה כבר יקח אותך.

התקפית לו וויליאמס נראה כמו קוסם, כל פעם שעשינו דאבל-אפ כשהוא קיבל חסימה הוא מצא את הגבוה מתחת לסל, שמרנו כמו קונוסים, ממש הזכיר משחקים שלנו ביוסטון מול הארדן בשנים האחרונות. או שלשה חופשית מהפינה או הטבעה…

אני חושב שתאורטית, בארטון אמור להתמודד עם ג'ורג' הגנתית. אני מתעקש על וויל בגלל שאנחנו חייבים עוד מישהו שיצור מהכדרור ואני לא רואה עוד אופציה.
      אם לעשות סיעור מוחין אני יכל לראות את גרנט (חייב לפתוח) שומר על לנארד, האריס על ג'ורג' ובארטון על לו-וויל. זה משאיר את מורי על מוריס, אבל אין מה לעשות… אולי עדיף שוויל ישמור על מוריס ונתפלל שוויליאמס פשוט יחטיא או משהו. בעיה רצינית, לפחות כשבברלי על המגרש אני לא רואה סיבה שהאריס ישמור על קוואי, עדיף שגרנט ינסה, או לחלופין אם גארי לא פוגע התקפית אז שטורי קרייג יחטיא במקומו. אני לא יודע איך מונטה מוריס או פורטר ג'וניור יתמודדו בשני הצדדים אז אני משאיר אותם בצד בינתיים. איזה בלאגן…

• הדיון הזה עודכן לפני 3 months ע״יKrit123.
      Rapgamer
      מנחה

זה משחק שסימנתי לעצמי לראות בגלל המשמעות שלו, גם ההצהרתית וגם ב-standings. הקליפרס מאוד הרשימו אותי בהגנה, ולולא זריקות לא פשוטות שקלעו יוקיץ' (איזה טאץ' נדיר יש לו) ומורי מהמיד ריינג', גם הייתם יכולים להיתקע על מספר נקודות נמוך יותר.

התקפית לקליפרס יש משחקים יותר ופחות טובים, אבל הרושם הוא שכאשר הם dialed in בהגנה, זו קבוצה אימתנית.
      מסכים איתך שגראנט צריך לשמור על קוואי וברטון/קרייג על לו וויל. אם הקליפרס הולכים למרכוס מוריס בפוסט, אפילו מול מיס מאץ'- לדעתי זה מסוג הדברים שישחקו לטובת דנבר בטווח הרחוק.

לו וויל ופול ג'ורג' פחות יציבים העונה. כשהם טובים נורא קשה לנצח את הקליפרס. כשהם חלשים לפעמים הקליפרס נתקעים קצת מבחינה התקפית. אבל בפלייאוף כשהסקור ירד באופן כללי, אני חושב שזו קבוצה שמותאמת להתמודד מול מגוון יריבות.

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.