הקליפרס נקנסו ב50 אלף דולר

ראשי פורומים פורום NBA הקליפרס נקנסו ב50 אלף דולר

הדיון הזה מכיל 9 תגובות, ויש לו 7 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 2 חודשים, 2 שבועות.

 • מאת
  תגובות
 • #27412

  Rambere
  משתתף

  הקליפרס נקנסו ב50 אלף דולר על החיזורים הפומביים של הדוק אחרי קוואי.

  הליגה קצת מחמירה בנושאים האלו לא?

 • #27414

  Krit123
  משתתף

  הליגה מיתממת, ידעה שדוק הולך להגיע לדבר על הגמר (כאילו שהשם של קוואי לא יעלה). מה אם היה נשאל על קוואי במסיבת עיתונאים אחרי משחק בעונה הרגילה? יש פה סתירה, אתה לא יכל לבקש ממאמנים להתראיין 400 אלף פעם בעונה ולהחליט מתי זה לא בסדר להגיד משהו, בלי הגדרה ברורה של החוק. צריך להגביל גם את הכתבים במקרה הזה, לא פייר שיש השלכות רק לצד אחד בזמן שהם מנסים 'להפיל' אותך.

  אני חושב שיש לשמור טמפרינג למקרים של מגעים לא נקיים מאחורי הקלעים או הערות ממש מוגזמות, נניח אם דוק היה אומר משהו כמו: 'הלוואי והיה מגיע לקליפרס' או 'אין לו מה לחפש בטורונטו'. סך הכל אפשר גם להיתמם ולפרש את מה שאמר הפוך לגמרי, זה שסחט השוואה לג'ורדן (מה שקורה לאורך הפלייאוף, לא בדיוק חסר תקדים) יכל להתפרש כמחמאה לראפטורס שהוציאו את זה ממנו…

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים, 2 שבועות ע"י  Krit123.
  • #27420

   Rapgamer
   מנחה

   מסכים לגמרי.

   • #27476

    שגיא רפאל
    מנהל בפורום

    יש הגדרה מאוד ברורה של החוק, זה שאתה ואחרים לא מבינים אותה, זה לא אומר שאין הגדרה. למאמנים, הנהלה ושאר מרעין בישין, למעט הקשרים מאוד ספציפיים (למשל שיחקתם נגד טורונטו ונשאלת על המשחק של קוואי), אסור לדבר על שחקנים של קבוצות אחרות. רוב הליגה מבינה היטב את החוקים ועושה את זה. אתה יכול להביט אגב בפוסט שאלות של ירון ארבל כדוגמא.

    ויש אנשים כמו מג'יק ג'ונסון, שצריכים בזמן ראיון יועץ מיוחד שיעצור אותו בכל פעם שהוא מתחיל לעבור את החוקים (היה איזה סיפור של בן גוליבר שסיפר על ראיון עם מג'יק שהיה נוכחת מישהי מההנהלה שהייתה צריכה לעצור אותו כל פעם).

    המאמנים הם חלק מהליגה ונמצאים תחת שליטתה. הם למעשה מועסקים של הבעלים שהם גם הבעלים של הליגה. התקשורת לא, ולליגה אין שום דרך לשלוט בה. לצפות שזה יקרה זה מגוחך ברמות של סטלין. העיתונאים שואלים את השאלות, התפקיד של המאמנים והחברי ההנהלה לדעת על מה מותר להם לענות ועל מה לא.

    הקליפרס כבר התחילו בגיוס של קוואי. ה50 אלף דולר זה כסף כיס לעומת מה שקוואי שווה להם. אין לי ספק שהם ימשיכו לעשות טמפרינג עד ה1.7.

    • #27477

     Rapgamer
     מנחה

     לא קיים חוק שאומר שאסור לדבר על שחקנים בקבוצות אחרות.

     זה רק מוכיח שה"הגדרה המאוד ברורה" של החוק, היא לא ברורה בכלל.
     זה לשון החוק בנושא טמפרינג:
     The NBA can fine any player or team that "directly or indirectly, entices, induces, persuades or attempts to entice, induce, or persuade" anyone under contract with another team.

     ברור שזו הגדרה מאוד גמישה ומאוד נתונה לפרשנות. לכן האכיפה שלה בעייתית.

 • #27424

  צל ענן
  משתתף

  בושה.

  כולה אמר שהוא משחק טוב והשווה לג׳ורדן.

  לפעמים נדמה שהליגה עסוקה בהצגות. אם אחרי המשחק האחרון קר היה אומר שקוואי שיחק נהדר (רגע, בלי לראות אני בטוח שהוא אמר את זה), אז זה נחשב שקר יודע שדוראנט יעזוב אז הוא מפתה את קוואי?

  הצגה!

  • #27487

   שגיא רפאל
   מנהל בפורום

   אז יש פרשנות מאוד נוקשה של החוק שרוב המועדונים נשמעים לה – לא מדברים על שחקנים שלא חתומים בקבוצה שלך מחוץ לקונטקסט. כאמור – לך תקרא את הQ&A עם ירון ארבל.

   • #27489

    Rapgamer
    מנחה

    האכיפה של טמפרינג סלקטיבית. לברון הוא מלך הטמפרינג בליגה, הסאגה שהייתה עם דיוויס בקיץ היא ההתערבות הכי בוטה שזכור לי ע"י שחקן ונציגיו בקבוצה אחרת. ועדיין לא עשו עם זה כלום.

    בנוסף לכך, ההתבטאות של ריברס על קוואי לא הייתה כזאת יוצא דופן. נכון, הוא שיבח את המשחק שלו. אבל החליטו לקנוס אותו רק כי קוואי מסיים חוזה, ולקליפרס יש קאפ ספייס, ויש דיבור שהדוד דניס רוצה LA. הרי כל שחקן גדול בליגה קיבל מחמאות ממאמנים שמתארחים לפרשן סדרות פלייאוף, ולא עושים עם זה כלום.
    בעיני זה קצת מצחיק שמותר לדוק ריברס לשבת בפאנל עם פרשנים ולדבר על סדרת הגמר, אבל אסור לו להחמיא לקוואי.

     

 • #27429

  myway23
  משתתף

  באמת בושה, לא מבין מה הם רוצים ממנו

 • #27431

  ניר אור-אל
  מנהל בפורום

  מגיע לו!

  שילמד לא להשוות שחקנים לג'ורדן. חצוף.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.