הקליפרס נצחו את טורונטו הבוקר

ראשי פורומים פורום NBA הקליפרס נצחו את טורונטו הבוקר

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #32486
   צל ענן
   משתתף

   במשחק שהיה אמור ללכת יותר קשה.

   טורונטו חסרו את ואן פליט, שהתגלה כחוסר משמעותי.

   הרבע הראשון היה צמוד, טורונטו שיחקו היטב. הלכו על דאבל טים חזק על קוואי בכל פעם שקיבל את הכדור. קוואי למד למסור מהדאבל טים ועשה את זה היטב כבר בעונה שעברה, עכשיו הוא מצויין וניצל את זה ליצירת מצבים לאחרים.

   ברבע השני הספסל של הקליפרס הראה כמה הוא חזק והם פתחו הפרש, מצד שני בטורונטו סיאקם לא פגע, איבאקה לא הגיע בכלל למשחק, וגם לאורי לא חזר לגמרי מהפציעה.

   ההפרש הגיע עד ל 20 בתחילת הרבע השלישי, ואז טורונטו התחילו לצמצם. עבדו קשה כדי להגיע להפרש 5, ואז בערך 5 דקות לסוף הרבע טיים אאוט של הקליפרס, חזרו עם אזורית וגמרו את המשחק. יצאו לריצת 18:0 וטורונטו כבר לא יכלו לחזור.

   בסך הכל יש הפרשי רמות משמעותיים בין הקבוצות. טורונטו כבר המון שנים יודעת לסחוט את הלימון בעונה הסדירה, אבל אין לה סטאר קוואליטי לרמות הגבוהות. סיאקם משתפר מאד העונה, אבל הבוקר ראינו אותו נחלש מול הגנה חזקה. גם אננובי מראה ניצוצות ויש עוד, אבל הרוטציה שלהם קצרה, בטח כשאיבאקה חושך, ונכון לעכשיו הם קבוצה שנבנית תוך כדי ריצה לפלייאוף.

   בקליפרס פול ג׳ורג׳ לא פגע, אבל יש להם יתירות אדירה כשהרל וויליאמס עולים מהספסל.

   סך הכל כמעט שלושה רבעים מעניינים היו הבוקר.

  • #32493
   Rapgamer
   מנחה

   זה היה משחק טוב. מסוג המשחקים שגורמים לך לחשוב שהקליפרס for real.

   גאסול החזיק את טורונטו בעניינים מבחינה הגנתית אבל ברגע שירד הצבע נעשה פתוח יותר ולקליפרס היה קל להגיע לטבעת ולעונשין. בכל אופן הקושי העיקרי של טורונטו היה לייצר נקודות. שילוב של ערב קליעה חלש וריבוי השומרים הנהדרים שיש ליריבה. 92 נקודות זה קרוב ל-season low של הראפטורס (88 נקודות) שהגיע גם הוא נגד הקליפרס במפגש הקודם.

   קוואי היה מצוין. המספרים נאים: 23-5-6, אבל הוא היה יותר טוב ממה שהמספרים מראים. בפתיחת המחציות הדאבל טימים עליו הובילו למבטים של בוורלי והארקלס, אבל בדקות שריברס שם גם את לו וויל והארל על המגרש ראינו כבר את ג'ורג' ווויליאמס עצמו מקבלים מבטים טובים. יש תחושה שוויליאמס מעדיף לקחת זריקה מכדרור מאשר בקאץ' אנד שוט.

   הארקלס היה חלש בהתקפה והזכיר את סדרות הפלייאוף מהתקופה בפורטלנד. לא פגע מבחוץ וגם כשחתך לכיוון הסל, על כל לייאפ שסיים היה עוד איזה איבוד או החלטה לא טובה. כרגע עושה רושם שבונים על דקות משמעותיות שלו בפלייאוף, זה יכול להיות עקב האכילס שלהם מבחינה התקפית.

   סיאקם ואננובי לא הבריקו אבל שמרו היטב. סיאקם חסם את ג'ורג' בשני פוזשנים אחד אחרי השני. יש לו עוד לאן לצמוח בסט אופנס אבל הוא משפיע על המשחק בהרבה דרכים. נורמן פאוול קלע 20.

מציג תגובה משורשרת 1
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.