הקליפרס מנצחים את בוסטון

ראשי פורומים פורום NBA הקליפרס מנצחים את בוסטון

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

משחק בכורה של הצמד קוואי וג'ורג' במדי הקליפרס.
      המחצית הראשונה התאפיינה בכדורסל ברמה נמוכה. הקליפרס עם מספר איבודים דו ספרתי, בוסטון משחקת טוב יותר ומנצחת בצבע אבל לא מסוגלת לקלוע מבחוץ (1-18 משלוש).

במחצית השנייה כדורסל של פלייאוף. טייטום התחמם והיה שחקן ההתקפה הטוב על המגרש. בוסטון עשו דאבל טימים על קוואי שביצע מסירות סבירות אבל הן לא תמיד תורגמו למבטים טובים. זה אחד ההבדלים הבולטים בין טורונטו של עונה שעברה לקליפרס. לראפטורס היו הרבה מוסרים חכמים שידעו לנצל יתרון ראשוני עם מסירות מהירות, בעוד שהקליפרס משחקים בלי פלואו ורוב השחקנים שלהם אוהבים להחזיק את הכדור ולחשוב לפני שהם מבצעים מהלך.
      עוד בנושא קוואי, אני לא בטוח מה קורה עם הקליעה שלו אבל היו לו מספר ג'אמפרים נוחים שבקושי נגעו בטבעת, ממש על סף האיירבול. הוא זורק המון זריקות קצרות העונה, בפרט משלוש.

בוסטון הובילו עד דקות הסיום בזכות התקפה יותר שוטפת של תרגילים (שחקני הפרימטר של הקליפרס נתקעו בחסימות) וריבאונד התקפה (ת'ייס עם 7). אבל ההרכב הסוגר של הקליפרס היה איכותי מדי, בוורלי-וויליאמס-ג'ורג'-קוואי-הארל זו חמישייה מפחידה. הם מנעו מהסלטיקס זריקות נוחות לקראת הסיום ובהארכה, בעוד שהתקפית השיגו מבטים פנויים משלוש של בוורלי שקלע אותם יפה.

בסיום 107-104 לקליפרס. וויליאמס קלע 27, ג'ורג' עם 25 ו-8 אסיסטים, קוואי רק 17 אבל מהלכים טובים בהגנה, בוורלי רשם שיא קריירה של 16 ריבאונדים.
      בבוסטון טייטום עם 30, סמארט היה טוב עם 15 נקודות ו-8 אסיסטים אבל לא פגע משלוש כל המשחק (1-11). קמבה ווקר התקשה מול הסייז והאתלטיות של הקליפרס בהגנה.

בוסטון יכולה להיות מרוצה עם כמה שאפשר להתעודד מהפסד. שיחקו טוב וכנראה היו בונים יתרון משמעותי במחצית הראשונה אם המבטים הנוחים שלהם היו נופלים.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

אני מרשה לעצמי לפנטז על סידרת הגמר הזאת ולרייר.

תנו לי גמר של סלטיקס – קליפרס!

myway23
        משתתף

אמן

היה משחק טוב ומותח, אף קבוצה לא הצליחה לברוח.
        עם היוורד בכושר שהוא היה אני משוכנע שהסלטיקס מנצחים משחק כזה, הוא היה חסר.
        בוורלי נתן את משחק חייו, הוא הנקודה המרכזית לכך שהקליפרס ניצחו (הרבה האסל \ חטיפות, ריבאונדים חשובים וקליעה טובה ל 3).

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.