הפרי אייג'נסי של פורטלנד

ראשי פורומים פורום NBA הפרי אייג'נסי של פורטלנד

הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו 5 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 1 שבוע, 5 ימים.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

עזבו- כל הצוות המסייע: אוון טרנר, הארקלס, אמינו, קנטר, סת' קרי, מאיירס לנארד.
    הגיעו- בייזמור, וויטסייד, לביסייה, הזוניה, אנת'וני טוליבר.
    בחרו בדראפט את נאסיר ליטל שהיה צפוי להיבחר מוקדם יותר.

אז מה אתם אומרים- אחרי עונה של גמר מערב, האם הבלייזרס יכולים לראות בעצמם קונטנדרית לצאת מהמערב בשנה שבה אין פייבוריטית כבדה?

Krit123
    משתתף

בתוך כל הבלאגן חשבתי שעשו מהלכים טובים, כשאני מסתכל על זה עכשיו זה נראה אחרת..
    הייתי מוסיף שהשאירו את רודני הוד וגם ג'ייק ליימן עזב.

1. מי שומר פה על שחקני קו אחורי? בייזמור/הוד שומרים טוב אבל לא סטופרים בשום מצב.
    2. וויטסייד זה חידה. הוא אחלה רים פרוטקטור אבל מעבר לזה מתקשה לשמור על הפיק&רול, זו צפויה להיות נקודת תורפה, עוד לפני שלוקחים בחשבון את מצבי הרוב.
    3. ממשיך את הנקודה הקודמת, הם פתאום רזים בקו הקדמי. חסן לא שחקן של 35+ דקות, קולינס יצטרך לחפות עליו ואז זה משאיר אותם בלי 4 ראוי. הרכב שלהם ביחד לא נייד מספיק ברמות הכי גבוהות, עם קולינס ב-5 הם ממש יתקשו בריבאונד (הארקלס/אמינו היו ממש טובים בסגירה).
    4. למה להביא את מריו הזוניה..? קשה לי לחשוב על שחקן פחות יציב, משחק אחד יראה מעולה ואחד לאחר ערפל מוחלט. כאילו לא קשור לענף ובא להשלים מניין כי כבר היה באזור.
    5. הייתי מוסיף עוד משהו, חסר פה עוד יוצר למקרה שדיים וסיג'יי צריכים מנוחה או נכנסים לבעיית עבירות. אין כאן עוד מוביל כדור טבעי…

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 6 ימים ע"י  Krit123.

Rapgamer
      מנחה

מסכים עם רוח הדברים. איכשהו יצא לפורטלנד מוניטין שלקחו חלק ב"מירוץ החימוש" במערב, למרות שבפועל הם איבדו מספר שחקני רוטציה, ולא הוסיפו לסגל שחקנים איכותיים בהרבה מאלו שאיבדו.

היו לפורטלנד הרמות חשובות במהלך עונה שעברה: רודני הוד, אנס קנטר. אם לוקחים את הסגל שלהם נכון לסוף העונה הקודמת בהשוואה לתחילת העונה הנוכחית, אני חושב שהם קצת נחלשו.

אחת הקבוצות שפחות הרשימו בקיץ הזה. לא רואה בהם קבוצת טופ 6 במערב. למעשה אני חושב שהתקרה שלהם היא באזור המקום השמיני, כל דבר מעל זה יהיה הפתעה גדולה עבורי.

העניין הוא שלילארד חי מאנשים קטני אמונה כמוני ותמיד מתעלה מעבר לציפיות.

88nothing
    משתתף

אתחיל בזה שאומר שפורטלנד עשו גמר מערב בגלל מצאפים סופר מתאימים לשיטה שלהם.

פורטלנד היו חייבים גבוה פותח, נורקיץ יחזור אלוהים יודע מתי וקנטאר היה סבבה לריצת פלייאוף ולכסף שהוא קיבל.
    כרגע יש לפורטלנד 2 חוסמים מצויינים: ויטסייד וקולינס.
    מתקשה להבין למה הם לא שמרו על אמינו, סה"כ הוא לא מרוויח באורלנדו כסף גדול מידי.

נזיר ליטל אמור להיות שומר מעולה, ולדעתי מתאים בול ליד מקולום ולילארד.
    טוליבר ווטרן איכותי שבהחלט שווה דקות בעמדה 4 ובטח שלצד וויטסייד.
    בייזמור זה שידרוג לכל פורוורד\גארד התקפי שהיה להם בשנה שעברה.

פורטלנד עשו קצת מתיחת פנים אבל לא עשו צעדים שגויים או טריידים רעים.

Roeii1
    משתתף

לדעתי על הנייר הם נחלשו. איבדו המון כוח אש בהתקפה מהספסל

לא רואה איך ווייטסייד או נורקיץ' ישתלבו שנורק יחזור. הגיוני שהם יעשו על אחד משניהם טרייד במהלך העונה בשביל להביא עוד PF או SF

במתכונת הנוכחית שלהם שזה לילארד ומקולום מול כל העולם קשה להצליח

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כתבות אחרונות

סטטיסטיקות פורום

משתמשים רשומים
359
פורומים
1
דיונים
189
תגובות
3,240