הפרי אייג'נסי של יוטה

ראשי פורומים פורום NBA הפרי אייג'נסי של יוטה

הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו 5 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ניר אור-אל לפני 2 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

הגיעו: קונלי, בוגדנוביץ', אד דיוויס, ג'ף גרין, מודיאה.

עזבו: רוביו, קראודר, פייבורס, קורבר. ויתרו על בחירת סיבוב ראשון ב-2020.

הרכב:
    PG- קונלי, מודיאה
    SG- מיצ'ל, אקסום
    SF- אינגלס, רויס אוניל
    PF- בוגדנוביץ'(?), ג'ף גרין
    C- גובר, אד דיוויס

אז מה דעתכם על הפוסט סיזן של יוטה? התחזקו משמעותית עם יכולת לצאת מהמערב או שיתאכזבו מהדחה בסיבוב ראשון בדומה לעונה שעברה?

fatnoam
    משתתף

פרי אייג'נסי טוב. יוטה לא כיוונו לכל הכוכבים אז לא הסתחררו בשוק כמו כולם, רק סגרו את מה שרצו ומהר.

רוביו וקראודר היו שחקנים טובים, אבל יציבים בבינוניות. כאילו ולא היה להם אפ-סייד בכלל. קשה לשחק עם רוביו כאשר גובר על המגרש, בטח ששאר השחקנים ביוטה (חוץ מאינגלס) הם לא קלעים גדולים.

עכשיו, הם הרבה יותר חדים (בוגדנוביץ' קלעי מצויין, ולא בטוח בכלל שהוא תורם פחות הגנתית מקראודר, גם יכול ליצור לעצמו זריקה שזה חשוב), ויכולים להיות הרבה יותר קטלנים. לא בטוח שהם איבדו משהו בהגנה עם קונלי במקום רוביו, אבל הם הרוויחו הרבה מאוד בהתקפה.

מה הם כן הפסידו? יציבות. כי בוגדנוביץ' ואינגלס לא נראה לי כמו שילוב טוב כל כך. כי קונלי מאוד פציע. כי כל הסגל הזה בעצם בנוי על סנטר דומיננטי שמשחק באמצע, אז גם גובר יכול להיפצע והמודל נשבר, וגם התקפית הוא מאוד לוקה בחסר, לך תדע, אולי קבוצות יצליחו לשמור על זה די בקלות. הם הפסידו גם את פייבורס, הגבוה היחידי שהיה שם שחקן 2way אמיתי, שאפשר היה לאלתר איתו הרבה יותר מאשר גובר, שהיה יכול להחליף על גארדים בניגוד לגובר, ויכל לשחק גם עם גובר. מצד שני, לרוב שאתה רוצה לחדד יכולות, אתה מוותר על סותם החורים. בסיטואציה החדשה – יותר קליעה, יותר הגנה – לא בטוח שלשלם לפייבורס היה רעיון נכון.

אין ספק אבל שהאפסייד שם. אם יתחבר להם, הם יכולים להיות על גבול הבלתי חדירים בהגנה (מיצ'ל שומר טוב, קונלי גם, גובר מחכה למטה), הם חיזקו את הספסל. גם הסטייט של השחקנים – למודיאיי ואקסום יש מה להוכיח, בוגדנוביץ' צריך להוכיח את החוזה ואינגלס להרוויח את החוזה הבא. קונלי מתקרב לסיום החוזה הענק שלו ורוצה להרוויח עוד חוזה. מעל הכל, מיצ'ל שאמור לתת את הטון ולהיות הכוכב של הנבחרת הזו, צריך להוכיח שהוא הריל דיל והוא יכול להעמיס קבוצה על הכתפיים ולעבור שלב גם מבלי להיות לברון – כמו שלילארד עשה, כמו שאמבייד עשה.

Rapgamer
      מנחה

מסכים עם הפרשנות שהם העלו את התקרה וזה הגיע על חשבון יציבות. ב-full force הם יכולים להיות ממש טובים.

אני עדיין חושב שההכנסה של קראודר לטרייד של קונלי הייתה טעות. בוגדנוביץ' הוא סוג של אילוץ בעמדה 4, במיוחד אם גובר יהיה פחות כשיר, וג'ף גרין פחות טוב משמעותית מקראודר.

בנוסף לכך, אני חושש שיהיה ליוטה קשה מול קבוצות שמסוגלות לרווח עם 5 שחקנים, או קבוצות עם 3 קלעים ממש טובים ומשחק פיק אנד רול מוצלח במרכז. אני פחות משוכנע ממך מבחינה הגנתית, בקיצור. זו קבוצה לא אתלטית שמסתמכת על יכולת פנומנלית של גובר בהגנה, ואם הוא לא ב-top of his game, או במצ'אפ קשה, זו תהיה בעיה.

הצעדים של יוטה מצביעים על כך שהם מנסים ללכת העונה כמה שיותר רחוק, וכמו שאמרת זה מצריך עליית מדרגה של מיצ'ל. עונת הסופמור שלו מעט ציננה את ההתלהבות אבל אם הוא ישתפר בשנה הבאה ללבל של טופ 10-15 בליגה, שזה שיפור טבעי לשחקן מסוגו, אולי יוטה תוכל באמת לעמוד בשווה מול הגדולות במערב. כרגע אני מהמר שיודחו בסיבוב השני.

הולכים לדבר חזק עונה הבאה, הבעיה שזה מה שאמרתי עליהם גם בעונה שלפני והם היו no match ליוסטון. המערב לא הולך להיות קל יותר בעונה הבאה עם 2 קונטנדריות נוספות + גולדן סטייט + דנבר ששמרה על הגרעין המצוין שלה.

מאמין שהם לא אמרו עדיין את המילה האחרונה ובמהלך העונה יגיע הסטרצ' 4 שהם מחפשים. תהרגו אותי מה יש למרכוס מוריס לחפש בסן אנטוניו ועוד בחוזה כל כך זול. היה יכול לשבת פה בול.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים, 2 שבועות ע"י  ליאור אדלר.

Krit123
    משתתף

אהבתי את השאפתנות, אין המון הזדמנויות כאלו.

מודיאיי הוכיח שהוא מסוגל להיות רכז מחליף עונה שעברה, אד דיוויס זה אחלה בקאפ, רויס אוניל מעולה מהספסל. זה שאינגלס לא יהיה חייב להיות יוצר מרכזי מהכדרור זה בעצם המפתח שלהם, היכולת שלו לתקוף את הקלוזאוט כשמוציאים לו כדור או לנהל את הפיק&רול בידיעה שקשה יותר להביא עזרה (ושומר עליו שחקן פחות טוב) ולמצוא את האיש הפנוי זה הנשק הכי חזק שלהם כרגע.

הם צריכים לקוות שניאנג שהראה ניצוצות יוכל לתת 15 דקות סולידיות מול קבוצות עם מאסה. מול קבוצות שמכריחות את גובר לצאת החוצה, מי תופס ריבאונד בדיוק? לא ברור איך נתנו לכל הסטרץ' 4 לחמוק מהם…

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

לא אוהב לפרגן ליוטה אבל אין ברירה

מאוד אוהב את מה שהם עשו ואם קוואי לא היה טורף את הקלפים גם הייתי אומר שהם אפילו מועמדים לפיינלס.

לא אוהב את הוויתור על קראודר שלמרות חוסר היציבות שנועם ציין, הוא עדיין מביא איתו המון קשיחות ומשחק הקרבה שכל קבוצה צריכה.

קונלי הוא כמובן שדרוג לעומת רוביו ולמרות שבעיניי הוא חתיכת אובר םיי, אין לי ספק שהוא מתאים מאוד לקבוצה הזאת ולאופי שלה. אחלה טרייד מבחינתם.

קבוצה נהדרת אבל מרגיש לי שחסר להם סוג של "אבק כוכבים"( יסלח לי דונובן מיטשל) שיעיף אותם למעלה. אני לא מתכוון לשחקן כוכב אלה למשהו באופי הדי יבשושי שלהם… מקווה שהסברתי נכון את הכוונה שלי 😕

מחזיק להם אצבעות ומקווה לראות אותם לפחות בגמר המערב.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.