הפרי אייג'נסי של ברוקלין

ראשי פורומים פורום NBA הפרי אייג'נסי של ברוקלין

הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ניר אור-אל לפני 2 שבועות, 2 ימים.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

השמות הגדולים הם כמובן דוראנט וקיירי אולם הם הוסיפו גם את דאנדרה ג'ורדן, ווילסון צ'נדלר, גארט טמפל, והביאו בטרייד את טוריאן פרינס.

רוטציה משוערת:
    PG- קיירי, דינווידי
    SG- ג'ו האריס, גארט טמפל
    SF- כאריס לברט, טוריאן פרינס
    PF- קווין דוראנט (כשיחזור), בינתיים ווילסון צ'נדלר
    C- דאנדרה, ג'ארט אלן

אז… מה דעתכם על הסגל הזה באופן עקרוני, ומה הציפיות שלכם ממנו בעונה הבאה?

Rapgamer
    מנחה

אני חושב שברוקלין עשו עבודה ממש טובה בבניית הסגל. אם דוראנט היה בריא, הם נראים לי בנויים הכי טוב ומאוזן כדי ללכת עד הסוף. יש להם כוכב מהשורה הראשונה בליגה (דוראנט) ומהשנייה (קיירי), צלע שלישית ראויה (לברט), שחקן שישי מצוין (דינווידי) ואוסף רול פליירס טובים ויעילים. איזון נכון מבחינת התקפה-הגנה, ומשחק פנים וחוץ.

הבעיה שדוראנט לא בריא, וזה משנה לחלוטין את התמונה. כיצד קיירי יתמודד עם חבורה נוספת של שחקנים צעירים ורעבים? בבוסטון זה לא ממש הלך. בנוסף לכך הם די אנדרסייזד בעמדות 3-4.
    אפשר לציין שבעונה הבאה כמה מהרול פליירס היותר טובים שלהם יסיימו חוזה- האריס, טוריאן פרינס, ג'ארט אלן וגם לברט שהוא סוג של כוכב בהתהוות.  זה יקשה עליהם לשמור על מעטפת כל-כך טובה לכוכבים, אפילו אם דוראנט יחזור בכשירות מלאה (וזה "אם" גדול).

האתגר העיקרי שלהם בינתיים יהיה לשלב את קיירי ולהתמודד איתו מבחינת אישיות. הם ינצחו הרבה משחקים בעונה הרגילה, אמורים להגיע למאזן חיובי לכל הפחות. בפלייאף אני חושב שזו קבוצה של סיבוב ראשון-שני כתלות במצ'אפ שיפגשו. אלא אם דוראנט יחזור לפלייאוף ואז הכל יכול להיות.

88nothing
    משתתף

ברוקלין עשו השנה הכל נכון. קבוצה שמחתימה את קיירי וKD ל4 שנים היא המנצחת הגדולה ללא קשר לאופן שבו דוראנט יחזור.
    חסר להם PF סביר, אבל מאמין שישיגו אחד כזה,כי סה"כ יש עדין חקנים בשוק ויש לה גם נכסים.

Krit123
      משתתף

יש להם כסף להביא את אחד מה-Morris twins? להביא את צ'אנדלר די מיותר במקרה הזה, יש להם גם את קורוקס בסגל שהוא אחלה רוקי.

88nothing
        משתתף

בגדול צ'נדלר מיותר, בקטן הוא כולה ן 32 והיום יותר 4 מ3.
        הכי לא אהבתי את ההחתמה של טמפל, יכלו לעשות יותר עם ה5M האלה.

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

לא יודע, לא עף מזה.

ברור שמדובר בהחתמות אדירות אבל זה שצריך לחכות עד 2021 בשביל לראות עד כמה זה באמת מוצלח, קצת מוציא את העוקץ מהעניין בעיניי.

דיאנדרה כבר מזדקן, אמנם עדיין שחקן אפקטיבי מאוד אבל הוא כבר לא דומיננטי כבעבר מה גם שההחתמה שלו סתם תפגע באלן אז זה עוד יותר לא ברור לי.

שמעתי מישהו אומר שזה מצחיק שדוראנט ברח מווסטברוק וקיירי ברח מלברון ובסוף יוצא שהם משחקים ביחד, אכן משעשע.

בכל מקרה, נחכה ל 2021 ורק אז נוכל באמת לעשות סיכומים

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כתבות אחרונות

סטטיסטיקות פורום

משתמשים רשומים
359
פורומים
1
דיונים
189
תגובות
3,240