הפרי אייג'נסי של אינדיאנה

ראשי פורומים פורום NBA הפרי אייג'נסי של אינדיאנה

הדיון הזה מכיל 9 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ליאור אדלר לפני 2 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

עזבו: קוליסון, בוגדנוביץ', ת'ד יאנג, קורי ג'וזף. העבירו בחירת סיבוב ראשון ושתי בחירות סיבוב שני.
    הגיעו: ברוגדון, לאמב, TJ וורן, TJ מקונל.

אז מה דעתכם על אינדיאנה המחודשת? אהבתם את המהלכים שביצעו בקיץ?

88nothing
    משתתף

בגדול אהבתי את המהלכים.
    בוגדנוביץ זאת אבדה גדולה, אבל אידי בהחלט הביאו מחליפים טובים.

ברוגדון ואולדיפו ירכיבו את אחד הקווים האחוריים הטובים בליגה, TJ וורן מתאים להם בול כסקורר נוסף.
    אבל לדעתי הדבר הכי טוב שקרה להם זאת הבחירה של גוגה ביטדזה בדראפט.
    אפילו אהמר שתוך חצי שנה מיילס טרנר\סבוניס יעברו בטרייד.

קודם כל אני חוזר על השאלה שלי מהדיון הקודם: האם מישהו הבין למה אינדיאנה הרגישה צורך לשלוח למילווקי בחירות דראפט עבור ברוגדון שהיה עוזב גם ככה כשחקן חופשי, וכשיש לה המון מקום מתחת לתקרה?

ההרגשה שלי היא אכזבה מומתקת. החוזים שבויאן ות'ד חתמו עליהם בקבוצות החדשות שלהם זה סכין בלב, בתסריט הכי אופטימי לא חשבתי שהם ירוויחו ביחד פחות מ35 לעונה ויהיה כל כך זול להשאיר אותם. אם זו לא הייתה החלטה שלהם אז אני חושב שעם קצת אקרובטיקה אפשר היה להשאיר את שניהם ועדיין להביא את ברוגדון. כל מה שצריך זה מישהו שייקח את טרנר וייתן חוזים נוחים (אולי אפילו מילווקי עצמה בS&T + נכסים נוספים בכיוון שלנו) אבל הפרונט אופיס שלנו כל כך מאמין בטרנר שהוא מוכן לזרוק עבורו את כל מי שהביא אותנו לשנתיים אובראצ'יבריות כאלה.

קוליסון היה ברור שיעזוב, ג'וזף בעצמו עדיין מתקשה לעכל שמישהו נתן לו מעל 12 מיליון דולר לעונה וכמובן שבמצב כזה גם הוא לא רלוונטי. אוקווין מיותר אחרי הבחירה בגרוזיני. הבנתי שמת'יוז חתם על מינימום במילווקי, האמת שזה הפתיע אותי. הייתי משאיר אותו תמורת סכום סמלי (אפילו קצת מעל למינימום) כי אנחנו לקראת חודשיים וחצי + התאוששות של אולדיפו והוא יכל להועיל.

בגזרת הבאים: אני מאוד אוהב את ברוגדון וחושב שהוא team fit מושלם עבורנו ולכן אני לא ממהר עדיין לזרוק את פריצ'רד מתחת לגלגלים של המשאית. מקונל נראה לי קצת מיותר, הוא רכז מחליף טוב מאוד אבל ציפיתי שהולידיי ישתלט על העמדה הזאת. אני מניח שהכוונה היא לתת לו את שלושת החודשים הראשונים שאולדיפו בחוץ כדי לראות האם הוא מוכן להיות חלק מרוטציה של קבוצה מנצחת או שאין סבלנות לחכות עד שילמד לקבל החלטות כמו בן אדם. לאמב ממשיך את הקו שמביא אלינו כל מי שבעבר היה נוטה לתפוס משחקים דווקא על הגב שלנו (גם מקדרמוט היה כזה).

סך הכל אני נותן B- וצופה שהתקרה שלנו לא גבוהה יותר, אם נתקדם סיבוב בפלייאוף זה בעיקר בגלל שבוסטון נפלה לtier השני ו/או בגלל שקוואי יעבור למערב.

Rapgamer
      מנחה

מסכים סך הכל. אני לא מתלהב מהמהלכים שביצע פריצ'ארד.

לא יודע למה ברוגדון הגיע במסגרת S&T במקום החתמה רגילה. בכל אופן אני מאוד אוהב את השחקן. אנדרייטד.
      אני גם חושב שבוגדנוביץ' ב-18 מיליון עדיף על טיג'יי וורן+ ג'רמי לאמב ב-21 מיליון.

מה שברור לקראת עונה הבאה זה שבונים על הרבה דקות משותפות של טרנר וסאבוניס בקו הקדמי. זו בחירה מעניינת, באופן עקרוני טרנר מאוד גמיש ויכול לשחק כמעט לצד כל ביג מן בליגה. השאלה האם הבחירה של אינדיאנה ללכת כנגד הזרם עם שני ביג מן מסורתיים, תוכיח את עצמה. אפשר לציין שטיג'יי וורן ישחק בעמדה 4 לא מעט דקות להערכתי.

מת'יוז בשכר מינימום זו הרבה מתחת לערך השוק שלו, אני מניח שרצה לחתום בקונטנדרית ולכן התפשר על השכר במילווקי.

בסופו של דבר אתם שמים הרבה ביצים בסל של טרנר-סאבוניס כקו קדמי. יהיה מעניין.

Krit123
      משתתף

חשבתי שתתלהב יותר… לא עשו הכל מושלם אבל סך הכל אני לא מסכים עם השורה האחרונה שלך, אני לא יודע על מי אני מהמר בסדרה שלכם מול בוסטון אשתקד (בהנחה שאולדיפו חוזר מאה אחוז).

אין טעם לנסות לסובב את הויתור על בוגדה כחיובי, אבל כשאני מסתכל על מה שיש זה בכלל לא רע. וורן שחקן מעניין שיש לו לאין להשתפר, לאמב סקורר מוכח ואתם צריכים אחד כזה מהספסל.
      גם את ת'אד היה עדיף להשאיר במחיר הזה, אבל זה מפנה מקום לחדש לסאבוניס חוזה לא? במידה וזה לא יעבוד אולי זה ישים את טרנר על המוקד, ואז למצוא תחליף ליאנג זה אפשרי. אני חושב שלבחור סנטר בדראפט עם סקילסט כמעט זהה לשל טרנר זה סימן טוב עבורך.

להביא את ברוגדון אחד המהלכים היותר טובים של כל הפרי אייג'נסי. לא ברור למה בסיין אנד טרייד אבל המחיר מציאה, תענוג לדעת שהוא אצלכם לכמה שנים.

אתה לא יודע על מי אתה מהמר רק כי בוסטון היא אחת המפסידות הגדולות של הקיץ הזה. לא כי אינדיאנה עשתה איזה צעד קדימה והעלתה את התקרה שלה.

החוזה של סאבוניס לא צריך להיות בניגוד להישארות של ת'ד כי זה חוזה שייחתם בעונה הבאה כשיש עליו זכויות בירד.

הבעיה שלי היא שבמקום שטרנר יהיה הראשון על המוקד, נראה שהוא אחרון וכל הז'יטונים נזרקים עליו. מבחינתי האימפקט שלו צריך להיות כמו זה של גוברט על מנת להצדיק את ההימור הזה, ועד היום יש לי יותר סיבות להאמין שמדובר בממשיך דרכו של רוי היברט ולא בזה של רודי גוברט (עכשיו אני שם לב לראשונה שהמבנה של השמות של השניים האלה הוא פאקינג דומה!).

אני הייתי מוותר על הפרויקט המפוקפק הזה. סאבוניס עם ותק של עונה פחות מטרנר הראה פוטנציאל הרבה יותר גדול להיות שחקן של 20-10 וזה לא שההגנה שלו כל כך רעה. שים את יאנג לידו שיחפה עליו ויש לנו קבוצה יותר טובה עם מקום להשאיר את מי שצריך.

Krit123
          משתתף

אני דיברתי על בוסטון של שנה שעברה. אולי יהמר עליהם מתוך שמרנות אבל זה יכל ללכת לכאן או לכאן.

אני לא מתמצא בתקרת השכר שלכם, אז אני לא יודע אם הסנאריו שאני מציע בכלל רלוונטי, אבל תאר לעצמך שמחדשים ליאנג חוזה ואז טרנר נותן עונה מסנוורת שהיא כולה רעש וצלצולים, ואז מחפשים להעביר את סאבוניס?
          אני מאמין שתשיגו עוד ת'אד בעתיד, לא סוף העולם.

אין שום סיבה להעביר את ת׳ד ואין שום סיבה להעביר את סאבוניס. יש עליהם זכויות בירד. אם אין כוונה לשלם מס מותרות אז זה כבר שיקול אחר, אבל גם במצב כזה יש לנו עוד עונה שלמה עם סאבוניס על חוזה רוקי לבחון על מי מהם בונים את העתיד והאם שילוב ביניהם אפשרי בכלל. בפועל נראה שהפרונט אופיס כבר החליט עם מי הוא הולך עד הקבר.

Krit123
            משתתף

לא יודע, מרגיש לי שטרנר יותר מתנדנד, הייתי מהמר שיסחרו בו לפני סאבוניס. אבל אתה הולך פה על ניחוס הפוך נראה לי..

זה לא עניין של ניחוס. כל מהלך שנעשה בשנה האחרונה צועק שהם רואים בטרנר their guy to go with. הסיכוי היחיד של סאבוניס לתקוע יתד באינדיאנה זה אם באמת הוא יוכל לחיות עם טרנר על אותה הנישה ולשחק איתו דקות איכותיות ביחד. אם זה לא ייראה טוב בתחילת העונה אני מאמין שעד הטרייד דדליין כבר ימצאו לו מקום אחר.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.