הערב מ-20:00 חגיגה

ראשי פורומים פורום NBA הערב מ-20:00 חגיגה

מציג 12 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      FrecCo
      משתתף

ב-20:00 בוסטון-מילווקי

22:30- ווריורס- רוקטס

ערב חלומי לאוהדים בארצנו הקטנטונת.
      קרי וקליי בספק, נקווה שישחקו ולו רק כדי שנקבל את המשחק המטורף והצמוד שאנחנו מצפים לו (ומצידי שיפצעו לכל שאר הסדרה)

Rapgamer
      מנחה

מילווקי- בוסטון ממש בקצרה:

כפי שסימנתי את גאסול כאקס פקטור בחצי הגמר המקביל, אני מסמן כאן את הורפורד. הוא השומר הכי טוב שיש לסלטיקס על יאניס והוא גם זה שעשוי להרחיק את ברוק לופז מהצבע ולשנות את הסכמה ההגנתית של מילווקי.
      לכן אני חושב שביינס לא יקבל הרבה דקות משחק ונראה את הורפורד מעמדת ה-C מנסה למשוך את לופז הרחק מהצבע. בצד השני אחד משחקני הכנף של בוסטון (מוריס למשל) ישמור על לופז על קשת השלוש.
      אולי אני הולך רחוק מדי אבל במידה ובודנהולצר ירצה להגיב עם יאניס ב-C, זה שם יותר משקל על הכתפיים של מירוטיץ' (חלש בינתיים), סנל, קונטון וכו', שיקבלו דקות משחק משמעותיות יותר.
      בלדסו קיבל בראש מרוזייר בשנה שעברה, נראה האם יופיע כמו שצריך לסדרה.
      נקודה אחרונה היא הבריאות של מלקולם ברוגדון. גם הוא חיוני לדקות עם יאניס בסנטר, ולמילווקי בכלל. הוא בחוץ למשחקים 1-2 אך אולי יחזור בהמשך.

גולדן-יוסטון כמה מילים:

קבוצות שיש להן ניסיון אחת נגד השנייה כך שאל תצפו להפתעות. הרבה חילופים בהגנה, הרבה 1 על 1, מי שחשב שהחולשה של גולדן בסדרה פעם שעברה הייתה מקרית הולך להתבדות. הווריורס לא יחגגו פה עם 120+ נקודות בכל משחק. נקודות מפתח לסדרה:
      * האם גולדן תשמור על הארדן באופן דומה ליוטה (שומר נצמד אליו ולא נותן שלשה, בוגט מחכה בצבע) או לחילופין תשחק את רוב הדקות עם גרין בסנטר ותתבסס יותר על יכולת השמירה האישית של שחקני הפרימטר להכיל את הזקן.
      * כריס פול חייב להיות מבריק בסדרה הזאת. אני כל פעם סקפטי לגבי היכולת שלו ליצור באחד על אחד מול חצאי-מיסמאצ'ים, לגולדן אין נקודות תורפה בהגנה שהוא יוכל לנצל בקלות ולכן סדרה גדולה שלו תוכיח לי שטעיתי ותתן ליוסטון צ'אנס.
      * גולדן חייבת לקבל עוד סקורינג ממישהו חוץ מהביג ת'רי. שיהיה גרין, איגודאלה, ליבינגסטון, מקיני- לא משנה מי, אבל הם יצטרכו עוד מישהו שישים את הכדור בסל.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

מעניין, סטיב קר ממשיך עם ההרכב הנמוך כשגרין משחק כסנטר ואיגי עולה בחמישיה ומופקד בשמירה על הארדן.

נראה איך זה יתפתח, יש לי הרגשה שזה הולך להיות בלואו אאוט של גולדן.

FrecCo
      משתתף

בלואו אאוט בדרך

picki23
      משתתף

אני לא אוהב את האופן שבו הווריורס משחקים.

הם נהנים נורא מטאלנט ועובדים על כל מיני חיתוכי בק דור אבל לגרין אין רסן והוא שובר את הריווח של דוראנט. החסימות שדוראנט מקבל לא טובות מספיק. אם יש slip-screen  אין מספיק ריווח.

בעיניי זו קבוצה שהכימיה לא עובדת שם ובכל זאת היא טובה יותר מכולם בפער.

FrecCo
      משתתף

טוב, איכשהו יש משחק. למרות שקשה לקרוא לאימון שלשות של יוסטון משחק. אני לא זוכר אם הייתה להם זריקה מהשדה שהיא לא שלשה כל המחצית.

כמות איבודים עצומה. הווריורס קולעים סלים קלים מדי פעם כשיוסטון נרדמים בהגנה. ליוסטון לא היה סל קל עדיין. בפעם האחרונה שדוראנט החטיא זריקה ביבי לא היה ראש ממשלה.

Rapgamer
        מנחה

דוראנט 5-13 מהשדה ו-4 איבודים. אולי לא הבנתי את הרפרנס.

אסור להספיד את יוסטון. גם אני הרגשתי שהם פחות טובים ועדיין ירדו בשוויון.

FrecCo
          משתתף

סתם תחושה שהוא אף פעם לא מחטיא ושכל זריקה שלו עומדת להיכנס. בלי קשר למציאות.

מפגן כוח אדיר של בוסטון. הגנת הטראפים הזאת בפוסט על יאניס הייתה מאז ומתמיד הדבר היחיד שעבד מולו ובוסטון עשתה את זה מושלם. בכל פעם שהגיע לאזור הטבעת חיכו לו לפחות שלושה שחקנים, אחד מכל כיוון. יום לא טוב של הבאקס מ3 כמובן לא עזר, וזה שוב שם דגש על היכולת של המשלימים לשים נקודות בעקביות. יש במילווקי מעט מידי כאלה, והחיסרון של ברוגדון מאוד מאוד פוגע.

יוסטון במחצית קליעה נוראית יורדת להפסקה בשיוויון בגלל משחק מאוד לא אחראי של הווריורס שמאבדים כדורים ברשלנות ונראית יהירה מתמיד גם נגד היריבה הכי חזקה שלהם במערב.

Rapgamer
        מנחה

לגמרי. משחק מאוד מרשים של בוסטון, הן מבחינת ההגנה האישית של הורפורד והן מבחינת הגנה קבוצתית. הלחם והחמאה של מילווקי בהתקפה פחות עובד ובודנהולצר יצטרך למצוא פתרונות. לא רק שמילווקי הפסידה במשחק הראשון, אלא הדינמיקה על המגרש היא כזאת שצריכה להדאיג אותה.
        גורדון היוורד חוזר לעצמו בחלק הכי קריטי של העונה.

FrecCo
      משתתף

שיפוט זוועה. שופטים כרגיל הורסים את המשחק במו ידיהם. אין אחידות בשריקות. טכניות מיותרות. לא שורקים לפול והארדן עבירות ברורות ל-3 ואז גם מענישים את הרוקטס בשתי טכניות.

FrecCo
        משתתף

התאזן עם שריקות נוראיות לצד השני, עבירות שלא נבראו וקרי יוצא לנוח עם 5 עבירות.
        קיבינימאט, הם לא נותנים לעשות הגנה בלי לשרוק עבירה.

יוסטון משחקת כ"כ מכוער. השלכת לבנים. 0 קבוצתיות.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 9 months, 4 weeks ע"י FrecCo.

אני לאט לאט מרגיש שהספורט הזה כבר לא בשבילי. שחקנים מחפשים את המגע בכל זריקה, המטרה של כל המשחק היא להגיע לקו. כל כך מבאס שרואים את זה בשלבים המתקדמים של הפלייאוף.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 9 months, 4 weeks ע"י ליאור אדלר.

וכמה זה קלאסי שיוסטון מקבלת הזדמנות להשוות וכל מה שהארדן חושב עליו זה איך למכור את העבירה ל3.

FrecCo
      משתתף

יוסטון נותנת את המשחק בדקות האחרונות כשהארדן נשאר על דוראנט ועד שהאחרון מחטיא מפספסים ריבאונד הגנה, פעמיים.

הארדן בסל ועבירה משאיר סיכוי. קרי תופר שלשת קלאץ' וגומר את הסיפור.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 9 months, 4 weeks ע"י FrecCo.
        Rapgamer
        מנחה

טעות גדולה של דאנטוני שהכניס את ננה למשחק במיוחד בשביל פוזשן הגנתי. הוא שומר איטי ולא במקרה גולדן ישר ניצלו אותו לשלשת ניצחון.

Rapgamer
      מנחה

לדוראנט יש מזל שיוסטון פספסה הזדמנות בפוזשן האחרון. ישכיח בקלות את איבוד הכדור שלו.

משחק קשה לצפייה, קשה לשיפוט, הכל הלך קשה. בסוף גולדן עולה ל1-0 וזה מה שחשוב.

picki23
        משתתף

לא האמנתי שהוא איבד את זה.

משחק לא טוב של דוראנט, הוא עדיין היה בפער השחקן הכי טוב על המגרש

billc
      משתתף

יש בעיה עם הסטפ בק של הארדן (הצעדים עם כל הכבוד)

מצפים משומר לתת מרחק נחיתה לשחקן, אבל פתאום הוא לוקח צעד לאחור, מה שחקן הגנה יכול לעשות?

הוא חייב פתאום לקפוץ קדימה ואז הארדן נהנה מעבירה שהוא גרם לה בגלל הצד לאחור הלא חוקי

רג׳י מילר, ריי אלן, המילטון, קרובר, היו עושים סיבובים בהתקפה כידי למצוא זריקה פנויה

ופתאום בא שחקן תופס את הכדור בשתי ידיים ועושה צעד לאחור(לא חוקי)  ומוצא לעצמו זריקה חופשית

זה חוצפה שהליגה איפשרה את זה אז שהארדן יתלונן עד מחר, הליגה חייבת לבטל את הצעד לאחר

קטע מצחיק בקשר לדוראנט, בשני המשחקים הראשונים בסדרה מול הקליפרס הוא כמעט לא זרק לסל

ואז העיתונאים שאלו גם מגיע קרדיט להגנה של בברלי והקליפרס, והא אמר שלא

אבל אז הוא דחף הרי ״אני קווין דוראנט״ מאז הוא קולע מעל 40 בממוצע

וכל פרשן דוחף את המשפט ״אני קווין דוראנט״ לכל מקום, אני לא בטוח שקווין ימשיך ביכולת הזאת

אבל נראה לי שהמשפט או הסולגן נתפס, אז אם איי פעם מטילים בכם ספק תאמרו ״אני קווין דוראנט״

ניר אור-אל
        מנהל בפורום

מסכים לגבי הארדן.

אני מאמין שבסופו של דבר הפלופים שלו וזה שמאפשרים לו לעשות משהו לא חוקי במשך שנים, זה מה שגרם לזה שגם לא שרקו לעבירה במהלך האחרון.

אין לו מה להתלונן, הוא יצא מרווח ממהלכים כאלה בעבר, הפעם לא.

Rapgamer
          מנחה

החוק הזה של closeout פשוט לא מוצלח ולא ברור. אני מבין את הצורך הזה בעקבות הפציעה של קוואי מול גולדן ב-2017, אבל כיום לא שורקים אותו בצורה אחידה וברורה.

Krit123
      משתתף

היה חרא של משחק. כולו הרגיש כמו הארכה מתגלגלת. חוסר תקשרות בהגנה, הרכבים מוזרים, עצבים, עייפות, כל המאפיינים. שתי הקבוצות שיחקו בתקווה לצאת לריצה אחת אחרונה שתשבור את היריבה, נורא מתחבר למה שואן גאנדי אמר בקשר לתחושת הגניבה של המנצחת.

בקושי ראיתי את הסדרה מול יוטה אז אני לא יודע למה פאריד נדחק לטובת ננה (שהיה סביר), אם למישהו יש הסבר זה יהיה נחמד. אבל הזוי כמה סנטרים עם משחק התקפה מוגבל נעלמים ברמה הזאת, קאפלה עם תרומה שהיית מצפה מפאריד. מול יער של שומרים בצבע וירידה לפרטים בסקאוטינג החדגוניות חוזרת לרדוף אותם, עבודת הרגליים מסורבלת והידיים רועדות, ואין יכולת ליצור או לקלוע.

החוסר גמישות ברוקטס גומר אותם, הקיבעון שמבטל כל שתי נקודות שהן לא לייאפ (ג'אמפר או מהפוסט) הוא לא פחות גרוע מזה שקבע שזריקה לשלוש היא זריקה רעה. החוסר בגמישות גם הביא לכמה חילופים מיותרים בהגנה שאפשר היה להימנע מהם.

אוסטין ריברס היה חסר, במצב הכשירות של קרי הוא יכול להיות אקס פקטור בסדרה במידה ויתפוס יום. גם יש לו יכולת להיות מטרד לשחקנים גבוהים ממנו, יש מצב שהוא גם יציק לדוראנט.

Rapgamer
        מנחה

מאוד מסכים לגבי ריברס. יוסטון צריכה כל שחקן שמסוגל לייצר סל והוא כנראה הרביעי בטיבו בקבוצה בקטגוריה הזאת.

מציג 12 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.