העונה הבאה של יוטה ג'אז

ראשי פורומים פורום NBA העונה הבאה של יוטה ג'אז

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 3 שבועות, 4 ימים.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

סגל:
    PG- קונלי, מודיאה
    SG- מיצ'ל, אקסום
    SF- אינגלס, רויס אוניל, ספולושה
    PF- בוגדנוביץ' (צפוי לסגור משחקים בעמדה), ג'ף גרין
    C- גובר, אד דיוויס

שאלות:
    1. עד כמה קונלי+בוגדנוביץ' עדיפים על פני רוביו+קראודר, ופייבורס מהספסל?
    2. הג'אז נחשבים לסוס שחור במערב. מה צריך לקרות כדי שילכו עד הסוף?
    3. מה הציפייה שלכם מדונובן מיצ'ל בעונה הבאה?
    4. מה התחזית ומה התקרה?

myway23
    משתתף

ספולושה חתם ביוסטון ..

Krit123
    משתתף

פרסונלית הם עדיפים בבירור, מבחינת הסגל הפער יכל להצטמצם בהנחה שלא יצליחו לסתום חורים. נראה לי כבר יצא לי לדבר על בעיה מסתמנת בריבאונד, עמדה 4 מאוד דלילה ומול קבוצות שיוציאו את גובר מהצבע יש פה בעיה. נורא אהבתי את ההחתמה של אד דיוויס, היה טוב בנטס ומהווה אלטרנטיבה לגובר מול קבוצות עם סגנון מסוים. בכלל אם יוסטון תחלש וג"ס לא תתעלה על עצמה, הרלוונטיות של גובר תתגבר וזה יכל לשנות את התמונה.

2. הג'אז נחשבים לסוס שחור במערב. מה צריך לקרות כדי שילכו עד הסוף?

לדעתי להתמסר לכדורסל החכם שלהם במקום לקוות שמיצ'ל יושיע אותם. ג'ו אינגלס יכל להיות הפליימייקר הכי קטלני שלהם, עכשיו כשהוא צריך לייצר פחות באחד-על-אחד והריווח אופטימלי.

3. מה הציפייה שלכם מדונובן מיצ'ל בעונה הבאה?

הבנתי שבאימונים לקראת אליפות העולם הוא נורא הרשים. לא עקבתי אחריה אבל ההדחה המוקדמת מרמזת משהו.. הוא יצטרך להשתלט על משחקים כתוצאה מהשיטה במקום לבנות עליו אקסלוסיבית.

4. מה התחזית ומה התקרה?

הם אמורים לפתוח רע כי הם תמיד פותחים רע בגלל הלו"ז. אבל הם גם תמיד מתאוששים אחר כך… הסגל לא כל כך רחב אז 50+ אף פעם לא מובטח במערב, בכל זאת הייתי מהמר על יתרון ביתיות לקראת הפלייאוף ולפחות סיבוב שני. הם יכולים לעשות גמר אם דברים יתחברו, לא הייתי מהמר על אליפות כי ברמה הזאת אחת מהקוטנדריות תדע לנצל את החסרונות שלהם.

Rapgamer
    מנחה

תשובות

התקפית הם עדיפים משמעותית, אבל הגנתית הם נחותים משמעותית. קראודר ופייבורס הם שאחראים על הקשיחות של יוטה, הם שני שחקני גרעין עם אוריינטציה הגנתית שמוחלפים בשחקן אחד (בוגדנוביץ') עם אוריינטציה התקפית.
    קונלי שדרוג גדול על פני רוביו ובסך הכל אני חושב שהצמד החדש עדיף על השלישייה הקודמת, אבל כנראה לא עדיף בצורה דרמטית, לפחות עד שיוטה תשלוף איזה waiver שיחזק להם את עמדה 4.

2. אני חושב שההצלחה של יוטה תלויה בשני גורמים. הראשון הוא ההתקדמות האישית של מיצ'ל. אני חושב שהדרך שלהם ללכת באמת רחוק היא אם מיצ'ל יעלה לבל לאיזור של טופ 12-15 בליגה.
    הגורם השני הוא היכולת של גובר לשאת על כתפיו את כל הגנת הג'אז, סטייל דוויט הווארד באורלנדו. זה אומר גם להתמודד בריבאונד כפי שקריט ציין, וגם להגן על הצבע כשסביבו יש שומרים לא רעים במיוחד אבל גם לא טובים ובוודאי שלא אתלטיים.
    עוד נקודה שצריך לקחת בחשבון היא ההתמודדות של יוטה מול קבוצות שמרווחות את המגרש עם 5 שחקנים. גובר הוא לא איום התקפי כל-כך גדול, יכול להיות שיעלו מולה הרכבים סופר-סמול שיכריחו את גובר להתרחק מהצבע וינצלו את הצלעות האיטיות בהגנה כדי לתקוף את הסל.

3. שתי נקודות עיקריות לשיפור בעונה הבאה- בחירת זריקות מוצלחת יותר, ושיפור יכולת המסירה. כלומר גם לדעת מתי למסור במקום לזרוק, וגם לתזמן היטב את המסירות האלה.

4. לדעתי הג'אז יהיו מעולים בעונה הרגילה. יכולים להתברג לטופ 3 במערב.
    בפלייאוף זה יהיה קצת קשה יותר. אין להם את הסטאר קוואליטי או הגמישות בסגל שיש לקבוצות אחרות. ההימור הכי סביר הוא שיודחו בסיבוב השני. אולי אפילו יודחו עם יתרון ביתיות.
    התקרה שלהם לפי דעתי היא גמר איזורי. אני לא טוען שיש קבוצה בלתי עבירה מבחינתם. אבל יש 2 קבוצות שצפויות לנצח אותם בסדרת פלייאוף, ועוד איזה שתיים שגם יכולות לראות בעצמן פייבוריטיות (גולדן, יוסטון). גמר מערב יהיה הישג מעולה מבחינת יוטה.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.