הלילה מיאמי- קליפרס

ראשי פורומים פורום NBA הלילה מיאמי- קליפרס

מציג 3 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

משחק מעניין בין שתיים מהקבוצות היותר קשוחות בליגה. בוורלי ופול ג'ורג' חסרים ובכל זאת הקליפרס שהפסידו את המשחק הקודם כשקוואי נח, עשויים להיות בעניינים עד הסיום. לא בטוח מי פייבוריטית.

זאיון ישחק את משחקו השני בקריירה מול דנבר הפצועה.

ובכלל מחזור משחקים מלא שמערב 22 קבוצות, כולל את מילווקי בשעה 22:00 מול שארלוט.

Rapgamer
      מנחה

מיאמי- קליפרס הבטיח וגם קיים.
      הקליפרס פתחו עם חמישייה מאוד אפורה של ג'רום רובינסון, שאמט, הארקלס וזובאץ' סביב קוואי. הם לא הצליחו לייצר מבטים ונכנסו לפיגור 24-9 מול ההגנה הנהדרת של מיאמי, והשטף ההתקפי שלהם שכולל המון חסימות ותנועה ללא כדור.
      באטלר ואדבאיו הם שני מנהלי המשחק העיקריים, אחד מכדרור והשני מהפוסט, אבל כולם נוגעים בכדור או לכל הפחות מעורבים בהתקפה.
      לו וויל והארל עלו לייצב את הספינה וברבע השני הקליפרס סגרו את הפיגור וירדו למחצית במינוס 2. הרגיש כמו פספוס מבחינת מיאמי ששיחקו טוב יותר. ג'מייקל גרין היה משחקני המפתח עם פעולות טובות בהגנה, ריב' ופוטבאקס.

ברבע השלישי פטרסון החליף בחמישייה את רובינסון והקליפרס ביצעו כמעט בכל המחצית חילופים אוטומטיים בהגנה, כאשר מיאמי חיפשה לתקוף עם באטלר את שאמט החוליה החלשה. בצד השני הקליפרס עשו התאמות להגנת הטראפים על קוואי (בעיקר תנועה במקביל של שאמט מעבר לחסימות למסירה קלה יותר מהדאבל טים) והם סגרו את הרבע בריצת 18-2. קוואי שהחטיא הרבה במחצית הראשונה התחמם מחוץ לקשת ויחד עם הכישרון ההתקפי המשופר של שאמט-לו וויל והארל זה היה אחד הרבעים הטובים שלהם העונה. 101-85 אחרי 3 רבעים.

ברבע האחרון דיון וויטרס נשלף והיה טוב עם כמה שלשות והגנה סולידית, ההיט נגסו בהפרש לפיגור 5 אבל שלשה של קוואי על הראש של וויטרס דקה לסיום גמרה את המשחק. באטלר נפצע במהלך הגנתי מול קוואי כמה דקות קודם לכן.

בסיום 122-117 לקליפרס. מיאמי החזיקה במאזן הביתי הטוב ביותר בליגה עם 20-1, רשמה הפסד ביתי שני העונה. הקליפרס עם ניצחון high profile במשחק שהם חסרים את ג'ורג' ובוורלי.
      קוואי הוביל עם 33 נקודות, 10 ו-10. מפתיע לציין שזה הטריפל דאבל הראשון בקריירה שלו. לא פלא שהוא רושם העונה career high בשלושת הקטגוריות המרכזיות.
      לנדרי שאמט היה קריטי בבריחה של הקליפרס. קלע 22 נקודות כולל 6 שלשות. הארל ולו וויל כרגיל אפקטיביים מהספסל, ג'מייקל גרין עם 14-10.

במיאמי חמישה שחקנים קלעו בין 16 ל-20 נקודות. באטלר ואדבאיו עם שורות סטטיסטיות שמתקרבות לטריפל דאבל, דאנקן רובינסון היה קטלני מעבר לקשת וטיילר הירו קצת הגזים עם רמת הקושי בשלשות שלו. התבלט לרעה ג'יימס ג'ונסון עם 0-9 מהשדה, שימו בדקות שלו את קנדריק נאן שהיה חסר והמשחק היה יכול ללכת אחרת.

בסופו של דבר מה שהכריע את ההתמודדות כמו את רוב משחקי העונה הרגילה הוא אחוז הדיוק מחוץ לקשת, 45% לקליפרס לעומת 29% בלבד של ההיט.

Eliko Ben Lulu
      מנחה

אני לא רוצה להגזים ולהגיד שהקליפרס טובים יותר בלי פול ג'ורג', אבל רק אומר, אם הם לא היו עושים את הטרייד עליו, לא יודייייייע עד כמה זה היה פוגע בסיכויים שלהם בטווח הקצר ובטווח הארוך. דעתכם?

עריכה: אני מבין שבלעדיו הם לא היו מחתימים את קוואי, זה ברור. אני מסתכל על זה היפותטית. עם קוואי, בלי ג'ורג'.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 weeks ע"י Eliko Ben Lulu.
        Rapgamer
        מנחה

בואקום הקליפרס שילמו על פול ג'ורג' יותר ממה שהוא שווה. ידענו את זה גם בזמן אמת. אז מבחינת סיכויים בטווח הארוך, הם כן עלולים להיפגע. אבל זה דיבור מאוד תיאורטי כי הנוכחות של ג'ורג' והעובדה שהקליפרס צפויים להיות מאוד תחרותיים בשנתיים הקרובות, משפרים את הסיכוי שקוואי ישאר מעבר לשנתיים שהוא מחויב אליהן. כי השאלה יש/אין קוואי משמעותית יותר מבחירות הדראפט אקסטרה ששילמו הקליפרס, גם לטווח הארוך.

בטווח הקצר הטרייד משפר את הקליפרס, עם כמה שאני מתרשם מ-SGA. ההבדל בינו לבין פול ג'ורג' בהחלט יכול להיות ההפרש בין ניצחון להפסד בסדרה מכריעה. אני לא שוכח את גלינארי אבל חושב שהקליפרס יבצעו עוד מהלך שיחזק להם את עמדה 4, או לפחות יזיז לשם את קוואי ליותר דקות בפוסטסיזן. הזהות שלהם היא קבוצה קשוחה והגנתית, כזו שיכולה לספוג את הנוכחות של וויליאמס בצד הזה של המגרש אבל כנראה לא את וויליאמס+ גלינארי.

יש לי ביקורת כלפי פול ג'ורג' יותר מרוב האנשים כנראה. הוא שחקן התקפה אוברייטד בפרט בתור יוצר. אם הכדור לא אצל קוואי, אני מעדיף את לו וויל מהפיק אנד רול. אולי אפילו את בוורלי שינהל את המשחק. ג'ורג' פינישר מצוין אבל כשהוא מתחיל לייצר בעצמו זה לא נראה טוב. that said, הוא כן בלבל של צלע שנייה באלופה. אני אומר עוד מהקיץ שהקליפרס בנויים הכי טוב ללכת עד הסוף וזה במידה גם בזכות ג'ורג'- שחקן two-way נפלא שלא צריך להחזיק בכדור כמעט בכלל כדי להשפיע משמעותית על המשחק. SGA וגלינארי שחקנים טובים מאוד אבל לא מספיק איכותיים כדי להיכנס לנעליים של צלע שנייה בקונטנדרית. גם לא וויליאמס או הארל.

Krit123
      משתתף

דנבר – ניו אורלינס

קיבלנו את גארי האריס ו-MPJ חזרה, הפליקנס מובילים עלינו 2-0 העונה.

לגבי זאיון: The Hype is Real. לא יצאנו לנו לסקר את הבכורה שלו, שהייתה פושרת למדי עד שהתפוצץ ל-17 נקודות רצופות (4 שלשות ללא החטאה, יש שלל בדיחות על בן סימונס ברשת) מול הספרס ברבע האחרון.
      הוא שיחק רק 18 דקות (רק 4-5 כל פעם), ככה שלקח לו זמן להיכנס לקצב. הוא נראה בעודף משקל וכאילו הוא לא מסוגל לרוץ,  השחקן הכשיר הכי לא כשיר שיצא לי לראות, אבל הוא מספק את הסחורה.
      מולנו הוא קלע 15 נקודות ב-21 דקות כמעט ללא החטאה, כולל בלוק מטורף על מייקל ביזלי ששלח את הכדור ליציע (גם פעם ראשונה שהראש גירד את הטבעת בניתור). הוא עמד על +16 בדקות ששיחק, שזה הכי גבוה בשני הצדדים. הוא מתמקם בפוסט במהירות (משהו שגבוהים צריכים ללמוד לעשות יותר), ומשם כבר לא קשה לו ליצור הפרדה ולעלות מעלייך.

לא ניצחנו את המשחק כמו שהם הפסידו אותו. זרקנו 106 פעמים לסל (כמו סך הנקודות שלהם), שילוב של 24 ריבאונדים בהתקפה ו-17 איבודים כדור.
      בזמן אמת לא שמתי לב למה אינגרם משחק מעט יחסית, מסתבר שנכנס לבעיית עבירות וכשחזר יצא מסנכרון. הרוטציה הרחבה שלהם גם עבדה לטובתינו…

ג'וקר הוביל את הדרך עם 27-12-7 פלוס 4 חטיפות. לקראת הסיום כמעט איבדנו את זה, אבל כשהקהל פצח בקריאות We Want ZION!! עם שתי דקות לסיום ידעתי שזה יערער אותם. וויל בארטון עם סל גדול בסיום עזר לסגור עניין למרות משחק חלש.
      טורי קרייג היה ענק עם 15-10, אם הוא טוב התקפית קשה לנצח אותנו. חלק מ-7 בדאבל-פיגרס (כמעט 4 עם דאבל-דאבל), MPJ אמנם רשם את אותה שורה, אמנם לא באחוזים טובים אבל היינו צריכים מישהו ללכת אליו שג'וקר על הספסל. רמת ההאסל הייתה פסיכית, היה ניצחון מתוק.
      (גם עזר שהיינו 20-20 מהקו לעומת 18-30 בצד השני)

הלו"ז שלנו רצחני בהמשך, אנחנו מאחרים את יוסטון מחר (הביסו אותנו שלשום), ממשיכים לממפיס ומסיימים את השבוע מול מילווקי ויוטה
      המטרה הפכה להגיע לפלייאוף בריאים מבחינתי, כרגע יתרון ביתיות בעדיפות שנייה.

מציג 3 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.