הלילה זה מתחיל

ראשי פורומים פורום NBA הלילה זה מתחיל

מציג 9 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

אחת העונות  היותר מסקרנות של השנים האחרונות יוצאת לדרך

3:00 האלופה מטורנטו תפגוש את הפליקנס נטולת וויליאמסון(נעדר כ 8 שבועות למי שלא מעודכן)

5:30 דרבי ל. א מסקרן במיוחד – לייקרס מול הקליפרס( ללא פול ג'ורג' )

שתהיה לנו עונה מהנה ובעיקר נטולת פציעות

Rapgamer
      מנחה

איזה כיף.

בפתיחת העונה יש המון משחקים מעניינים. קחו למשל את הפליקנס, אפילו בלי ציון זו קבוצה חדשה כמעט לגמרי עם לונזו, הארט, אינגרם, רדיק ופייבורס. אלא שדוקא טורונטו פייבוריטית, היא הייתה ותישאר קבוצת עונה רגילה טובה.

חבל שג'ורג' מחמיץ את הדרבי של לוס אנג'לס אבל בכל מקרה זה משחק ענק עם 3 מהשחקנים הטובים ביותר בליגה, כולל מצ'אפ ישיר של לברון וקוואי שבסוף הבריז לו ברגע האחרון כדי לחתום ביריבה העירונית.

צל ענן
      משתתף

מגניב!

יש שידורים בערוצי הספורט?

אני בטח אהיה ער עם הילד לפחות בזמן אחד מהמשחקים…

noam lev
        משתתף

כן שני המשחקים משודרים בספורט 5

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

איזה כיף שחזרתם!

משחק לא רע בין הפליקנס לראפטורס, יש קבוצה לא רעה בכלל בניו אורלינס.

Krit123
      משתתף

טורונטו מחלצת ניצחון בבית.. ראיתי רק דקות אחרונות, עשו ריצת 9-0 לחזור מפיגור. רדיק עשה שני מהלכים גדולים, סל שהעלה ליתרון 2 בצד אחד וסחט עבירה שישית מסיאקם צד שני. אבל רוטציה רחבה מידי של ג'נטרי עלתה בניצחון, אם אני לא טועה הסל המשווה נקלע על פייבורס שרק חזר למגרש. גם לונזו חזר חלוד להארכה (ניסיון זריקה של פאוול משלוש הלך החוצה) וההתקפה התבלגנה.. את השאר ננסה להשלים יותר מאוחר

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

לברון וקוואי ראש בראש בטירוף ברבע השני. כיף לראות תחרותיות כזאת.

צל ענן
      משתתף

טוב יש מצב שהעונה ייצא לי לראות יותר כדורסל מבעבר, עכשיו שקמים לתינוק…

ראיתי חצי ראשון של לוס אנג׳לס. רואים שזו תחילת עונה, וגם הקבוצות לא בכשירות מלאה, אבל היה כיף. שיחקו קשוח.

מאמין ששתי הקבוצות ייתנו הגנה חזקה העונה, יש את הכלים לזה. ברבע השני ראינו את קוואי מתעורר. לברון נתן עבודה כרגיל, דייויס מאד דומיננטי אבל אני מפחד כל פעם שהוא קופץ…

הקליפרס עמוקים, לו וויל, הארל, הרקלס, גמייקל גרין. ייתן להם יתרון בעונה הסדירה.

בלייקרס דווייט נראה כמו אחד שיכול בהחלט לתת הגנה חזקה בצבע לפחות 15 דקות כל משחק. מעודד מבחינתם.

כיף שהתחיל

FrecCo
      משתתף

<span style="font-weight: 400;">דבר ראשון, למרות שPG פצוע, על המגרש לתחושתי היו 4 כוכבים ולא שלושה- לו-וויל הוא חתיכת שחקן והקליפרס למרבה האימה היא קבוצה לאליפות גם בלי פול ג'ורג'.
      </span>

<span style="font-weight: 400;">אחת הסיטואציות המפחידות בNBA היא לרוץ לסל לבד אין טרנזישן ואז לקלוט שלברון שני צעדים מאחורייך. אתה יודע שאתה הולך לחטוף בלוק להיילייט ואין לך מה לעשות לגבי זה. הפעם שאמט המסכן הרגיש את זה. גם הדאנק של המשחק היה של לברון ששוב מוכיח שדאנק אחד עוצמתי שלו מלהיב יותר מכל מה שתחרות הדאנקים הצליחה לספק לנו בשנים האחרונות.
      </span><span style="font-weight: 400;">מעבר לזה משחק מבולבל של לברון, הוא גם עובד קשה מאוד והוא כבר לא ילד, הוא צריך עוד שחקני התקפה דומיננטיים לצידו חוץ מAD, דני גרין לא יתפור 20+ לאורך כל העונה. הלייקרס אובייסלי עוד לא מספיק טובים כדי לעמוד בציפיות האליפות שלי מהם, אבל אין לי ספק שהם יתחברו בהמשך, הרוטציות יהפכו הגיוניות והם ילמדו לשחק יחד. אני גם בונה מאוד על פלייאוף-רונדו שיהיה כשיר ויהווה תוספת ענקית עבורם.
      קוואי כמובן ניצח את לברון במצ'אפ וגרם לי געגוע עז לדוראנט כדי לראות את שניים משלושת השחקנים הטובים בליגה בעיניי going at it.

שתהיה לנו עונה סוערת כמו המשחק הזה, ודי עם הפציעות קיבינימט.</span>

Rapgamer
      מנחה

נקודות ממשחקי הלילה

1. הגנות- לא מי יודע מה. רוב הזמן ראינו מאמץ הגנתי בינוני, נקרא לכך, בשני המשחקים ששוחקו.

2. טורונטו פותחת עם שני רכזים- לאורי וואן פליט, מנגד הפליקנס עם שני רכזים- הולידיי ובול. צירוף מקרים או מגמה?

3. טורונטו קבוצת עונה רגילה טובה גם בלי קוואי. יש לה את סיאקם שנכנס לתפקיד הגו טו גאי ויעשה העונה הרבה heavy lifting. המספרים (34-18-5) מרמזים לקראת ההמשך.
      ואן פליט במשחק פשוט אדיר קלע 34 נקודות, מאמין שזה שיא קריירה, והוא עשה זאת לא רק בזכות יד חמה משלוש אלא הפגין מהלכי כדרור ו-hesitation נהדרים שעזרו לו לסיים בצבע. אמנם הוא נעזר בהגנה רפה של ניו אורלינס אבל עושה רושם שחלק ניכר מהווליום של דרוזן, שעבר לקוואי, יעבור במידה מסוימת גם אליו השנה.

4. הפליקנס עשו עבודה טובה ביציאה ל-early offense. פרט לכך יש להם סטרץ' 4 שאף פעם לא שמעתי עליו, ניקולו מלי, שקיבל הרבה דקות במשחק.

5. קליפרס- לייקרס: ניכר שקבוצה אחת היא כבר עשויה ויודעת לרוץ ביחד, בעוד שהשנייה מלאה בהרכבים מוזרים. הלייקרס באמת שיחקו רוב הזמן עם דיוויס ב-4 ולברון ב-3. אולי זה מה שהם רוצים, אבל הם גם הנפגעים העיקריים מכך. סגל כזה שמסיים עם 40 נקודות בצבע זה לא משהו, בלשון המעטה. לברון זרק הרבה ג'אמפרים וקלע באחוזים נמוכים. דיוויס היה קצת יותר אפקטיבי (ותפקד רוב הזמן כגו טו גאי) אבל אין ספק שקשה לו יותר עם דוויט/מקגי שסותמים את הצבע. מקל על הקליפרס להביא עזרה ברגע ש-AD מוריד כדור לרצפה.

6. הקליפרס ממשיכים להינות ממשחק הפיק אנד רול המופלא של לו-וויל והארל, שעושים הכל בפלואו התקפי עם תנועה של 5 שחקנים. הם לא יפסידו הרבה משחקים ששני סימני השאלה שלהם מעבר לקשת, ג'מייקל גרין והארקלס, קולעים 6-10 מהטווח. מצד שני דוקא הלייקרס קלעו שלשות באחוזים טובים יותר ועדיין הפסידו בדו ספרתי.

7. משחק המיד ריינג' של קוואי הוא מהקטלניים ביותר בליגה. מה שעשה שם ברבע השני, פשוט קליניקה. מעניין שהשומר הכי טוב עליו היה דיוויס, שמסוגל להתמודד עם הכניסות שלו לסל.

8. מהלך המשחק: 3 דקות לסיום, הקליפרס ביתרון 8. הארל מחטיא עונשין ופטריק בוורלי מזנק לריבאונד התקפה גדול. הכדור נכנס חזרה להארל לצבע ששם and1 והיתרון עולה ל-11. בול גיים.
      כשאני אומר שיש לקליפרס יתרון על פני הלייקרס בעיקר בטווח השחקנים 3-5 בטיבם בסגל, לזה אני מתכוון.

Krit123
      משתתף

ללייקרס חסר עוד ווינג דפנדר בדמות מו האקלרס ברוטציה, כזה שיוכל לשמור על עמדות 2-4. קוזמה לא הכתובת ואין מצב שלברון עושה את זה בעונה הרגילה.. AD שמר על קוואי יפה אבל לא הייתי מצפה שזה יסחוב לאורך זמן.

ההיעדרות של קוזמה/רונדו הייתה יותר בולטת מזו של פול ג'ורג', הם חייבים עוד יוצר מהכדרור. כל מיני פוזשנים בהם דוויט מנסה לאתחל את ההתקפה בפיק&רול, מחפש למי למסור בשביל להריץ אחד אבל מסתובב ורואה רק את דני גרין או KCP. הלייקרס צריכים בדחיפות מישהו שיכל להריץ פיק&רול ובכלל ללכת לטבעת גם אם זה רק בשביל להוציא כדור.. אני חושב שיש מקום לתת לקארוסו קרדיט על חשבון קוק במצבים כאלו, אמנם האחרון סקורר יותר נפיץ אבל קארוסו לפחות מהווה איום בחדירה לסל.

בכלל היו המון מהלכי בידוד לדיוויס בפוסט על חשבון על ה-two-man game עם לברון. לא נראה לי שכדי לתת לדיוויס ליצור לעצמו משם בווליום הזה, בטח אם לא התבצע חילוף או משהו. הוא קטלני שהוא קולע במגוון דרכים מתוך שטף כלשהו, לטעמי היה סטטי מידי.

מציג 9 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.