הליגה נערכת לפתיחה מחודשת (טייק 2#, או 3#…?)

ראשי פורומים פורום NBA הליגה נערכת לפתיחה מחודשת (טייק 2#, או 3#…?)

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Eliko Ben Lulu
      מנחה

שלום לכולם, איך היה בבית סוהר? הפלתם את הסבון ליד הילדים כך שהם אנסו אתכם לבצע פעולות לא רצוניות? (קריאת סיפור לפני שינה זה רק בסדרות האמריקאיות, במציאות קח כדור ותירדם לבד, אח שלי, ודרך אגב הזאב לא אכל את סבתא, היא מתה מזיקנה). יותר טוב לשאול, איך השחרור? נהנים מהשמש? מזיעים בכיף?

אז זהו, גם אמריקה מתכוננת לחזרה לשגרה, וכבר מדברים על פתיחה מחודשת של הליגה באמצע חודש יולי. ינסו לקדם בשבועות הקרובים פרוטוקול של חזרה לאימונים (לא בבידוד), ואז אימונים בבידוד כל הקבוצות מהעולם הנגוע שבחוץ, ואז אם ירצו הסינים, חידוש המשחקים ב-15 ביולי. "על הנייר" כל זה נשמע נהדר, רק שנכון להיום עוד אין אף פעילות ספורטיבית תחרותית קבוצתית רשמית שחזרה באופן מלא ותקין מחוץ לבלארוסיה שתיפקדה כעובדת חיונית, לפרק זמן ארוך מספיק כדי שנאמר שהדבר באמת אפשרי לפי המתווה שמציעים, זאת אומרת, הבונדסליגה הגרמאנית פותחת היום שבוע שני של פעילות, אבל אתם יודעים, זה עוד מוקדם. כולנו תקווה שה-NBA לא יכנעו ללחצים ובאמת יחדשו את העונה. אמרתי לפני שהמצב התבהר, למעשה מפרוץ המגפה, ואני חושב גם היום, שההיסטריה היתה מוגזמת בכל הקשור להפסקת פעילות הספורט לחלוטין. היו רעיונות, היו הצעות על השולחן, היה אפשר לנסות, לפחות. שלא תטעו, עברנו פה משהו שמבחינה בריאותית הוא לא פשוט ואני לא מזלזל בשום צורה, תאמינו לי, בתור זקן בן 112 (יליד 1908, מיינד יו), פחדתי יותר מכולכם גם יחד, לא רוצה למות אם אפשר להימנע מזה, אוהב את החיים שלי, אבל בכל זאת, ספורטאים צעירים, אני לא יודע אם הם היו בסיכון כזה גדול שלא יכולנו פשוט לבודד אותם בפלורידה כפי שה-WWE עשו עם האנשים שלהם ו"להמר" שהניסוי יצליח. וורסט קייס כמה שחקנים היו סובלים מנזלת, נשארים בבידוד, והכל בסדר, לא נגרם נזק. אבל, מה לעשות, לא מעט ממה שאני כותב זה חוכמה שבדיעבד, אני מבין את זה, אף אחד לא רצה לקחת אחריות, שזה מובן. מה שחשוב כעת הוא שנהיה פרקטיים, ונסתכל קדימה, ונתכונן לחידוש העונה.

אז איפה היינו? מישהו בכלל זוכר את הסטנדינג? רגע, האם קיידי וקליי יכולים לחזור? יש מצב נקבל את קיידי וקאיירי במדי ברוקלין בפלייאוף, שזה אסון לקבוצה שתקבל אותם [ואם זכרוני אינו מטעני, זו צריכה להיות פילדלפיה! עריכה: פילי נגדנו, אז זו תהיה בוסטון! הולי שיט! הולי שיט! הולי שיט! ברוקלין, שזה ניו יורק בעצם, נגד בוסטון, תהיה סדרה מטווווורפת].

• הדיון הזה עודכן לפני 1 week, 6 days ע״יEliko Ben Lulu.
      Rapgamer
      מנחה

אני מקווה שיתגברו על המכשולים ויהיה סיום אמיתי לעונה הזאת.
      אחת השאלות היא האם ישחקו עוד כמה משחקי עונה רגילה, או רק משחקי חימום ויקפצו ישר לפלייאוף. בשלב הזה אני פשוט אשמח שהליגה תחזור, באיזה פורמט שיראו לנכון.

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.