היום גמר המונדובאסקט: ספרד-ארגנטינה

ראשי פורומים פורום NBA היום גמר המונדובאסקט: ספרד-ארגנטינה

הדיון הזה מכיל 4 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 1 חודש.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

מוזמנים לתת כאן דעות ופרשנויות.

Rapgamer
    מנחה

אז היה משחק גמר חד צדדי ואנטי-קליימטי.

ספרד הייתה עם עליונות ברורה מבחינת אתלטיות וסייז, שלטה בריבאונד, הקשתה על הפלואו במשחק של ארגנטינה וניצחה ב-20 הפרש.

מה שאהבתי בטורניר זה שהוא באמת היה פתוח לגמרי. אם בשבוע הבא הטורניר היה מתחיל מחדש, מאוד קשה לבחור פייבוריטית. ספרד היחידה שסיימה במאזן מושלם אבל רוב הזמן דוקא לא הרשימה, והייתה על סף הדחה בחצי. גם שאר הקבוצות- ארה"ב שנחשבת לפייבוריטית הטבעית, סרביה שהרבה תלו בה תקוות, צרפת שנראתה הפייבוריטית בכניסה לחצי הגמר, אוסטרליה וארגנטינה הסימפטיות- כולן ברמה די דומה ויכולות ללכת עד הסוף, או להיות מודחות ברבע הגמר כפי שראינו אצל כמה מהן.

מבחינת שחקנים אינדבידואלים ראינו את בוגדנוביץ' ופטי מילס מפציצים לאורך הטורניר ומעלים את המניות שלהן. סטורנסקי הוביל את צ'כיה לטורניר מוצלח ומפתיע, וכמובן בספרד הצמד רוביו וגאסול היו טובים בעיקר במשחקים המכריעים והביאו את התואר.

Krit123
    משתתף

חבל שלא עקבתי בכלל, היו באמת כמה סיפורים יפים.
    [זה הזמן גם להגיד תודה על הדירוג שהיה קשה ומעולה השנה ]

יש לי העדפה לפאו מבין האחים גאסול, לפני כמה שנים הוא סחב את ספרד לאליפות אירופה אם אני לא טועה, קצת חבל לי שמארק מדביק את הפער.
    גם מבאס שהכישלון של ארה"ב נרשם במשמרת של פופ, הוא דווקא הדמות לסחוב קבוצה אפורה יחסית לתואר אפילו בקלות הייתי אומר. אבל הפער בין השחקן האירופאי הממוצע למקבילו האמרקאי הצטמצם בשנים האחרונות גם בחסות סגנון המשחק המשתנה.

Rapgamer
      מנחה

אני חושב שפאו גדול יותר ממארק בעיקר בזכות האליפויות שלקח כסיידקיק של קובי ב-2009 ו-2010. הוא היה בשיא הקריירה ועשה סדרות גמר של 18-10.

מארק נהדר אבל העביר את השיא בממפיס בקבוצות של סיבוב ראשון-שני.

Roeii1
    משתתף

ארגנטינה נתנה הצגה בחצי

אבל ספרד בהחלט גדולה עליה

דווקא הכוכבים של הNBA איכזבו

בין עם זה של ארה"ב שמלבד מיצ'ל נתנו טורניר רע

גובר אומנם היה X פאקטור מול הרכב הגמדים בUSA, אבל היה פשוט רע במשחק החצי מול ארגטינה, ולא הצליח להוכיח איזה יסודות התקפה כלשהם

יוקיץ' גם לדעתי איכזב, לא היה מספיק מעורב במדי סרביה

וגם יאניס שלא הצליח להראות עליונות כמו שציפו ממנו

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.