דירוג הפורום- טופ 40

ראשי פורומים פורום NBA דירוג הפורום- טופ 40

הדיון הזה מכיל 15 תגובות, ויש לו 11 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  kal לפני 3 שבועות, 6 ימים.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

תוצאות הסיבוב האחרון:
    45. קלינט קאפלה (8 קולות). בשנה שעברה דורג 32.
    44. ד'ארון פוקס (8, פחות קולות בסיבוב קודם). בשנה שעברה לא דורג.
    43. ג'מאל מורי (7). בשנה שעברה לא דורג.
    42. יוסוף נרקיץ' (7, יתרון מסיבוב קודם). בשנה שעברה לא דורג.
    41. ג'ייסון טייטום (6). בשנה שעברה דורג 34.

התוצאות המלאות- https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n_aLq2P01NB1t3ebIsy81VbyutVvNOR3R-3r5LzRUEk/edit#gid=0

אלו 40 השחקנים שנותרו במשחק:
    קריס מידלטון
    יאניס אנטטקומפו
    קייל לאורי
    פסקל סיאקם
    מארק גאסול
    בן סימונס
    טוביאס האריס
    אל הורפורד
    ג'ואל אמביד
    קמבה ווקר
    בלייק גריפין
    קיירי ארווינג
    קווין דוראנט
    ג'ימי באטלר
    ניקולה ווצ'ביץ'
    בראדלי ביל
    סטפן קרי
    דאנג'לו ראסל
    קליי תומפסון
    דריימונד גרין
    ניקולה יוקיץ'
    ראסל ווסטברוק
    ג'יימס הארדן
    דמיאן לילארד
    סיג'יי מקולום
    דמאר דרוזן
    למרכוס אלדריג'
    כריס פול
    מייק קונלי
    דונובן מיצ'ל
    רודי גובר
    לו וויליאמס
    פול ג'ורג'
    קוואי לאונרד
    קארל אנת'וני טאונס
    לברון ג'יימס
    אנת'וני דיוויס
    ג'רו הולידיי
    לוקה דונצ'יץ'
    דווין בוקר

בסיבוב הבא נא להצביע ל-4 שחקנים בלבד.
    בהצלחה!

kobyz
    משתתף

4 מסיבוב קודם:
    סימונס
    ראסל
    לו וויליאמס
    ווצביץ

Rapgamer
    מנחה

מצביע

מסיבובים קודמים:

1.דווין בוקר- המיקום שלו בדירוג השנה הולך להשתפר לעומת שנה שעברה, בזמן ששחקנים אחרים ששמרו על יכולת דומה ירדו 5-10 מקומות. זו הפעם השלישית שאני מצביע לו, אני חושב שהוא בודאי היה צריך להיות מודח בסיבוב שעבר. רק ביום שהסקילסט שלו יתחיל להשפיע על ההצלחה הקבוצתית, ולו במעט, יהיה לו קייס להתקדם עמוק יותר בדירוג. בינתיים הוא הגרסה המשופרת של זאק לאבין.

2. דאנג'לו ראסל- התלבטתי לגבי בסיבוב שעבר, מרגיש כמו הצבעה קלה בסיבוב הזה. סיים עונה מצוינת, אני צריך לראות ממנו המשכיות כי אני חושד שאחוזי המיד ריינג' יתיישרו קצת למטה ואז תעלה השאלה כמה הוא יעיל בתור סקורר. פרט לסקורינג, הוא לא מצטיין בדברים אחרים.

חדש- קל:
    3. מארק גאסול- נתתי קרדיט מקסימלי ל-intangibles שלו אבל מאוד קשה לבנות לו קייס הלאה. הוא אחד משחקני ההתקפה הכי חלשים שנותרו, כבר היה לו קשה כאופציה שנייה בממפיס אבל גם בטורונטו שהיה אופציה רביעית הוא לא הביא תפוקה יציבה, למעשה היו לו יותר משחקי no show בהתקפה מכל דבר אחר. משחקי ה-7 נקודות שלו כמעט עלו לטורונטו בסדרה מול פילי אלמלא ה-god mode של קוואי, וכמעט עלו להם בסדרה מול מילווקי אלמלא תחילת ההתפוצצות של ואן פליט.
    גאסול שחקן טוב וקבוצתי אבל בבסט קייס הוא צלע שלישית בקבוצה חזקה, וגם בתור צלע שלישית לפעמים אתה תצפה ממנו ליותר בהתקפה ולא תקבל.

===================
    נפתח כאן pool חדש של שחקנים, אפשר לבנות קייס לאיזה 10 חבר'ה שונים. אשמור את האקשן לסיבוב הבא ובינתיים אצביע לשחקן שהכי פחות מרשים מבחינת סקילסט. חשוב לי לציין שאני רואה אותו חצי רמה מעל השחקנים שהצבעתי ב1-3, אבל הקול שלי הולך ל:
    4. לו וויליאמס.

galhaase
    משתתף

כל החמישה שבחרנו נבחרו – מגניב, עכשיו יש לי 4 חדשים לבחור. מבחינתי נשארו לי 5 שחקנים שצריכים לצאת עכשיו – כריס פול, דיאנג'לו ראסל, לו וויל, דווין בוקר וקייל לאורי. החלטתי להשאיר את לאורי עוד סיבוב, אתם יודעים אליפות וזה…

אז המודחים שלי –

כריס פול – הוא דעך מאוד השנה וגם נראה שלא מסוגל להחזיק מעמד בריא יותר מחצי עונה.

דיאנג'לו ראסל – עונה אחת זה מספיק לטופ 50, אבל עד כאן.

דווין בוקר  – שחקן מוכשר בטירוף, אבל חור נוראי בהגנה וגם הווינריות שלו מוטלת בספק.

לו וויל – קלעי אדיר, אין ספק. לא הרבה מעבר לזה.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 חודש ע"י  galhaase.

Rapgamer
      מנחה

תוכל להרחיב במה גאסול עדיף על לאורי? לי זה נראה שלאורי גבוה יותר בהיררכיה בטורונטו.

galhaase
        משתתף

קודם כל ההבדל בינהם לא גדול. אבל בהסתכלות אחד מול אחד אני מעדיף את גסול. אני מבין שאני די במיעוט כאן אבל אני חושב שגסול הוא עדיין שחקן מאוד איכותי ועושה המון על המגרש ובאופן שיטתי עושה את כל מי שמסביבו טוב יותר.

מסיבובים קודמים: בוקר (אני כל פעם אומר שנדלג על קמפיין ההדחה כי הוא גם ככה יודח בסיבוב הקרוב, ושורד איכשהו. מה נסגר אנשים? אין שום משמעות להצלחה קבוצתית?) ולו-וויל.

השניים החדשים:

מארק גאסול – דומה למה שיובל כתב

ניקולה ווצ'ביץ' – אני חושב שכאן מגיע הגבול לקרדיט שאפשר לקבל על עונת קריירה. שייתן עוד עונה כזו ונחשוב על קייס לטופ 30. דיאנג'לו הוא השם הבא ברשימה שלי מסיבה זהה.

myway23
    משתתף

גאסול

ראסל

לו וייל

לאורי

88nothing
    משתתף

מארק גאסול
    לו וויליאמס
    דווין בוקר
    קריס מידלטון

Krit123
    משתתף

בוקר

דיאנג'לו

ווצ'ביץ' – כבר די הסברתי למה…

גאסול – חשבתי שקצת אוברייטד בהגנה, הוכיח לגמרי אחרת. בהתקפה לעומת זאת תמיד היה אוברייטד, נתן פלייאוף הפכפך מידי, לפחות לעקביות היה צריך לצפות בתפקיד מופחת – מהבחינה הזאת הוא אכזב. יש קולות לגאסול ולאורי אבל דממה בגזרת סיאקם, מקבל קרדיט מוגזם. לא רואה למה לאורי נבחר לפניו…

Rapgamer
      מנחה

מסכים. לאורי הוא גרסת הגארד של אל הורפורד. לא סקורר גדול אבל טוב בהרבה תחומים ומשפיע על המשחק באופן גדול יותר ממה שהסטטיסטיקה מספרת.

הוא השחקן הכי טוב בטורונטו אחרי קוואי. יש משחקים שזה סיאקם אבל במצטבר לאורי טוב וחשוב יותר.

Roeii1
    משתתף

מארק גאסול – די, הוא לא יכול להתקדם יותר. כמו שציינתי ירד מאוד ברמה בשנה האחרונה, הפך לשחקן רביעי או חמישי בהיררכיה. לטעמי שנה הבאה הוא בכלל יצא מהטופ 60

ניקולה ווצביץ' – גם מהסיבוב הקודם , סולידי ולא יותר מזה.

דווין בוקר – שחקן באמת מעולה שנמצא בקבוצה רעה מאוד. לא ממש התקדם בשנתיים האחרונות, כרגע לא מגיע לו להמשיך

לו ווילימאס – התלבטתי בין כמה גארדים, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות. חושב שלווילימאס יש תקרה מסויימת והוא מרגיש בנוח רק בסיטואציה מסויימת

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

ממשיך עם

גאסול ובוקר

מצטרפים

מידלטון וניקולה ווצ'ביץ

Rapgamer
    מנחה

מחכה למצביעים נוספים, בתקווה שמחר נתקדם לשלב מאוד מעניין בדירוג.

shahar
    משתתף

לו וויליאמס

מארק גאסול

דווין בוקר

מידלטון

kal
    משתתף

ההצבעה שלי:
    מארק גאסול
    בן סימונס
    ניקולה ווצ'ביץ'