הבטן של המזרח

ראשי פורומים פורום NBA הבטן של המזרח

הדיון הזה מכיל 4 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  שגיא רפאל לפני 2 שנים, 9 חודשים.

• מאת
    תגובות

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

בניגוד למערב, שם יש הפרש דיי גדול בין מקום שביעי למקום שמיני ומעשית אין בטן, במזרח יש בעיקר בטן.

בחלק העליון, קליבלנד וטורונטו מעל כל השאר. נראה שגם בוסטון ושארלוט פתחו פער קטן מהדבוקה. בחלק התחתון נראה שמיאמי, ברוקלין ופילדלפיה מחוץ לתמונה.

בין המקום החמישי (ניו יורק 16 – 15) למקום השנים עשר (אורלנדו 15 – 19) יש הפרש קטן של 2.5 משחקים.

מפתיעות: ניו יורק, מילווקי, וושינגטון (אחרי פתיחה נוראית, הם עכשיו רק משחק אחד מתחת ל50%).

מאכזבות: אטלנטה, שיקגו, אינדיאנה, דטרויט, אורלנדו.

אין ספק שיש פוטנציאל יפה בחבורה הזו, מי מהן תתעלה? מי תצליח לחבר רצף שישגר אותה לפלייאוף? או לחילופין רצף שישגר אותה ללוטרי?

האם אטלנטה, שיקגו, אינדיאנה ודטרויט יצליחו לחבר את הכשרון והציפיות למומנטום של נצחונות?

susi
    חבר

אני חושב שוושינגטון ייפלו קצת אחורית, גם פציעה שכבר קרתה וגם עוד פציעות שיקרו בעתיד ומנוחה רגילה של שחקני מפתח. דטרויט ממש מאכזבים.
    אורלנדו צריכים איזה טרייד כדי להביא קצת יותר קליעה, לדעתי הגיע הזמן להיפטר מסרג' איבקה כי בכסף שהוא מקבל הוא לא שווה את זה.
    אטלנטה ושיקגו אני חושב שייתצבו ויסיימו במקומות הראשונים (אחרי קליבלנד וטורונטו).

ortamir111
    חבר

ניו יורק מפתיעה ? שום דבר שאי אפשר היה לנחש , שיפור של רוז שנובע מהתאוששות מהפציעה וחזרה של הביטחון העצמי , כרמלו עם מוטיבציה ( אנשים מתעלמים ממנו אבל הוא אחד הסקוררים הטובים בNBA )
    פורזינגיס ממשיך להשתפר וההחלפה של אפללו בקורטני לי חיזקה אותם
    נואה אומנם יום אסל יום בסל אבל גם הוא תורם יחסית

זאב סוביק
    משתתף

אם כבר וושינגטון מפתיעה, זה לרעה. אבל אחרי שהקבוצה התייצבה אני לא רואה איך הם מפספסים את הפלייאוף

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

זאב וושינגטון של חודש דצמבר מפתיעה את זו של חודש אוקטובר.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

סטטיסטיקות פורום

משתמשים רשומים
269
פורומים
1
דיונים
237
תגובות
4,016
תגיות
21