הארדן קולע 60 נק' בשלושה רבעים

ראשי פורומים פורום NBA הארדן קולע 60 נק' בשלושה רבעים

מציג 4 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

הרוקטס מביסים את ההוקס וקולעים 158 נק'

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

עוד קצת על המשחק של הארדן הלילה

האיש שיחק 31 דקות ולא שיחק בכלל ברבע האחרון.

כשהוא הגיע ל 60 להוקס היו 70

16 מ 24 מהשדה, כולל 8 שלשות. 20 מ 23 מהקו ולזה הוא הוסיף גם 8 אסיסטים.

מדד +/- של 50!

Rapgamer
      מנחה

ואפשר להוסיף שהוא מסר 8 אסיסטים. כל דאבל טים שקיבל נענה במסירה מהירה וחכמה בלי התחכמויות.
      מטורף לגמרי. יש מצב ש-24 זריקות זה המספר הכי נמוך לשחקן שקלע 60 אי פעם. כמה זריקות קליי לקח ב-60 בשלושה רבעים שלו?

Krit123
      משתתף

כמעט מוזר שזה סך הכל משחק ה-60 נקודות הרביעי שלו..

בכל אופן דנבר עם הפסד מדכא בסאקרמנטו. בזבזנו הופעה מצוינת של גארי האריס, שהגיע לשיא עונתי כבר ברבע הראשון (18) בעונת סקורינג חלשה. ג'וקר עם משחק נוראי, כל פגרה עולה לו בקילוגרמים כנראה. פשוט לא מסוגל להתאמץ לשים את הכדור בסל, אם המהלך לא מובן מאליו הוא פשוט לא יעשה אותו, קולע רק שיש פרצה מוחלטת בהגנה (fun fact – פלאמלי קולע יותר ממנו בשלושת המשחקים האחרונים).
      כשהוא חזר ברבע האחרון חששתי לגורל המשחק, ובערך מאותו רגע התקשנו לשים נקודות. הגיע להארכה והפסדנו, החלטות לא טובות בפוזשנים מכריעים…

למעט אולי 3 שחקנים אם הייתי צריך לפרגן, כל הסגל בעונה די מאכזבת, לא ברור לי איך אנחנו במאזן 13-4 או איך אני אמור להרגיש עם זה. אנחנו אמנם מובילים את הליגה ברייטינג הגנתי, אפשר לייחס לצירוף של גראנט, לשיפור של מורי, וכנראה לעובדה שבארטון חזר לכשירות מלאה. Willie B הוא בערך נקודת האור היחידה העונה, הבנתי שהפציעה עונה שעברה ממש השפיעה לו על היכולת וזה ניכר, הוא משחק מעולה וזה גיים צ'יינג'ר במידה ויסחוב עד הפלייאוף. הוא מסוג השחקנים שביום נתון מסוגלים להתעלות גם על שחקנים טובים בהרבה ברבדים שונים של המשחק.

Rapgamer
      מנחה

תודה על הנתון של יוקיץ' ופלאמלי. או במילים אחרות- הג'וקר קולע בחד ספרתי 3 משחקים ברציפות.

מאוד התרשמתי מההגנה של דנבר העונה ואני לא מופתע שהם מדורגים 1 בליגה. מירב הקרדיט צריך לכת למייק מאלון לדעתי שהוא המועמד המוביל למאמן העונה. מאזן 13-4 במערב כשהכוכב הראשי שלך בעונה אישית חלשה זה מאוד מרשים.

מציג 4 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.