ראשי פורומים פורום NBA דראפט – בחירה מס' 2 מול בחירה מס' 3

הדיון הזה מכיל 6 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  11 לפני 2 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

Sleepwalker
    משתתף

פעם הייתה לי חדוות כתיבה, והשתמשתי בה בשביל בלוג ספורט משלי. כיום החדווה כבר נעלמה, הבלוג עומד לו מוזנח, אבל הפוסט הזה אמנם כבר בן 4, אבל עדיין רלוונטי באותה מידה.הרעיון – להשוות 20 דראפטים, ולהחליט אחת ולתמיד לפי המספרים ומבחן התוצאה – האם בחירה מס' 2 הממוצעת טובה מזו שאחריה? ואף מילה על 2-נגד-3 המפורסם מ-1984.

אשמח לפידבקים, ועוד יותר – אשמח אם יתפתח דיון פורה בעקבות זאת

http://sleepwalkersports.blogspot.co.il/2013/02/nba-draft-2-vs-3.html

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

מצויין. חולה על הדברים האלה. נמצא זמן לקרוא. מה דעתך לתרגם לעברית ולהעלות אצלינו?

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

אחלה פוסט. כל כך עצוב הקריירה של גרנט היל.

Sleepwalker
    משתתף

תודה על הפידבק 🙂
    אני לא רואה את עצמי מתרגם את זה לעברית, אבל אם אתה רוצה לעשות את זה, עם מתן קרדיט (ולינק לפוסט המקורי) – בכיף.
    ק עשה טובה, תקן את הציון של הדראפט האחרון שהזכרתי, דריק וויליאמס נגד אנס קאנטר – הייתי אומר שדברים קצת השתנו מאז 😉

זאב סוביק
    משתתף

סליפ ווקר – קודם תודה רבה על השיתוף! בינתיים רק רפרפתי, אבל באמת נגעת בנקודה שאני מדבר עליה כבר זמן רב ונקראת "קללת הבחירה השנייה". כפי שתראה בלינק הבא, הבחירה השנייה לא רק פחות טובה במובהק מהבחירה השלישית, אלא היא החלשה ביותר מכל חמשת הבחירות הראשונות!

יש לי השערה ל-מדוע זה קורה. מה דעתך?

נ.ב – אשמח להשתמש בטור שלך כבסיס כדי לכתוב על "הקללה", כמובן עם הקרדיט המתאים

זאב סוביק
    משתתף

11
    משתתף

דרושים עובדים להייטק, יש לנו מאות משרות פנויות בכל תחומי ההייטק בכל הארץ, באבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, QA, תוכנה, מהנדסי מכונות בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, JAVA, מנתחי מערכות, ועוד, אז אם אתם מחפשים עבודה בכל תחום מתחומי ההייטק תשלחו לנו קורות חיים למיילannie.ros32@gmail.com

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.