דנבר מנצחת את מיאמי

ראשי פורומים פורום NBA דנבר מנצחת את מיאמי

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

משחק קבוצתי טוב של דנבר.

ההיט פותחים בחמישייה ללא רכז טבעי, יש שיאמרו ללא רכז בכלל. ווינסלו, באטלר וקנדריק נאן מתחלקים בהובלת הכדור כאשר אדבאיו ומאיירס לאונרד בקו הקדמי. מיאמי סובלת מכמות יחסית גבוהה של איבודים (וגם של רוקיז, שכידוע נוטים לאבד) אבל אני חושב שזה סימן חיובי של חשיבה מחוץ לקופסה. לא כל קבוצה חייבת PG מוביל כדור.

בכל אופן המשחק הספציפי הזה לא היה פרסומת טובה לאיזשהו פרמטר התקפי של מיאמי, שהחטיאו המון מכל הטווחים. אני מאוד אוהב את אדבאיו, לדעתי מיאמי צריכה לשחק יותר דקות איתו ב-C, כאשר בעמדה 4 באטלר או ווינסלו. ספולסטרה אוהב את מאיירס לאונרד ואוליניק שמרווחים את המשחק אבל הם לא קלעים מבריקים בצורה יוצאת דופן ויש להם גם חסרונות מבחינת הדינמיות בהתקפה.

בדנבר יוקיץ' עדיין לא יצא מהפגרה. אני רואה אותו משחק וכמעט נרדם. הוא הסתבך בבעיית עבירות ופלאמלי היה טוב מהספסל. בינתיים אחרי 7 משחקים הג'וקר בדעיכה בכל פרמטר סטטיסטי מעונה שעברה.
      ג'מאל מורי היה טוב במחצית השנייה ויחד עם תרומה של וויל ברטון והגנה קבוצתית טובה הם פתחו יתרון דו ספרתי שנשמר עד לסיום.

Krit123
      משתתף

מיאמי כאילו חזרה לממדיה הטבעיים, אנחנו ניקח את זה כמחמאה.
      מסוג המשחקים שהם היו צריכים 30 מבאטלר בשביל להישאר בתמונה, בינתיים הוא בגישה קבוצתית מאז שהגיע.

אנחנו משתמשים בגראנט יותר טוב לאחרונה, מקבל את הכדור בתנועה אחרי חסימה בדרך לסל ומשם הוא הכי אפקטיבי.
      פורטר ג'וניור כזה מוכשר, נקווה שדקות מצומצמות דווקא יעבדו לטובתו בטווח הארוך.
      יש עכשיו סטרץ' של 7 מ-9 בבית, צריכים לסיים אותו איפשהו בצמרת בשביל להבטיח פתיחה טובה.

יש לי הרגשה שבסוף העונה הזאת מישהו יצטרך להושיב את יוקיץ' לשיחה ולהסביר לו שהגיע הזמן שיכנס לכושר. לייצג את הנבחרת בקיץ היה טעות לאחר פלייאוף ראשון ואינטנסיבי. הוא זורק יותר (ג'אמפרים) לאחרונה, ונכנס לבעיית עבירות, מרגיש כמו עייפות מצטברת.

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.