דנבר – לייקרס: חזרנו לקרקע לפני הפגרה

ראשי פורומים פורום NBA דנבר – לייקרס: חזרנו לקרקע לפני הפגרה

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Krit123
      משתתף

כיאה למשחק, הסיכום יהיה כאוטי ומבולגן.

ג'וקר נעלם לגמרי במחצית השנייה+הארכה. פעם ראשונה מזה הרבה זמן שאני רואה אותו משחק מפוחד… במחצית הראשונה היה מעולה התקפית אבל אפשר לדווייט לחגוג מתחת לסל עם שלל ריבאונד התקפה. אם אתה נותן לדווייט להיכנס למשחק בשלב מוקדם, בעייתי. בדרך כלל אם הוא לא משפיע לטובה מיידית הוא עושה שטויות ומכניס את עצמו לבעיית עבירות.
      ג'וקר לא הצליח לייצר באחד-על-אחד, שזה לא דרמטי, אין מניעה שמישהו 'יתניע' אותו, זה לא חייב לבוא Unassisted, אבל הוא לא הגיע לאזורים שמהם אפשר להזין אותו ונמנע לזרוק שלשה שיכלה להשוות את המשחק בסיום, מה שהוביל לאיבוד כדור.

החדשות הטובות: מורי חזר מהפציעה כמו שחקן ששווה את חוזה המקס שקיבל בקיץ. יש לי עדיין ביקורת על התזמון של המהלך, לא רואה סיבה להקדים את המאוחר כי לך תדע מה יהיה, אבל הוא היה ענק. 32 נקודות 10 אסיסטים, הופיע בגדול. ביום רגיל זה היה אמור להוביל אותנו לניצחון…

הספסל הוביל ריצה ברבע השני שהביאה ליתרון דו-ספרתי (הכי גדול שהיה לנו), ולדעתי ירד מוקדם מידי. אם הספסל רץ טוב, תן להם לרוץ עד שזה נגמר. מילסאפ נראה מעולה עם היחידה השנייה (שלשום החזיר אותנו מפיגור 23 ברבע השלישי מול הספרס), כמובן גם מונטה מוריס. נואה וונלה ערך בכורה בתזמון הכי מלחיץ, נורא אהבתי מה שראיתי. קלע שלשה, שמר סביר על לברון בחילוף, ברגע שיכיר את המערכת הוא אלטרנטיבה מעניינת בעמדה 5 (במחצית השנייה כבר היה נראה אבוד לפעמים).

אני אוהב את המצ'אפ של גרנט על AD. למעשה, אני חי בשלום עם גרנט מול כל בן אנוש. טורי קרייג לעומת זאת לא הצליח להתמודד עם הפיזיות של לברון..
      זה הזמן גם להזכיר את יראת הכבוד שיש לנו ממנו (ובעקבותו משאר הקבוצה), היו לו כניסות לסל ובמעבר שאפיינו אותו בשיא שלו, בקלות שקבוצות מנוסות יותר יודעות למנוע. גם בהגנה כל פעם שקיבל את ג'וקר בחילוף האחרון התחיל לרעוד. הוא כמובן חד בטירוף וסיים גם עם 14 אסיסטים לצד 32 נקודות. דיוויס קלע שתי שלשות מכריעות בהארכה ממסירות שלו.

עוד בקטנה
      -אנחנו עמוקים מהם משמעותית, בכשירות מלאה יש לנו הרבה יותר אופציות.
      -מאלון הגיב להרכב הגבוה של ל"א (הווארד/דיוויס/לברון) עם מילסאפ/גרנט/יוקיץ' לכמה דקות, וזה דווקא מעניין. לצד מורי ואולי מוריס, החמישייה הזו אולי יכולה לעבוד.
      -את הפסגה כבר לא נשיג, נקווה שנפגוש אותם גם בפלייאוף. כרגע הת'אנדר והמאבס מתנדנדות בטבלה, האיכות של המיקום תקבע לפי זהות היריבה.
      -שאלה אליכם, אם החזקתם מעמד עד עכשיו, מול מי מהקבוצות בל"א יש לנאגטס מצ'אפ טוב יותר? כמובן שהסיכוי לנצח קלוש אבל אני עדיין בהתלבטות.

Rapgamer
      מנחה

גרנט שחקן הגנה נפלא, ובנוי בעיקר מול כמה מהסקוררים הכי משמעותיים העונה בתמונה על האליפות (יאניס, קוואי, לברון, דיוויס).

ג'מאל מורי ממש מרשים אותי לאחרונה, אני כל פעם לא מבין איך הסטט' שלו כל כך פחות טובה ממבחן העין. אני רואה שפתח את העונה שקט ומאז בעלייה.

לא יודע לענות על השאלה שלך לגבי המצ'אפ מול LA. מסכים שהסיכוי נמוך מאוד either way. אתה המומחה לענייני דנבר, מה דעתך?

Krit123
        משתתף

יצא לי לחשוב על זה, גרנט הוא בדיוק השחקן שכל קונטדרית צריכה. אני לא מצליח לחשוב על קבוצה ב-6 המובילות בכל קונפרנס (אולי למעט בוסטון) שהוא לא היה מזניק אותה קדימה. ביוסטון למשל הוא התאמה מושלמת.. איזה מזל שדנבר שמה עליו יד.

מולנו, הדואו של הלייקרס מפחיד אותי בהרבה.
        ג'וקר בדרך כלל אוהב לשחק מול שומרים בסגנון של קוואי וג'ורג', They tend to overplay the passing lanes. הוא פחות אוהב לעמוד מול גבוה שיכל ללכת על הראש שלו בשתי הצדדים, וכבר פעמיים העונה הוא לא מצליח לקנות סל 5 דקות לסיום מול דיוויס. בבית.
        הארל, על כל הנזק שיעשה התקפית, הוא כמובן עמדת פתיחה נוחה בהרבה, מה שחשוב גם לביטחון.

כאן העומק נכנס לתמונה, לקליפרס יש 7 שחקנים על כל עמדה, רג'י ג'קסון למשל ניצח אותנו בהארכה תחילת החודש בדטרויט (הרגע חתם). לעומת זאת הלייקרס מוגבלים, ולנו יש מספיק חתיכות בשביל לנסות להרכיב את הפאזל הנכון. אבל בגלל שאנחנו פשוט מפוחדים מהם, ולברון פשוט ימשיך להביא יוקיץ' לפיק&רול, הם סך הכל צריכים שני שחקנים שיקלעו מידי פעם שלשה חופשית, את שאר הנזק הצמד יעשה.
        בקיצור כרגע הייתי נותן יתרון קל למפגש מול הקליפרס…

ככה או ככה אני כמובן ישמח שרק נגיע למפגש בשביל לקבל בראש, אני לא מצליח להבין למה בתקשורת יש חמת מיאוס מהנאגטס, אשכרה שמעתי את פול פירס אומר לפני כמה ימים ש'זה אותו סיפור איתם כל שנה, הם טובים בעונה הרגילה ואז עפים בסיבוב השני'. רק נזכיר שזה קרה בדיוק פעם אחת, תרתי משמע. לפני זה, הפעם האחרונה שדנבר הגיע לפלייאוף הייתה עונת 12-13, אז היא עפה בסיבוב הראשון. כמה רחוק זה היה? פירס עוד שיחק בבוסטון, איגי עוד היה בדנבר, לפני שעבר לקבוצה שהעיפה אותה והשאר היסטוריה.

Rapgamer
          מנחה

מסכים כמובן לגבי ה"מיאוס". האמת שאני גם סקפטי לגבי דנבר, וחושב שהמקום השני קריטי עבורכם, אבל סך הכל אתם קבוצה עם סגנון משחק קצת שונה מרוב מה שאנחנו רואים היום בליגה וזה כבר טוב. בנוסף לשלם שגדול מסך חלקיו.

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.