דנבר גנבה אחד במילווקי

ראשי פורומים פורום NBA דנבר גנבה אחד במילווקי

מציג 0 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Krit123
      משתתף

הניצחון הכי גדול העונה, משהו שאפשר היה להגיד גם על הניצחון על יוטה אתמול. יש משהו בקבוצה הזאת, אין לי מושג מאיפה הם מוצאים את הכוחות. ביחס לסגל הקצר (מורי/מיסלאפ/האריס/פלאמלי בחוץ) רשמנו בק-2-בק לדורות.

נתקלתי בנתון לפני כמה שבועות (הם לא הפסידו מאז) שב-6 ההפסדים העונה היריבה של הבאקס קלעה באחוזים חריגים מחוץ לקשת, ואנחנו לא היינו יוצאי דופן (22-46). אם זאת צריך לומר שהאסטרטגיה ההגנתית של הבאקס היא לתת לך את הזריקה מבחוץ, וכשעשו את ההתאמה כבר היה מאוחר מידי.

אנחנו כאמור בבק-2-בק פחות מ-24 שעות אחרי המשחק מול יוטה, ובפתיחה הם שתפו אותנו באנרגיות ופיזיות. ברבע השני הספסל התחיל להשתולל ולשחק מהר, וירנדו למחצית בפיגור 7. ברבע השלישי ג'וקר ירד מוקדם עם עבירה רביעית, ומשם הספסל המשיך מאיפה שהפסיק. המסקנה היא לדעתי שאנחנו חייבים לשחק מהר ונמוך יותר לפעמים… ברבע האחרון היו קולות של חזרה אבל בארטון (24-7-8 כולל 6-9 לשלוש) מעל כולם עזר לסגור עניין עם סלי קלאץ'.

כל התשעה ששיחקו היו בדאבל-פיגרס(!!), זה היה מאמץ קבוצתי לחלוטין. ההאסל בזמן האחרון פשוט מטורף, אנשים מתאבדים על המגרש. אני לוקח את כל מה שאמרתי על הואנצ'ו בחזרה, נתן את המשחק הכי טוב שלו העונה. גרנט אדיר עם 7 חסימות, MPJ שואב ריבאונדים בלי שאתה שם לב (היה רגע מפחיד שנחת על הרצפה ובקושי זז, חשבתי שזה הגב אבל סובב בקטנה את הקרסול ולא חזר) וגם שמר ממש טוב על יאניס.
      טורי קרייג הוא אלוהי ההאסל, כשהוא וביזלי (5-10 לשלוש) משחקים האנרגיות אחרות. גם מוריס ופי ג'יי דוז'ייר (היה גם טוב הגנתית) תרמו מהספסל כל אחד בתורו.
      ג'וקר היה עם -9 אבל שיחק את רוב הרבע האחרון וסיים עם 15-9-10.

חשבתי לפני המשחק (ומסתבר שמאלון חשב כמוני) שזו בכלל הזדמנות לתת לג'וקר ולאחרים לנוח, אבל הם סירבו. אני ממש מקווה שנמצא להם הזדמנות לנוח לפני שמישהו יפגע (חשבתי שאולי יהיה בלואאוט), אולי אפילו במשחק הקרוב מול דטרויט.

• הדיון הזה עודכן לפני 4 months ע״יKrit123.
מציג 0 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.