די נמאס כבר מוויגנס – הצעה לטרייד

ראשי פורומים פורום NBA די נמאס כבר מוויגנס – הצעה לטרייד

הדיון הזה מכיל 9 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ניר אור-אל לפני 3 שבועות, 2 ימים.

• מאת
    תגובות

myway23
    משתתף

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y3sh3rcb

כריס פול ונואל למיני
    וויגינס, טיג, אוקגי, טרבון גראהם לאוקלהומה + 2 בחירות סיבוב ראשון של מיני (2020+2021) או בחירה ראשונה ובחירה שניה, תלוי כמה מיני רוצים לשנות משהו.

וויגנס חייב לשנות אווירה, לא שזה מבטיח שיסתובב אצלו איזה בורג אבל הבנאדם הזה במיני הוא רק נזק וזה מעצבן אותי (ואני לא אוהד מיני), על הדרך הם נפטרים גם מטיג, כי אם כריס פול מגיע – טיג מיותר (בכלל הוא מיותר אבל לא משנה). בנוסף הם מקבלים פרוספקט נחמד שיכול להעמיד קו קדמי מעניין – טאונס ונואל.

תחשבו על חמישייה של פול – קולבר (רוקי) – קובינגטון – נואל – טאונס

לדעתי פול זה אחלה תוספת לטאונס, רכז וטרן שמתאים לשחק איתו, וגם נואל הראה ניצוצות שנה שעברה.

אוקלהומה נפטרת מכריס פול ועל הדרך מוסיפה לעצמה עוד 2 בחירות דראפט סיבוב ראשון.
    בסך הכל היא חייבת לפול כמעט 160 מיליון (אם יבחר לממש את העונה האחרונה) והחוזה של וויגנס הוא 147 מיליון – חיסכון של 13 מיליון. טיג וגראהם חוזה נגמר וייתכן שיוכלו להעביר אותם תמורת משהו, אם לא זה לא נורא. מקבלים גם את אוקגי שנתן עונה חביבה ויש לו פוטנציאל מסויים להיות רול פלייר נחמד? (את האמת שלא ראיתי אותו מספיק).

בשורה התחתונה אוקלהומה מוסיפה 2 בחירות סיבוב ראשון (או בחירה ראשונה ושניה), מורידה מעצמה חוזה הזיה של כריס פול ומהמרת על וויגנס שאולי משהו ישתנה אם ישנה מקום (את האמת זה יכול לקרות אבל אל תבנו על זה).

דעות?

• הדיון הזה עודכן לפני 3 שבועות, 4 ימים ע״י myway23.

myway23
    משתתף

ישבתי וחשבתי איזה עוד קבוצה שבורה אפשר להכניס למיקס והמג'יק עלו:
    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yywzseeq

זה הבסיס לטרייד:
    אורלנדו מצרפים את פול, קובינגטון, נואל, בחירה סיבוב ראשון ממיני (2021)
    מיניסוטה מצרפים את אארון גורדון, פורנייר ושרודר
    אוקלהומה מצרפים את וויגינס, טיג, אגוסטין, טרבון גראהם, בחירה סיבוב ראשון ממיני (2020)

למה אורלנדו עושים את זה?
    נתנו מספיק צ'אנס לאארון גורדון לקחת את המושכות והוא מסרב לקחת, שחקן פותח חביב אבל כנראה שלא מעבר לזה. חסר להם בדיוק שחקנים וותיקים כמו פול, קובינגטון ונואל, פול יכול לתרום הרבה לפולץ (נראה שהם מאמינים בו), קובינגטון אחלה סטרטר לוחם, נואל מוסיף קשיחות לצד וויאצ'יץ' וזה נשמע לי דואו טוב. בנוסף אוספים בחירה סיבוב ראשון כפוליסת ביטוח.

למה מיניסוטה עושים את זה?
    נפטרים מהחוזה המעיק של וויגינס, משדרגים את טיג בשרודר, אארון גורדון לצד טאונס יכול להיות מעניין, ופורנייר קלע שיכול לתרום להם מאוד. מוותרים על 2 בחירות סיבוב ראשון אבל השידרוג כנראה יעשה את הבחירות לאמצע\סוף הסיבוב הראשון.

למה אוקלהומה עושים את זה?
    בעיקר כדי לפנות מקום בתקרה לשנה הבאה (טיג, אגוסטין וגראהם זה חוזים נגמרים) ולאסוף עוד בחירה סיבוב ראשון. בנוסף מהמרים על וויגינס שאולי משהו ישתנה. פלוס ענק נוסף זה להיפטר מכריס פול.

הרכבים:
    אורלנדו ראשון: פול, טרנס רוס, קובינגטון, נואל, וויאצ'יץ
    אורלנדו מחליפים: פולץ', אמינו, אייזיק, בירץ', במבה

מיניסוטה ראשון: שרודר, פורנייר, קולבר (רוקי), גורדון, טאונס
    מיניסוטה מחליפים: נאפייר, אוקוגי, ליימן, ג'ורדן בל, ג'יאנג

אוקלהומה ראשון: באמא שלכם את מי זה מעניין? העפנו את פול, קיבלנו עוד בחירה סיבוב ראשון, עונה פיננסית נדבר שנה הבאה 🙂

Rapgamer
    מנחה

מסכים עם הכותרת אבל חושב שאנחנו מוותרים על יותר מדי בטרייד.

למי יש trade value גבוה יותר- פול או וויגינס? שאלה טובה. פול שחקן הרבה יותר טוב, אבל גם הרבה יותר מבוגר וצפוי להרוויח בשנים הבאות 38 מיליון, ואז 41 מיליון, ואז 44 מיליון.
    וויגינס לעומתו מחזיק בחוזה ארוך יותר בשנה: הוא ירוויח 27, 29, 31, 33. האם כריס פול המזדקן ב-41 וב-44 מיליון עדיף על פני וויגינס ב-29 וב-31? יכול להיות, לא בטוח. בכל מקרה לא בהרבה.

לכן אני חושב ששאר הויתורים שמינסוטה עושה הם קצת יותר מדי. אוקוגי סיים עונת רוקי סימפטית. יש לו כישרון הגנתי מצוין, הוא יודע לחתוך לסל וברגע שיפתח קליעה יציבה משלוש יהפוך למצרך מבוקש.
    כשאתה מדבר על עוד בחירת סיבוב ראשון או אפילו שתיים, מקבוצה כמו מינסוטה שבכל מקרה לא הולכת לסיים בצמרת הליגה, בעיני זה תשלום גבוה מדי.

בכל טרייד על כריס פול צריך לקחת בחשבון את האלטרנטיבה: קייל לאורי. הוא צעיר מפול בשנה, פחות פציע ממנו והאריך את החוזה שלו בשנה כך שירוויח העונה 33 מיליון, ובעונה הבאה ירוויח 30. זה חוזה יותר אטרקטיבי בהרבה (63 לשנתיים) מאשר זה של פול (123 ל-3 שנים).

myway23
      משתתף

ראפ, אם אתם מעוניינים שטאונס ירצה בכלל להישאר בקבוצה לאחר החוזה שלו, צריך להראות דרך ולנסות כל הזמן, עם כל הכבוד עם וויגינס והחוזה שלו הם לא יגיעו לשום מקום. את אוקוגי אני לא מכיר מספיק טוב אם זה יותר מדי למיני – אפשר להשאיר אותו (בטרייד השני לא כללתי אותו).
      אני מעדיף את פול המזדקן מאשר את וויגינס, הניסיון של פול חשוב, הוא הרבה יותר חכם, ויכול להוביל את הקבוצה מאחורי הקלעים, לחנך צעירים וכו' – זה שווה כסף.
      שוב, אני לא חושב שהבחירות של מיניסוטה משמעותיות אם היא רואה את עצמה מגיעה לפלייאוף ולדעתי בהצעת טרייד השניה יש לה סגל שיגיע לפלייאוף ובהצעה הראשונה יש לה סיכוי לא רע. ד"א בהצעת טרייד הראשונה מיניסוטה מורידים מעצמם 10 מיליון השנה (במקום לחכות לשנה הבאה וטיג יורד מהספרים).

ד"א לאורי לדעתי לא מועמד לעבור אז אני לא חושב שהוא צריך להיות בדיון מה גם שאני חושב שפול מתאים יותר מלאורי למיניסוטה.

Rapgamer
        מנחה

KAT נכנס כעת לעונה הראשונה בחוזה ל-5 שנים. אתה צודק שאנחנו צריכים לבנות קבוצה ראויה כדי שירצה להישאר, אבל הטיימליין שלנו הוא לא win now אלא לבנות את הקבוצה הכי חזקה לעוד 2-3 שנים מהיום. חבר'ה כמו לברון ודיוויס עזבו את קבוצות הבסיס שלהם כי הם ניסו להאיץ את הבנייה והחתימו שחקני win now על חוזים אוברפיי, במקום לבנות בסבלנות מלמטה למעלה.

בדיון המקביל ראינו עד כמה המערב חזק. יש 8 קבוצות שיכולות לנצח 50 משחקים מבלי שאף אחד יופתע, ועוד כמה מועמדות טובות שדופקות על הדלת. אני לא חושב שהגורל של טאונס תלוי האם נעשה פלייאוף השנה, ואני אפילו לא חושב שיחד עם פול, שהוא אחד השחקנים הכי פציעים בליגה, משהו מובטח לנו.

לכן לא הייתי רוצה להיפרד משחקנים צעירים (אוקוגי) ובחירות דראפט עתידיות לטובת שחקנים שהערך שלהם יהיה שלילי או אפסי בעוד 2-3 שנים.

הטרייד השני שהצעת באמת יותר טוב מבחינת מינסוטה. אנחנו משתפרים מקצועית, אין שאלה. אני שונא את שרודר ואולי בגלל זה לא מתתי עליו, אבל האמת שזה טרייד יפה. למרות שהייתי מעדיף להשאיר אצלנו את טיג שמסיים חוזה השנה, מאשר את שרודר בעוד שנתיים.

88nothing
    משתתף

אם מישהו מציע את ההצעה הזאת לפרסטי הוא מחבק אותו.
    בשתי ההצעות מינסוטה נותנת הרבה יותר מידי.
    ונניח והטרייד הזה קורה, מיניסטוה יעשו פלייאוף? כי לדעתי אין מצב!

myway23
      משתתף

הערך טרייד של וויגינס הוא מינוס רציני (כנ"ל פול, אולי 2 החוזים הכי גרועים בליגה)
      אבל לפול יש ערך, לוויגינס כרגע לפחות זה נזק.

אני חושב שהבחירות שמיניסוטה נותנת לא משמעותיות, כמובן בהינתן שהם מגיעים לפלייאוף.
      ולדעתי בהצעת טרייד השניה יש להם סיכוי טוב להגיע לפלייאוף.

88nothing
        משתתף

אנחנו כנראה נסכים שלא להסכים על הסיכויים של מיני לפלייאוף לאחר הטרייד.
        תאר לך משהו בסגנון הזה http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yx9uexmq

או בדצמבר משהו כמו דיאנג'לו ראסל ולוני על וויגינס וקובינגטון.

ושים לב להצעה הזאת: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yy74bdzf
        בוסטון סוגרים את החור מתחת לסל, מיני מקבלים שחקן שמתאים בול גם מבחינת סקורינג וגם יכולת משחק(אם יחזור ל70% יכולת) וטורונטו מקבלים את וויגינס הקנדי ואת SG צעיר.

Rapgamer
          מנחה

הטרייד הראשון יפה ומתבקש. שני השחקנים מיצו את עצמם (ואכזבו) בקבוצה הנוכחית. וויגינס יותר צעיר ומתאים לטיימליין של שארלוט, באטום מסיים חוזה מוקדם ואם לא יתן לנו כלום, לפחות ירד מהספרים מהר יותר.

הטרייד השני גם סבבה. בתור מינסוטה אני קצת חושש מהיוורד של עונה שעברה, שהיה שחקן די גרוע וכמובן אוברפיי רציני בפני עצמו. אם הוא יחזור ל70-80% מהיוורד הישן זה שווה לנו, אבל אם ימשיך להיות צל של עצמו אנחנו רק מפסידים את אוקוגי, שכאמור אני חושב שיש לו ערך עבורנו.

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

ESPN השאירו אותו מחוץ לרשימת 100 השחקנים הטובים בליגה.

וויגנס בתגובה – אין בליגה 100 שחקנים יותר טובים ממני

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כתבות אחרונות

סטטיסטיקות פורום

משתמשים רשומים
289
פורומים
1
דיונים
286
תגובות
4,222