דירוג הפורום: 4 האחרונים

ראשי פורומים פורום NBA דירוג הפורום: 4 האחרונים

הדיון הזה מכיל 28 תגובות, ויש לו 13 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ברוך לפני 3 שבועות, 1 יום.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

בתום סיבוב עמוס בהצבעות הודח:
    5. יאניס אנטטקומפו (7 קולות). בעונה שעברה דורג 6.

לתוצאות המלאות- https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n_aLq2P01NB1t3ebIsy81VbyutVvNOR3R-3r5LzRUEk/edit#gid=0

אלו 4 השחקנים שנותרו במשחק:
    קווין דוראנט
    סטפן קרי
    קוואי לאונרד
    לברון ג'יימס

נא להצביע לשחקן אחד.
    בהצלחה!

Rapgamer
    מנחה

כמה מילים על ההדחה של יאניס:
    1. לדעתי הוא צריך להיות מדורג גבוה יותר. אני חושב שהוא ארגיובלי השחקן הכי טוב בליגה. זה ארגומנט שאפשר לבנות לעוד כמה שחקנים אבל לא ללברון.
    2. אם היינו עורכים את ההצבעה יותר בסמוך לעונה, יאניס גם היה מדורג גבוה יותר מלברון. מאז אולי הספיקו לשכוח עד כמה הוא התקרב לקחת את מילווקי, שהיא לא בדיוק סופר טים, לפחות ל-NBA פיינלס ולדעתי גם לאליפות.
    אצל לברון האפקט הפוך וככל שמתרחקים מהעונה הגרועה של הלייקרס, והדרכים השונות בהן לברון היה אחראי לה, נוצר נרטיב אלטרנטיבי.
    3. זוכרים את גיים 3 בין מילווקי לטורונטו? הבאקס הובילו בסדרה 2-0, הגיעו להארכה במשחק חוץ ושמטו את זה. מספיק שזריקה אחת הייתה נכנסת יותר או פחות, ויאניס היה מגיע לפיינלס ומדורג בטופ 3 אצל כולם כאן.
    זה לא קרה, וצריך לדרג את יאניס בהתאם למה שכן קרה. אבל יש פה שחקן שגם עוד 100 זריקות לא היו מצילות את העונה שלו, שלא הייתה תלויה בסנטימטר לפה או לשם אלא ביכולת שהיא באופן עקבי הרבה פחות טובה משל השאר כאן. אני מדבר על לברון כמובן.

בסיבוב הזה חשבתי לצלול להשוואה בין מי שאני רואה בתור הטופ 4 בליגה, אבל זה יחכה לסיבוב שאחרי שלברון יודח.

Little Sharky
      משתתף

בסדר אל דאגה אחי הם עכשיו הולכים להדיח את סטף חחחח
      לפחות הם עקביים.

Rambere
    משתתף

לברון

FrecCo
    משתתף

אישית לא הרגשתי בשום שלב בעונה שיאניס ראוי לטופ 3. אם היה לוקח אליפות אז היה קשה להתווכח עם זה. אם רק היה עובר את טורונטו זה היה מחזק את הקייס שלו מעל קוואי והארדן. אבל בעיניי הוא לא צריך היה להיות מדורג לפני קיידי/קרי בשום תרחיש, ולמרות העונה החלשה של לברון (עד כמה ש27/8/8 יכול להיקרא חלש) הוא שחקן שלם בהרבה וחד משמעית טוב יותר בעיניי כרגע. לברון במקום יאניס למשל היה עובר את טורונטו, לדעתי.

ובנימה זו, מדיח את לברון במקום שייעדתי לו

אגב, באחת השנים הקודמות נדמה לי שעשית בסוף סיבוב בו פשוט דירגנו את ה-4 האחרונים לפי הסדר שלנו. לדעתי זה עדיף עם ה-3 האחרונים מאשר להדיח אותם בשני סיבובים

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 3 ימים ע"י  FrecCo.

Rapgamer
      מנחה

בשום שלב?
      אני חושב שעד סדרת גמר המזרח הוא היה נראה כמו השחקן הכי טוב בליגה.

בגלל זה אני לא בדיוק מבין למה קוואי נכנס לטופ 3, אבל אם יאניס היה מנצח באותה סדרה הוא לא היה נכנס. אי אפשר לומר שהעונה של קוואי טרם אותו שלב הייתה מרשימה יותר.

ובקשר למה שלברון תאורטית היה עושה במקום יאניס, שלצערנו לא יכולנו לראות פשוט כי הוא שיחק לא טוב והפסיד בכמות ששמה אותו בלוטרי, אני חושב שנכון יותר להתמקד במה שיאניס עושה בפועל ולברון לא. זה כולל לסחוף את הקבוצה לאובר-אצ'יבינג, להיות אחד משחקני ההגנה הטובים בליגה, להגיע לשלבי פלייאוף מתקדמים, לתת אימפקט משמעותי על המשחק שהוא מעבר למספרים.

הטיעון ש"צריך לראות את לברון נכשל בפלייאוף" כדי להגיע למסקנה שהוא דועך, זה אותו טיעון של אנשים שיגידו שקובי יותר טוב מלברון כי הוא במאזן חיובי בסדרות גמר ולברון במאזן שלילי. נשאלת השאלה- האם עדיף להפסיד בשלבי פלייאוף מוקדמים יותר כמו קובי? סוג של כשל לוגי לפיו עדיף הפסד בסיבוב השני על פני הפסד בגמר ש"הורס את המאזן".
      כנ"ל לגבי העונה של לברון, שהייתה יותר מדי חלשה מכדי להיכשל בפלייאוף.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 2 ימים ע"י  Rapgamer.

FrecCo
        משתתף

אני מרגיש שאני ואתה כבר מיצינו את הדיון לגבי לברון. אתה טוען שהוא עשה עונה לא מספיק טובה כדי להגיע לפלייאוף, אני טוען שזה מגוחך לטעון שהוא לא היה עושה פלייאוף אם לא היה מפסיד שליש עונה על פציעות ואם היה מוביל קבוצה שהוא מאמין בה והיא לא שבורה ומלאת בעיות בחדר ההלבשה (ולא, זה שהוא אחראי לבעיות האלה לא מוריד מהיכולת שלו בשבילי). כאמור עצם זה שהוא שמר על המספרים שלו ומשחק ברמה דומה בעיניי מספיקים כדי להוכיח לי שהוא אותו שחקן שהוביל את קליבלנד לגמר המזרח לבד.
        אני מבין שאתה חושב אחרת ולא רואה טעם לטחון את זה עוד.

לגבי יאניס/קוואי בטופ 3- מבחינתי אחד מהם צריך לדחוק את לברון מהטופ 3 כדי להיכנס לשם. לקוואי יש קבלות בתור שחקן שאין ליאניס. הוא היה טופ 4 בליגה כבר ב2017. אבל גם אותו אני לא בטוח שהייתי מדרג מעל לברון אם הוא לא היה לוקח אליפות. בסופו של דבר הוא ניצח את יאניס ואז את קרי אז והצדיק את העדיפות על לברון בשלב הזה, ויאניס שיצטרך להבין איך הוא מתמודד עם קירות ההגנה שיבנו נגדו בשנה הבאה, טרם.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 2 ימים ע"י  FrecCo.

צל ענן
    משתתף

לברון. הגיע הזמן.

Roeii1
    משתתף

מסכים שיאניס צריך להיות טופ 3. הוא פשוט מפלצת הגנתית והתקפית וסחב את כל הקבוצה שלו למקום ראשון למזרח. לדעתי הוא ממש כמו לברון, בלעדיו מילווקי מדשדשת במקומות 10 ומטה

לנושא: מדיח לברון , כבר סיבוב שלישי שאני מצביע לו.

הוא כבר ירד מגדולתו, ואני מאמין שהשנה הנוכחית שתתחיל היא זאת שתתן את גולת הכותרת

לא מסתדר עם צעירים, לא מסוגל לשחק באינטנסיביות רוב המשחק, אין לו כבר את ההילה הזאת ויש משחקים שלא מרגישים שהוא השחקן הכי טוב ודומיננטי במגרש, כמובן נכשל העונה עם הלייקרס להגיע לפלייאוף. לא מגיע לו להמשיך

kal
    משתתף

אני עדיין צריך לראות את לברון במוד פלייאוף כדי לדעת עד כמה הוא ירד. העונה האחרונה לא שיקפה את היכולות שלו משתי סיבות שכולם יודעים:

1. הפציעה
    2. הרצון לשמור את עצמו לעונה הקרובה שם יהיה לו סיכוי להיות קונטנדר

מהסיבות האלה אני חושב שכולם מחמירים איתו מדי בלי מידע ממשי.

אני מייעד אותו למקום השני (למרות שמהלך הרוחות פה אני מבין שהוא לא יגיע לשם).

ההתלבטות שלי היא בין קרי לקוואי. אלך עם קרי, שלמרות שהוא שחקן התקפה הרבה יותר משמעותי מקוואי גם בקליעה וגם בניהול משחק, הוא נופל ממנו משמעותית בהגנה וביכולת להוביל קבוצה שלא תפורה לו (אותה פשוט לא יצא לו להוכיח).

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

לברון!!

ברוך
    משתתף

מדיח את קרי (היה צריך להיות הודח קודם)

לא יודע באיזה פלנטה יש עדיפות לקרי על לברון גם כשלברון מבוגר יותר.

יש אחד שבעוד כמה שנים יהיו ויכוחים אם השחקן הטוב בכל הזמנים או רק מקום שני או חלילה שלישי.

השני הוא שחקן שמבחינתי אפילו לא בטופ20 של כל הזמנים (לברון כמובן שם, גם דוראנט וגם קוואי כנראה יגיעו לשם וקיים סיכוי סביר שגם יאניס יהיה שם) את קרי לא אדרג בטופ 20. כן הוא קלע מדהים וכן ראיתי את הסרטונים של איך הוא משפר את הקבוצה שלידו, אבל שחקן טופ20 לא יכול להיות השחקן השני הכי טוב בקבוצה שלו…

Little Sharky
      משתתף

כן אין ספק שהוא היה השחקן השני הכי טוב בקבוצה שלו כשניצח 73 משחקים בעונה ועשה היסטוריה.
      או כשניצח את דוראנט בסדרה שבה דוראנט הוביל 3-1…כשהוא קולע במשחק האחרון 36נק' ב-58% מהשלוש.

תשמע זה מפליא אותי שאנשים שוכחים שדוראנט אשכרה הצטרף לקבוצה ששברה שיאים היסטורים, פרקה את הליגה, לקחה אליפות והדיחה אותו עצמו מהפלייאוף ועדיין לא נותנים לסטף את הקרדיט, ועוד רוצים לתת לדוראנט את הקרדיט של השחקן הטוב בליגה.

בחיי

זו הייתה הקבוצה שלו לפני דוראנט, בזמן דוראנט ותהיה גם אחרי דוראנט.
      קרי אף פעם לא היה מס' 2 בגולדן, בגלל זה כשגולדן שיחקה בעונות האחרונות בלי דוראנט אבל עם סטף הם נצחו בהפרש ממוצע של 12נק' אבל אם זה היה רק דוראנט ללא סטף זה ירד ב-10נק' בממוצע.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 2 ימים ע"י  Little Sharky.

Roeii1
        משתתף

העניין עם דוראנט שהוא לדעתי השחקן הכי מושלם בהיסטוריה. כן, גם יותר מלברון

זה לא סתם עוד מקרה ש"אם הוא רוצה הוא השחקן הכי טוב", הוא פשוט השחקן הכי טוב ושלם שיש

אולי לא צריך להתעלם אבל קל להתעלם מהכישלון שלו עם אוקלהומה שהייתה להם קבוצה לאליפות במשך 5-6 עונות והוא לא הצליח לקחת איתה תואר

Little Sharky
          משתתף

זה נשמע מאוד כמו העדפה אישית כי זה לדעתי זה מאוד מנותק מהמציאות, בקטע טריפי.

הכי מושלם בהיסטוריה זה אפילו לא קרוב.
          הוא אפילו לא בקרב להיות הסקורר הכי טוב בהיסטוריה, שזה מה שבתכלס מה שמייחד את דוראנט הסקורינג.
          כי הוא ממש לא שחקן אול אראונד, ובהגנה במבט היסטורי הוא בסה"כ בינוני אולי אפילו ומטה.

הוא כן אחד הסקוררים הטובים של העשור האחרון, אבל אפילו לא היה השחקן הכי טוב בעשור האחרון כי עד לא מזמן לברון היה ברמה משלו מעל כולם, יאמר לזכות דוראנט שהוא היחיד שאשכרה התקרב.

אבל, וזה אבל גדול, המהלך של דוראנט לדעתי חייב לקבל במה כשמדברים עליו ברמה היסטורית, ולדעתי אם לא יצליח לקחת אליפויות מחוץ לגולדן, לעד יהיה על זה סימן שאלה גדול.

ומכאן עד לשחקן הכי שלם בהיסטוריה יש בערך יוניברס שלם.

כאילו בנקודה עכשווית אני לא יודע אם דוראנט אפילו נכנס לעשירייה הראשונה בהיסטוריה מבחינת קונצנזוס, אז בוא לא נגזים.

Roeii1
            משתתף

על מעט מאוד שחקנים אתה יכול להגיד שהם יכולים לשים את הכדור בסל מתי שהם רוצים באיזה דרך שהם רוצים

בלי להשוות כדורסל משנות ה70 וה60

דוראנט הוא אחד כזה, ביחד עם לברון ומייקל(ואולי הארדן אחרי העונה האחרונה). הקליעה שלו ביחס לגובה שלו היא פשוט קטלנית. שוב,זה לא בדיוק תורגם לתארים וזאת הבעיה בדוראנט. אבל אם חוזרים לשאלה הבסיסית של מי אתם בוחרים ראשונים לקבוצה שלכם, מאמין שהרוב יעדיפו את דוראנט יותר מאשר קוואי או קרי

Rapgamer
            מנחה

"על מעט מאוד שחקנים אתה יכול להגיד שהם יכולים לשים את הכדור בסל מתי שהם רוצים באיזה דרך שהם רוצים"

אני לא חושב שדוראנט הפגין עליונות על קוואי בתור סקורר בפלייאוף.
            במיוחד לא בסדרות צמודות או קשות.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 2 ימים ע"י  Rapgamer.

noam lev
    משתתף

קרי

Little Sharky
    משתתף

הייתי מדיח את KD אבל החבר'ה שאוהבים אוכל הודי מתחילים להצטבר אז אני אצביע לברון.

Rapgamer
      מנחה

באופן כללי אני לא בעד הצבעות טקטיות, וכרגע נראה שבכל מקרה ההצבעה הולכת לכיוון של לברון, אבל אני מבין את הרצון להשתתף בדיון שעומד במרכז הסיבוב הזה.

ברוך
    משתתף

ללא דוראנט יש לקרי רק אליפות אחת שגם היא עם כוכבית (קיירי ולאב פצועים בגמר).

קרי הוא לא שחקן בקליבר של לברון ויותר מדי אנשים לא נותנים ללברון את הכבוד שמגיע לאחד מהשחקנים הכי גדולים שאי פעם שיחקו את המשחק (אולי הגדול מכולם).

Rapgamer
      מנחה

וכמה אליפויות יש לדוראנט בלי קרי?

kal
    משתתף

איך אף אחד לא הצביע להדיח את קוואי בינתיים?

כל האחרים קיבלו כבר הצבעות להדחה, כולל דוראנט.

קוואי לא היה זוכה באליפות שנה שעברה מול גולדן סטייט בריאה. לא היה אפילו מתקרב. ובכל זאת הוא מקבל קרדיט מלא על האליפות.

בזכייה שלו עם סן אנטוניו הוא נתן סדרת גמר מצויינת, אבל זה כשהוא לא היה כוכב הקבוצה ובכל מקרה זה היה מזמן – והלך הרוח פה הוא לא לתת קרדיט למה שקרה בעבר אפילו לשחקנים שלא זקנים (ראו למשל את היחס לפול ג'ורג').

יש לו אופי בעייתי, קשיים בניהול משחק והוא נוטה להעלם מדי פעם. הוא לא ברמה של דוראנט, אין לו את האימפקט ההתקפי של קרי או יאניס, והוא כמובן רחוק מאד מלברון בשיאו.

Rapgamer
      מנחה

התשובה היא שלקחת אליפות זה תמיד מאוד קשה. לקחת אליפות בתור כוכב בודד זה דבר עוד יותר קשה.
      אז מה אם קוואי היה מפסיד לגולדן בריאה? אתה מצפה שעם לאורי וסיאקם לצידו הוא ינצח את קרי-קליי-דוראנט-גרין?

ב-2018 גולדן ניצלה את הפציעה של כריס פול.
      ב-2017 את הפציעה של קוואי.
      ב-2016 ההרחקה של דריימונד והכשירות החלקית של קרי.
      ב-2015 הפציעות של קיירי ולאב.

אין לזה סוף. תמיד יש נסיבות, תמיד צריך קצת מזל. אבל צריך להסתכל על מה שקוואי כן עשה השנה:
      טורונטו ניצחה 3 מהקבוצות הכי טובות בליגה- את פילדלפיה, ואז את מילווקי, ואז את גולדן בלי KD שהיא עדיין הייתה מספיק טובה כדי לסגור את הסדרה מול יוסטון ולדרוס את פורטלנד בגמר המערב.
      מה אפשר לבקש מקוואי יותר מזה?

kobyz
    משתתף

ממשיך עם הגולדן בוי!

shahar
    משתתף

אולי הפעם סופסוף–קרי

ברוך
    משתתף

יש סיבה שרוב הרוקיז רוצים לשחק עם לברון… ולא עם קרי….

מבחינתי, הלייקרס מועמדים מספר 1 לאליפות למרות שזו לא הדיעה הרווחת..

אם אני מחליף אחד תמורת אחד את לברון תמורת כל אחד משלושת האחרים שנשארו, אז כן באותו רגע הקבוצה אליה הוא עבר היא הקבוצה המועמדת הבכירה לאליפות.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.