דירוג הפורום- שינוי פורמט

ראשי פורומים פורום NBA דירוג הפורום- שינוי פורמט

הדיון הזה מכיל 22 תגובות, ויש לו 12 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Krit123 לפני 2 שבועות, 2 ימים.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

אלו תוצאות הסיבוב האחרון:
    25. מייק קונלי (12 קולות). בעונה שעברה לא דורג (פציעה).
    24. קייל לאורי (9). בעונה שעברה דורג 25.
    23. בראדלי ביל (7). בעונה שעברה דורג 27.

לתוצאות המלאות- https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n_aLq2P01NB1t3ebIsy81VbyutVvNOR3R-3r5LzRUEk/edit#gid=0

אלו 22 השחקנים שנותרו במשחק:
    יאניס אנטטקומפו
    ג'ואל אמביד
    קמבה ווקר
    בלייק גריפין
    קיירי ארווינג
    קווין דוראנט
    ג'ימי באטלר
    סטפן קרי
    קליי תומפסון
    דריימונד גרין
    ניקולה יוקיץ'
    ראסל ווסטברוק
    ג'יימס הארדן
    דמיאן לילארד
    סיג'יי מקולום
    למרכוס אלדריג'
    פול ג'ורג'
    קוואי לאונרד
    קארל אנת'וני טאונס
    לברון ג'יימס
    אנת'וני דיוויס
    ג'רו הולידיי

שימו לב- שינוי בפורמט ההצבעה
    בסיבוב הקרוב יש להצביע ל-3 שחקנים לפי סדר הדחה. הניקוד יתבצע כך:
    מודח ראשון- מקבל 3 נקודות "רעות".
    מודח שני- 2 נקודות.
    מודח שלישי- נקודה אחת.
    בתום הסיבוב יודחו שני השחקנים עם סך הנקודות הגבוה ביותר.

בהצלחה!

Rapgamer
    מנחה

מצביע

מודח ראשון- דריימונד גרין. ממשיך אצלי מסיבוב שעבר. הוא השחקן האחרון ברשימה שארצה אותו כשחקן מוביל, או כמספר 2 בקבוצה. לדעתי הדעיכה שלו ביכולת צריכה להתבטא בדירוג. שחקנים דומים לו (הורפורד, גובר) כבר הודחו, אפילו די מזמן.

מודח שני- ג'רו הולידיי. פחות הוכיח את עצמו כאופציה ראשונה-שנייה בקבוצה מנצחת, בהשוואה לבאים אחריו.

מודח שלישי- סיג'יי מקולום. התלבטתי בינו לבין קמבה, אבל נתתי את האדג' לווקר שסיים עונת קריירה, ולעומת מה שאומרים המבקרים- דוקא התקרב לפלייאוף השנה, עם סגל גרוע סביבו.
    ההורנטס נשקו ל-50% הצלחה (39 ניצחונות) כאשר ווקר הוא כמעט השחקן היחיד שמסוגל לייצר משהו בהתקפה. כמו בשנים קודמות, הקבוצה מתרסקת כשהוא יורד מהמגרש ולכן קשה לי "להאשים אותו" בחוסר הישגיות, מה גם שביחס לסגל של שארלוט 39 ניצחונות זה מכובד מאוד.
    מקולום לעומתו סיים עונה רגילה פושרת, והסטטיסטיקות המתקדמות פחות מחמיאות לו. הפלייאוף הנהדר שלו הקפיץ אותו מעל חבר'ה כמו מיצ'ל או דרוזן שהודחו לפני שני סיבובים, אני חושב שעלייה של 6-7 מקומות בזכות הפלייאוף זה די משקף.

galhaase
    משתתף

אני הולך עם אותה שלישייה, רק בסדר אחר:

1. סי ג'יי מקולום – אני היחיד שמצביע לו כבר הרבה סיבובים. אני מבין את הטיעון של ההוםעת פלייאוף האחרונה שלו מעלה את המקום שלו. לא מסכים איתה אבל מבין. בכל מקרה אני לא רואה שום בצדקה שהוא ייכנס לטופ 20 של הליגה
    2. דריימונד גרין – אני חושב שהוא עדיין שחקן עלית, למרות עונה חלשה. להיות בדיוק בקצוות הטופ 20 זה בדיוק המקום בשבילו.
    3. ג'רו הולידיי – הדילמה היתה בינו לבין ווקר, ו-וואלה ראפ שיכנע אותי שמגיע לקמבה לעוף אחריו.

(לשם הספק הסר – הדירוג שלי הוא 1 = שחקן שמקבל 3 נק' רעות)

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 3 ימים ע"י  galhaase.

קל יחסית:

באטלר 3 נקודות

מקולום 2 נקודות

גריפין נקודה אחת

shahar
    משתתף

3 נקודות הולכות לגרין שממשיך מהסיבוב הקודם.

2 נקודות לסי ג'יי מקולום

נקודה אחת לבאטלר.

כיף לראות שכריפין חזר לרמה שהציג לפני כמה שנים ולכן הוא גם מקבל את האדג' פה. אלדריג', ג'רו הולידיי וקמבה ווקר גם נמצאים לא רחוק מהטווח מבחינתי, ואח"כ ניכנס לטופ 15 שזה באמת החלק המעניין

noam lev
    משתתף

<p style="padding-right: 40px;">1. קארל אנתוני טאונס </p>
    לא ראיתי שהוא עדיין פה רוב השחקנים שנשארו במשחק שחקנים טובים בקבוצות פלייאוף קארל מבחינת נצחונות עוד לא במקום הזה והאמת שגם אין לו סגל גרוע כמו שלקמבה היה העונה והוא הוביל את שארלוט ל39 נצחונות קארל לא לקח את מניסוטה לפלייאוף העונה ולכן הוא המודל הראשון אצלי

2. גרו הולידיי 

שחקן to way נהדר אבל אופציה שניה בהתקפה וגם זה השלב שאני מתחיל לתת הרבה קרדיט להצלחה הקבוצתית טעונה נהדרת של הולידיי אבל עונה פח של ניו אורלינס

3. מתלבט בין מקולום לבין גרין אז אני משאיר כרגע פתוח לשכנועים

Rapgamer
      מנחה

אם אתה מחפש שכנועים להדיח את גרין, דיברתי על זה באריכות בפוסט הקודם. התכתבות שלמה עם ליאור אדלר.

לגבי טאונס וההצלחה הקבוצתית- בעיקרון אתה צודק, טאונס צריך להיות מודח לפני שחקנים ברמה דומה לשלו כי יש להם יותר קבלות מבחינת הצלחה קבוצתית. בשלב הזה של הדירוג אני חושב שהסקילסט של טאונס רמה מעל החבר'ה שנמצאים על הבלוק. קח את קמבה ווקר לדוגמה, שמסתמן שלא יודח בסיבוב הקרוב- אני חושב שטאונס יותר טוב ממנו גם בהתקפה וגם בהגנה. כנ"ל לגבי גריפין, מקולום וכו'.
      אם ניכנס לסיבות חוסר ההצלחה של מינסוטה, צריך לקחת בחשבון שסבלנו ממכת פציעות קשה. קובינגטון היה השחקן השני בחשיבותו בקבוצה, כשהוא היה כשיר שיחקנו טוב. אלא שהוא היה כשיר רק 22 משחקים העונה. השחקן הכי טוב אחריו העונה, דרק רוז, שיחק רק 50 משחקים. ג'ף טיג שאמור לפתוח בחמישייה- 42 משחקים.
      כתוצאה מכך סבלנו העונה מבור רציני בעמדות 1-3. היה את וויגינס בעונת שפל אפילו בסטנדרטים הנמוכים שלו, מקום שני מבחינת דקות משחק לאורך העונה הוא שחקן שרובכם לא מכירים כנראה- ג'וש אוקוגי.
      פציעות זה חלק מהמשחק ובשורה התחתונה KAT עוד לא הוכיח את מה שהוכיחו חבר'ה באיזור הדירוג שלו. אבל מבחינה אינדבידואלית הוא היה יותר טוב מכל החבר'ה שנמצאים על הבלוק כרגע, ואני לא חושב שבלייק גריפין או קמבה ווקר הגיעו להישגים קבוצתיים כל כך מזהירים שזה אמור להקפיץ אותם מעבר לטאונס. מינסוטה ניצחה 36 משחקים בקונפרנס חזק, שארלוט ודטרויט ניצחו 39-41 משחקים בקונפרנס חלש.
      כשנגיע לשלב בדירוג בו נמצאים שחקנים ברמה דומה לטאונס, הוא צריך להיות מהמודחים הראשונים בחבורה.

galhaase
      משתתף

אני חושב שמגוחך לציין את קאט כבר בשלב הזה.

אני רחוק להיות אוהד של מינסוטה או של קאט. יש הרבה סימני שאלה לגבי האופי שלו וכן הקבוצה שלו שיחקה לא טוב העונה.

אבל…

עם כל זה, רק כמות הכישרון שיש לשחקן הזה שמה אותו לפחות בטופ20 אפילו באיזור ה10-12. אין הרבה שחקנים בהיסטוריה בגובה שלו שעשו את מה שהוא עושה בהתקפה.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 3 ימים ע"י  galhaase.

noam lev
        משתתף

מבחנתי אי אפשר להסתכל רק על רמת כשרון או מספרים לפני הצלחה קבוצתית ולכן למרות הכשרון הבאמת נדיר של KAT הקבוצה שהעמידו במינסוטה לפחות לדעתי מספיק טובה כדי להגיע לפלייאוף גם בקונפרנס חזק יותר אני לא יכול אפילו להשוות את שארלוט למינסוטה KAT לא שיחק אם שחקנים כמו באטום זלר וגפרסון היה לו את סאריץ את קובינטון את רוז ונכון שהיה חוסר מזל במינסוטה אם פציעות אבל זה חלק מהמשחק ולכן אני מחליט להעמיד אותו יש פה גם אנשים אם אותו ראש כמו שלי שלא להסתכל רק על מספרים של שחקן או כשרון אלה על קבוצתיות מוסר עבודה איך הוא מתנהל בשני צידי המגרש ולא רק בצד ההתקפי

אחרי קריאת התגובות הבחירה השלישית שלי היא

סי גי מקולום

Roeii1
    משתתף

הולידיי – פחות טוב משאר הרשימה, רץ איתי כבר 3-4 סיבובים ולדעתי הודחו שחקנים יותר טובים ממנו

גרין-> חווה ירידה מסויימת העונה, עדיין בין הטובים בהגנה אך הוא כבר לא אפקטיבי. הוא מסוג השחקנים שאם תשים אותם בקבוצה אחרת, הוא לא יצליח לשחזר את יכולת המשחק שלו. לא מסוגל להיות אופציה שניה בקבוצה עם שאיפות

אלדריג' – די קשה. התלבטתי בין קמבה,מקולום ואולדריג'. קמבה מאוד הרשים אותי העונה, זה לא רק הסטטיסטיקות אלא גם שהוא הצליח לסחוב את שארלוט החלשה לעונה מצויינת.

אלדריג' היה השותף של לילארד בעבר, מקולום החליף אותו, נכנס לנעליים שלו בצורה טובה. אלדריג' עבר לספרס, ולא בדיוק הצליח להוביל אותה למשהו. שחקן פוסט מושלם, מתאים למערכת של פופ, יודע לתת הגנה אבל אני חושב שפשוט אין לו את זה, אין לו הילה של סופרסטאר, הרבה פעמים הוא לא מספיק מורגש. מזכיר לי מאוד את פול ג'ורג של אינדיאנה.

דמיאן לילארד יצר לעצמו מקום של קבע בפורטלנד, הוא הפרנצ'ייז פלייר שלהם והשחקן הכי טוב שלהם, וזה עוד היה ברור מהשלשה בGAME 7 מול יוסטון.

אני חושב שברוב המשחקים מקולום משחק באותה רמה של לילארד ולעיתים אך מתעלה עליו, ולא מקבל את הכבוד הראוי מספיק. ההחלטה שלי היא לבחור בלמרקוס

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 3 ימים ע"י  Roeii1.
    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 3 ימים ע"י  Roeii1.

Rambere
    משתתף

KAT
    בלייק גריפין
    ג'רו הולידיי

Rapgamer
      מנחה

האם זה סדר ההדחה שלך (טאונס 3 נקודות, הולידיי אחת)?

FrecCo
    משתתף

פשש אף אחד לא מצביע לקמבה? מקבל קרדיט מוגזם מאוד בעייניי

מודח ראשון קמבה

מודח שני דריי

מודח שלישי בלייק

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

3. הולידיי – בהלם שהוא עוד פה

2. בלייק

1. דריימונד

אתה בהלם רק כי קוראים לו הולידיי. לא רואה שום תכונה שבה הוא פחות טוב מבאטלר לדוגמה. אולי רק בהליכות לקו. אפילו בהגנה שזה כרטיס הביקור של באטלר אין לו יתרון על הולידיי.

להולידיי הייתי מצביע בשלב הזה אם לא היו עוד איזה 3-4 שחקנים שהיו צריכים להיות מודחים עוד קודם לכן.

Rapgamer
        מנחה

קבלות בתור שחקן מוביל.

איזה קבלות? לזחול למקום שמיני עם שחקן טופ 25 לצידו? הקבלות של באטלר כשחקן מוביל הן בעיקר בעיות בחדר ההלבשה.

Rapgamer
            מנחה

מינסוטה לא זחלה לפלייאוף, היא ניצחה 47 משחקים. אחד פחות מאינדיאנה שלך. מה לעשות שבמזרח זה הספיק למקום 5 ובמערב רק ל-8.

כמובן שזו לא הייתה הפעם היחידה שבאטלר לקח קבוצה לפלייאוף כשחקן מוביל. הוא עשה דבר דומה בשיקאגו, פעמיים.
            אז יש לנו בצד אחד את באטלר עם 3 מקרים בהם הוביל קבוצת פלייאוף, ואת הולידיי בצד השני עם 0 פעמים.

דרך אגב מה שבאטלר עשה עם שחקן טופ 25 לצדו, הולידיי לא הצליח לעשות השנה עם שחקן טופ 10 לצדו. אז אני לא מבין את מקור הזלזול.

לסיכום- איך שלא תסתכל על זה, ואפילו אם ממש תנסה לטשטש את זה, ברור שיש לבאטלר יותר קבלות מהולידיי. הרבה יותר קבלות.

myway23
            משתתף

אחלה תגובה ואני מחזק, לא ברור מה ההייט נגד באטלר.

myway23
    משתתף

גרין

הולידיי

מקולום

kobyz
    משתתף

מודח ראשון- קמבה ווקר – ממשיך כבר כמה סיבובים איתו
    מודח שני- למרכוס אולדריג' – מבחינת סקיל סט מאוד שלם כביג מן, הבעיה אצלו זה משהו באופי, סוג של פסיביות שיותר מתאימה לשחקן שהוא מספר 3 בקבוצה
    מודח שלישי- ג'רו הולידיי – שחקן דו צדדי אדיר, לא תמיד יש לו את הלהט שכוכב זקוק לו

Rapgamer
    מנחה

מזמין מצביעים נוספים, שנסגור את הסיבוב הערב.

Krit123
    משתתף

לפי הסדר:

הולידיי

אולדריג'

גרין

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.