***דירוג הפורום- עונה 7 נפתחת***

ראשי פורומים פורום NBA ***דירוג הפורום- עונה 7 נפתחת***

הדיון הזה מכיל 28 תגובות, ויש לו 11 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 1 שבוע, 2 ימים.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

כמו בכל שנה אנחנו מדרגים את 50 השחקנים הטובים בליגה, מהסוף להתחלה.
    בכל סיבוב תהיה הזדמנות להצביע לשחקנים הכי פחות טובים בעיניכם. אלו ינופו, ונמשיך לסיבוב הבא עם מספר נמוך יותר של שחקנים.

שאלה שחוזרת על עצמה בכל שנה- לפי מה מצביעים?
    ההצבעה מתבססת על מכלול היכולות של השחקן, משתנים כמו אופי ומנהיגות, וכמות הדקות ששחקן יכול לשחק. לדוגמה- קחו בחשבון שקמבה ווקר בד"כ יותר בריא ומסוגל לשחק יותר דקות לאורך העונה מאשר כריס פול.

ההצבעה מתבססת על היכולת הנוכחית של השחקן. לא להתייחס לפרמטרים כמו אפסייד או דעיכה צפויה ביכולת. זו לא תחזית לקראת השנה הבאה וגם לא ציונים על סמך העונה האחרונה. פשוט תדרגו את מי שיותר טוב לדעתכם, נכון להיום.

המשחק מתחיל מרשימה של 67 שחקנים:
    אריק בלדסו
    קריס מידלטון
    יאניס אנטטקומפו
    ברוק לופז
    קייל לאורי
    פסקל סיאקם
    סרג' איבאקה
    מארק גאסול
    בן סימונס
    ג'וש ריצ'רדסון
    טוביאס האריס
    אל הורפורד
    ג'ואל אמביד
    קמבה ווקר
    ג'ייסון טייטום
    ג'יילן בראון
    מלקולם ברוגדון
    מיילס טרנר
    דומנטאס סאבוניס
    בלייק גריפין
    אנדרה דראמונד
    קיירי ארווינג
    כאריס לאברט
    קווין דוראנט
    ג'ימי באטלר
    ניקולה ווצ'ביץ'
    בראדלי ביל
    טריי יאנג
    זאק לאבין
    ג'וליוס רנדל
    סטפן קרי
    דאנג'לו ראסל
    קליי תומפסון
    דריימונד גרין
    ג'מאל מורי
    פול מילסאפ
    ניקולה יוקיץ'
    כריס פול
    ג'יימס הארדן
    אריק גורדון
    קלינט קאפלה
    דמיאן לילארד
    סיג'יי מקולום
    יוסוף נרקיץ'
    דמאר דרוזן
    למרכוס אלדריג'
    ראסל ווסטברוק
    דנילו גלינארי
    סטיבן אדאמס
    מייק קונלי
    דונובן מיצ'ל
    בויאן בוגדנוביץ'
    רודי גובר
    לו וויליאמס
    פול ג'ורג'
    קוואי לאונרד
    מונטרז הארל
    ד'ארון פוקס
    באדי הילד
    קארל אנת'וני טאונס
    לברון ג'יימס
    אנת'וני דיוויס
    ג'רו הולידיי
    ג'יי ג'יי רדיק
    יונאס ולנצ'יונאס
    לוקה דונצ'יץ'
    דווין בוקר

*שחקנים פצועים שלא ישתתפו במשחק: ג'ון וול, אולדיפו, קווין לאב, פורזינגיס, קאזינס.

הסיבוב הראשון מתחיל עכשיו. אנא הצביעו ל-9 השחקנים הכי פחות טובים מתוך הרשימה.
    מי שמעוניין להוסיף לרשימה שחקן שלדעתו שייך לטופ 50 ולא הכנסתי לרשימת ה-67, מוזמן לציין זאת. אם תהיה תמיכה באותו שחקן, הוא יוכנס למשחק בסיבוב הבא.

שיהיה אחלה קיץ

Rapgamer
    מנחה

מי שמתעניין- תוצאות הדירוג משנה שעברה בלינק הבא:
    http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1981/183642638/%d7%a1%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%98_%d7%95%d7%9e%d7%95%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%a7%d7%94/NBA_%d7%95%d7%9e%d7%9b%d7%9c%d7%9c%d7%95%d7%aa

מידע נוסף על שחקנים שהיו בטופ 50 בעונה שעברה, ולא הכנסתי לרשימה השנה בשל פציעות/ירידה ביכולת:

פציעות:
    ג'ון וול (בשנה שעברה דורג 17).
    ויקטור אולדיפו (18).
    קווין לאב (30).
    קריסטפס פורזינגיס (לא דורג גם בשנה שעברה עקב פציעה).

דעיכה ביכולת:
    גוראן דראגיץ' בשנה שעברה 42).
    דאנדרה ג'ורדן (דורג 44).
    אוטו פורטר (45).
    חסן וויטסייד (47).
    הריסון בארנס (48).
    ריקי רוביו (49).
    ג'ו אינגלס (50).

דבר אחד מוזר זה שגורדון הייוורד ודמרכוס קאזינס לא ברשימה למרות שסיימו את העונה (בכשירות חלקית, אבל זה מה שיש כרגע אחרי פציעות קשות כמו שעברו) ומצד שני קווין דוראנט כן ברשימה (למרות שהפציעה נורא טריה) וגם יוסוף נורקיץ' למרות ששבר את הרגל. אתה בטוח שזו לא טעות?

בהנחה שלא, ה9 שלי הם:

נורקיץ'

ולנצ'יונאס

הארל

מילסאפ

רנדל

לאבין

בלדסו

טרנר

דראמונד

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 4 ימים ע"י  ליאור אדלר.

Rapgamer
      מנחה

היוורד וקאזינס מחוץ לרשימה על תקן "חצי פצועים". אפשר לומר שהם לא התאוששו לגמרי מהפציעות שלהם, או שהם פשוט נהיו שחקנים פחות טובים, בכל אופן על סמך העונה האחרונה אין להם מה לחפש באזור של טופ 50.

את דוראנט התכוונתי להשאיר בחוץ אבל לבקשת הקהל, ומכיוון שהיה קרוב להשלים את העונה, הכנסתי אותו בכל זאת. כנ"ל נרקיץ'.

אפרופו נרקיץ'- לדעתי הוא מצוין, סנטר two-way שיודע לטחון בפוסט, להתגלגל לסל, למסור וגם משתפר בהגנה באופן עקבי. הוא לא נמצא על הרדאר שלי אפילו, אני מציע לך לחשוב במה סטיבן אדאמס עדיף עליו (אם בכלל) למקרה שאדאמס גם לא על הרדאר שלך.

כן אבל אם דוראנט בפנים אני לא רואה סיבה שגם אולדיפו לא יהיה בפנים (פורזינגיס זה סיפור אחר). כל ההבדל ביניהם זה שדוראנט הרבה יותר טוב, אבל שניהם בודאות שייכים לטופ 50.

מבין את העניין סביב קאזינס והייוורד למרות שלפחות השני נתן פיניש לא רע לעונה. רחוק מהשיא אמנם אבל כן ברמה ששווה טופ 50 לדעתי, כך שיכול להיות שזו אינדיקציה לכך שהפציעה קצת פחות משפיעה עליו.

את נורקיץ' השארתי בחוץ נטו בגלל שלאחר שיקולי פציעה הערך שלו יוצא פחות גבוה מהשחקנים שציינת. אתה יכול לראות בזה הורדת נקודות על אי כשירות בדיוק כמו בדוגמה של כריס פול לעומת קמבה ווקר שהבאת. בכל אופן אם אתה רוצה שאבחר תוך כדי התעלמות מוחלטת מהפציעה של נורקיץ' אז אני משאיר אותו לסיבוב נוסף ומוריד את באדי הילד.

Rapgamer
          מנחה

בעיקרון אני איתך. אבל אנשים מייחסים חשיבות לעובדה שאולדיפו לא כשיר מאז ינואר, בעוד שדוראנט נפצע רק בשלבי פלייאוף מתקדמים. אני יכול להבין את זה.

אם אתה מעוניין להצביע להיוורד- סבבה. בעיני היכולת שהציג מאז הפציעה רחוקה מטופ 50, וליכולת שהייתה לו לפני הפציעה קשה לי להתייחס עד שאראה אותו משחזר אותה.

אכן המטרה היא לדרג במקרה של נרקיץ' לפי היכולת עד הפציעה (גם אני לא מת על זה). אז ברשותך אספור את הקול להילד.

אוקיי. מה שיוחלט מקובל עליי. אבל אם כך אני מניח שגם את דוראנט הכוונה היא לדרג ללא קשר לפציעה ובמצב כזה אין לי טעם לצאת פה למבצע הגנה על היוורד כי הוא נכנס אצלי בול למקום ה50 ועכשיו בעצם נשר משם. אז מבחינתי הרשימה בסדר.

Rapgamer
    מנחה

ההצבעה שלי:
    1. לאבין- הידעתם? הוא אחד מ-16 שחקנים שקלעו העונה מעל 23 למשחק. אבל הוא לא אחד מ-50 השחקנים שהכי עוזרים לקבוצה שלהם לנצח.

2. טריי יאנג- דוקא עזר לקבוצה שלו להפוך לתחרותית בחצי השני של העונה. אבל יש מצב שהוא שחקן ההגנה הכי גרוע בליגה. בודאי הגרוע ברשימה.

3. בלדסו- אולי הוא שייך לטופ 50 בעונה הרגילה, אבל ההיחנקות הקבועה שלו בכל סדרת פלייאוף חשובה הופכת אותו לשחקן שקשה לסמוך עליו.

4. רדיק- קלעי בחסד אבל גם פחות אפקטיבי בפלייאוף, מעדיף על פניו קלעים עם יותר סייז (בוגדנוביץ', גלינארי) או שחקני two-way (ברוגדון, ריצ'רדסון).

5. איבאקה- סיים עונה טובה, הוא אחלה של שחקן אבל קצת פחות משכנע מביג מן אחרים בסגנון שלו כמו לופז וטרנר.

6-7. טרנר וסאבוניס- ליאור ישמח על הראשון ויכעס על השני. בחצי הראשון של העונה של סאבוניס היה שווה טופ 50, אבל אחרי הפציעה של אולדיפו היה מצופה ממנו לקחת צעד קדימה וזה לא קרה, יחד עם סדרת הפלייאוף החלשה הוא יצטרך לחכות לדירוג של שנה הבאה. אני מחזיק מטרנר מבחינה הגנתית אבל הוא אחד משחקני ההתקפה הכי חלשים ברשימה, וחיסרון בריבאונד.

8. ג'יילן בראון- הצבעה קשה, לפעמים הוא ממש טוב אבל אני משאיר אותו בחוץ בגלל חוסר היציבות שלו בהתקפה.

9. ג'וש ריצ'רדסון- אני מחזיק ממנו אבל הוא נחלש בחצי השני של העונה, מה גם שאין לו track record כמו שיש לכמה שמות אחרים שאני מתלבט לגביהם.

יש עוד כמה מועמדים שהגעתי למסקנה שלא אכניס לטופ 50 אבל זה יצטרך לחכות לסיבוב הבא. בכל אופן כבר מעכשיו אני רואה שהרף עלה בהשוואה לעונה שעברה, יש כמות מרשימה של שחקנים טובים מאוד.

2. את טריי יאנג דירגתי מקום אחד מתחת ללו וויליאמס בטופ 50 שלי. תכל'ס מדובר בשני שחקנים מאוד דומים בשני צידי המגרש, כשיאנג מנהל משחק יותר טוב ולו-וויל הוא סקורר יותר טוב (ויותר מוכח). העניין הוא שיש לי הרגשה שלו-וויל לא נמצא על הרדאר שלך בכלל. רוצה לשקול שוב?

4. רדיק בפלייאוף השנה היה יותר טוב מאשר בעונה הסדירה. ובכלל אני חושב שאתה שופט אותו קצת יותר מידי בחומרה כי בסופו של דבר ברור שהוא רול פלייר שמצטיין בעיקר בדבר אחד ותרומה של כאלה מאוד מאוד תלויה במי שמשחק סביבם. בפילי אין כמעט מי שמסוגל לקלוע שלשות חוץ ממנו באופן עקבי, אז טבעי לגמרי שקבוצות מסוימות ידעו להגביל את התרומה שלו.

5. במה הוא פחות שיכנע העונה מטרנר? בעצם לא רק העונה…

6-7. אני לא יותר מידי כועס על השני כי גם אצלי הוא לא נכנס לטופ 50 (אם כי סיבוב נוסף אני נותן לו בכיף).

ושאלה אליך וליובל: יש משהו שפספסתי השנה אצל ולנצ'יונאס שהוא נכנס לרשימה הזאת ואולי אפילו עובר סיבוב מוקדמות?

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 4 ימים ע"י  ליאור אדלר.

Rapgamer
        מנחה

2- אני רואה את הדימיון ללו וויל. נתחיל מזה שברמת ה-skill אני בכל זאת חושב חושב שלו-וויל יותר טוב. הוא יודע ליצור סל מכל מצב, הוא יותר טוב בהגנה (או אם לדייק- פחות גרוע).
        בכל מקרה הסיבה שוויליאמס לא על הרדאר שלי זו העובדה שהוא ממלא את התפקיד הזה בקבוצה טובה. באוברו'ל בשנתיים האחרונות הוא השחקן הכי חשוב של הקליפרס, גם אם סוג של "ראשון בין שווים". הקליפרס ניצחו עם בלייק, ואז ניצחו עם האריס, והמשיכו לנצח אחרי האריס. לראות את וויליאמס במשחק פלייאוף עושה 30-10 מול הווריורס זה דבר שאני מייחס לו חשיבות. לכן הוא לא על הרדאר שלי בינתיים.
        אם וויליאמס היה עושה דברים דומים בקבוצה של 30 ניצחונות, בהחלט הייתי שוקל להצביע לו בקרוב.

4- אני אוהב את רדיק, יכול להבין למה אפשר להחזיק אותו עוד במשחק כי הקליעה שלו באמת game changer. לא חושב שהוא היה יותר טוב בפלייאוף מאשר בעונה הרגילה. היו זמנים ארוכים על המגרש שהוא לא הורגש (האמת שזה קורה לו גם בעונה הרגילה). ממוצע הנקודות שלו ירד מ-18 ל-13.5. העובדה שאני מצביע לו בסביבות המקום ה-60 זה יותר מהכל עדות לעומק שיש בליגה כרגע, בשנה שעברה הוא ממש גירד את הטופ 50 (והשנה הוא לא פחות טוב).

5- בעיני טרנר מצטיין בעיקר ברים פרוטקשן והיכולת לרווח את המגרש. אלה גם התכונות הבולטות של סרג', למרות שהוא לא נותן נוכחות בצבע באותה רמה. מבחינת ריווח הוא מצוין מהמיד ריינג' אבל השלשות שלו ממש לא נכנסו השנה (29%, והוא גם הוריד בווליום). אני מסכים שיש דברים קטנים שאיבאקה עדיף על פני טרנר, אבל באוברו'ל לא חושב שהוא שחקן עדיף, בכל אופן זה לא שהשארתי את טרנר במשחק יותר ממנו.

ולנצ'יונאס- הוא פשוט היה מגה-אפקטיבי השנה. בטורונטו הוא היה חלק מ-bench mob משמעותי, רשם 13-7 בדקות סופר קצובות (19 בלבד למשחק). בממפיס שיחקו עליו יותר והוא הוכיח שיכול להיות למלא אופציה ראשונה-שנייה בהתקפה, רשם ממוצעים של 20-10, career high בחסימות, ולמרות שהמדגם קטן ממפיס הייתה תחרותית בסך הכל במשחקים ששותף.
        מבחינת יעילות הוא מקום 11 בליגה השנה ב-PER.
        that said, הוא בכל זאת על הרדאר שלי ואני אצטרך לחשוב ולהשוות לאחרים האם מה שהראה העונה זה מספיק כדי להיכנס לטופ 50.

אוקיי. קודם כל נראה שהתבלבלתי וחשבתי משום מה שנועם כתב את זה (היה זכור לי שהוא מעריץ של וויליאמס).

ולנצ'יונאס באמת עבר לי מתחת לרדאר, אבל כנראה שככה זה כשאתה משחק בממפיס. מראש לא מדובר בשחקן שהייתי מדרג בטופ 50 גם בעונה שעברה והתקופה בספסל של הראפטורס לא שינתה הרבה (הגבלת דקות זו עוד עילה להדחה).

טרנר גם ברים פרוטקשן לא כזה מצטיין, מספר החסימות שלו פר משחק מטעה, או יותר נכון חוסר היציבות שלו כי מידי פעם הוא נותן הגנה נהדרת על הצבע ובפעמים אחרות הוא נשחט, זה לרוב תלוי במצ'אפ שמולו. כשמדברים על יכולת נוכחית, על איבקה אני יותר סומך גם אם התקרה ההגנתית שלו יותר נמוכה מטרנר. האחוזים זה עוד משהו שעבר לידי השנה, היה זכור לי עד העונה שהוא דווקא היה יעיל מאוד מכל הטווחים.

מסכים איתך לגבי העומק בליגה, גם אני שמתי לב לזה שהרבה יותר קשה לדרג בין 20 ל60 מאשר בעבר. אצלי רדיק גירד מלמטה את הטופ 50, פשוט לדעתי הוא נשפט על דברים שהוא לא אמור בשלב הזה של המשחק. מדובר בקלע השלשות השני/שלישי הכי אמין בליגה (חוץ מקרי ויחד עם תומפסון) וכזה שמצריך יחס מיוחד מההגנה ממול. מבחינתי זה אמור להספיק לשים אותו בדיון על טופ 50 גם אם הדרך לעצור אותו היא יותר בנאלית מאשר מישהו כמו טריי יאנג.

Krit123
    משתתף

לא רואה איך אינגלס לא טופ 67…

מילסאפ

הארל – החלטה קשה, אני צריך ממנו שתי דברים: 1. המשכיות. 2. לראות מה הוא יכל לתת בוודאות כשאין לו a partner in crime.

טריי יאנג – מוקדם מידי.

איבאקה – סוג של הגשים את עצמו העונה, פשוט יש טובים ממנו ברשימה.

טרנר

רנדל – לא עוזר לנצח מספיק

רדיק

בלדסו

ברוק לופז

Rapgamer
      מנחה

אצלי אינגלס נכנס לטופ 67. אבל הוא לא נכנס לטופ 50, ולא חשבתי שיש סיכוי שיכניסו אותו. בשנה שעברה דורג בדיוק במקום ה-50 כאשר העונה הוא יחסית ירד, בזמן שהרבה שחקנים עלו.

בכל אופן, בתור אוהד דנבר רציתי לדבר איתך על מילסאפ, שנמצא גם אצלי על הרדאר. אני רואה בו סוג של stabilizer בשני צדי המגרש. הוא לא בדיוק בעמדה של סאבוניס אבל יש קצת דימיון ביניהם מבחינת הפונקציה שהם ממלאים כל אחד בקבוצה שלו, ומילסאפ בפלייאוף הביא משחקים גדולים והרגיש כמו "המבוגר האחראי" במספר מקרים, לעומת סאבוניס שהיה חלש. מדוע אתה מצביע למילסאפ כבר בשלב הזה?

Krit123
        משתתף

וואלה אני לא בטוח שהוא לא נכנס לטופ 50, אבל כל כך בקושי שזה לא קריטי.

מילסאפ סיים את העונה יותר טוב אבל אני חושב שסאבוניס יכל לתת לי מעט יותר בשלב הזה כמעט מכל בחינה. בדנבר הנוכחות שלו הכרחית אבל הוא גם יכל להרשות לעצמו להפוך לאופציה רביעית, חמישית ואפילו לתת פחות מזה ועדיין נסתדר, בתפיסה שלי האחריות של סאבוניס גדולה יותר והטיפול ההגנתי בהתאם. נכון שאכזב אבל היה מעולה רוב העונה, מה שמכריע פה זה שמילסאפ די יכל 'לבחור את הקרבות שלו' בזמן שסאבוניס תופס נתח גדול יותר של אחריות ולרוב מסוגל לקחת את זה על עצמו.
        בכל מקרה בשלב הזה אין הבדלי רמות משמעותיים ויש הרבה מקרים של 'אבן נייר ומספריים', גם ככה סאבוניס נופל אצלי בשלב הבא אני מאמין.

o.raz
    משתתף

<p class="p1" dir="rtl"><span class="s1">סטיבן </span><span class="s1">אדאמס</span></p>
    <p class="p1" dir="rtl"><span class="s1">ג</span><span class="s2">'</span><span class="s1">וליוס </span><span class="s1">רנדל</span></p>
    <p class="p1" dir="rtl"><span class="s1">זאק </span><span class="s1">לאבין</span></p>
    <p class="p1" dir="rtl"><span class="s1">יונאס </span><span class="s1">ולנצ</span><span class="s2">'</span><span class="s1">יונאס</span></p>
    <p class="p1" dir="rtl"><span class="s1">אריק </span><span class="s1">בלדסו</span></p>
    <p class="p1" dir="rtl"><span class="s1">ג</span><span class="s2">'</span><span class="s1">וש </span><span class="s1">ריצ</span><span class="s2">'</span><span class="s1">רדסון</span></p>
    <p class="p1" dir="rtl"><span class="s1">סרג</span><span class="s2">' </span><span class="s1">איבאקה</span></p>
    <p class="p1" dir="rtl"><span class="s1">אנדרה </span><span class="s1">דראמונד</span></p>
    <p class="p1" dir="rtl"><span class="s1">באדי </span><span class="s1">הילד</span></p>

Roeii1
    משתתף

קצת קשה לכתוב דעות מפורטות כשיש עדיין הרבה ברשימה

אבל כן צריך סינון כמובן והנה ה9 שלי:

מיילס טרנר

ברוק לופז

ג'יי ג'יי רדיק

ולנצ'יוניס

הארל

גלינארי

לאבין

בלדסו

אדאמס

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

לאבין

גאלו

רדיק

ראנדל

טריי יאנג

בויאן בוגדנוביץ'

galhaase
    משתתף

קודם כל, זה הרבה יותר קשה ממה שחשבתי… אחרי שעשיתי סינון ראשוני לפי התחושה שלי נשארתי עם 22 שחקנים שמהם אני צריך לבחור 9. ניסיתי לקבוע כמה תנאי סף וזה בסוף מה שיצא לי:
    זאק לאבין – השחקן היחיד שבאמת לא משנה לי מה סטט' שלו, הוא פשוט לא ראוי להיות בטופ 50
    יונאס ולנצ'יונאס – אני לא חושב ששמעתי עליו פעם אחת העונה, בטח לא אחרי המעבר לממפיס שייך לתקופה אחרת של כדורסל.
    כאריס לאברט – אולי אם לא היה נפצע הייתי מחשיב אותו טופ 50, אבל 20-30 משחקים ממש טובים זה לא מספיק לטופ 50
    פול מילסאפ – הוא עדיין טוב אבל זה לא המפלץ מאלטלנה
    ג'ייסון טייטום – עונה רדמוה ונוראית מבחינתו, אני מאמין שיקפוץ חזרה העונה, אבל אמרנו שלא להתייחס לצפי.
    אריק גורדון – הולך ודועך.
    מונטרז הארל – היה נפלא חלק מעונה אבל לא מספיק זמן מבחינתי, בטח יהיה בטופ 50 שנה הבאה.
    ג'וש ריצ'רדסון – אף אחד ממיאמי לא צריך להיות בטופ 50 של העונה הזו
    ג'יי ג'יי רדיק – אחד השחקנים הכי מושלמים לתפקיד הספציפי שלו – לא מספיק לטופ 50

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 3 ימים ע"י  galhaase.

Rapgamer
      מנחה

היי גל, ברוך הבא.

ממעבר ראשון על הרשימה גם אני "סימנתי" לעצמי 22 מועמדים להדחה. אריק גורדון היה אחד הראשונים שבחרתי להשאיר. הסיבה העיקרית היא סדרת הפלייאוף נגד גולדן סטייט בה הוא הרגיש כמו חלק אינטגרלי מבין הכוכבים בשתי הקבוצות. הוא אפילו ניצח את קליי תומפסון במצ'אפ הישיר, לפחות עד שדוראנט נפצע ואז קליי לקח על עצמו יותר.
      בכל אופן אני הרגשתי שיוסטון הסתמכה עליו הרבה בפלייאוף האחרון, והוא הופיע לכל משחק עם סקורינג טוב והגנה סולידית כנגד יריבות חזקות (יוטה, גולדן).
      אני מסכים שגורדון שייך לדיון אבל מעדיף אותו על פני שחקנים ברמה דומה שלא שיחקו בפלייאוף (יאנג, הילד, רנדל) או ששיחקו והיו לא טובים (בלדסו, סאבוניס, טרנר).

kal
    משתתף

וואו, לא השתתפתי במשחק הזה כבר 4-5 שנים (כשהיה בפורום תפוז). שמח לחזור, מקווה שתהיה השתתפות.

הנה ה-9 שלי:

ג'וש ריצ'רדסון
    ג'יילן בראון
    דומנטאס סאבוניס
    טריי יאנג
    זאק לאבין
    ג'וליוס רנדל – לא באמת עשה שום דבר מעבר לניפוח מספרים
    דנילו גלינארי – מאד פציע
    בויאן בוגדנוביץ'
    באדי הילד

ממש התלבטתי לגבי שניהם :
    מלקולם ברוגדון – מאד פציע
    קלינט קאפלה – יותר מדי חד-מימדי

Rapgamer
      מנחה

אשכרה?? ברוך השב. מה היה שם המשתמש שלך בתפוז?

kal
        משתתף

שנים שלושים (אני זה שערך את תחרויות הימורי הפלייאוף)

Rapgamer
          מנחה

כמובן שאני זוכר. נחמד לראות שהמשכת איתנו

Rambere
    משתתף

טרי יאנג
    ג'וש ריצ'רדסון
    מיילס טרנר
    דומנטאס סאבוניס
    ג'וליוס רנדל
    דנילו גלינארי
    מונטרז הארל
    יונאס ולנצ'יונאס
    לאבין

fatnoam
    משתתף

מדיח 9:

סרג' איבאקה
    ג'וש ריצ'רדסון
    ג'יילן בראון
    מיילס טרנר
    טריי יאנג
    ג'וליוס רנדל
    ד'ארון פוקס
    באדי הילד
    יונאס ולנצ'יונאס

היו לי כמה התלבטויות, אבל הם כנראה יעופו בסיבוב הבא אז אין מה לפרט כל כך…

fatnoam
    משתתף

כמה תגובות לדברים שרשמתם –

לו וויליאמס – ברור שאני מעריץ. לא רק בגלל האהבה לג'מאל (וזה בהחלט היורש), אלא הוא פשוט כדורסלן מדהים. הכשרון נוטף לו מהאצבעות לא פחות מאף שחקן בליגה (כן כולל סטף וקיירי וכל אלה). מעבר לזה יש לו שתי נשים שיודעות אחת על השניה והן סבבה עם זה. איך אפשר לא להעריץ?

מילסאפ – ממש מוקדם. בסופו של יום הוא היה אופציה שלישית בקבוצה שניצחה את המערב (לגארי האריס היו משחקים טובים, אבל מילסאפ לפניו בקבלת זריקות והחלטות, טורי קרייג לא רלוונטי כמובן). היה לו פלייאוף די טוב. אני מבין שהוא בצד הפחות יפה של הקריירה, אבל דחילק.

זאק לאבין – אני די סבבה עם זה שהוא יודח בטופ 50, אבל יש כל כך הרבה שחקנים שתרמו כל כך פחות ממנו השנה. סתם לדוגמא, אם תשוו אותו לבראדלי ביל ודווין בוקר – שני שחקנים בעמדה דומה בקבוצות רעות מאוד – תראו שהנתונים כמעט זהים. קצת קשה לי להבין איך מעיפים אותו כל כך בקלות כאשר די ברור שהנ"ל הם אנטאצ'אבל עד טופ 30-35.

ברנדון אינגרם – יש מצב טוב שהוא בטופ 50 ולא היה ברשימה הזו?

ג'יי ג'יי רדיק – הבנאדם מקבל 15 מליון לעונה כבר 4 שנים או 5 שנים תוך כדי שהוא תמיד מחדש מקסימום לשנה ועוד שנה. מהמר על עצמו באופן קבוע, ומקבל את הכסף. הוא שכנע כמעט כל GM בליגה. כל כך הרבה כאן הייתי שולח הביתה לפניו.

לא יודע מה אצל אחרים אבל בוקר לא הגיע לטופ 50 שלי ואני די בודאות אצביע לו בסיבוב הבא. ביל זה כבר סיפור אחר כי מדובר בשחקן הגנה יותר טוב ובכלל הוא דורג בעבר נמוך ממה שהגיע לו כי הוא לא היה מסוגל לתת עונה מלאה. בלי ששמנו לב הוא השלים הרגע עונה שניה ברצף שהוא על הפרקט לאורך 82 משחקים, ככה שאפשר להרגיש בנוח להפסיק להוריד לו נקודות על כשירות. ויש לו גם הישגים בקריירה והופעות פלייאוף מרשימות בעוד שהשניים האחרים לא עברו את ה29 ניצחונות בעונה (ובמקרה של בוקר עוד מתחת לזה). יש הבדל די משמעותי בין ביל לשניים האלה.

לא אמרתי שזה רע להעריץ את וויליאמס 🙂

kobyz
    משתתף

ה 9 שלי:
    ברוק לופז – לא מתוחכם מספיק, נחלש בפלייאוף מאוד
    אנדרה דראמונד – משהו חסר במיינד סט שלו, לא תחרותי מספיק
    טריי יאנג – לא ראיתי ממנו מספיק, אבל אני די בטוח שהוא עוד צריך שיוף כדי להיות שווה טופ 50
    זאק לאבין – השחקן גם לא שלם מספיק וגם לא יציב מספיק, ככה אי אפשר להיכנס לחמישים
    ג'וליוס רנדל – כנל
    דנילו גלינארי – סולידי אבל לא הרבה יותר
    באדי הילד – כנל
    ג'יי ג'יי רדיק – כנל
    יונאס ולנצ'יונאס – חד מימדי מדי לכדורסל של היום

kobyz
      משתתף

והשניים שלדעתי ראויים להיכנס לדיון ולא נכנסו הם : דריק וויט וקייל קוזמה

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כתבות אחרונות

סטטיסטיקות פורום

משתמשים רשומים