דירוג הפורום- סיבוב חדש

ראשי פורומים פורום NBA דירוג הפורום- סיבוב חדש

מציג 12 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

אלו תוצאות הסיבוב האחרון:
      50. סטיבן אדאמס (11 קולות). בשנה שעברה דורג במקום ה-36.
      49. מלקולם ברוגדון (9). בשנה שעברה לא דורג.
      48. בויאן בוגדנוביץ' (6). בשנה שעברה לא דורג.
      47. אנדרה דראמונד (6, פחות קולות בסיבוב שעבר). בשנה שעברה דורג 38.
      46. אריק גורדון (4, ריבוי קולות בסיבובים קודמים). בשנה שעברה דורג 37.

לתוצאות הסיבוב המלאות: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n_aLq2P01NB1t3ebIsy81VbyutVvNOR3R-3r5LzRUEk/edit#gid=0

אלו 45 השחקנים שנותרו במשחק:
      קריס מידלטון
      יאניס אנטטקומפו
      קייל לאורי
      פסקל סיאקם
      מארק גאסול
      בן סימונס
      טוביאס האריס
      אל הורפורד
      ג'ואל אמביד
      קמבה ווקר
      ג'ייסון טייטום
      בלייק גריפין
      קיירי ארווינג
      קווין דוראנט
      ג'ימי באטלר
      ניקולה ווצ'ביץ'
      בראדלי ביל
      סטפן קרי
      דאנג'לו ראסל
      קליי תומפסון
      דריימונד גרין
      ג'מאל מורי
      ניקולה יוקיץ'
      ראסל ווסטברוק
      ג'יימס הארדן
      קלינט קאפלה
      דמיאן לילארד
      סיג'יי מקולום
      יוסוף נרקיץ'
      דמאר דרוזן
      למרכוס אלדריג'
      כריס פול
      מייק קונלי
      דונובן מיצ'ל
      רודי גובר
      לו וויליאמס
      פול ג'ורג'
      קוואי לאונרד
      ד'ארון פוקס
      קארל אנת'וני טאונס
      לברון ג'יימס
      אנת'וני דיוויס
      ג'רו הולידיי
      לוקה דונצ'יץ'
      דווין בוקר

אנחנו ממשיכים להצביע ל-5 שחקנים בסיבוב זה.
      בהצלחה!

2 מהסיבוב הקודם:

בוקר (שזה בעיני תמוה ביותר שהוא שרד עד כה), ונורקיץ'.

שלושת החדשים:

קלינט קאפלה. סך הכל מאוד דומה לאדאמס בתכונות שלו, הגיע זמנו.

לו וויליאמס. כנראה שאני היחיד שיצביע לו בסיבוב הזה, אבל אני חושב שכאן עובר הגבול עבור שחקן שמשחק כמות מוגבלת של דקות בגלל שהוא לא מסוגל לשמור על אף אחד. בנוסף, חוץ מהיותו סקורר נהדר קשה לי לשים את האצבע על מה עוד הוא מביא איתו לפרקט. גם מבחינת ריווח הוא סביר ולא יותר מזה (36% מה3 שמשקף את אחוזי הקריירה שלו). אני רוצה החל מהסיבוב הבא להתחיל להצביע לשחקנים שתורמים למשחק ביותר מאספקט אחד.

דיארון פוקס. אני חושב שמגיע לו קרדיט על ההצלחה היחסית של הקינגס בעונה שעברה, אבל בשלב הזה אני שלם עם הצבעה עבורו.

Rapgamer
        מנחה

נקודה למחשבה-

נדמה לי שהצבעת לאריק גורדון כבר די ממזמן. ואמרת שאתה מחפש להשאיר שחקנים שתורמים ביותר מאספקט אחד. אבל לפי דעתי, אריק גורדון הוא השחקן הכי דומה לג'ייסון טייטום במשחק.

שניהם תורמים בעיקר סקורינג, סולידיים בהגנה, לא עושים הרבה מסביב. הקייס העיקרי עבור שניהם הוא הופעות פלייאוף מוצלחות על הבמה הגדולה- אצל טייטום זה מול פילדלפיה וקליבלנד לפני שנה, אצל גורדון זה מול הווריורס פעמיים- בשנה שעברה והשנה.

אריק גורדון פציע- אוקיי. אולי עוד tweak כזה או אחר שאתה מעדיף אצל טייטום- מקובל עלי. אבל אני לא רואה איך יכולים להפריד ביניהם 15-20 מקומות בדירוג שלך, כשלמעשה הסיפור שלהם מאוד דומה.

Rapgamer
      מנחה

מצביע

מסיבוב קודם:
      1. דווין בוקר– המספרים יפים והסקילסט מפתה. אבל אין מה לעשות, אני מצפה לפחות להשפעה מסוימת על המאזן. לפני שנתיים הוא פרץ וקלע 22 למשחק, בזמן שפיניקס ניצחה 24 משחקים בעונה. זה סך הכל מובן משחקן שהיה בעונת הסופמור, ועשה לעצמו שם בליגה. אבל שנתיים אחרי זה, גם אם המספרים אפילו עלו, לסיים עונה עם 19 ניצחונות עלובים זו כבר בעיה. אין עוררין על כך שהצוות המסייע שלו חלש. אבל אם בוקר לא מצליח להרים את פיניקס מאיפה שנמצאות הניקס או קליבלנד, כנראה שיש במספרים האלה אלמנט של קלוריות ריקות במשחקים גמורים או חסרי חשיבות.

2. ג'מאל מורי– דיברתי עליו בסיבוב הקודם. אצלו דוקא הסקילסט פחות מרשים אותי, אני מעדיף (בקצת) חבר'ה כמו דאנג'לו ראסל או ד'ארון פוקס שקיבלו את המפתחות השנה לנהל התקפות והצליחו בצורה יפה, לעומת מורי שהוא פחות יציב ולטעמי פחות טוב מהם בייצור מצבים, ונהנה במידה מהנוכחות של יוקיץ'.

חדשים:
      3. ג'ייסון טייטום– שחקן ששקלתי בכובד ראש בפעם שעברה. היכולת הרגילה שלו לאורך השנתיים האחרונות לא מצדיקה בעיני טופ 50. היו לו סדרות פלייאוף אדירות בשנה שעברה וזה הקנה לו קרדיט שהביא אותו לכאן, אבל מבחינתי זה עד כאן.

4. יוסוף נרקיץ'– שחקן נהדר, סיים עונת קריירה, אבל כשאדאמס ודראמונד מודחים סימן שהגיע גם הזמן שלו.

במשבצת החמישית יש כמה שמות שבאים בחשבון. קאפלה עדיף רק בקצת על הסנטרים המודחים, וגם גאסול שייך מבחינתי לאותה הקבוצה. ראסל ופוקס הם שני רכזים שסיימו עונות טובות אבל נטל ההוכחה עוד עליהם. אפשר להתחיל לבנות ברקע hot takes למיניהם לשמות גדולים אבל האמת שזה מוקדם מדי. נלך על:

5. דאנג'לו ראסל– סיים עונה נהדרת אבל יש בי את הספק שזה היה outlier מבחינת יכולת הקליעה. הוא קלע מיד ריינג' ופלואטרים באחוזים די מטורפים (49% בטווח 10-16 פיט). הגנתית הוא אחד השחקנים החלשים שנותרו ברשימה. בפלייאוף היה לו קשה לשמור על אפקטיביות דומה. וכשאני משווה לשחקן כמו פוקס למשל, לאחרון יש יתרון בכל הקשור לנתוני פלוס/מינוס למיניהם.
      אני מניח שראסל לא יודח בשלב הזה. לגיטימי. פשוט משהו בעונה הזאת שלו מזכיר לי את עונת 13/14 של גוראן דראגיץ', שאיכשהו הכל הסתדר לו לעונת פלא. דראגיץ' חזר לקרקע בעונה שלאחר מכן ואני חושד שלראסל יקרה דבר דומה, לפחות מבחינת אלמנטים מסוימים במשחק שלו. אני צריך ממנו עוד עונה שיוכיח לי שהוא סקורר של 20 למשחק, עם יכולת לקלוע ג'אמפרים באחוזים כאלה (כי לעונשין הוא לא מגיע כמעט בכלל, ואולי מכאן הסקפטיות לגביו).

Roeii1
      משתתף

קלינט קאפלה – מהסיבוב הקודם, חד מימדי ולא התעלה על עצמו

מארק גאסול – מהסיבוב הקודם, יורד ברמה כל פעם, לא חושב שהוא מתאים לרמה כרגע

חדשים:

ג'ייסון טייטום אכזב מאוד  העונה. היה אמור לעלות הילוך ואפילו להוות אופציה שניה בהתקפה, זה לא קרה.

ניקולה ווצביץ' – הצליח להביא את אורלנדו לפלייאוף אחרי שנים של כשלונות. לא מרגיש שהוא מספיק אסרטיבי במשחק שלו

דארון פוקס אני אוהב אותו, הפוטנציאל אדיר והוא קיים אך הוא עדיין לא שם. מאמין שעונה הבאה הוא ידבר חזק

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months, 3 weeks ע"י Roeii1.
        Rapgamer
        מנחה

ווצ'ביץ' לפני בוקר?

המספרים של ווץ'- 21 נקודות, 12 ריבאונדים, 4 אסיסטים, PER=25.5.
        המספרים של בוקר- 26.5 נקודות, 4 ריבאונדים, 7 אסיסטים, PER=20.3.

הגנתית: מבלי לחפור יותר מדי, ווצ'ביץ' יותר טוב.

סטט' מתקדמות: real plus minus של ווצ'ביץ' 5.5+, של בוקר 0.6+. זה מתבטא גם בכך שאורלנדו מנצחת כשווץ' על המגרש ומפסידה כשהוא על הספסל, בעוד שפיניקס מפסידה בהפרש גדול גם כשבוקר משחק.

והפער הכי גדול ביניהם- הצלחה קבוצתית: ווצ'ביץ' 42 ניצחונות ומקום 7 במזרח, בוקר 19 ניצחונות ומקום אחרון במערב. תחשוב על זה. יותר מפי 2 ניצחונות. ואורלנדו היא לא בדיוק סופר טים.

Roeii1
          משתתף

אני מבין שהמטרה של המשחק זה לבחור מי טוב כרגע

אבל קשה להתעלם מפוטנציאל, מקבוצתו של השחקן או של העבר שלו

ווצביץ' לא מרשים אותי, והוא שנים היה עם הקבוצה שלו באותו מצב של דווין בוקר בפיניקס, עד שאורלנדו הביאו כשרונות ראויים ושאר הסגל כמו ארון גורדון ואוון פורנייר שהתבגר וצבר ניסיון.

אם אני הולך לפי השאלה הפשוטה – דווין בוקר או ווצביץ' מי אני לוקח לקבוצה שלי, אני בוחר בדווין בוקר.

Rapgamer
            מנחה

איזה כישרונות אורלנדו הביאו השנה?

ווצ'ביץ' בשנים קודמות היה בקבוצה חלשה מאוד ולכן הוא לא נכנס לטופ 50. אנחנו עכשיו בשלב של להתקדם לטופ 40.

השינוי הכי גדול באורלנדו הוא היכולת האישית של ווצ'ביץ'. אותו סגל שעשה 20 ומשהו ניצחונות בשנה שעברה, הוא הוביל אותם השנה ל-42. בדיוק מה שמצופה מבוקר כדי להמשיך להתקדם במשחק. אני לא מבין למה שחקן אחד מבצע את קפיצת המדרגה הזאת, אבל מודח לפני השחקן שלא ביצע אותה.

galhaase
      משתתף

יאללה סיבוב חדש איזה כיף.

לדעתי דראמונד יצא מוקדם מידי, אבל חוץ מזה אני מסכים עם הדירוג.
      נשארו מהסיבוב הקודם:
      ג'מאל מורי
      ג'ייסון טייטום – אני מצביע לו כבר הרבה זמן והפעם אני כבר די משוכנע שהוא יצא – לדעתי שומרים חסד בגלל העונה היפה בתור רוקי והפוטנציאל ברגע שיצא מהצל של קיירי – אבל היתה לו חרא עונה.

והנה השלושה החדשים –
      קלינט קאפלה – קל, אחרון השחקנים שאני פשוט בוחר ולא לפי דרך האלימינציה. הרבה פחות מוכשר מכל מישהו אחר שנשאר ברשימה.

פה זה התחיל להיות קשה, היו לי 5 שמות אפשריים ל-2 המקומות שנשארו – כריס פול, פוקס, ראסל, נורקיץ ולו וויל. פשוט הלכתי לפי אלימינציה ומצאתי סיבות למה להשאיר 3 מהם עוד סיבוב – כריס פול עדיין elite PG במובנים מסויימים, למרות שאני ממש משוכנע שזו העונה האחרונה שלו בטופ. אני לא בטוח לגבי ראסל, אם זה אמיתי או לא מה שהיה השנה, אבל בינתיים הוא נשאר וכך גם שחקן הספסל האולטמיטיבי לו וויל – כי כזה שוטר מדהים ואני מעריך שוטרים…

אז הקול שלי הולך ל…

יוסוף נרקיץ'
      ד'ארון פוקס

Rapgamer
      מנחה

שאלה לכל מי שלא מצביע לבוקר

הוא קולע 26 למשחק ומוסר 7 אסיסטים. אני לא מתווכח- זה מרשים. למרות שסטטיסטיקות מתקדמות למיניהן שמות אותו הרבה מתחת לשחקנים אחרים כאן.

כמה ניצחונות זה מספיק גרוע כדי להצביע לו? אם 19 ניצחונות בעונה משאירים אותו במשחק, האם 15 זה הרף ששווה הדחה? 10 ניצחונות בעונה? או ששחקן שקולע 26 למשחק נשאר במשחק גם אם הקבוצה שלו מסיימת במאזן 0-82?

זו שאלה רלוונטית כי המאזן של פיניקס יותר קרוב ל0-82 מאשר הוא קרוב למאזן הניצחונות של סקראמנטו, או ברוקלין, או אורלנדו- קבוצות שהכוכבים שלהם סופגים כאן קולות.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months, 3 weeks ע"י Rapgamer.
        galhaase
        משתתף

אני ממש מתחבר למה שרועי אמר. אם עכשיו אני בוחר לקבוצה שלי את בוקר או מישהו אחר שהצבעתי לו (למשל נורקיץ או פוקס) – אני מעדיף את בוקר. זה לא יחזיק עוד הרבה זמן אבל בינתיים מבחינתי הוא בפנים.

galhaase
        משתתף

ולגבי המאזן – זה לא תמיד פקטור מבחינתי.

נכון שברוקלין וסקרמנטו היו טובות בהרבה מפיניקס – זה לא ואמר שבוקר חלש מראסל או פוקס – לשניהם היה הרבה הרבה יותר עזרה.

Rapgamer
          מנחה

בהערכות של פתיחת העונה כולם ציפו מסקראמנטו להיות בתחתית הליגה בדיוק כמו פיניקס. וגם מאורלנדו ומברוקלין. כולן לקחו את הציפיות של 20+ ניצחונות ועשו ממנו מאזן של 50%.

דווין בוקר לא עשה שום דבר העונה חוץ ממספרים אישיים. זה לא מספיק טוב כשליריבים שלו יש גם מספרים אישיים טובים, וגם תרומה קבוצתית ממשית. הנוכחות שלהם אשכרה עזרה לנצח משחקי כדורסל.

מה משכנע אותך יותר- הבדל של 2 נקודות ב-PER או הבדל של 20 ניצחונות בעונה? אלה בדיוק הפערים בין בוקר לפוקס.

Krit123
        משתתף

אני לא מתווכח שבוקר הרוויח את ההדחה המתקרבת שלו בסיבובים הקרובים, אבל מה שמקשה עלי זו השאלה 'איך היה נראה אם היה משחק ביוטה או ברוקלין'. כאופציה ראשונה בקבוצה חלשה הוא נוראי ואין לו חצי מושג איך להרים את העסק מכל בחינה, אבל בכל זאת הוא לא זכה לשחק בפרנצ'ייז בריא עם סגל מאוזן, או עם מאמן ושיטה ברורה לאורך זמן. השחקן הכי טוב ששיחק לצידו הוא בלדסו אם אני זוכר נכון, והוחלפו מספר מאמנים (לא מינויים מבריקים) מאז שהגיע.

Rapgamer
          מנחה

יכול להיות שאם בוקר היה מתפתח ביוטה הוא היה שחקן שונה ממה שהוא היום. אין לי משהו אישי נגדו. פשוט כשאנחנו בהדחה של טופ 40-45, ויש שחקן שהתרומה שלו להישגיות קבוצתית היא ממש אפסית, נראה לי טבעי להצביע לו. בוקר כבר 4 שנים בליגה ולא הצליח להפוך את פיניקס לקבוצה נורמלית, עזוב חלשה-בינונית.
          כבר אין כאן שחקנים פראיירים. ד'ארון פוקס בסקראמנטו, או ווצ'ביץ' באורלנדו, הם גם לא בדיוק משחקים ב-model franchise ליציבות ומצוינות. אבל הם הוכיחו שהיכולת שלהם עוזרת לנצח. אני לא מבין את הקייס לתת לבוקר קרדיט על זה שבאופן תיאורטי, הוא אולי יכול לעשות את מה שהם עשו בפועל.

Krit123
            משתתף

האמת שלגמרי יש לי משהו נגדו, כנראה השחקן השני השנוא עליי בליגה, מוזר לי לנסות להגן עליו. אני לא מתכוון להדיח קודם את פוקס למשל, אבל אני כן רואה איך שמות כמו קאפלה, מורי, ווצ'ביץ', ראסל ואחרים מקבלים קולות לפניו.

אני לא מתכוון גם להדיח את ווץ' לפניו על סמך תיאוריה, אבל אני כן רואה איך אפשר לבנות קייס בשביל הכיף – אנחנו כן יודעים שווץ' משחק במזרח, עם מאמן ראוי וקבוצה שבנויה סביבו כבר שנים למעשה, עם סגל סביר יחסית. במערב סביר יחסית פשוט לא סוחב, קבוצות נחמדות נמעכות כל שנה… זו לא בדיוק הבלחה של עונת חוזה, אבל הפלייאוף החלש שנתן לא עוזר לקייס שלו כשחקן מוביל.
            קמבה איבד את אותו מאמן ונתן עונה אישית אדירה שהסתיימה מחוץ ל-8, אני יכל לראות את בוקר עושה הישג דומה במזרח. עם מה שהראה עד עכשיו כחומר גלם אני מאמין שהוא יכל היה אפילו להרים קצת את ברוקלין, ולהגיע עם אורנלדו להישג דומה אם היה נבחר שם, אבל זה הכל בתאוריה.

Rapgamer
              מנחה

עזוב ענייני מזרח-מערב אחי. זה רלוונטי כשקבוצה במזרח מנצחת 40 משחקים ובמערב 35. זה לא קשור כשקבוצה אחת מנצחת חצי מהמשחקים שלה, והשנייה היא הכי גרועה בליגה.

לא פוסל את הטיעון התיאורטי שאולי בוקר היה מצליח לרתום את היכולות שלו להצלחה קבוצתית בסיטואציה אחרת. אבל ברמה הכי בסיסית, כשיש לך אחד שעושה משהו בתיאוריה ואחר שעושה משהו בפועל, לך עם מה שקורה בפועל. ודבר שני, אני חושב שהטיעון התיאורטי הזה די נחלש כשבוקר לא נותן לנו אפילו רמז של תרומה בפיניקס. מילא 27-28 ניצחונות, משהו. אבל פיניקס מביכים ברמות.

Krit123
              משתתף

אני לא יודע עד כמה אפשר לנתק את זה.. הופעות בפלייאוף זה משהו שמשחק תפקיד בין אם נרצה או לא. אני מסוגל לראות את קמבה לא עושה פלייאוף בכלל במערב, שלא לדבר על דראמונד, ווצ'ביץ' ואחרים. זה משנה את הנרטיב די דרמטית. אם ווצ'ביץ' היה עושה מה ש-JV עשה בממפיס רק לאורך העונה, לא חושב שהיה מגיע עד לכאן, היינו מסתכלים על זה כמספרים ריקים מתוכן בעונה חוזה לדעתי.

במקרה של בוקר Though, יש בינוני הסכמה שהוא לא עשה מספיק בכל זאת (שמתי את השם שלו), אבל מה שהראה מבחינת יכולת כן מאפשר לשים אותו בנעליים של שחקנים עם נסיבות מקלות.
              בכל זאת הוא משחק בקבוצה שמביכה ברמות גם כי עשתה טנקינג חלק מהזמן, תחלופה של מאמנים לא משהו, וסגל חלש באופן יחסי לקונפרנס.

Rapgamer
              מנחה

מזל שווצ'ביץ' הגיע לפלייאוף, הוא מספיק אנדרייטד as is. באמת היה מצוין העונה, נכנס לתפקיד של פרנצ'ייז פלייר לכל דבר ועניין. הוא מדורג במקום ה-9 בליגה ב-PER, כל מי שמעליו בכלל לא נשמע את השמות שלהם מוזכרים לעוד הרבה מאוד זמן.

לגבי ולנצ'יונאס, קודם כל אם הוא היה מתמיד ביכולת בממפיס גם הוא היה נמצא במשחק בשלב הזה. אבל מה שיותר חשוב לי לומר, משום מה אנשים מסתכלים על קבוצות בצורה דיכוטומית. מי שהגיע לפלייאוף זה וי, מה שנכשל זה איקס.
              בתכלס יש הבדל גדול בין עונה כמו של קמבה ווקר או ד'ארון פוקס שפספסו את הפלייאוף אבל הובילו קבוצות כדורסל לגיטימיות, לעומת איקס כמו של דווין בוקר או זאק לאבין שהקבוצה זבל.

בסופו של דבר ההבדל בין 20 ניצחונות ל-40 ניצחונות (שלא מספיקים לפלייאוף), הוא גדול יותר מאשר ההבדל בין 40 ניצחונות ל-50 ניצחונות. לעיתים נדמה שאנשים שוכחים את זה.

Krit123
              משתתף

כמובן שיש הבדל בין 40 ל-20 ולפספס פלייאוף בקטנה זה הישג בפני עצמו. הנקודה שלי היא שבוקר הראה לי מספיק בשביל להאמין שהוא יכל להיה לעשות 40 נצחונות ולסיים מחוץ לפלייאוף במזרח.
              שוב, אני מאמין שה-20 נובע גם מהנסיבות שהזכרתי…
              אני חושב שווץ' בנעליים של JV (שיש לו טרק רקורד יותר הישגי ומוצלח) לא היה עוקף גבוהים שעושה רושם שהולך לעקוף, כמו קאפלה ונרקיץ'. הם היו נתפסים כשחקנים שלמים יותר למטרות תחרותיות. קצת כמו שגאסול עוקף את JV בסיבוב גם בגלל שהתאים יותר לראפטורס כגבוה ראשון/שני, למרות שיואנס היה לא פחות טוב ממנו מבחינה אישית בתפקיד הגו טו גאי בממפיס ואפשר לטעון שהוא כרגע יותר מתאים להיות אופציה ראשונה, למרות שזה לא סמפל סייז גדול במיוחד.

Rapgamer
              מנחה

אני לא רואה במה הסיטואציה של JV בממפיס שונה מזו של ווצ'ביץ' באורלנדו.
              מבחינת השוואת skill ביניהם לווץ' יש יתרון בקליעה ובמסירה.
              אם ולנצ'יונאס ימשיך להיות שחקן של 20-10 בממפיס בשנה הבאה, והקבוצה תהיה סמי-תחרותית, אני חושב שגם הוא יקדים בדירוג את דראמונד, נרקיץ' ושות'. JV הודח בשלב מוקדם לפני שהצבעתי לו, יש מצב שלא הייתי מכניס אותו לטופ 50 אבל זה בעיקר בגלל המדגם הקטן שדיברת עליו.

גאסול מאוד שונה מהם בסגנון ובמהות, אני יכול להבין שתהיה וריאציה די גדולה בדירוג שלו. בסיבוב הבא אנחנו מתקדמים ל-4 מודחים אבל בכל מקרה אני חושב שזה יהיה הסיבוב שיספוג את הקול שלי.

Krit123
              משתתף

סבבה, אני רואה את זה אחרת וכבר לא נסכים.. לדעתי ווץ' כבר נתן עונות מוצלחות סטטיסטית, לתת אחת עוד יותר טובה בממפיס בלי שתהיה מלווה בהצלחה קבוצתית לא הייתה מקדמת אותו מעל נורק, קאפלה וכו'. גאסול יקבל קול גם ממני אם רוב השמות ששמתי יודחו.

Rapgamer
              מנחה

לא הבנתי… למה שלא תהיה מלווה בהצלחה קבוצתית יחסית? הרי הוא הצליח השנה עם אורלנדו, למה שלא יעשה בממפיס דבר דומה?

Krit123
              משתתף

לא בסדר גודל של לעשות פלייאוף הכוונה, כמו שהיה קורה לאורלנדו במערב (גרסה פחות מוצלחת של מה שעברו עד השנה במזרח)

Rapgamer
              מנחה

הבנתי. מבחינתי אם היה עושה עונה דומה שמסתיימת ב-37 ניצחונות במערב, אכן הייתי מדרג אותו מעל חבורת הסנטרים ההגנתיים. יש מצב שהיו חולקים עליי כאן, בגלל זה אני חושב שווצ'ביץ' בכל מקרה אנדרייטד, והעובדה שהגיע לפלייאוף קצת ממתנת את זה.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

מורי

גאסול

בוקר

פוקס

נורקיץ

kobyz
      משתתף

ממשיכים: דאנג'לו/קלינט קאפלה
      מצטרפים חדשים:
      ניקולה ווצ'ביץ'/לו וויליאמס – שני שחקנים שהגיע הזמן שלהם, השפעה התקפית לא מבוטלת אבל רק סבירים בהגנה
      לגבי השלישי מתלבט בין טוביאס האריס/בן סימונס, אחד שמיקסם לגמרי את הכישרון שלו העונה מול אחד שעדיין צריך לבדוק איך הוא מתאים את עצמו לכדורסל של היום ולא נהפך לנטל ברגעים מסויימים… אלך הפעם על בן סימונס!

Krit123
      משתתף

מדיח:

נורקיץ'

קאפלה – הפלייאוף האחרון הביא אותו לפה. כבר שנתיים שהוא זורח מול יוטה ואז חושך מול ג"ס, משחק כדורסל שלילי בחלקים ונראה לא שייך לרמה, אתה מרגיש מרומה שהוא על המגרש. תלוי מידי ביוצרים עילאיים והגנתית מתקשה מידי מול מצ'אפים מסוימים. זה לא יכל להביא אותו רחוק מהנקודה הנוכחית.

דיאנג'לו – בוא נראה את זה ממשיך. יכל להיות שקיבל יותר מידי כסף בשביל לבוא בהרגשה שהוא עדיין צריך להוכיח משהו… העונה הקרובה תגיד הרבה על האופי שלו וגם על איך צריך להסתכל על מה שעשה השנה.

ג'מאל מורי – the fuck can i do?.. מתחבר לזה שאינפלציה של כשרונות צעירים הציפה את הטופ 50 והעלתה את הרף לפחות למראית עין, עד שחלק מהבלוף יתבהר. מרגיש לי שמורי שווה יותר מהמיקום הזה, אבל יכל להיות שהוא בעצם חלק מהקבוצה הזאת שבילגנה את הדירוג.

דווין בוקר – האמת שבהתחלה התלהבתי שהוא מקבל קולות מהסיבובים הראשונים כי חשבתי שאני די לבד בכמה שהוא אוברייטד, אבל יש פה קצת החמרה איתו מול שחקנים שהם גם סימן שאלה. בכל זאת כמו שאמרתי אני לא יכל לתת לו קרדיט על מה שלא עשה… כשהוא טוב ניכר שהכישרון הוא פשוט ברמה אחרת מלא מעט חבר'ה שעדיין במשחק, אבל בכל מה שקשור לאופי, עקביות, כשירות, הגנה.. פשוט אין סיבה לתת לו להנות מחמת הספק.

kobyz
        משתתף

אני מניח שדיאנג'לו יעשה קפיצה גדולה השנה, לשחקן בגולדן סטייט תחת המאמן הטוב בליגה ובתוך שיטה שיכולה להיות תפורה למידות שלו, הוא הולך להשתפר…

Krit123
          משתתף

לא יודע, אין מי שיחפה עליו בהגנה פה. הוא היה ממש טוב עם הכדור ביד, ככה היה לו הכי נוח ליצור לעצמו ולאחרים, לא יודע איך הוא יגיב לכל התנועה שמצפים ממנו לעשות.

myway23
      משתתף

קאפלה

גאסול

נורקיץ

פוקס

ראסל

צל ענן
      משתתף

ניקולה ווצ'ביץ'
      קלינט קאפלה
      ג'ייסון טייטום
      ד'ארון פוקס
      ג'מאל מורי

Rambere
      משתתף

ד'ארון פוקס
      ג'ייסון טייטום
      ניקולה ווצ'ביץ'
      יוסוף נרקיץ'
      ג'מאל מורי

shahar
      משתתף

<div class="even bbp-parent-forum-9934 bbp-parent-topic-29281 bbp-reply-position-32 user-id-4628 post-29345 reply type-reply status-publish hentry">
      <div class="bbp-reply-content">

לו וויליאמס
      קלינט קאפלה
      ג'ייסון טייטום
      ד'ארון פוקס
      ג'מאל מורי

</div>
      </div>

מציג 12 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.