דירוג הפורום: נקודת האמצע

ראשי פורומים פורום NBA דירוג הפורום: נקודת האמצע

הדיון הזה מכיל 30 תגובות, ויש לו 14 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  צל ענן לפני 2 שבועות, 3 ימים.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

תוצאות הסיבוב האחרון:
    28. דונובן מיצ'ל (8 קולות). בעונה שעברה דורג 24.
    27. דמאר דרוזן (7). בעונה שעברה דורג 21.
    26. רודי גובר (6). בעונה שעברה דורג 20.

התוצאות המלאות- https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n_aLq2P01NB1t3ebIsy81VbyutVvNOR3R-3r5LzRUEk/edit#gid=0

אלו 25 השחקנים שנותרו במשחק
    יאניס אנטטקומפו
    קייל לאורי
    ג'ואל אמביד
    קמבה ווקר
    בלייק גריפין
    קיירי ארווינג
    קווין דוראנט
    ג'ימי באטלר
    בראדלי ביל
    סטפן קרי
    קליי תומפסון
    דריימונד גרין
    ניקולה יוקיץ'
    ראסל ווסטברוק
    ג'יימס הארדן
    דמיאן לילארד
    סיג'יי מקולום
    למרכוס אלדריג'
    מייק קונלי
    פול ג'ורג'
    קוואי לאונרד
    קארל אנת'וני טאונס
    לברון ג'יימס
    אנת'וני דיוויס
    ג'רו הולידיי

בסיבוב הקרוב נא להצביע ל-3 שחקנים.

*התייעצות קטנה:
    בסיבוב הבא כשנגיע ל-22 שחקנים, נדיח 2 שחקנים בסיבוב. השאלה היא איזה פורמט הצבעה אתם מעדיפים:
    אפשרות 1- להמשיך כרגיל עם הצבעה לשני שחקנם בכל סיבוב, והדחת 2 שחקנים בסיומו.
    אפשרות 2- להצביע ל-3 שחקנים בכל סיבוב, ולהדיח את 2 השחקנים עם מירב הקולות.
    אפשרות 3- להצביע ל-3 שחקנים לפי סדר הצבעה של מודח ראשון, שני ושלישי, לסכום את הנקודות לפי הסדר ולהדיח בסוף 2 שחקנים.

בהצלחה!

Roeii1
    משתתף

חושב שאופציה 3 הכי טובה, כבר הגענו לשלב שצריך לשבור את הראש ולנתח אינדיבדואלי כל שחקן

הצבעה שלי:

ג'רו הולידיי

מייק קונלי

בראדלי ביל

קונלי והולידיי הם בחירה די ברורה, פחות טובים מכל מי שנשארו

התלבטות גדולה לגבי הבחירה האחרונה בין ביל ללאורי. בסוף הולך על ביל שגם לדעתי הגיע קצת גבוה מדי לטעמי.

הם לא באותו עמדה , ביל סקורר וקלעי הרבה יותר יציב וטוב , לאורי בעל בית במגרש, נותן הגנה יותר טובה וגם נתן העונה אחלה הופעות בפלייאוף. נותן את הקרידט ללאורי

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 5 ימים ע"י  Roeii1.

kal
    משתתף

קונלי (מהסיבוב הקודם) וביל זה פשוט.

נראה לי שאוסיף אליהם את מקולום, למרות שבאמת נתן סדרה מצויינת נגד דנבר. למרות שבאמת אולי קמבה צריך ללכת לפניו בגלל חוסר הניסיון בפלייאוף.

בעצם, משנה את דעתי לקמבה ווקר.

אני גם בעד אפשרות 3, למרות שהיא תמנע הפתעות….

Rapgamer
    מנחה

כמה מילים על ההדחה של גובר-
    באופן אישי הייתי משאיר אותו לעוד סיבוב. בכל זאת מקום 26 זה לא רע אחרי שחשבתי שיודח באיזור ה-30. עצם ההדחה של גובר הפכה את הסיבוב הנוכחי ליחסית פשוט עבורי, נותרו 3 שחקנים גבוה ברשימת ההדחה שלי-

1. לאורי– מהסיבוב הקודם.

2. קונלי– השורד הזה עבר 3 סיבובים כשהוא במרחק של קול אחד מהדחה. קשה לי להאמין שישרוד גם את הסיבוב הזה, אבל עצם העובדה שהיה על סף הדחה בסיבוב של 32-35, וכעת הוא בסיבוב של 23-25, מלמדת על הצפיפות בחלק הזה של הדירוג.

3. דריימונד– נתתי לו קרדיט מעונות קודמות שהחזיק אותו עד כאן. אבל גובר הודח בסיבוב האחרון, הורפורד הודח לפני 2 סיבובים ואני כלל לא משוכנע שגרין עדיף עליהם. בעונה הרגילה הוא מתאמץ פחות בהגנה, זה סביר, אבל השנה גם בפלייאוף גולדן לא קיבלה ממנו אימפקט בסדר גודל של DPOY, אלא רמה מתחת.
    התקפית הוא בדעיכה שקטה מאז 2016. גרין הפסיק לחלוטין לאיים על הסל מעבר לקשת. לאורך העונה קלע 0.7 שלשות ב-28%, בפלייאוף 0.6 שלשות ב-23%. הציפייה להעלות הילוך אחרי שדוראנט נפצע התרחשה בסדרה מול פורטלנד אבל דוקא בסדרות הקשות יותר (סוף הסדרה מול יוסטון, ובגמר מול טורונטו) הוא לא השפיע מספיק על ההתקפה והמגבלה שלו לשים את הכדור בסל פגעה במשחק ההתקפה של הווריורס.

מהסיבובים הקודמים ממשיכים באטלר ולאורי

האמת שיש לי התלבטות רצינית מאוד בנוגע למודח הבא. המועמדים שלי הם מקולום, ביל וגריפין. אני משאיר את זה בינתיים פתוח לגמרי לשכנועים מצד שאר הגולשים.

Rapgamer
      מנחה

מבין 3 החבר'ה שציינת הייתי מצביע למקולום.

הסקילסט שלו פחות מרשים מבין השלושה. התמקדנו ב-boost שהוא קיבל בדירוג כתוצאה מהפלייאוף הנהדר שלו, אבל באופן כללי לאורך העונה הוא היה די בינוני. ביחס לשחקן מאוד יציב ב-4 השנים האחרונות, הוא רשם את סך האסיסטים (3 למשחק) והליכות העונשין (2.7 למשחק) הכי נמוכים מאז שפרץ. זאק לואו ציין, ואני מסכים, שנרקיץ' היה השחקן השני בטיבו בפורטלנד לאורך העונה הרגילה.

גריפין ובראדלי ביל לעומתו שיחקו ביכולת שיא. ביל תמיד היה שחקן קצת יותר שלם ממקולום, ותמיד שיחק טוב בפלייאוף. בשנים קודמות הורדנו לו נקודות על נטייה להיפצע אבל מאז הוא השלים 3 עונות בריאות לחלוטין.
      בלייק בעונת קאמבק מרשימה, הכי טובה שלו מאז 2015. הוא ורסטילי לאללה (נקודות, אסיסטים ושלשות כמו ביל, יותר ממקולום) כאשר הוא מגיע יותר לעונשין ומשיג את כל "סטטיסטיקות הגארד" האלה בתור PF. הוא היחיד מביניהם שהוביל קבוצה לפלייאוף כאופציה ראשונה מובהקת.

גם אני נוטה כרגע לכיוון מקולום אבל חשוב לי לציין שגריפין למרות עונה טובה מאוד צריך עדיין להוכיח יציבות (מה שבעצם מאפיין אותו לכל אורך הקריירה זה שאתה אף פעם לא יודע אם הוא הולך לתת עונה של שחקן טופ 20 או של טופ 50), וביל… בכל זאת משחק בוושינגטון וקשה לזקוף לזכותו הישגים קבוצתיים יוצאי דופן (גם לא לגריפין בעצם). למעשה שניהם היו אנדראצ'יברים לאורך כמעט כל הקריירה שלהם בעוד שפורטלנד תמיד מצליחה איכשהו לרסק את הציפיות ממנה (כשהיוצא מן הכלל זה 2017/2018).

Rapgamer
          מנחה

קח בחשבון שהדירוג הכי נמוך שגריפין הגיע אצלנו זה מקום 30. היו לו פציעות ששמו עליו סימן שאלה לתקופה מסוימת אבל מאז הוא התאושש ושכלל את המשחק שלו, אני לא רואה מצב שהוא ידורג 40-50 בעונה הבאה.

kobyz
    משתתף

לדעתי דריימונד צריך להישאר במשחק עוד לא מעט, לשים אותו באותה נשימה עם גובר זה לעשות לו עוול גדול לדעתי, רק לאחרונה הgm של פליקנס כשדיבר על זאיון וויליאמסון שנחשב לפרוספקט two way חד פעמי השווה אותו לדריימונד, זה מראה כמה הערכה יש בליגה כלפי דריימונד בשני צידי המגרש…
    הצבעה שלי:
    ביל, ווקר(מסיבוב קודם)
    מתלבט לגבי הנוסף בין מידלטון, אולדריג', לאורי, קונלי והולידיי… חמישתם מבחינה מקצועית הם די חבילה שלמה, אבל לעומת האחרים ברשימה יש להם פחות יכולת לסחוב קבוצה על הגב… ארבעתם מאוד קרובים אחד לשני מבחינתי, אבחר הפעם ב
    קונלי, שיותר נוטה לפציעות…

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 5 ימים ע"י  kobyz.

Rapgamer
      מנחה

דריימונד בדעיכה. לא הייתי מצביע בשלב הזה לגרסה שלו מלפני 3 שנים, אבל במצב הנוכחי שהוא פחות טוב ב10-20% בשני צדי המגרש, זה סיפור אחר. הוא לא הצליח לשמור על סיאקם בסדרת הגמר (אחרי שאמביד ויאניס הראו שאפשר לעצור אותו בסדרות קודמות). הסקורינג שלו בעייתי מאוד אם אתה מסתמך עליו כאופציה שנייה בהתקפה. שלשות הוא לגמרי הפסיק לקלוע.

אנחנו עכשיו בטופ 25, מתקדמים לטופ 22. נותרו פחות שחקנים מאשר קבוצות בליגה, ובאופן טבעי אתה אמור לחפש שחקנים שתוכל לבנות סביבם קבוצה, או במקסימום להשתמש בהם כאופציה שנייה. גרין פחות משכנע בהשוואה לשחקנים אחרים שנותרו.

kobyz
        משתתף

אני לא חושב שהוא בדעיכה, עדיין היתה לו השפעה אדירה בקבוצה שהגיעה לגמר ופספסה זכייה בגלל שסבלה מקללת פציעות חסרת תקדים… לטעמי ההתקפה של הווריורס בנויה סביב דריימונד, גם בלי סקורינג גבוה, הוא למעשה השיטה, מי שמאפשר שהסגנון ההתקפה החופשי, היצירתי והמרווח הזה יהיה כל כך יעיל… לגבי ההגנה והשמירה על סיאקם, סיאקם הוא אתגר שעושה בעיות לכל אחד, לא בטוח לגבי הנתונים בסדרה כמה הוא שמר עליו אחד על אחד, טורונטו הצליחו לייצר הרבה חילופים, אני עדיין טוען שהוא שחקן הגנה טופ 5 לפחות בליגה שהכוח שלו זה ורסטיליות והגנה קבוצתית…

דריימונד גרין בן 29. כדי שתגיד עליו שהוא בדעיכה אני מצפה לקצת יותר מעונה אחת של ירידה ב10-20% בשני צידי במגרש, מבלי שהוא חווה איזו פציעה משמעותית שיכולה לחסל קריירה של שחקן. הוא עדיין אחד מתוך 3 שחקני ההגנה הכי טובים בליגה גם אם לאורך סדרה אחת אפשר היה לצפות ממנו ליותר נגד פסקל סיאקם. עד שבאמת נגיע לשלב שבו אפשר לומר שהוא בדעיכה, אני מעדיף להתייחס לעונה האחרונה כאל אנומליה.

Rapgamer
          מנחה

זו יותר מעונה אחת של דעיכה. גרין היה בשיאו ב-15/16. היה דינמי בשני צדי המגרש, זכה בתואר DPOY, קלע שלשות ואיים על הסל.
          ב-2017 היוסאג' שלו ירד באופן טבעי כתוצאה מהגעתו של דוראנט. אבל הוא עדיין היה טוב לאורך העונה, נבחר לחמישיית העונה השלישית ולחמישיית ההגנה #1 של העונה. גולדן כמובן שייטה לתואר.
          ב-2018, דעיכה קלה נוספת. כבר לא נבחר לאחת מחמישיות העונה, וירד לחמישיית ההגנה #2. גם אז הייתה לגרין נסיגה מסוימת בהתקפה לעומת עונת השיא. גולדן נתקלה ביותר קשיים בפלייאוף, נגד יוסטון למשל, וגרין לא ממש הסתכל על הסל או תרם באספקט הזה.
          2019 לטעמי היא המשך מגמה, עם career low במספר תחומים. עונה חלשה יותר בשני צדי המגרש, אולי זה יותר מורגש בעקבות הפציעה של דוראנט. אבל אני חושב שהיו לכך רמזים עוד מלפני כן. גרין במרחק של 3 עונות מעונת השיא שלו, ובמרחק של 2 עונות ממה שאני מגדיר כעונה אינדבידואלית טובה.
          אני עדיין נותן לו קרדיט מסוים שמחזיק מלפני 2-3 עונות. אבל אחרי עונה אחת בינונית ועוד אחת יחסית חלשה הוא צריך לספוג מכה בדירוג, כי כל הסימנים מצביעים שהוא לא אותו שחקן מ-15/16.

אני לא חושב שזה הוגן לשפוט שחקן שכרטיס הביקור שלו מעולם לא היה היותו סקורר יוצא דופן על כך שהוא הוריד מהווליום למען הצלחת הקבוצה (כשדוראנט הגיע) ואז כשדוראנט נפצע לא ממש הצליח לחזור לold self מעונת 2015/16. לגיטימי לצפות לזה מקליי תומפסון (שהוכיח כמו גדול איזה סקורר ענק הוא ברגע שהיה צריך למלא חלל) אבל לא משחקן שהוא בהגדרה אול אראונד שסקורינג היא התכונה הכי פחות טובה שלו.

גם הבחירות של העיתונאים לחמישיות העונה לא ממש עושות לי את זה במקרה הזה. הוא שחקן הגנה ענק אבל הוא לא היחיד בגולדן שיודע לשמור. באופן טבעי כשאתה משחק ליד דוראנט, תומפסון ואיגי אז אתה פחות מתבלט, וטבעי לבחור לחמישיות ההגנה שחקנים כמו הורפורד או אמביד לפניו כי ההגנה הרבה יותר מבוססת עליהם. אני לא חושב שזה הופך אותם בהכרח לשחקני הגנה טובים יותר. אני חושב שהעובדה שהקבוצה הכי טובה אי פעם נראית משמעותית פחות טוב כשהוא על הספסל מוכיחה עד כמה הוא גדול.

all that being said, אני מכיר בכך שעברה עליו עונה פחות טובה, אבל אני חושב שהוא הוכיח מספיק במהלך הקריירה שלו לאיזה tier הוא שייך ומה שקרה בעונה החולפת, עד להודעה חדשה, זה חד פעמי מבחינתי. אם ייתן עוד עונה כזאת נדבר אחרת בקיץ הבא.

Rapgamer
            מנחה

לא הוגן לשפוט על דעיכה בסקורינג? כל המטרה של הדירוג היא לשפוט את מכלול היכולות של השחקן. אם גרין פעם היה יכול לתת יותר סקורינג, ולקלוע שלשות, והיום הוא לא יכול- כמובן שזה צריך להתבטא בדירוג.

בנוסף לכך, כאמור, גם הגנתית גרין קצת אכזב השנה, ובאופן כללי המעמד שלו נשחק בשנים האחרונות. הסיבה שמקדימים אותו במירוץ ל-DPOY היא שגולדן דועכת בהגנה. בשנתיים האחרונות היא סיימה במקום ה-11 בליגה ברייטינג הגנתי. מעלים הילוך בפלייאוף, נכון? זהו, שהשנה גולדן סיימה גם בקרב קבוצות הפלייאוף במקום ה-11 ברייטינג הגנתי (מתוך 16 סה"כ).

לסיכום אני חושב שקיימת דעיכה מסוימת בשני צדי המגרש, שהיא חלק ממגמה שלא התחילה השנה. 2016 הייתה עונת השיא של גרין. 2017 היה טובה, 2018 פחות טובה ו-2019 הנוכחית עוד פחות טובה.

התעלמת מחלק חשוב בפוסט שלי: הירידה בסקורינג נובעת מירידה בווליום, לא מירידה (משמעותית) ביעילות. למעשה הוא קלע השנה יותר טוב מאשר ב2017 שאותה הגדרת "טובה". קלעי טוב מה3 הוא מעולם לא היה למעט אנומליה ב2015/16 שבה הוא קלע ב39% מחוץ לקשת, באף עונה אחרת הוא לא עבר את ה34% וכבר 3 שנים שהוא קולע שלשות סביב 30%, כשהשנה הוא רשם career low. בשנתיים שאחרי עונת הקריירה שלו ב15/16 הוא הוריד זריקה וחצי למשחק ובעונה האחרונה ירד ל6.4 זריקות למשחק (בהשוואה ל10.1 ב15/16). גולדן סטייט לא צריכה שגרין ייקח 10 זריקות למשחק כדי לנצח. היא צריכה ממנו בדיוק ההפך. ואני אוהב זן כזה של שחקנים שיעשו מה שהקבוצה צריכה מהם כדי לנצח.

אין לי בעיה שגרין יירד בדירוג בעקבות עונה פחות טובה. גם בדירוג הפנימי שלי הוא ירד בהשוואה לשנים קודמות. פשוט אני לא אוהב להסתכל על 12 החודשים האחרונים ולשים עליהן את כל המשקל בהחלטה שלי בלי שום קונטקסט. ה"למה" חשוב לי לא פחות מאשר ה"מה". טבעי שגרין פחות מורגש מאז שדוראנט הצטרף בדיוק כפי שזה טבעי שבוגדנוביץ' קולע יותר מאז שאולדיפו נפצע.

את גוברט למשל היית משאיר עוד סיבוב, למרות שהוא שחקן הרבה יותר מוגבל התקפית מגרין, ועל אף שהפער ביניהם בצד השני של המגרש לא כזה גדול אם בכלל קיים (כשמדובר בשני שחקני טופ 3 הגנתיים אני נוטה לא להתייחס לזה בכלל).

Rapgamer
            מנחה

ירידה בווליום זה בסדר כשיש אופציות אחרות. זה לא בסדר כשאין אופציות אחרות והקבוצה זקוקה ממך לסקורינג שאתה לא מספק. ראינו את זה נגד יוסטון ב-2018 וגם השנה מאז שדוראנט נפצע. הם חיפשו בנרות סקורר נוסף, היו צריכים מגרין 10 וגם 15 זריקות למשחק, ולא קיבלו תפוקה ראויה.

גרין קלעי שלשות מתחת לממוצע- זו טענה שחזרתי עליה כל שנה, גם התווכחנו לגבי זה. ועדיין גם בקטגוריה הזאת הוא בדעיכה, בשנים 2017 ו-2018 הוא קלע 1.1 שלשות למשחק, בפלייאוף 2017 הוא אפילו קלע בצורה טובה מעבר לקשת. השנה הוא רשם career low בכמות, באחוזים, ובפלייאוף אפילו היה עוד יותר גרוע למרות ששוב- גולדן נקלעה לסיטואציות שהיה לה קשה לייצר נקודות, והעובדה שאף אחד לא שמר על גרין מעבר לקשת, ושהוא לא העניש, רק הוסיפה לקושי הזה.

בערך כל מה שאמרתי ב-3 הפוסטים האחרונים מסביר למה הדעיכה של גרין לא מוגבלת ל-12 חודשים האחרונים, אלא במינימום לשנתיים, אפילו 3 עונות בהשוואה לשיא.
            אגב, אם הייתי מסתמך על 12 החודשים האחרונים בלבד, הייתי מצביע לגרין אולי 10 מקומות נמוך יותר. הוא קיבל ממני קרדיט יפה על שנים קודמות, שנגמר בשלב הזה מבחינתי.

הפער ההתקפי בין גרין לגובר לא גדול. קח בחשבון שגובר קלע העונה 16 נקודות למשחק, הוא לא איזה עציץ חסר השפעה בהתקפה. מבחינה הגנתית אני חושב שגובר משפיע יותר על המשחק, לפחות בשנתיים האחרונות שהוא השחקן הכי חשוב ביוטה.
            בסדרת פלייאוף בודדת אני מעדיף את גרין על פני גובר. אבל כשמסתכלים על העונה בכללותה, שזה כולל 82 משחקים שקובעים האם בכלל תגיע לפלייאוף, אני מעדיף את התרומה של גובר בתור השחקן הראשון-שני בטיבו בקבוצה שלי, על פני גרין.

אגב- אתה בעצמך אומר שגרין צריך לרדת בדירוג, וזה אחרי שכל שנה אתה מדרג אותו גבוה באופן לא פרופורציונלי, לעניות דעתי. אני הצבעתי לו בעונה שעברה איפשהו בטווח של 15-18 (לא זוכר בדיוק), השנה אני ממקם אותו 23 (24, אם אתה לוקח בחשבון את גובר). נשמע לי כמו ירידה די מתונה בהתחשב בכך שהליגה הייתה כל כך איכותית וצפופה השנה.
            שחקנים שדירגתי מתחתיו ועכשיו קופצים מעליו- יוקיץ', בראדלי ביל, מקולום, הולידיי, גריפין, קמבה ווקר. הג'וקר טוב ממנו ביי פאר, השאר סיימו את העונה הכי טובה שלהם בקריירה. או במקרה של בלייק, הכי טובה ב-recent history. אני חושב שממש לא הורדתי את גרין בדירוג בצורה מופרזת.

FrecCo
    משתתף

מצטרף

מבחינתי לאורי וקונלי הם הבחירה הברורה. לאורי עשה פלייאוף נהדר כשהשחקן ארגיובלי הטוב בעולם היה לצידו, הוא הרוויח מהנסיבות והראה אופי נהדר אבל כשמדובר בכדורסל נטו אין ספק ששחקנים כמו ביל והולידיי וקמבה הם חד וחלק טובים ממנו, יש גבול לכבוד ששחקן שקולע 14-15 נק' יכול לקבל, הסקילסט של לאורי מתאים לשחקן השלישי בטיבו בקבוצת פלייאוף כרגע. השאר בבירור אופציה שניה.

מתלבט לגבי הספוט השלישי. בהמשך לשיחה של ראפ וליאור, לדעתי זה עדיין לא הזמן של מקולום. לדעתי שחקנים שמעלים רמה בפלייאוף צריכים לקבל נק' זכות ולא ההיפך. גם לברון משייט בעונה הסדירה. בפלייאוף הרמה עולה ואתה נבחן מול הטובים ביותר בA GAME שלהם. שם אפשר לראות את הרמה האמיתית של שחקן מבחינתי.
    מתלבט בין ביל, הולידיי, דריימונד, בלייק, קמבה
    אני אלך דווקא על שחקן ההתקפה הטוב יותר מביניהם, כנראה. מדיח את קמבה שהוא היחיד שמהווה חור רציני בהגנה מבין השאר + נכשל להוביל את הקבוצה שלו לפלייאוף כבר כמה שנים.

Rapgamer
      מנחה

אני חושב שיש קצת recency bias ביכולת הפלייאוף של מקולום.
      הוא אחלה בפלייאוף. גיים 7 שלו נגד דנבר היה הכי מרשים בקריירה שלו או של ביל. אבל זה לא שפורטלנד נהנתה מהצלחות פלייאוף רציניות בשנים קודמות.

ביל גם טוב בפלייאוף. למעשה המוניטין שלו כשחקן מוביל נבנה בזכות סדרות פלייאוף טובות, עוד בתקופה שהוא לא היה מספיק יציב, או יותר מדי פציע, לאורך העונה הרגילה. לכן אני חושב שההבדלים בין ביל למקולום דוקא לא טמונים ביכולת בפלייאוף.

FrecCo
        משתתף

האמת שמה שמשפיע עלי במקרה שלו זו פשוט התחושה שהוא היה השחקן הכי טוב של פורטלנד בחלק ניכר מהפלייאוף. זה צריך או להיזקף לזכותו או לחובתו של לילארד. זה לא שמקולום לא שייך לדיון פשוט הרגשתי שיש לפחות 3-4 שחקנים שבבירור צריכים להיות מודחים לפניו.

Rapgamer
          מנחה

כן, גם לי הייתה התחושה הזאת לפרקים בפלייאוף של פורטלנד. אבל מה שלילארד עשה בסיבוב הראשון מול הת'אנדרס…

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 5 ימים ע"י  Rapgamer.

shahar
    משתתף

לאורי וקונלי ממשיכים מהסיבוב הקודם.

מקבל את האמירות של יובל לגבי גרין, ויש סיכוי לא קטן שגם בסיבוב הקודם נתתי לו הנחה בגלל השנים הקדומות שלו. אז בכל מקרה, גם טופ 25 זה מעולה לשחקן שמסוגל שירד בשליש(!) מבחינת היכולת שלו לשים נקודות על הלוח למספר מביך של 7.4 נקודות בעונה הרגילה, זה באמת נדיר לראות אותו כאן בכלל כרגע, וזה בהחלט מקום מכובד מאוד בשבילו.

לסיכום- גרין, לאורי וקונלי

galhaase
    משתתף

בעד אופציה מספר 3.

נשאר מסיבוב קודם:

1. סי ג'יי מקולום – עם כל הכבוד לפלייאוף האחרון שלו, הוא שחקן די חד מימדי שאיפלו לא מוביל את הקבוצה שלו, וכמו שצויין פה ע"י מישהו אחר – שאר הופעות הפלייאוף הקודמות שלו לא היו משהו לכתוב עליו הביתה. לדעתי ביל לחלוטין רמה מעליו, וראינו זאת ממש בבירור איך ברגע שוול הפסיק להפריע לו הוא נהיה הבוס הבילתי מעורער של וושינגטון והראה הרבה יכולות מעבר לקליעה. אני די בטוח שאחרי העונה הזו הוא כבר יהיה בטופ 20.
    2. קייל לאורי – נתתי לו המון קרדיט, בכל זאת שחקן מוביל בקבוצה של אליפות אבל זה הגבול העליון מבחינתי לשחקן שקולע 14 נק' (גרין יגיע בקרוב גם כן)

פה זה נהיה מאוד קשה במחינתי, על סכין – קונלי, ווקר, גרין, הולידיי ותומפסון. תומפסון וגרין מקבלים פס אוטומטי לשלב הבאה בזכות כל מה שעשו בשנים קודמות. הולידיי מקבל פס בזכות עונה מדהימה מבחינת נתונים מתקדמים של יעילות התקפית והגנתית. נשארו ווקר וקונלי. נתתי לסטט' להכריע ובחרתי ב…

3. מייק קונלי  – בכל זאת קמבה קלע מעל 25 נק' למשחק בלי לפספס משחק אחד כל העונה (בשאר הם די זהים)

ללא ספק שהבאים שאני בוחר בהם הם גרין, ווקר והולידיי.

Krit123
    משתתף

אני נעול על קולני והולידיי, אבל רועי בלבל אותי בין ביל ללאורי עם הטיעון שלו, אז אני יחכה עם זה.. לטורונטו בכל זאת רקורד מעולה עם לאורי על המגרש, ואחרי פלייאוף טוב קשה להחמיר על סמך שנים קודמות. אם מישהו יכל לשלוף נתון שמראה שטורונטו מסתדרת גם בלי לאורי על המגרש זה יעזור (אם אני לא טועה גם במשחקים שהוא נח היה להם מאזן טוב) לי לחזור להצבעה המקורית

זה הכניס אותי לבעיה כי זה גם נותן לי הזדמנות להעיף את אולדריג'. לא אוהב אותו כאופציה ראשונה וכשנייה לצד לנארד הקבוצה אכזבה, לצד לאורי לעומת זאת עם מאפיינים דומים (סגל רחב ומאומן טוב) הם נסקו. נשאיר את ליותר מאוחר…

Krit123
      משתתף

טוב נשלים עם לאורי את השלושה. ביל יחכה לסיבוב הבא…

myway23
    משתתף

קונלי, לאורי, גרין

אפשר לסגור את הסיבוב הזה כי רוב המשתמשים הצביעו לקונלי ולאורי – ואם אתה מעיף 2 מ 3 אז אלה ה 2 שיעופו

noam lev
    משתתף

מעדיף את האופציה השלישית

מדיח את

קונלי

סי גי מקולום

וביל

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

הולידי
    לאורי
    ביל

ואני בעד האפשרות השלישית

Rambere
    משתתף

קונלי

גריפין

בראדלי ביל

Rambere
    משתתף

מי אתם אנשים שמעיפים את משולם לפני בראדלי ביל??

צל ענן
    משתתף

קייל לאורי

בראדלי ביל

מייק קונלי

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.