דירוג הפורום: מתקרבים לטופ

ראשי פורומים פורום NBA דירוג הפורום: מתקרבים לטופ

מציג 17 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

תוצאות הסיבוב:
      18. למרכוס אלדריג' (24 נקודות). בשנה שעברה דורג 11.
      17. בלייק גריפין (24 נקודות, יתרון מסיבוב קודם). בשנה שעברה דורג 29.

התוצאות המלאות- https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n_aLq2P01NB1t3ebIsy81VbyutVvNOR3R-3r5LzRUEk/edit#gid=0

אלו 16 השחקנים שנותרו במשחק:
      יאניס אנטטקומפו
      ג'ואל אמביד
      קיירי ארווינג
      קווין דוראנט
      ג'ימי באטלר
      סטפן קרי
      קליי תומפסון
      ניקולה יוקיץ'
      ראסל ווסטברוק
      ג'יימס הארדן
      דמיאן לילארד
      פול ג'ורג'
      קוואי לאונרד
      קארל אנת'וני טאונס
      לברון ג'יימס
      אנת'וני דיוויס

ממשיכים להצביע ל-3 שחקנים לפי הסדר, ולהדיח שניים.
      בהצלחה!

Rapgamer
      מנחה

מצביע

בסיבוב הקודם היו 7 שחקנים על הבלוק, נותרו חמישה:
      קיירי, ווסטברוק, קליי, באטלר, טאונס.

1. באטלר– נכנס להצבעה שלי בסיבוב שעבר ועולה לראש רשימת ההדחה. יש לו שני חסרונות עיקריים- האחד הוא fit בעייתי לצד כוכבים נוספים, קשה לפרוח לצדו ובמידה מסוימת גם קשה לו לפרוח מבלי שהכדור אצלו ביד. בתור צלע 1.5-2, הוא וווסטברוק שני השחקנים הכי בעיתיים שנותרו. החיסרון השני הוא אופי, ראינו אותו מפוצץ חדרי הלבשה ומעכיר את האוירה בכל מקום כמעט. זה שווה ירידה של 2-3 מקומות לעומת איפה שהייתי מדרג אותו לולא האופי הבעייתי.

2. טאונס– שחקן התקפה מעולה, גמיש בסגנון המשחק אבל המחסור שלו בהצלחה קבוצתית צריך להתבטא בהדחה בסיבוב הזה לדעתי. זה לא שהשחקנים שמעליו ווינרים ענקיים, אבל מבחינתי יש להם track record מספיק מרשים בשנים האחרונות כדי לתת להם להינות מהספק על פניו.

3. ווסטברוק– היה השחקן הכי טוב בחבורה הזאת עד השנה, אבל העונה האחרונה שלו הייתה הכי חלשה מביניהם. הוא איבד את הג'אמפר שלו מכל טווח (מיד ריינג', עונשין) וסיים עונת סקורינג גרועה, יחד עם העובדה שהוא חלש הגנתית אפשר היה לבנות לו קייס עוד בסיבוב הקודם. אלא שאני נותן לו הזדמנות להוכיח שהעונה האחרונה הייתה מעידה חד פעמית. בשנה הבאה נראה האם הוא יחזור לטופ 10 (או לפחות לאיזור הזה), או שנראה המשך של היכולת הנוכחית שתוריד אותו בדירוג עוד למטה. בינתיים התפשרתי על מקום באמצע.

Rambere
      משתתף

1.קארל אנת'וני טאונס

2.ג'ימי באטלר

3.קיירי ארווינג

3 נקודות: ג'ימי באטלר

2 נקודות: ג'ימי באטלר

1 נקודות: ג'ימי באטלר.

Rapgamer
        מנחה

אבל ברצינות… צריך לדרג 3.

myway23
      משתתף

טאונס

ווסטברוק (איזה נפילה השנה)

קיירי

ברוך
      משתתף

1. באטלר

2. טאונס

3. ווסטברוק

Krit123
      משתתף

אולדריג' דורג 11 עונה שעברה?..

KAT – עוד הצלחה קבוצתית מלווה בבגרות על המגרש תקדם אותו בהמשך.

באטלר – כשהוא טוב הוא ממש טוב, אבל הוא סתירה מהלכת.

ראס – הגיע לתחתית שלו, נראה אם יתרומם רק באופן מלאכותי או באמת יעשה שינוי בגישה.

יש לי הרגשה שההישג של הג'וקר השנה קצת אוברייטד, מוזר לי שקיירי, קליי מקבלים קולות לפניו בלי אפילו התייחסות. אפשר להגיד אותו דבר גם על אמביד, הדירוג שלהם יהיה צמוד כנראה.

Rapgamer
        מנחה

גם אני הופתעתי מהדירוג של אלדריג' למען האמת.
        היה ממש קרוב להיות מודח בסיבוב של 13-14, אבל שרד אותו וגם דורג בגבוה של 11-12.
        שחקנים שעקפו אותו בדירוג השנה: קוואי וקיירי (היו פצועים), יוקיץ' (טבעי), אמביד (הורידו לו נקודות על נטייה לפציעות) והחבר'ה שעכשיו על הבלוק- באטלר, טאונס, קליי.

אני חושב שיוקיץ' ואמביד שיחקו בעונה האחרונה רמה מעל קיירי, קליי וכו'. הם היו סופרסטארים בקבוצות של 50+ ניצחונות. קליי אף פעם לא היה בעמדה כזאת, וקיירי די מאכזב למעשה בכל עונה שלא היה בה הסיידקיק של לברון.

Krit123
          משתתף

הגבהים שקליי הגיע אליהם בתור אופציה 2-3 נותנים לו אדג' מבחינתי. אם הייתי רואה אותו נכשל כאופציה ראשונה אז מילא… אמביד השחקן הטוב בפילי אבל באטלר יכל לסחוב את הקבוצה לפרקים, גם סימונס מתעלה כשאמביד לא על המגרש, היה את המשחק מול הנטס שאמביד פספס אם אני לא טועה, כמו גם ריצה בעונה הרגילה בעונת הרוקי.

אי אפשר לקחת מהג'וקר את ההגעה לסיבוב השני ואת היכולת שהציג, אבל גם צריך לשים את זה בפרופורציה, אחרי הכל היה הרבה מזל ליפול על הצד של פורטלנד, וזה מסוג הדברים שמשנים את הנרטיב..
          לקיירי בעיות כשירות ואישיות, אז אני רואה למה מצביעים לו לפני, אבל הוא היה אלוהי באותה סדרת גמר, ומעולה רוב הזמן לצד לברון. גם לעשות סוויפ על אינדי לא הולך ברגל, יכל להיות שאם יוקיץ' היה פוגש את יוסטון בסיבוב השני הוא היה מתרסק סטטיסטית כמו קיירי מול הבאקס.

Roeii1
      משתתף

3 נק' – באטלר , מהסיבוב הקודם, מנהיג שלילי, סגנון משחק קצת בעייתי בשביל להוביל קבוצה

2 נק' – ווסטברוק, ירידה בכל הטווחים, קבלת החלטות בעייתית במאני טיים והרבה משחקים בהם הוא רק הפריע, לא מגיע לו להמשיך מעבר לטופ 15

1 נק' – קליי תומפסון – התלבטות בין כמה שחקנים, החלטתי להצביע לקליי תומפסון. הייתה לו קצת ירידה העונה ורצף משחקים בהם הוא לא פגע, אולי הסיטואציה בגולדן הייתה קצת בעייתית בשבילו. נשארו כאן שחקנים שיכולים ליצור לעצמם ולאחרים, מה שקליי קצת מתקשה בהם, נותן להם את הקרדיט

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

3. טאונס

2. באטלר

3. קיירי

מופתע מהקונצנזוס נגד ווסטברוק

noam lev
      משתתף

ממשיך מהסיבוב הקודם

באטלר

שתיים חדשים

טאונס

שכבר הרבה זמן אני רוצה להדיח פשוט היו שחקנים שלא מגיע להם להיות פה עוד לפניו

ווסטברוק

ירידה ענקית העונה

וכמובן הפלייאוף הנוראי לא הוסיף לו לניקוד

galhaase
      משתתף

אדרג בהמשך, אבל אני חייב לשאול – אתם רציני מדיחים את ווסטברוק לפני קליי????

Rapgamer
        מנחה

כן אחי. קליי הרבה יותר טוב בהגנה, הרבה יותר יעיל בהתקפה, על אחת כמה וכמה בפלייאוף.

אתה יודע מה אחוזי הקליעה של ווסטברוק ב-3 הפלייאופים האחרונים? 38% מהשדה, 39% מהשדה, 36% מהשדה. בשלושת המקרים הפסיד בסיבוב הראשון, בשניים מתוכם זה היה מול קבוצות שהיה יכול וצריך לנצח.

קליי כבר הוכיח את עצמו כאופציה שנייה בהתקפה של אלופה. אולי הוא לא מסוגל לקחת קבוצה לפלייאוף singlehandedly, אבל אני חושב שראינו אינדיקציות לכך שהוא יכול להיות השחקן הכי טוב בקבוצת פלייאוף. ווסטברוק תקוע בסיבוב הראשון כבר יותר מדי זמן, עם סגל טוב סביבו (או שאולי אומר- סביב פול ג'ורג').

nba_fan
      משתתף

מדרג:

1. טאונס
      2. תומפסון
      3. באטלר

kal
      משתתף
      1. טאונס
      2. תומפסון
      3. קיירי

אני חושב שבאטלר בקלות עדיף על שלושתם. אני מאמין שהוא לא היה בסיטואציות נוחות בשנתיים האחרונות, ושבמיאמי הוא יוכיח שהוא קרוב יותר לעשירייה הראשונה.

Rapgamer
        מנחה

באטלר שיחק ב-3 קבוצות ב-3 שנים:
        שיקאגו כאלפא דוג.
        מינסוטה כחלק מ1-2 punch עם טאונס.
        פילדלפיה כמספר 2 של אמביד ועם סגל חזק מסביב.

אם הוא לא הסתדר באף סיטואציה, בדרך כלל זה הסתיים בטריקת דלת, אתה לא חושב שהבעיה היא לא בכל הסיטואציות, אלא בשחקן הזה?

kal
          משתתף

בפילדלפיה הוא בא לתוך קבוצה שהייתה בה היררכיה. במינסוטה היה בלאגן באופן כללי. עכשיו הוא קיבל ארגון נורמלי, ומאמן נורמלי, והוא צריך להוביל. השנה הוא ייבחן. אני מאמין בו דווקא

Rapgamer
            מנחה

מה הציפיות שלך ממנו השנה?

myway23
              משתתף

לא ידוע לי שהיו לו בעיות בפילי – פספסתי משהו?
              אז מה אם הוא בחר ללכת למקום אחר, הוא לא טרק שום דלת
              חוץ מזה שהוא היה שם בגדול והיה אולי השחקן הכי טוב שלהם בפלייאוף (בפילי)

אני יודע שאתה אוהד מיני אבל אל תעלב, זה מועדון כושל עם הנהלה כושלת, תוסיף לזה שחקנים למלמים כמו וויגינס למשל, ותקבל מתכון ל "אני רוצה לעוף מפה". אני לא חושב שזה משהו לא בסדר, שחקן תחרותי לא רוצה להיות במועדון כזה.

אז לטעמי באטלר גבוה יותר בדירוג, לא מבין כל כך את ההצבעה נגדו כשיש שחקנים כמו טאונס שלא עשה כלום בקריירה עדיין, ווסטברוק שנתן עונה גרועה, ואפילו קליי שהוא תותח אבל אף פעם לא היה אופציה ראשונה, וגם את קיירי אני חושב שאני מדרג מתחת לבאטלר, עם כל הכישרון שלו הבנאדם האד קייס וחור בהגנה.

Rapgamer
              מנחה

טרק דלת בשיקאגו ומינסוטה. בפילי סתם עזב.

אני יודע יותר טוב מכל שמינסוטה מועדון כושל. אבל העזיבה של באטלר סביב "רצון לנצח" היא בולשיט אחד גדול. הוא עזב ברגע שלא קיבל את הסופר-מקס ל-5 שנים. ומהי רשימת הקבוצות שבאטלר ביקש לעבור אליהן? ניקס, ברוקלין והקליפרס. 3 קבוצות שעשו לוטרי בעונה שלפני כן, כולן במקרה שווקים גדולים. אבל העיקר שהכי חשוב לו לנצח.

בסוף באטלר קיבל טרייד לקונטנדרית בפילדלפיה ומה הוא עושה? עוזב לטובת קבוצת לוטרי, שוב. עלק תחרותי שרק רוצה לנצח.

באטלר עזב בגלל כסף וחיפש לחתום בעיר גדולה ולהיות בה כוכב סולו. בחירה לגיטימית אבל שאף אחד לא ידבר על כמה הוא רוצה לנצח.

מצטער אם יצא לי אגרסיבי, זה מופנה כלפי באטלר לא כלפיך:)

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months ע"י Rapgamer.
              myway23
              משתתף

אני לא יודע מה קרה עם מיניסוטה, אבל אני חושב שאתה צודק ובגלל שהוא לא קיבל מקס הוא ביקש לעזוב.
              אבל אני חושב שזה רק טריגר נוסף (ראשי או משני זה לא משנה) מבחינתו לעזוב.

הרשימה שלו של ניקס, ברוקלין והקליפרס:
              ניקס מועדון כושל – לא היו צריכים להיות ברשימה אבל כנראה "קסם" לו לשחק שם (הוא לא היחיד אגב, למה שקיירי ודוראנט בכלל ישקלו את הניקס?)
              ברוקלין היה ועדיין מועדון חיובי, אני מאוד מעריך את ההתקדמות שלהם בשנים האחרונות אחרי הטרייד הנוראי עם בוסטון – אתה לא?
              כנ"ל קליפרס, יש שם את באלמר שישפוך כסף אם צריך, ריברס עשה עבודה טובה והרכיבו שם בסה"כ אחלה קבוצה, אסופה של שחקנים טובים\בינוניים – זה תמיד חיובי, תמיד בסוף אפשר לעשות פליפ על חלק מהשחקנים.

Rapgamer
              מנחה

צריך לזכור שהתדמית של ברוקלין והקליפרס השתנתה מלפני שנה לעומת היום.

ברוקלין הוא מועדון שהיה lottery bound במשך הרבה שנים, בלי בחירות דראפט. העונה הם התקדמו הרבה אבל נכון לתקופה של בקשת הטרייד של באטלר, זו קבוצת לוטרי קלאסית.

הניקס היו ונשארו כאלה.

הקליפרס מועדון סבבה, עכשיו הוא פתאום נהיה אטרקטיבי אבל גם נכון ללפני שנה זו הייתה קבוצת לוטרי משוק גדול.

השנה הוא בחר לחתום במיאמי, כלומר זו קבוצה מספר 4 שבאטלר בוחר בשוק גדול בלוטרי על פני קבוצה תחרותית, במיוחד כשהפעם הוא לא עזב את מינסוטה אלא את פילי. אז שלא יחרטט בבקשה על כמה שהוא רוצה לנצח, כשהדבר היחיד שמעניין אותו זה לשחק סולו.

kal
              משתתף

מסכים מאד עם myway. אני חושב שבפילי הוא הוצנח לקבוצה כי הם הצליחו להשיג אותו, אבל ההייררכיה ממש לא הייתה ברורה. הוא היה טוב בפלייאוף, אבל אמביד עדיין היה משמעותי יותר.

הציפיות שלי ממנו העונה, הן לעשות את המאמץ הנוסף שייקח את מיאמי לפלייאוף, למרות שבכמה מובנים היא נחלשה העונה. היה חסר להם כוכב יציב (שלא נפצע) ומוכח שיידע מתי להתעלות. הם בכל מקרה לא יילחמו על צמרת המזרח, זה ברור לכולם. אבל הבסיס של דראגיץ'-וויטרס-ווינסלו-באטלר-ג'ונסון-אדביו-מאיירס לנארד (שהיה נחמד מאד בפלייאוף האחרון), אמור להגיע לפלייאוף (עם הבלחות של דריק ג'ונס ג'וניור).

Rapgamer
              מנחה

באטלר כבר לקח קבוצה בינונית לפלייאוף בשיקאגו. האם עוד עונה של 40-45 ניצחונות והדחה בסיבוב הראשון זה מה שישכנע אותך? הרי הביקורת שלנו על באטלר היא שזה הדבר העיקרי שהוא יודע לעשות. ברגע שצריך לשחק בקבוצה עם קצת יותר כישרון, אז מתחילות לצוץ איתו הבעיות. על המגרש ומחוצה לו.

אני לחלוטין מאמין שבאטלר מסוגל לקחת את מיאמי לפלייאוף ממקום 6-8. פשוט היכולת הזאת לא מספיק מרשימה כשהוא פחות אפקטיבי בכל סיטואציה אחרת.

galhaase
      משתתף

3 נק' – קליי תומפסון – לא מבין איך ממהרים לדרג אחרים לפניו. שחקן נפלא ללא ספק, וקלעי מהטובים בהיסטוריה. אבל מה לעשות שהוא היה ממש מעפן חלקים נכבדים של העונה האחרונה. לא שווה ברמה לשאר השמות שנשארו לנו.

2 נק' – ג'ימי באטלר. ללא ספק הגיע זמנו לצאת. שחקן צמרת לדעתי, ואני לא כ"כ מתחשב בעניין האופי שלו – מינסוטה מלאה בלוזרים והוא ממש לא טיפוס שמתאים אליהם. בפילי לא היה כזה פיצוץ גדול, והיו כמה משחקים בפלייאוף שהוא הציל במו ידיו. אם זאת מקום 16-17 זה בהחלט מתאים.

1 נק' – פה עולים לי שלושה שמות – ראס, קאט וקיירי. לדעתי ראס הרבה יותר טוב ממה שנותנים לו קרדיט, כן הוא חווה ירידה אדירה בקליעה העונה, אבל הוא עדיין סופר אתלט, בילתי עציר ולא מתפשרץ שחקן שנותן את כולו על המגרש. אני לחלוטין משוכנע שהעונה המדהימה של ג'ורג' היא בחלקה תודות לכך ששיחק ליד ראס. רק על השינוי החיובי באופי (לא שינוי מוחלט, אבל בכל זאת) ואיך שהוא פירגן לג'ורג' במהלך העונה אני משאיר אותו עוד סיבוב. קאט – כן, כנראה ילד כאפות ויכול להיות שמעולם לא יהיה בטופ התחרותי של הליגה, אבל עדיין ואוו, לראות אותו משחק! מה שמשאיר אותי עם קיירי אירווינג. בואו נגיד ככה, אני ממש לא משוכנע שברוקלין עשתה לעצמה טוב שבחרה בקיירי על חשבון ראסל. יש בעיות גישה (אהם באטלר) ויש להיות מחרב קבוצות… את הכישרון יש לו, אבל את הפיאסקו של העונה האחרונה בבוסטון אסור לשכוח לו.

kobyz
      משתתף

1. ווסטברוק
      2. באטלר – אי אפשר להתעלם מבעיות ברמת החבר לקבוצה שהוא מביא איתו
      3. הארדן – מוביל קבוצה ואופציה ראשונה בהתקפה אבל בעל משחק שלפעמים מוציא את הקבוצה שלו ואת עצמו מדעת, כמובן גם קטסטרופה בהגנה… העדפתי לבחור בו על פני מועמדים אחרים כמו לילארד שעדיף כמנהיג, ארווינג שעשיתי לו הנחה על עונה פח יחסית אבל זה הרגיש שהלב שלו כבר היה במקום אחר וטאונס חסר הקבלות אבל הרבה יותר שלם

Rapgamer
        מנחה

קיירי הוא הארדן לעניים. לא רואה סיבה לתת לו הנחה על העונה החלשה, לא אחרי שהוא ביקש טרייד מקונטנדרית כדי לזכות בסיטואציה מצוינת בבוסטון ושוב לעשות בה פרצופים.

הארדן סיים 1-2 במירוץ ל-MVP בכל אחת מ-3 השנים האחרונות. כל ביקורת שאפשר להעביר עליו, זה פשוט מוקדם מדי.

kobyz
          משתתף

אני עדיין יותר אוהב את היכולת של ארווינג להיות בלתי עציר במשחקים מכריעים. אני לא חייב להיות בקונצנזוס לגבי הארדן והמיקום שלו, כנראה בראייה שלי יש משקל יותר כבד לסוג בעיתיות שהוא מביא איתו…

myway23
            משתתף

אל תעלב אבל אתה מדבר שטויות, איפה קיירי "בלתי עציר במשחקים מכריעים" היה מול מילווקי?

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months ע"י myway23.
        kal
        משתתף

נראה לי שמוקדם מדי להדיח את ה-MVP שלפני שנתיים, את מלך הסלים הקבוע של הליגה ובעיקר את השחקן המוביל של הקבוצה היחידה במערב שעשתה בלאגן כבר שנתיים לאחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה. למרות סגנון המשחק, ולמרות החסרון המסויים ביכולת ההגנתית שלא כזה גרוע כמו שעושים ממנו, הוא חייב להיות בטופ-10 ואף יותר מזה.

צל ענן
      משתתף

אני מסכים עם מי שאמר שנדמה שיוקיץ' מקבל המון קרדיט השנה, זו בטוח אחת הקפיצות הכי גדולות בהסיטוריה של הדירוג. מצד שני חייבים להודות שהוא השחקן הכי טוב (למרות מארי) בקבוצת חצי גמר.

מצד שני – לפני ווסטברוק? אולי קשה לי לקבל את הירידה של ראסל העונה. לא טבעית בעיניי ההדרדרות הזו, או לפחות לא נתפסת.

אני ממשיך עם באטלר – 3 נקודות, עם אופי כזה אין כל כך מה לדרג אותו גבוה.

גם טאונס ממשיך (2).

קליי, קיירי, ווסטברוק, יוקיץ, ולדעתי גם פול ג'ורג' צריכים להיות על הגריל.

את ווסטברוק אני מוציא כי לדעתי עדיין אפשר לסמוך עליו יותר מכל אחד אחר בחבורה הזו כשחקן מוביל. יכול להיות שכמספר 2 הוא פחות טוב מהם (בעצם, כמעט בטוח). אני גם מאמין שהוא שווה יותר ממה שראינו העונה.

לגבי פול ג'ורג', הוא מגן מעולה, והראה גם יכולת להוביל וגם יכולת להצטרף, בעיניי זה מספיק.

יוקיץ' – אני פשוט אוהב אותו אז בינתיים אני אעביר.

בין קליי וקיירי אני מדיח את קיירי. לדעתי הוא ייטיב להוביל קבוצה מקליי אבל קליי טוב ממנו כמעט בכל אספקט למעט היכולת לייצר לעצמו, וגם קיירי צריך לשלם כבר על הפיאסקו של בוסטון העונה.

Rapgamer
        מנחה

קפיצה יפה של יוקיץ' אבל לא חסרת תקדים. הוא דורג 19 בעונה שעברה, בה פספס את הפלייאוף במערב במשחק אחד.
        השנה הוא השתפר הן אישית והן מבחינה הישגית. בפלייאוף הוא היה אחד מ-5 הטובים בליגה.

יגיע השלב במשחק שבו הסקילסט הפחות אטרקטיבי של הג'וקר ידיח אותו על חשבון שחקנים ברמה דומה. אבל אני חושב שכרגע הגאונות ההתקפית שלו מציבה אותו קצת מעל יתר השחקנים על הבלוק. קשה לי לראות למשל את הקייס שיש לווסטברוק על פניו, אחרי 2 עונות לצד ג'ורג' שלא הצליחו לצאת מהסיבוב הראשון.

FrecCo
      משתתף

1. טאונס

2. ג'ימי

3. ראס

shahar
      משתתף

1.באטלר

2. טאונס

3. קיירי

מציג 17 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.